شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان داروئی زود انزالی

1. سلام
    جناب دکتر صادقی خواهشمندم به این سوالات من جواب دهید
    سوال اول :
    داروی ترامادول که حالت ضد درد و شبه مورفینی دارد . میشود جهت درمان سرعت انزال استفاده گردد ؟؟ و به چه صورت ( دوز و مدت زمان مصرف ) ؟؟ ایا اعتیاد اور نیست ؟؟
    سوال دوم :
    داروی جدید داپوکستین که بصورت تخصصی جهت درمان زودانزالی ساخته شده . در ایران هست ؟؟و عوارضی دارد یا خیر ؟؟
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    داروی ترامادول شدیدا اعتیاد آوره و شما انتخاب درستی ندارید
    پزشک تشخیص میده شما چع دارویی استفاده کنید

----------------------------------------------
    هم امضا میکنم هم انگشت میزنم Mr. Green

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. siroosazad نوشته است: سلام
    جناب دکتر صادقی خواهشمندم به این سوالات من جواب دهید
    سوال اول :
    داروی ترامادول که حالت ضد درد و شبه مورفینی دارد . میشود جهت درمان سرعت انزال استفاده گردد ؟؟ و به چه صورت ( دوز و مدت زمان مصرف ) ؟؟ ایا اعتیاد اور نیست ؟؟

سلام،
    ترامادول هم مثل سایر اپوئیدها احتمال وابستگی دارد. به نظر من مصرف آن اصلا درمانی نیست.

siroosazad نوشته است: سوال دوم :
    داروی جدید داپوکستین که بصورت تخصصی جهت درمان زودانزالی ساخته شده . در ایران هست ؟؟و عوارضی دارد یا خیر ؟؟
    با تشکر

در مورد وجود داپوکستین در بازار دارویی رسمی ایران اطلاعی ندارم ولی در بازار غیر رسمی احتمالا همه چیز پیدا می شود. این دارو یک مهار کننده بازجذب سروتونین است که برای درمان افسردگی به کار می روند و از سایر داروهای هم گروه خود زوداثر تر بوده و نیمه عمر کوتاهی دارد. در طولانی مدت ممکن است باعث اختلالات روانی، ایجاد ضایعات پوستی، چاقی مفرط شود.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. m1976

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    داري ترامادول از جمله داروهايي است كه اعتياد اور بوده و مصرف آن براي اين موارد هرگز توصيه نميشود چرا كه بعد از مدتي استفاده اثر آن از بين رفته و مرتبا بايد دز آن را افزايش دهيم كه با انجام اين كار به اعتياد نزديكتر مي شويم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. کار روانی و ذهنی، تمرین و تمرکز  برای درمان زود انزالی مفید است. ضمناً مراجعه به پزشک متخصص و مشاوره با او بهترین روش است.

6. چجوری با تمرینات ذهنی میشه؟؟؟
    لطفا دوستان توضیح بدن.

نگه داشتن عضلات کفن لگن هم زیاد تاثیری نداره.

7. کسی میدونه در کاندومها برای یر انزال شذن چی استفاده مسکنن ؟
    آیا اون دارو وابسنگی نذاره ؟
    من مشکل انزال داشتم .. فقط در رابطه واژینال نه جای دیگه که با اولین داخل شدن انزال میشدم . از اون کاندومها استفاده کردم حالا انقدر خوب شدم که دوستم چند بار ارضا میشه و بعد من .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید