شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بالا بردن احتمال بارداری

1. سلام
    آيا قرص مدروكسي پروژسترون تاثيري در سيكل بارداري دارد منظورم اينه كه كمكي به باردار شدن خواهد كرد .

2. salam ye soal daram
    mikhastam bedonam ke baraye bardar shodan hatman bayad dokhool anjam she ya na lazam nist?
    lotfan zood javab bedin

3. من 7ساله پریودم نامنظمه 4ساله بچه دارنمیشم رفتم سونوگرافی گفته کیست ریز داری همونpcoبااین کیستها من میتونم بچه داربشم؟نامنظم بودن پریودم ربزی به این کیستها داره؟

4. سلام
    با اجازه آقای دکتر رهام
    دوست عزیزم پریود شدن دلیل بر از بین رفتن تنبلی تخمدان نیست چون ممکن است پریود اتفاق بیافتد ولی تخمگذاری در آن ماه انجام نگرفته باشد.این موضوع تنها از طریق سونو گرافی به طور حتم مشخص میکند که شما تخمکگذاری داشته اید یا خیر.اگر سونوی واژینال در روزهای تخمکگذاری(12-16) انجام دهید بسیار دقیقتر است

5. peg652000 نوشته است: salam ye soal daram
    mikhastam bedonam ke baraye bardar shodan hatman bayad dokhool anjam she ya na lazam nist?
    lotfan zood javab bedin

سلام
    در صورتی که اسپرم به تخمک برخورد کنه باعث بارداری میشه.داشتن پرده بکارت به معنی عدم بارداری نیست.یعنی اگه اسپرم به تخمک برخورد کنه با وجود بودن پرده بکارت فرد باردار میشه
    موفق باشید

6. با عرض سلام
    جوابی برای من نیامده جسارتا" سوال دیگری میپرسم
    من 26 سال دارم و دوره پریودی بین 29 تا 32 روز دارم که تقریبا" 7 روز طول میکشد
    احتمال بارداری  یا وجود تخمک در روز 24 از اولین روز پریود چقدر است؟
    و اگر احتمال دارد جنین پسر میشود یا دختر؟
    متشکرم

7. با سلام
    دوست عزیز بنا به شنیده ها ،نزدیکی 4 - 5 روز قبل از شروع پریود امکان باروی با جنسیت پسر را  بیشتر نموده و 7 - 10  روز بعد از اتمام پریود ،امکان باروی با جنسیت دختر را بالا خواهد برد. البته میبایست متخصصین نظر دقیق را اعلام نمایند.
    موفق باشید.

8. سلام
    دوست عزیز اگر در زمان تخمکگذاری که از روز 12-16 میباشد شما در همان روزهای اول نزدیکی داشته باشید احتمال پسر شدن جنین واگر در روزهای آخر تخمکگذاری نزدیکی کنید احتمال دختر شدن جنین وجود داردالبته این مسئله همون طور که گفته شد یک احتمال است. این موضوع را من از یک پزشک زنان شنیده ام .

9. سلام نه عزیزم ممکن هست ما سیکل ماهانه پریود داشته باشیم ولی تخمک گذاری نداشته باشیم

10. asiyeh نوشته است: من 7ساله پریودم نامنظمه 4ساله بچه دارنمیشم رفتم سونوگرافی گفته کیست ریز داری همونpcoبااین کیستها من میتونم بچه داربشم؟نامنظم بودن پریودم ربزی به این کیستها داره؟
                                                          بله عزیزم با کمی وزن کردن و استفاده از داروهای تحریک کننده تخمک  گذاری انشاالله مشکلتان حل خواهد شد

11. mamar

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من حدود9 ماه هست که نامزد دارم.و فعلا تاریخ جشنمون مشخص نیست وتا6 ماه بعد از جشنمون بچه نمیخوایم.ما ازهمون ماه اول رابطه جنسی کامل انجام دادیم والان هم به صورت طبیعی جلوگیری میکنیم.میخواستم بدونم این نوع جلوگیری تو بچه دار شدن ما مشکلی ایجاد نمیکنه؟درضمن من حدود 2سال ونیم تحت نظر دکتر بودم چون پریود نا منظم داشتم و تشخیص دکتر کیست و تنبلی تخمدان بود.الان حدود 4ماه هست که خسته شدمو دیگه دکتر نرفتمو دوباره پریودم نامنظم شد با قطع کردن قرصها ولی خودم برای اطمینان رفتم سونو گرافی وگفت هیچ کیستی دیده نمیشه.ولی علت این بی نظمی رو نمیدونو .میخوام بدونم با این شرایط من برای بچه دار شدن مشکل دارم؟آقای دکتر ازتون خواهش میکنم خودتون بهم جواب بدید.اگرلطف کنید و زود بهم جواب بدبد ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 4
رفتن به صفحه    4

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید