شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

توده نبض دار

1. سلام>
    من 3 ماهه ازدواج کردم در هنگام رابطه جنسی از روش پیشگیری (کاندوم)استفاده میکردم اما در این 3 ماه چندین بار هم از روش اورژانسی استفاده کردم با وجود اینکه تقریبا مطمئن بودم منی وارد نشده اما از ترس بارداری این کار رو کردم حالا در این 3 ماه 5 بار پرییود شدم الان هم پرییدم اما یک چیزی مثل نبض در داخل شکمم میزنه (در بالای شکمم وگاهی در اطراف ناف فقط در  سمت چپ شکمم وچیزی مثل غده هم وجود داره) میشه بگید چیه من تست بی بی چک هم چندین بار گرفتم ومنفی بوده<o></o>

2. این نبض ناشی از استرستون و بر هم خوردن بالانس هورمونی بدنتون هست نگران نباشید چیز خاصی نیست
    و سعی کنید حتی الامکان از روش پیشگیری اورژانسی به طور دائم استفاده نکنید چون پدر هورمونهای بدنتون رو در میاره

3. sahar1234 نوشته است: سلام>
    من 3 ماهه ازدواج کردم در هنگام رابطه جنسی از روش پیشگیری (کاندوم)استفاده میکردم اما در این 3 ماه چندین بار هم از روش اورژانسی استفاده کردم با وجود اینکه تقریبا مطمئن بودم منی وارد نشده اما از ترس بارداری این کار رو کردم حالا در این 3 ماه 5 بار پرییود شدم الان هم پرییدم اما یک چیزی مثل نبض در داخل شکمم میزنه (در بالای شکمم وگاهی در اطراف ناف فقط در  سمت چپ شکمم وچیزی مثل غده هم وجود داره) میشه بگید چیه من تست بی بی چک هم چندین بار گرفتم ومنفی بوده<o></o>

سلام

اگر واقعا توده ای حس می کنید که حالا نیض و ضربان اطرافش زیادتر هست یا نیست ، بهتره به متخصص جراحی عمومی و یا حتی متخصص داخلی مراجعه کنید . گاهی اوقات بیمار در اطرف یک ناهنجاری داخلی احساس گرفتگی ، گرما و یا نبض اضافی می کند .

و اگر صرفا نگران بارداری هستید باید بگم ابدا باردار نیستید . و نگران نباشید

4. ممنون از پاسخ ها اما یک سوال آیا ممکنه بی بی چک با گذشت 70 روز از نزدیکی (با استفاده درست از اون یعنی با گرفتن اولین ادرار در روز *به خاطر غلظت بالا*و تکرار بی بی چک در 5 روز متوالی با بی بی چک خارجی ) منفی نشون بده اما باردار باشی؟

5. sahar1234 نوشته است: ممنون از پاسخ ها اما یک سوال آیا ممکنه بی بی چک با گذشت 70 روز از نزدیکی (با استفاده درست از اون یعنی با گرفتن اولین ادرار در روز *به خاطر غلظت بالا*و تکرار بی بی چک در 5 روز متوالی با بی بی چک خارجی ) منفی نشون بده اما باردار باشی؟

خانم شما پریود می شید . روش اورژانسی استفاده کردید . بی بی چک هم بهتون می گه باردار نیستید . دیگه اینهمه نگرانی برای چیه ؟! باردار نیستید . برای دفعات بعد مراقبت بیشتری بخرج بدید که انقدر اعصابتون خرد نشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    سوال سحر در باره صحت جواب بی بی چک با توجه به گذشت مدت زمان طولانی سوال من هم بود میشه جواب بدید:منظورم این سواله:آیا ممکنه بی بی چک با گذشت 70 روز از نزدیکی (با استفاده درست از اون یعنی با گرفتن اولین ادرار در روز *به خاطر غلظت بالا*و تکرار بی بی چک در 5 روز متوالی با بی بی چک خارجی ) منفی نشون بده اما باردار باشی؟

ممنون

7. parastooo1 نوشته است: سلام
    سوال سحر در باره صحت جواب بی بی چک با توجه به گذشت مدت زمان طولانی سوال من هم بود میشه جواب بدید:منظورم این سواله:آیا ممکنه بی بی چک با گذشت 70 روز از نزدیکی (با استفاده درست از اون یعنی با گرفتن اولین ادرار در روز *به خاطر غلظت بالا*و تکرار بی بی چک در 5 روز متوالی با بی بی چک خارجی ) منفی نشون بده اما باردار باشی؟

ممنون

با توجه به این تعداد دفعات و 70 روز از نزدیکی گذشته به بی بی چک میشه اطمینان کرد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید