شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کار غیر قانونی نمیکنم

1. من مجرد هستم و خيلي مذهبي نيستم اما در عين حال به قانون احترام گذاشته و هر کاري که فکر
    ميکنم منفي باشه انجام نميدهم بعضي از دوستام به من رباط برنامه ريزي شده ميگن فکر نميکنم تا حالا کار غيرقانوني يا به عبارتي گناه بزرگي انجام داده باشم
    مدتي پيش يک دختر به من پيشنهاد ازدواج داد جواب من نه بود اما داستان به اينجا ختم نشد و ادامه پيدا کرد تا حالا پيشنهاد داده شبي را با من باشه البته اگه پيشنهاد
    بشه اسمش را گذاشت اين اصرارهاي او زندگي من را مختل کرده آخه من شاغل رسمي هستم من باز هم جوابم نه بود وقت زيادي براي عوض کردن نظرش صرف کردم اما نتيجه
    نداده تهيد به خودکشي ميکنه نميدونم چي تو من ديده که خودم نديدم اين موضوع طوري من را ناراحت کرده که مشکل گوارشي هم پيدا کردم اما دست بردار نيست
    من واقعا ميخوام اولين و اخرين ارتباطم با کسي باشه که باهاش ازدواج ميکنم و نميخوام بهش دروغ بگم پس نميتونم با اين دختر ارتباطي داشته باشم شايد از نظر برخي
    فکر من مسخره باشه اما من به اين کار خودم را قبول دارم البته نميخوام براي اون دختر هم اتفاقي بيفته اين به خاطر علاقه من بهش نيست
    لطفا من را راهنمايي کنيد چطوري از اين موضوع خلاصي پيدا کنم فکر شکايت هم به سرم زده اما اون حرفم را باور نداره به من ميگه ترسو ، بچه ننه ، لوس ، بزدل ،دوست داشتني،
    واقعا زندگي برام تلخ شده وقتي ميبينم يه دختر حالم را گرفته احساس حقارت ميکنم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. کمی بیشتر توضیح بده ... الان رابطه چگونه است ؟ همکار هستید ؟ اختلاف سن ؟ روحیه ؟ قصد واقعی اون دختر  از نظر شما ؟
    خوب به نظر من اگر قصد دختر از با هم بودن اخاذی و قرار دادن شما در عمل انجام شده نیست . این کار را انجام بده ... معلوم میشه واقعا ازت چی میخواد ... البته حتما نباید رابطه رابطه جنسی.ی داشته باشین ... میتونی بهش بفهمونی که احساست چی هست و از اینکه او مثل تو نیست راضی نیستی  ....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. farad118 نوشته است: کمی بیشتر توضیح بده ... الان رابطه چگونه است ؟ همکار هستید ؟ اختلاف سن ؟ روحیه ؟ قصد واقعی اون دختر  از نظر شما ؟
    خوب به نظر من اگر قصد دختر از با هم بودن اخاذی و قرار دادن شما در عمل انجام شده نیست . این کار را انجام بده ... معلوم میشه واقعا ازت چی میخواد ... البته حتما نباید رابطه رابطه جنسی.ی داشته باشین ... میتونی بهش بفهمونی که احساست چی هست و از اینکه او مثل تو نیست راضی نیستی  ....

اون همیشه به من زنگ میزنه به هر شکلی میاد سر راهم همکار نیستیم 3 سال از من کوچکتر هست اون فقط از من رابطه جنسی میخواد واقعا نمیخوام این کار را کنم

4. اگه واسه رابطه جنسی میاد که معلوم چیه داستان ولی اگه
    اخلاقش رو بتونی بشناسی چرا که نه؟؟؟؟

5. rezasd نوشته است: اگه واسه رابطه جنسی میاد که معلوم چیه داستان ولی اگه
    اخلاقش رو بتونی بشناسی چرا که نه؟؟؟؟

با تشکر از شما اما هیچکدام جواب سوال من نبود ، من راهنمایی برای خلاص شدن از این موضوع را خواستم اگه چیزی فکر میکنید درسته بهم بگید

6. سلام.اگه اینجوری که شما میگید باشه،پس باید دختر سمجی باشه که به این راحتی ها از شما دست بردار نیست.اولین کاری که می تونید کنید اینه که شمارتونو عوض کنید.توی محل کارتون هم به همکاراتون بگید اگه هرکسی با شما کار داشت،مخصوصا خانم،بگن نمی تونه صحبت کنه.به نوعی رابطه ی تلفنی تونو قطع کن.شمارتو دست هرکسی هم نده که به راحتی پیداش کنه.
    شاید در شما سستی دیده که اینقدر سمج سر حرفش مونده.یعنی اینکه شما جواب قاطع بهش ندادید و اونو از خودتون نروندید.این یعنی بازگشت دوباره ی اون خانم.یعنی یک نقطه ی امید واسش.سعی کنید همه ی امیدشو نسبت به خودتون قطع کنید و در ضمن یه جورایی هم در مورد اینکه بخواد خودکشی کنه،توجیهش کنید که کار ترسوهاست و اینجور حرفا.فکر نمی کنم به این راحتی بخواد به خاطر جواب رد شما دست به خودکشی بزنه.بیشتر باهاش صحبت کنید تا قانع بشه و رابطه تونو بعد اینکه حرفاتونو زدید قطع کنید.نمیدونم تا چه حد اینکارها می تونه مؤثر باشه.

7. 20377718 نوشته است: سلام.اگه اینجوری که شما میگید باشه،پس باید دختر سمجی باشه که به این راحتی ها از شما دست بردار نیست.اولین کاری که می تونید کنید اینه که شمارتونو عوض کنید.توی محل کارتون هم به همکاراتون بگید اگه هرکسی با شما کار داشت،مخصوصا خانم،بگن نمی تونه صحبت کنه.به نوعی رابطه ی تلفنی تونو قطع کن.شمارتو دست هرکسی هم نده که به راحتی پیداش کنه.
    شاید در شما سستی دیده که اینقدر سمج سر حرفش مونده.یعنی اینکه شما جواب قاطع بهش ندادید و اونو از خودتون نروندید.این یعنی بازگشت دوباره ی اون خانم.یعنی یک نقطه ی امید واسش.سعی کنید همه ی امیدشو نسبت به خودتون قطع کنید و در ضمن یه جورایی هم در مورد اینکه بخواد خودکشی کنه،توجیهش کنید که کار ترسوهاست و اینجور حرفا.فکر نمی کنم به این راحتی بخواد به خاطر جواب رد شما دست به خودکشی بزنه.بیشتر باهاش صحبت کنید تا قانع بشه و رابطه تونو بعد اینکه حرفاتونو زدید قطع کنید.نمیدونم تا چه حد اینکارها می تونه مؤثر باشه.

شما درست گفتید من نتونستم جواب قاطع بهش بدم فقط نصیحتش کردم چون از هر کاری که بعدش اون انجام بده میترسم در مورد تلفن هم امکانش نیست راحت میتونه شمارم را پیدا کنه شماره فعلی هم  فوق العاده بهش نیاز دارم

8. سلام

دوست خوب به نظر من به هیج وجه زیر بار این قضیه نرو!

ممکنه واقعا بهت علاقه داره و از اون جایی که بحث ازدواج رو هم مطرح کرده پس قضیه رو برای خودش جدی کرده.و نمیتونه از فکرت خلاص بشه ،
    ولی دوست داشتن یکطرفه اصلا ارزش نداره ... مجبور نیستی کسی رو که نمیخوای در آغوش بگیری ...

دو حالت داره:
    --- یا هدفش از پیشنهاد رابطه جنسی با تو این هست که گرفتارت کنه و از اونجایی که متوجه شده پسری هستی که در این سن با  کسی روابط صمیمی و رابطه جنسی نداشتی ،یک جورایی میخواد وابستش بشی که در نهایت بری و بگیریش ...
    و حتی اگر بعد از روابطت از ازدواج با اون طفره رفتی ... اون وقت پدرت رو در میاره و به عناوین مختلف مثل اینکه تو قصدت ازش سوء استفاده بوده (در صورتیکه اینطور نبوده) حسابی حالت رو میگیره و حتی میتونه با شکایت کارت رو به جاهای بدتر بکشونه!

--- حالت دوم اینه که چون در خیالات خودش از نظر روحی بهت وابسته شده برای به حقیقت پیوستن به رویاهاش و تخلیه ی خودش میخواد هرطور شده با تو تماس جسمی رو داشته باشه حتی اگر باهات ازدواج نکنه.... در اینصورت بازهم به صلاحت نیست باهاش ارتباط برقرار کنی ، از اونجایی که میگی تا حالا تماس فیزیکی با کسی نداشتی ... این قضیه باعث وابستگیت به اون دختر میشه با اینکه حتی نمی خوایش! چون روابط صمیمی و تماس جسمی بین دو نفر ، بعد از مدتی به صورت عادت در میاد و وابستگی بین دو طرف ایجاد میکنه، حتی به مرور اعتیاد هم میاره.

برای اینکه نه خودت رو اذیت کنی و نه اون رو بلاتکلیف بذاری فقط یک راه هست...
    خیلی راحت بگو "نه"...به اون شاید گفته باشی ولی هنوز به خودت نگفتی
    گفتنش سخته ولی بگو و خودت رو خلاص کن... دلایل منطقی براش بیار... بهش بگو که اعتقادت بر این هست که تنها با کسی که قصد ازدواج داری دوست داری ارتباط برقرار کنی... بگو این برخلاف عقاید تو هست و اینکه حاضر نیستی برخلاف عقاید شخصیتیت رفتار کنی.... بهش بگو با اینکه براش احترام قائل هستی  علاقه ای نداری که اون وارد حریم خصوصیت بشه و اینکه ادامه ی این قضیه تنها آسیبش متوجه شخص خودش میشه.  

در انتها دوست من این رو بدون که همه ی ما نمیتونیم همیشه همه رو از خودمون راضی نگه داریم، اگر هم کسی بخود واسه اینکه همه دنیا از دستش راضی باشن خودش رو اذیت کنه باید خودش رو به یک مشاور نشون بده! پس نگرانی تو از بابت اون دختر خیلی خیلی بی مورد هست، تو  مسئول زندگی دیگران نیستی. بذار خودکشی کنه ( هرچند که مطمئن باش فقط برای تحت تاثیر قرار دادن تو این حرف رو زده، تا با تهدید به خواستش برسه) اگر هم واقعا جدی گفته باشه پس شخصی هست که از نظر روانی سالم نیست پس بازهم به صلاحت نیست که حتی کوچکترین ارتباطی باهاش داشته باشی!
    ما باید به عقایدمون بها بدیم ... حاضر نشیم هیچکس وارد حریم خصوصی مابشه مگر اینکه خودمون بخوایم.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. saye_a نوشته است: سلام

دوست خوب به نظر من به هیج وجه زیر بار این قضیه نرو!

ممکنه واقعا بهت علاقه داره و از اون جایی که بحث ازدواج رو هم مطرح کرده پس قضیه رو برای خودش جدی کرده.و نمیتونه از فکرت خلاص بشه ،
    ولی دوست داشتن یکطرفه اصلا ارزش نداره ... مجبور نیستی کسی رو که نمیخوای در آغوش بگیری ...

دو حالت داره:
    --- یا هدفش از پیشنهاد رابطه جنسی با تو این هست که گرفتارت کنه و از اونجایی که متوجه شده پسری هستی که در این سن با  کسی روابط صمیمی و رابطه جنسی نداشتی ،یک جورایی میخواد وابستش بشی که در نهایت بری و بگیریش ...
    و حتی اگر بعد از روابطت از ازدواج با اون طفره رفتی ... اون وقت پدرت رو در میاره و به عناوین مختلف مثل اینکه تو قصدت ازش سوء استفاده بوده (در صورتیکه اینطور نبوده) حسابی حالت رو میگیره و حتی میتونه با شکایت کارت رو به جاهای بدتر بکشونه!

--- حالت دوم اینه که چون در خیالات خودش از نظر روحی بهت وابسته شده برای به حقیقت پیوستن به رویاهاش و تخلیه ی خودش میخواد هرطور شده با تو تماس جسمی رو داشته باشه حتی اگر باهات ازدواج نکنه.... در اینصورت بازهم به صلاحت نیست باهاش ارتباط برقرار کنی ، از اونجایی که میگی تا حالا تماس فیزیکی با کسی نداشتی ... این قضیه باعث وابستگیت به اون دختر میشه با اینکه حتی نمی خوایش! چون روابط صمیمی و تماس جسمی بین دو نفر ، بعد از مدتی به صورت عادت در میاد و وابستگی بین دو طرف ایجاد میکنه، حتی به مرور اعتیاد هم میاره.

برای اینکه نه خودت رو اذیت کنی و نه اون رو بلاتکلیف بذاری فقط یک راه هست...
    خیلی راحت بگو "نه"...به اون شاید گفته باشی ولی هنوز به خودت نگفتی
    گفتنش سخته ولی بگو و خودت رو خلاص کن... دلایل منطقی براش بیار... بهش بگو که اعتقادت بر این هست که تنها با کسی که قصد ازدواج داری دوست داری ارتباط برقرار کنی... بگو این برخلاف عقاید تو هست و اینکه حاضر نیستی برخلاف عقاید شخصیتیت رفتار کنی.... بهش بگو با اینکه براش احترام قائل هستی  علاقه ای نداری که اون وارد حریم خصوصیت بشه و اینکه ادامه ی این قضیه تنها آسیبش متوجه شخص خودش میشه.  

در انتها دوست من این رو بدون که همه ی ما نمیتونیم همیشه همه رو از خودمون راضی نگه داریم، اگر هم کسی بخود واسه اینکه همه دنیا از دستش راضی باشن خودش رو اذیت کنه باید خودش رو به یک مشاور نشون بده! پس نگرانی تو از بابت اون دختر خیلی خیلی بی مورد هست، تو  مسئول زندگی دیگران نیستی. بذار خودکشی کنه ( هرچند که مطمئن باش فقط برای تحت تاثیر قرار دادن تو این حرف رو زده، تا با تهدید به خواستش برسه) اگر هم واقعا جدی گفته باشه پس شخصی هست که از نظر روانی سالم نیست پس بازهم به صلاحت نیست که حتی کوچکترین ارتباطی باهاش داشته باشی!
    ما باید به عقایدمون بها بدیم ... حاضر نشیم هیچکس وارد حریم خصوصی مابشه مگر اینکه خودمون بخوایم.

شاد باشی.

سلام
    منم با خانوم saye_aموافقم بهش خیلی راحت بگو "نه"هم به خودت هم به اون دختر!!!نه گفتن یه هنره .بخاطر داشتن یه همچین عقایدی بهت تبریک میگم

10. بازم سلام.اصلا خوب نیست که نمی تونی قاطع بهش نه بگی.واسه یه بارم که شده خودتو محکم کن،چرا ترس؟از چی می ترسی؟از آبرو؟مگه شما کاری کردی که بابتش ناراحت باشیو بخوای بترسی.راحت باش.اونه که اگه کاری کنه آبروش میره.
    شما گفتی فقط ازتون رابطه ی جنسی می خواد،پس زیاد بهش راحت نگیرید.خیلی صریح بگید نه.فقط یک کلمه است

11. سلام sina2000 عزيز
    من فكر ميكنم تو يكم خجالتي هستي يا حداقل نه گفتن رو هنوز ياد نگرفتي
    اينكه saye-a عزيز ميگه برو براش دلايل منطقي بيار خوبه ولي اين دلايل منطقي رو كسايي جواب ميده كه كارشون و هدفشون منطقي بوده باشه اما اين دختر خانوم به هر علتي كه من نمي دونم به اين آقا گيرداده كه بايد كاري رو انجام بدند كه اين خانوم مي خواد واين طرز رفتار اصلا عاقلانه ومنطقي نيست پس به نظر من حرف زدن و دليل آوردن براي ايشون فايده ايي نداره به قول معروف يه نه بگو نه ماه رو دل نكش بهش بگو نه قاطعانه، چون هر جا كه فكر كنه شما قاطعيت نداريد دوباره جلو مياد و بيشتر احساسات شما درگير ميشه بهش بگو اگه به مزاحمت هاش ادامه بده ازش شكايت ميكني و اگه اين حرف رو بهش زدي روي حرفت محكم بايست.

به اميد شادي تمام هم ميهنانم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام.
    من هم با نظر دوستان موافقم. نه گفتن به طريقه قانوني.

13. سلام دوست عزیز     من فکر می کنم پاکی و ترس از ابروی شما. باعث شده  که این خانم اینقدر سماجت و پافشاری کنه شما باید طوری باهاش برخورد کنید که به جای اینکه شما از ابروتون بترسید اون از این بترسه که شما ازش شکایت کنید  به هر حال شما باید روی عقیدتون استوار ومحکم باشید. اصلا تهدیدش کنید به اینکه ازش شکایت می کنید و اگر دست بردار نشد واقعا این کار رو بکنید و نترسید. موفق باشید

14. سلام به نظر نمياد شما يه پسري باشي كه  حاضرباشه با كسي كه شما را فقط و فقط براي رابطه جنسی ميخواد رابطه بر قرار كني  و يا بدتر از اون ازدواج به جان خودم اين دختره ميخواد دستتو بند كنه تا كار دستت نداده نه را بگو خودتو خلاص كن

15. JNASERI

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،
    راستش به نظر من قضیه یه خورده بوداره. من منظورم اصل گفته آقای sina2000 نیست ، بلکه منظورم اینه که یه جاهایی از  قضیه رو آقای sina2000 برای من احتمالا جا انداختند و شاید هم خجالت کشیدند بیشتر تعریف کنند. ببینید یه خانمی اومده و بدون هیچ گونه رابطه قبلی که با من داشته باشه الان از من تقاضای رابطه جنسی میکنه. دوست عزیز من آقای sina2000 چرا گفتن کلمه " نه " برای شما سخت است ؟ و مهم تر اینکه چطور یک خانم میتواند این جرات را به خودش بدهد حتی بدون داشتن یک رابطه قبلی بلافاصله درخواست رابطه جنسی نماید؟ حدس من به عنوان یک مرد ( هم جنس خودت ) چیز دیگری است.
    البته حدس من هر چه که باشد خللی بکار شما وارد نخواهد کرد،شما دوست خوب من، کمی مراقب خودت باش که خدای ناکرده گرفتار دام شیطانی نشوی که رهایی از آن گاه بسیار دشوار و گاه غیر ممکن است. موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید