شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود نامنظم

1. آقای دکتر دوره قاعدگی دوست من 20 روزه است و گاهی بیشتر میشود.آیا ممکن است دچار مشکل باشد؟
    درمورد مایعی که از زنان در هنگام ارگاسم خارج میشود کمی توضیح دهید و آیا این موضوع در تمام زنان اتفاق می افتد؟

2. با سلام
    22 ساله هستم مجرد (مونث) .مدتییه که از زمان پریدم میگذره (قبلا هم گفته بودم که 2-3 سالی هست که پرولاکتین بالایی داشتم . در آخرین ازمایش میزان پرولاکتینم نرمال بوده و الان دو ماهه که dostinex مصرف میکنم ) کمتر از یک ماه است که به علت سندرم روده تحریک پذیر از قرصهای نورتریپتیلین و تری فلوئوپرازین استفاده می کنم . در عوارض تری فلوئوپرازین خوندم که موجب اختلاعات قاعدگی میشود سوالم این که آیا به تاخیر افتادن پریودم میتونه در نتیجه استفاده از این دارو باشه (البته قبلا هم دوچار این حالت شدم که مدروکسی پروژسترون برام تجویز کردن) یا نه ؟ اصلا این داروها برای روده تحریک پذیر مناسب هستند ؟
    و در آخر با توضیحاتی که دادم اختلالات قاعدگی من به چه علت میتونه باشه(کیستم ندارم )؟
    با تشکر

3. ehsansoft1 نوشته است: آقای دکتر دوره قاعدگی دوست من 20 روزه است و گاهی بیشتر میشود.آیا ممکن است دچار مشکل باشد؟

سلام،
    در دو سر طیف بارداری، ابتدای شروع خونریزیها و حوالی یائسگی، معمولا نا منظمی قاعدگی رخ می دهد که مشکلی نیست.

ehsansoft1 نوشته است: درمورد مایعی که از زنان در هنگام ارگاسم خارج میشود کمی توضیح دهید و آیا این موضوع در تمام زنان اتفاق می افتد؟

این مایع ترشحاتی است که از غدد موجود در دستگاه تناسلی فرد و برای بهتر کردن کیفیت نزدیکی ایجاد می شود که در صورتی که این ترشحات کم بوده و یا نباشد ، مقاربت دردناک می شود. مقدار آن هم بستگی به خصوصیات فردی دارد.

4. goleyas نوشته است: با سلام
    22 ساله هستم مجرد (مونث) .مدتییه که از زمان پریدم میگذره (قبلا هم گفته بودم که 2-3 سالی هست که پرولاکتین بالایی داشتم . در آخرین ازمایش میزان پرولاکتینم نرمال بوده و الان دو ماهه که dostinex مصرف میکنم ) کمتر از یک ماه است که به علت سندرم روده تحریک پذیر از قرصهای نورتریپتیلین و تری فلوئوپرازین استفاده می کنم . در عوارض تری فلوئوپرازین خوندم که موجب اختلاعات قاعدگی میشود سوالم این که آیا به تاخیر افتادن پریودم میتونه در نتیجه استفاده از این دارو باشه (البته قبلا هم دوچار این حالت شدم که مدروکسی پروژسترون برام تجویز کردن) یا نه ؟ اصلا این داروها برای روده تحریک پذیر مناسب هستند ؟
    و در آخر با توضیحاتی که دادم اختلالات قاعدگی من به چه علت میتونه باشه(کیستم ندارم )؟
    با تشکر

سلام،
    درمانی که برای شما شروع شده مناسب می باشد. معمولا عوارض جانبی که برای یک دارو ذکر می شود لزوما در همه اتفاق نمی افتد و به نظر من مصرف دارو در شما دلیل نامنظمی قاعدگیها نمی باشد و بهتر است مشکلات هورمونی را دنبال نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید