شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحریک جنسی شدید

1. با سلام.
    من 27 سال دارم و مجرد هستم. من به مدت 4 سال خود ارضایی می کردم و الان 2 سالی هست که این کار را ترک کرده ام. مشکلی که دارم این هست که من بسیار زود تحریک می شوم و با دیدن یک تصویر یا فیلم ساده الت به حالت نعوظ در می آید و بدنم( به ویژه پاهام) گرم می شود و یک حالت کسلی در تمام بدنم ایجاد می شود و مفاصل بدنم و همینطور کمرم صدا می کنند و حتما باید قولنج آنها شکسته شود. به نظر می رسه که قوای جنسی من بسیار قوی هستش و داره شدیدا با توجه به همین چیزلیی که گفتم اذیتم می کنه. همینطور این تحریک ها باعث جوش زدن در کمرم و حتی سرم هم می شه. لطفا بگید من برای حل این مشکل باید چی کار کنم.
    ممنونم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. فقط حتما باید برید دکتر.خیلی زیاده این حس تو شما

3. شما اگه ازدواج نکردین میتونین باازدواج تا حدی مشکلتونو حل کنین البته بیشتر فکر کنم درد کمر وغیره مربوط بشه به اون 4سال خود ارضایی که داشتین

4. با سلام
    دوست گرامی منهم فکر میکنم ازدواج بهترین راهه پس در اولین فرصت مناسب ازدواج کنید.
    موفق باشید.

5. JNASERI

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز جوش زدن روی پوست ارتباطی به این قضیه نداره.
    ازدواج دائم و یا اگه نشد ازدواج موقت تنها چاره اینکاره.در غیر اینصورت برای راحتی خودت حتی المقدور از نگاه کردن به فیلمها و یا عکسهای تهییج کننده پرهیز نمایید.
    مصرف غذاهای تند و محرک را نیز درصورت امکان تعدیل نمایید.

6. سلام دوست من.من بابت اراده قوی که داشتی و تونستی خودارضایی رو ترک کنی بهت تبریک می گم.ان شالله با یه ازدواج مناسب خیلی از مشکلاتت حل میشه

7. دوست عزیز اگر از فرط میل بالای جنسی ، به جایی رسیدی که می خواستی زمین رو گاز بزنی ! بازهم طرف ازدواج نرو
    ازدواج دلایل بهتری می خواد
    اگر از روی فشار جنسی ازدواج کنید ، فردا که این میل رو جواب دادید و فروکش کرد ! تازه چشمتون به حقایقی باز میشه که ممکنه زندگی رو یک عمر تباه کنه . حقایقی که بدلیل گیر کردن در چالش جنسی ، از کنارشون بسادگی گذشتید !!

خویشتن داری کنید
    از موارد تحریک آمیز دوری کنید
    ذهنتون رو کنترل کنید
    یادتون باشه فرق ما و سایر جانداران در این است که عنان غریزه رو در دست داریم

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. سلام دوست عزیز من هم با جناب سامی موافقم به نزأی من یا تحمل کنید و از عوامل تحریک آمیز دور شوید یا اگر آمادگی تشکیل زندگی‌ دارید با فکر برید جلو نه فقط واسه اینکه ارضا بشوید....

9. البته سن و همه چی گویا آمادس.ازدواج چرا نه با آگاهی البته.

10. از همه دوستان عزیز به خاطر راهنماییهاشون ممنونم. کنترل ذهن را دارم تمرین می کنم و تا حدی هم جواب داده. آیا دارویی برای کاهش غریزه جنسی هست؟
    بازم از همه ممنونم.

11. سلام

دوست عزیز برای بیشتر کردن میل جنسی دنبال دارو میرن ولی نه واسه کم کردنش!
    به هر حال همچین دارویی نیست! مگه پاشی بری عطاری دنبال داروهای گیاهی... که اینها هم همش در حد حرفه و هیچ تاثیری به معنای واقعی نداره ... اگر کسی هم نتیجه گرفته بیشتر به خاطر تلقینات مثبت در این زمینه بوده . یعنی بیشتر بحث روانی مساله مطرح بوده که تونسته نتیجه ای بگیره.
    حتی تغزیه هم این روزها دیگه ثابت شده تاثیر چندانی روی کم یا زیاد کردن میل جنسی نداره.
    (اینکه گرمی بخوری... سردی بخوری....) آخرش دوست من ژنتیک حرف اول و آخر رو میزنه.
    و هرکس باید ببینه چطوری این غریزه رو در خودش بهتر میتونه کنترل کنه.

به هرحال نیاز جنسی یک غریزه ی کاملا طبیعی هست که شدت و ضعفش در همه یکسان نیست و بیشتر روی همون کنترل ذهن کار کن و اینکه به دور از عوامل و افکار تحریک آمیز باشی.

شاد باشی.

12. نه سایه خانوم.
    هست دارو..
    اسمش رو من نمیدونم ولی باعث سرد مزاجی میشه که واسه یه مدت میتونه خوب باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید