شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معايب تعدد مقاربت

1. من به تازگي ازدواج كردم و تقريبا هر شب با همسرم نزديكي داشته و هردو هميشه به اوج لذت جنسي مي رسيم.. و من بعد

از انزال اندكي ضعيف ميشم...ولي زود حالتم طبيعي ميشه..مي خوام بدونم اين كار چقدر ضرر داره و در كل مثلا در هفته چند

بار نزديكي بي ضرره؟؟؟البته بايد بگم گاهي اوقات بدليل بي خوابي و ماه رمضان خيلي احساس ضعف مي كنم..... و چند روزيه

كه كمرم درد مي كنه... وسط كمر ستون فقراتم.

2. sara444

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عزیزم بهت تبریک می گم ... فعلا"  اولشه تا یه ماه دیگه مطمئن باش خود به خود کمتر می شه ضرری هم نداره .... فقط موقع سحری و بعد از افطار خودت رو تقویت کن زیاده روی توی خوردن نکن فقط غذاهای مقوی بخور .... کمرت هم اگه خیلی اذیت کرد دکتر برو  البته سعی کن از روشهای مناسب نزدیکی با همکاری شوهرت که به کمرت فشار هم نیاره  استفاده کنی....  عسل ، شیر گرم رو بهت توصیه می کنم.... خوشبخت باشی .....

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. sjmam نوشته است: من به تازگي ازدواج كردم و تقريبا هر شب با همسرم نزديكي داشته و هردو هميشه به اوج لذت جنسي مي رسيم.. و من بعد

از انزال اندكي ضعيف ميشم...ولي زود حالتم طبيعي ميشه..مي خوام بدونم اين كار چقدر ضرر داره و در كل مثلا در هفته چند

بار نزديكي بي ضرره؟؟؟البته بايد بگم گاهي اوقات بدليل بي خوابي و ماه رمضان خيلي احساس ضعف مي كنم..... و چند روزيه

كه كمرم درد مي كنه... وسط كمر ستون فقراتم.

سلام

اینکه میپرسید چقدر ضرر داره مثل اینه که بپرسی چقدر خوابیدن یا غذا خوردن برای من ضرر داره؟! حد برآورده کردن این نیازها در اشخاص مختلف متفاوته و امر مسلم اینه که افراط در هرکاری به صلاح نیست.
    در مورد تعداد مقاربت نمیشه واسه آدمها نسخه پیچید .... چون شدت غرایز در همه مثل هم نیست... ولی از طرفی چون ابتدای ازدواجتون هست این مساله در شما طبیعیه و اصلا جای نگرانی نیست... به مرور در شما متعادل تر میشه.
    واینکه بعدش هم احساس ضعف میکنید باز طبیعیه چون به طور متوسط با خروج اسپرم در هر انزال حدود یک سوم انرژی بدن افت پیدا میکنه... و راه جبرانش تغزیه با کیفیت بالاست......
    پس تغزیه بهتری داشته باشید و نگران نباشید.
    در زمینه ی درد ستون فقرات هم اطلاعاتی ندارم که به تعدد مقاربت مربوط میشه یانه ؟!... بقیه دوستان شاید بهتر بتونن کمکت کنن.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. خانوم سارا 444 ایشون خودشون شوهر هستند اونوقت میگی با همکاری شوهرت؟؟!!
    کدوم شوهر؟؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام رفیق
    1- ورزش کن.........بدنت انعطاف کافی رو نداره......عضلات شکم و کمرت ضعیف هستند.و با گذشت زمان بدتر هم میشه درد کمر
    ممکنه دچار دیسک کمر بشی
    پس ورزش کن......
    2- از معجونهای قوی استفاده کن
    خرما...
    شیر.....
    عسل.....پسته........زرده تخم مرغ.......موز.....توت فرنگی.....کنجد.....
    به هر حال هر کدام از اینها رو هم جدا جدا مصرف کنی بهت قدرت میده........
    3- سعی کن از روی اصول رابطه جنسی داشته باشی.........اگر حرکتهای ناجور انجام بدی.......به مرور زمان بدنت رابطه جنسی رو پس میزنه......
    میتونی با استفاده از سایتهای اموزشی........انواع مختلف پوزیشنها رو یاد بگیری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوست عزيز البته به سفارشهاي بالا خوردن اجيل علي الخصوص بادام هندي وغذاهاي تند كه محرك هم هستند فراموش نشود  شاد باش وشادكام

7. سلام. میخواستم بدونم نزدیکی زیاد مثلا هر روز در اوایل ازدواج یا روزی چند بار باعث نمیشه بعد از چند وقت برای همسرمون عادی بشیم؟ منظورم این هست که هر وقت یکی از طرفین خواستار نزدیکی بود این کار انجام بشه بهتره تا نه؟ چیکار کنم همسرم همیشه تو این مسائل بهم وفا دار بمونه.... این موضوع خیلی نگرانم میکنه،

8. به نظرم بهتره بیشتر معاشقه بشه و فاصله بین رابطه جنسی باشه تا هر دو نفر پر حرارت باشن واسه رابطه.
    ضمنا به خانوما بگم با هر روز رابطه با شوهر فقط اونو خسته می کنید.
    بهتره فاصلهباشه.
    هفته ای دو بار خوب میتونه باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید