شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مردان چه جور خانمهايي دوست دارند ...!!

1. مردان چه جور خانم هایی را دوست دارند؟

اول از همه مردها به دنبال کسی هستند که تشنه عشق و محبت باشد. شاید این حرف بسیاری از خانم ها را غافلگیر کند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگیرند و خودشان نیز کسی را دوست بدارند. مشکل اینجاست که خانم ها برخورد بی احساس و سردی با آنها دارند.

خوب، حالا مردها واقعا به دنبال چه چیز هستند؟

* اول از همه مردها به دنبال کسی هستند که تشنه عشق و محبت باشد. شاید این حرف بسیاری از خانم ها را غافلگیر کند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگیرند و خودشان نیز کسی را دوست بدارند. مشکل اینجاست که خانم ها برخورد بی احساس و سردی با آنها دارند. پیدا کردن خانمی که قابل دوست داشتن باشد کمی مشکل است و مردها از اینکه بفهمند دختر رویاهایشان را پیدا کرده اند خوشحال می شوند.

* مردها دنبال خانمی می گردند که در نظرشان جذاب باشد. خانم ها اغلب تصور میکنند که مردها خیلی سطحی نگر بوده و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد وضعیت ظاهری خانم می باشد. مردها لزوما به دنبال خانم های کمر باریک نمی گردند و اکثر آنها از خانم های چهل کیلویی خوششان نمی آید، بلکه آنها می خواهند کسی را داشته باشد که به وضعیت ظاهری خود افتخار کند (البته این کار را نباید بیش از اندازه انجام دهد). مردها از داشتن نامزدی که قیافه خوبی داشته باشد لذت می برند و من فکر نمی کنم که مردی چیزی جز این به شما بگوید.

* مردها به دنبال خانم هایی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند. کسی که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. شاید برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی وفا هستند. همین امر باعث می شود که مردها محتاط تر عمل کنند. بوسه روز عید و یا عشق بازی ها اصلا به حساب نمی آیند و این جزئی از خصوصیات خانم هاست. آقایون به شدت از بی وفایی و بد قولی بیزار هستند و به دنبال کسی می گردند که بتوانند از صمیم قلب به او اعتماد کنند.

* مردها می خواهند برای خود تشکیل زندگی خانوادگی دهند و به دنبال شریکی هستند که بتواند با او در خانه زندگی کند. خانم هایی که در محیط های اجتماعی فعالیت می کنند برای مردها قابل قبول تر هستند چرا که آقایون تصور می کنند خیلی بهتر می توانند با این گونه افراد ارتباط برقرار کنند و ارتباطشان پایدار تر خواهد بود.

* مردها به دنبال خانم هایی با روحیه زنانه و مهربان می گردند زیرا چنین خصوصیاتی باعث می شود که یک زن بتواند مادر بهتری برای بچه هایش باشد. البته این امر بدان خاطر نیست که مردها انتظار دارند خانم ها آنها را نیز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزی پرورش پیدا کنند.

* مردها به دنبال خانم های خوش مشرب هستند. بعضی از خانم ها خیلی سخت گیر بوده و برای جزئیات اهمیت بیش از اندازه ای قائل می شوند. آیا تا به حال دختر هایی را دیده اید که دارای خلق و خوی پسرانه هستند؟ مردها می خواهند از در کنار هم بودن با همسر خود لذت ببرند و احتیاج به محبت دارند به همین دلیل همیشه به دنبال فرد خوش طبعی هستند که بتوانند در کنار او به آرامشی که آرزوی آن را دارند دست پیدا کنند.

* مردها به دنبال زن هایی هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند. البته منظور ما آن دسته از خانم هایی نیست که دائما به دنبال مد می روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در می آورند. خانمی که بادگلو می زند و از خود گاز معده خارج می کند هیچ گاه برای یک مرد قابل قبول نخواهد بود. این روزها خانم ها ممکن است از مشروبات الکلی استفاده کنند که این کار نیز به نوبه خود باعث میشود که نظر جنس مخالف به آنها جلب نشود. بعضی از خانم ها هستند که در زمان عصبانیت هر چه که دلشان می خواهد بار طرف مقابل می کنند که این کار به هیچ وجه به مزاج آقایون سازگار نیست. مردها نمی خواهند رفتار همسرشان به اندازه خودشان بی شرمانه و توهین آمیز باشد.

* مردها کسی را می خواهند که حامی و پشتیبانشان باشد. خیلی از خانم ها منتظر هستند که اشتباه کوچکی از آقا سر بزند که آنها را به باد انتقاد بگیرند و در مسائل خصوصی و حتی شغلی شان دخالت کنند. آقایون به ارتباط خود به عنوان یک سیستم محافظ نگاه می کنند زمانیکه خانم نتواند یک چنین حسی را در آنها به وجود آورد و از این گذشته تا آنجا که می تواند از آنها انتقاد هم بکند، چیزی نمی گذرد که آقا از او جدا می شود.

* مردها از خانم های عصبی که تمام مدت داد و فریاد می کنند خوششان نمی آید. آنها خانم هایی را می پسندند که اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند که مشکلاتشان را از راه های منطقی حل کنند. شاید خلق و خوی آتشین شما را در همان روزهای اولیه اندکی جذاب باشد اما در روز 500 به هیچ وجه به شما افتخار و قدرت نخواهد بخشید.

* مردها از خانم هایی که آنها را به چالش وا می دارند خوششان می آید. دوست میدارند که خانم ها، آنها در انتظار بگذارند. مردها معمولا زمانی که احساس امنیت کنند اندکی در رابطه تنبل می شوند اما زمانیکه آنها را به چالش وا می دارید، حداقل کاری برای انجام دادن دارند. اگر می خواهید مرد خود را همواره به خود علاقمند نگه دارید باید او را همیشه به چالش وادار کنید.

* معمولا آقایون در مورد مسائل جنسی اندکی خود دار تر از خانم ها هستند. باور کنید که حقیقت دارد. مردها می دانند که در رخت خواب چه می خواهند و به همین دلیل توجه خود را بر روی آن معطوف می کنند. شما به هیچ وجه آن همه شور و اشتیاقی که به مردها نسبت می دهند را نمی توانید در دنیای واقعی در وجودشان پیدا کنید. مردها در جهان واقعی بسیار محافظه کار هستند. آنها با هر کسی می توانند اوج لذت و خوشی خود را تجربه کنند و نیازی به داشتن همسران متفاوت ندارند. در بسیاری از آزمایشاتی که انجام شده نتیجه بر این اصل استوار بوده که مردها دوست دارند در تخت خود به راحتی بخوابند و این خانم ها هستند که بهانه گرفته و اظهار می دارند که از این نوع رابطه خسته می شوند.

* مردها به دنبال همسری می گردند که به آنها متعهد باشد. هر چند پیدا کردن چنین شخصی مشکل است اما می توانید حداقل آرزوی داشتن یک چنین همسری را داشته باشید. مردها نامزدی را دوست دارند که بتوانند به او اعتماد کنند و مشکلات و ناراحتی هایشان را با او در میان بگذارند. تعهد مثل یک خیابان یکطرفه نیست و باید از جانب هر دو طرف رعایت شود. چنین نیازی برای همیشه در وجود تمام مردها باقی خواهد ماند.

* مردها دوست ندارند که تنها زندگی کنند.

زیبایی نظر و عقاید شخصی، این است که هر کس هر چیزی را که دوست داشته باشد می تواند بگوید. حقیقت این است که مردهای امروزی به دنبال یک خانم مجرد قابل اطمینان و جذاب هستند که بتوانند رابطه بلند مدتی را با او آغاز کنند. آنها می خواهند با او از زندگی خود لذت ببرند و دقایق خود را با او تقسیم کنند تا آرام و قرار بگیرند. افراد مجرد کمی وجود دارند که خواهان ارتباط بلند مدت هستند. مشکلی که مردها با آن مواجه هستند این است که دنیا به طور کلی عوض شده. زمانی که انتظار هیچ چیزی را ندارند به سرعت برایشان زن می گیرند و طوری که متوجه نشوند بچه دار می شوند. آنها فقط و فقط به دنبال ارزش و احترام از طرف شریک زندگی خود هستند و بس.

دقت کنید که برخی از این مطالب با فرهنگ ما همخوانی ندارد.

منبع:http://forum.iranblog.com/showthread.php?p=439332

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 19 کاربر ديگر
  2. سلام

آیا آقایان دنبال خانومهایی هستن که اصلاح کرده وآرایش شده هستن از لحاظ ظاهری ؟؟؟واقعا براشون مهمه؟؟؟؟

3. forogh نوشته است: سلام

آیا آقایان دنبال خانومهایی هستن که اصلاح کرده وآرایش شده هستن از لحاظ ظاهری ؟؟؟واقعا براشون مهمه؟؟؟؟

سلام
    اراستگی در زندگی برای طرفین امری ضروریه ولی به نظر من انقدری مهم نیست که زن هر روز ارایش کنه و ... ولی تر و تمیز بودن و زیبا بودن مهمه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. همه همیشه باید تمیزوآراسته باشن آراستگی فقط برای خانوما نیست آقایونم باید برای خانوماشون آراسته باشن

5. سلام
    آفرین خیلی هاش درست بود !
    مردی که وفادار و اهل زندگی کردن باشه(یه مرد واقعی) دنبال یه دختر شایسته و با معرفت می گرده . نه یه دختری که به اصطلاح کمر باریک یا خوش اندام یا آرایش کرده باشد !
    خیلی از دختر ها فکر می کنند وضع ظاهری برای پسرها خیلی اهمیت دارد ولی به نظر من مهم تر از وضع ظاهر باطن دختره . پسر ها واقعا از دخترای بی معرفت متنفرند !
    و یک پسر خوب و وفادار (که اهل زندگی باشد) واقعا احساس  اینکه دختری او را به خاطر چیز دیگری (مانند پول و شهرت و ..) غیر از خودش بخواهد عذابش می دهد !
    در این شرایط احساس پوچی .  سر خوردگی . سادگی و تضعیف روحیه می کند !
    من به عنوان یک پسر دوست دارم طرف مقابلم فرمانبردار باشد. فرمانبردار نه به عنوان یک غلام دست به سینه بلکه انتظار دارم حرفهایم که منطقی است از من قبول کند .
    زنها بدانند که مردها اصلا دوست ندارند زنانشان به طور غیر منطقی از آنها نافرمانی کنند.
    در مثال بهتر است بگوییم مردان گاها مانند بچه ها هستند شما اگر با یک بچه لجبازی کنید متقابلا او هم با شما لجبازی خواهد کرد . نباید با او  بی مورد لجبازی کنید باید به او ثابت کنید که او را بسیار قبول دارید و به وجود او افتخار می کنید !
    خودم شخصا اگه چنین کسی داشته باشم او را گوهر با ارزشی می دانم و دوست دارم بهترینها را به پای او بریزم !

6. همه همیشه باید تمیزوآراسته باشن آراستگی فقط برای خانوما نیست آقایونم باید برای خانوماشون آراسته باشن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. forogh نوشته است: سلام

خیلی کم پیش میاد که چنین مردی طالب عشق واقعی باشد. زیبا دوست بودن در ذات انسان است همه انسانها طالب زیبایی هستند. بستگی دارد که این زیبایی چطور و چگونه باشد ؟ زیبایی حدی دارد نباید رنگ و بوی قرتی بودن به خودش بگیرد !
    آرایش کردن و زیابیی ظاهری هم حدی دارد . زیبایی طبیعی خوبه نه زیبایی که با انواع رنگ و روغن و صافکاری درست شده باشه ! مردانی که مطلقا به زیبایی ظاهری یک دختر اهمیت می دهند هیچ گاه به درد زندگی نمی خورند ! خوشبختانه خیلی ها هنوز وجود دارند که مخالف آرایش غلیظ و لباسهای جلف هستند !
    فکر نمی کنید به لباسهای آنچنانی و آرایش غلیط خود را به معرض نمایش گذاشته اید ؟ فکر نمی کنید مانند یک کالای متحرک در خیابان راه میروید تا نگاه های دیگران را جذب کنید؟
    آرایش ظاهری وقتی برای مرد(یک مرد اهل زندگی) اهمیت دارد که این آرایش ها صرفا برای خود او باشد ! وقتی شما می خواهید با همسر گرامیتان به خرید بروید مسلما همسرتان نمیخواهد دائما به شما نگاه کند که خود را به بهترین وجه آرایش کنید ! به نظر من بهتر است آرایش را فقط در داخل خانه و صرفا برای خود شوهرتان انجام دهید . خودتان را فقط برای شوهرتان عرضه کنید ...
    چه اهمیتی دارد که افراد خیابان و کوچه بازار نگاه به صورت آرایش شده یک زن بکنند یا نکنند؟ چه اهمیتی دارد که آنها فکر کنند اندام شما امروز زیبا تر به نظر میرسد یا نه ؟ (مسلم است که این کار بسیار قباحت دارد) مگر شما خودتان را برای آنها میسازید؟ اگر برای همسر عزیزتان این کار را انجام می دهید بهتر است در خانه این کار را انجام دهید بسیار مفید تر است .
    بزارید شما را به خاطر خودتان بخواهند همانگونه که هستید . شما را طوری بخاهد که زیبایی شما برایش عمقی باشد. از خودتان بپرسید اگر روزی این زیبایی را از دست بدهید آیا باز هم حاظر است با شما بماند ؟

زیباترین زن دنیا هم بودن منطق و فهم درک هیچ ارزشی ندارد فقط تبدیل می شود یک تیکه گوشت (با عرض معذرت)
    منطق پزیری و فهم می تواند از شما زیباترین زن دنیا را بسازد ...

8. سلام رفیق
    راستش مقاله جالبی بود.......هر چند ترجمش....یکمی مبهم بود....احساس میکنم توضیحات کافی نبود........مثلا چالش برنگیز بودن........به چالش دعوت کردن........هیچ توضیح اضافی داده نشده بود.......
    ======================
    خوب.........دیدم بد نیست یکم منم از تجربیات شخصیم بگم........
    در ایران نمیشه یک سری خصوصیات رو به صورت عمومی قرار داد........چون ما به تعداد جمعیت جوان کشور فرهنگ مختلف داریم........
    هر کس برای خودش متد میده......
    واسه همین سخته دونستن اینکه مردها و زنها چی از هم میخوان.........
    به نظر من..........
    هر زن و مردی......ابتدای امر تحت تاثیر قیافه و تیپ و هیکل هم هستند.......
    جذب ظواهر میشن.........
    مردها.......از زنهای تمیز.....شیک پوش........شکیل ........بسیار خوششون میاد.....
    البته یک نکته رو هم یاد اوری کنم.......
    در اروپا زن هیپی جذب مرد هیپی میشه............مرد رپ جذب زن رپ ........هر گروه در صنف خودش جفت پیدا میکنه.........چون اونها دقیقا میدونن چرا وارد اون گروه شدن.......
    ولی در ایران........ممکنه یک مرد فشن.......از یک زن ساده خوشش بیاد........چون خودشم ذاتا سادس........ولی به خاطر مد و محیط و دوستاش فشن و با موهای جوجه تیغیه......
    یا برعکس........مرد ساده عاشق یه دختر غیر طبیعی بشه........براحتی میشه فهمید اون مرد هم عاشق غیر عادی بودن.......ولی به دلیل کار.......سن......تحصیلات.......مذهب......محافظه کاری.......نمیتونه خودش باشه.......
    خلاصه در ایران خیلی سخته نسخه پیچیدن و گفتن که مردها از چی خوششون میاد
    ===================
    دختری رو میشناختم........به شدت مدیست.......هر کاری میکرد تا به چشم بیاد........هر 20 روز هم دوست پسرهاش عوض میشدن........
    یکبار خط چشمش میرسید به کوه قاف........چون این دوست پسر جدیدش خوشش میومد....
    یکبار ریمل از چشماش میچکید..........چون اون یکی ازش خواسته بود.....
    یکبار رژ لب حجم دهنده میزد............یکبار خودشو مثل ماست سفید میکرد.........
    خلاصه هر کاری میکرد تا جاذبه داشته باشه........
    در کل........بلاخره جفت خودشو پیدا کرد...........و اون پسر سادگی رو دوست داشت.......یک آرایش ملیح و شیک و تمیز.......
    اتفاقا اون دختر واقعا شکیل شد.........و خودشم خوشش اومد از اون تیپ اخر........الان هم با هم نامزد کردن..........
    =======================
    ولی همه زندگی ظاهر نیست..........
    بستگی به طبقه پسر .......خواسته ها فرق میکنه........
    پسر تحصیل کرده..........از یک خانواده تحصیل کرده و دنیا دیده..........نوع دیدش با یک پسر تحصیل کرده....از یک خانواده مذهبی و بسته  خیلی خیلی فرق میکنه..........
    هردو دانشگاه رفتن........هر دو دیدن..........ولی دو نوع فرهنگ مختلف بار اومدن.......
    ممکنه اولی با حجاب نداشتن یا داشتن مشکلی نداشته باشه.......
    ولی دومی شاید به دلیل فرهنگ خانوادش و ندیدن زنان بی حجاب........نتونه بعضی مسایل رو هضم کنه و شروع کنه به تظاهر کردن و قبول سر سری کردن.........در ذات .......حجاب براش مهمه........ولی نمیتونه به دوست دختر تهرانی و انچنانیش بگه چی میخواد......چون ممکنه برچسب امل بودن بهش زده بشه........
    در ایران..........پسرها و دخترها..........مجبور میشن بهم دروغ بگن........
    ==================
    پسری که تحصیلات نداره ولی مطالعات گسترده داره.........ممکنه خیلی بازتر....و با فرهنگ تر از یک پسر دانشگاه رفته.....ولی بدون مطالعات مسایل رو هضم و بررسی کنه........
    پس نمیشه تحصیلات رو ملاک قرار داد
    بسیار مردان تحصیل کرده که دوست دارن همسرانشون خانه داری کنن..........
    و بسیار مردان دیپلمه که خواهان زنان تحصیلکرده و شاغل هستند......
    =====================
    مردان ایرانی.........رو به تنبلی رفتند.........ظاهر بین شدن........دنبال چشم ابرو میرن......و یه تیپ فریبنده.......
    متاسفانه.......همچنان فرهنگ پوسیده و کهنه مرد سالاری رو به دنبال خودشون میکشن....ولی ادای اروپایی ها رو درمیارن........مثلا اگر زنی شاغل باشه.......خوشحال میشن که کمک خرجشونه......و باعث ژست و پوز در میان اقوام.......
    ولی کافیه همین مرد خانمشو در حال خوش و بش کردن با همکار مرد ببینه.......بیچاره میکنه زن رو...........
    ========================
    البته چیزهایی که گفتم عمومیت نداره........و همه مردها مثل هم نیستن.........ولی.......کمابیش.........فرهنگ به هم ریخته ایران از مردها و زنها اینچنین نسلی ساخته........
    ======================
    یه دوست داشتم........خیلی خیلی ادعای امروزی بودن و های کلاس بودنو  روشنفکری میکرد........
    موقع عمل که رسید...........100 تا ازین پسرهای متعصب و مذهبی و سیبیل کلفت رو میذاشت توی جیبش........
    میگفت از من و تیپ من خوشش میاد........ولی دلش نمیخواد همسر ایندش اینطوری باشه....
    خلاصه من فهمیدم .........ایشون بین دوست دختر و همسر کلی فرق میزاره.......
    این اعصاب خورد کنه........
    مردی که دوست دخترشو ناموس نمیدونه و مثل دستمال کاغذی میبینه.......و همسر رو برده.....که باید بقچه پیچش کرد.........لیاقت هیچی رو نداره مگر زنان پتیاره و پاچه پاره که حالشو بگیرن........
    دوستی ما در همون ابتدای امر کات شد.........
    =====================
    با مردی اشنا شدم که به ظاهر اهمیت نمیداد...........تو علم و درس و دانش غرق بود........فقط میتونست ساعتها درباره کتابی که دیشب خونده بود بحث کنه......
    ولی اصلا متوجه تغییر تیپ من نمیشد......براش مهم نبود من چه شکلی خودمو کردم........چه رنگی پوشیدم.........یا اینکه چی خریدم........براش فقط سطح معلومات بالا و مطالعات مهم بود.......البته ما هنوز هم دوستیم........ولی فقط دوست..........در حد کار و تحصیلات.........و این اقا هنوز هم ازدواج نکرده........و من بعید میدونم ازدواج هم بکنه.....چون......اصلا براش این چیزا مهم نیست.........
    ==================
    خلاصه کنم........
    اگر ما زنها بخوایم بفهمیم مردای ایرانی از چی خوششون میاد.........کلی عمر خودمونو هدر دادیم.......
    بهترین روش اینه
    خودمون باشیم..........
    خودمون........
    هر چی هستیم بهترین باشیم.........
    خانوم...........زنانه........ظریف.....شیک. و قوی.......
    یک زن قوی بودن.......اینکه بتونی در برابر هر مشکلی سر خم نکنی........و ایستادگی نشون بدی.........خودش کلیه.......
    کدوم مرد از یک زن ضعیف که مدام ناز میکنه و اشکش به مشکشه خوشش میاد؟؟؟؟؟؟
    ولی زنانگی رو هم نباید از یاد برد.......
    مردها خوششون میاد کمی قال گذاشته بشن.....از بازی لذت میبرن.......اینکه لقمه راحتی باشی و بری تو گلوشون.......چندان خوشایندشون نیست.........
    مرد رو باید مجبور کرد به خاطر کوهی رو جا به جا کنه........و این همون چیزیه که بهش میگن زنانگی........
    هر چقدر خوشگل باشی و حوری بهشتی........باز اونقدر خوشایند نخواهد بود که بتونی مردی رو به بازی دعوت کنی..........
    میتونی زشت باشی ولی بازیگر........مطمئن باش........مرد تو رو انتخاب میکنه.....نه حوری بهشتی.....
    ==================
    باید اعتماد به نفس داشت........
    یکی از دوستان منو به یک مهمونی مختلط دعوت کرد........قبلش هم بهم گفت که مهمونها سطح بالا و تحصیل کرده و تقریبا اکثرشون سری تو سرا دارن.....
    خلاصه من قالب تهی کردم......
    تلفن کردم ارایشگاه.........نوبت بهم ندادن چون سرشون شلوغ بود..........مجبور شدم برم توی یک ارایشگاه در پیتی و الکی الکی بدم موهامو بپیچن......و ارایشم هم مفتضح شد......تو راه کلشو پاک کردم و خودم خودمو بزک دوزک کردم.......
    کلی کمدمو زیر ور کردم.....لباس مناسب مهمونی نداشتم.........وقت و پول کافی برای خرید هم نداشتم........
    با کلی بیچارگی یکی از لباسهای ساده ولی شیکمو انتخاب کردم........و راهی مهمونی شدم......
    تو راه چندین بار.........خواستم برگردم.........ولی یک دفعه به خودم نهیب زدم که مگه لولو ان...و رفتم.........وارد مهمونی که شدم..........برق 3 فاز از سرم پرید........
    آقایون بسیار با کلاس با لباسهای رسمی........خانمهای شیک و خوشگل با ارایش و کلی بساط......
    باور کنید من وصله ناجور بودم میون اون ادمها......
    ولی شروع کردم به شمردن نکات مثبت قابل تامل در خودم....
    قد بلندم......جذابم.......چشمای شیطون و پرحرارت......
    خلاصه هر چی میتونستم به خودم گوشزد میکردم........اینکه منم تحصیل کردم......دنیا دیدم...و خانواده خوبی دارم....و چیزی کم نمیارم.........
    ولی کم کم که قاطی جمعیت شدم و اونا به من معرفی شدن.......اونم با القاب مختلف....
    من اعتماد به نفسم چسبید کف زمین......که با هیچ وسیله ای نمی شد از زمین جداش کرد....
    دیگه داشتم از شدت خجالت و شرمندگی و دیوونگی میمردم.......حس میکردم همه اونا به من نگاه میکنن و میگن ای.......این پشت کوهی رو کی راه داده؟؟؟؟؟؟؟
    یکم که گذشت یه آقای خوش تیپ و برازنده بهم نزدیک شد و منو به رقص دعوت کرد.....
    باورش برام سخت بود..........ولی از خدا خواسته....دستشو گرفتم و همه چیز رو سپردم به خدا......
    ==================
    اون آقا دقیقا از تیپ من.......رفتار من......و حتی شیطنتم خوشش اومد........منم اوایلش تحت تاثیر قرار گرفتم.....و برای بالا رفتن اعتماد به نفس خودم هم که شده کنارش موندم......ولی بعد متوجه شدم.......من از اون خوشم نیومده.....
    اشتباه نکنید........ظاهرش عالی بود........قیافه و هیکل و تحصیلات بیست.......
    ولی یکی دو جلسه بعد از مهمونی که باهم قرار گذاشتیم.....فهمیدم دنیای من با اون فرق داره....و اصلا همخون نیست.........
    خدا میدونه با چه کلک و حیله ای خودمو راحت کردم..........ولی تا دو ماه ......باید هر روز تحمل اس ام اس های یخمک و تلفنهای وقت و بی وقتشو میکردم........
    گناهکی پسر خوبی بود.......ولی وصله تن من نبود........
    ================
    موضوع اصلی اینه......
    خودت باش...........و کسی رو پیدا کن که خودتو بخواد........و مکملت باشه......
    ممکنه مردی از خود تو خوشش بیاد.........ولی این به اون معنی نیست که اون مرد مکمل و تمام کننده تو.......
    برای ایجاد روابط بین زن و مرد........خیلی باید دقیق بود........هوشیار بود....
    نباید تکیه بر احساست زد.........نباید به خاطر بالا رفتن سن به هر کسی که از راه میرسه اویزون شد........
    باید با اعتماد به نفس و تکیه بر داشته ها ............فهمید
    به هر حال....
    بازم از مقالت ممنون.......
    خاطرات خوش ایندی رو برام زنده کردی رفیق

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  9. sarakhanoom نوشته است: مردها خوششون میاد کمی قال گذاشته بشن.....از بازی لذت میبرن.......اینکه لقمه راحتی باشی و بری تو گلوشون.......چندان خوشایندشون نیست.........

صحبت های خیلی جالبی کردین و تقریبا در خیلی هاش من با شما موافقم. هر کسی نظر خودشو داره و نمیشه به طرز تفکر دیگران بی احترامی کرد ما خیچکدوم نمیتونیم بگیم نظر خودمون درسته پس باید به نظرات همدیگه احترام بگذاریم.

من با این موافقم . من به عنوان یک مرد این رو به شما میگم که وقتی یک مرد از یک خانم خوشش میاد و اون رو مقصد خودش قرار میده انتظار داره کمی در رسیدن به مقصدش دچار چالش و سختی بشه و دوست داره برای رسیدن بهش تلاش کنه.
    وقتی دوستی یک دختر به سهولت به دست می آید پسر در صحت و سالم بودم دختر ناخودآگاه شک می کند و این تصور برای او بوجود می آید که اگر هر کس دیگر هم در جای آن پسر با شرایط به آن خوبی بود مطمئنن دختر او را می پذیرفت !
    پسر باید واقعا احساس کند که دختر به شدت او را خواسته و پس از تلاشهای پسر دختر نسبت به او اطمینان توآم با علاقه پیدا کرده است.
    پس دختر باید فرصتی به پسر بدهد که پسر برای رسیدن به او تلاش کند . هر چیزی هرچه زود تر بدست آید زودتر هم از بین میرود زیرا قطعا قدر آن را نخواهید دانست !
    وقتی پسر لبخند میزند و دختر هم بلافاصله دامنش را از دست میدهد این طرز فکر برای پسر به وجود خواهد آمد که این دختر به چه دلیل اینقدر زود به او راه داد ؟ قطعا قبلا به کسانی دیگر هم به همین راحتی راه داده است ! (البته شاید نکته تعدد نامزدها برای جوانان امروزی چندان حائز اهمیت نباشد)
    من در این مورد حرفی دیگر نمیزنم به نظرم بهتره یه سر به رمان های عاشقانه ایرانی بزنید.
    و اما sarakhanoom شما حرفی زدین که به نظرم در رابطه با ایران خیلی بی ربط بود !

sarakhanoom نوشته است: در اروپا زن هیپی جذب مرد هیپی میشه............مرد رپ جذب زن رپ ........هر گروه در صنف خودش جفت پیدا میکنه.........چون اونها دقیقا میدونن چرا وارد اون گروه شدن.......  

اینکه هر کسی باید جفت و تیکه مناسب خودش را پیدا کند کاملا حقیقت است !ولی بهتر است ایران را با کشور های غربی و اروپایی مقایسه نکنید ! ما خودمان در رابطه با این فرهنگ در گذشته بسیار کامل بوده  و هستیم و این مشکلاتی که شما میبینید به خاطر تاثیر پذیری از فرهنگ غربه ! قضیه ما ایرانیها قضیه همان کلاغ شده که راه رفتا خودش را هم فراموش کرده !
    ما در ادبیات و فرهنگ خودمان بسیار داستانهای عشق های حقیقی و پاک داریم که نیاز نیست از غرب برای عشق و عاشقیمان مثال بیاوریم !
    همانهایی که گاها وقتی بچه ای را در مدرسه ثبت نام می کنند جلوی اسم پدرش را خالی می گذارند ! و معلوم نیست این بچه از کدام یکی آمده ؟!
    پس لطفا فرهنگ غرب را به رخ ایرانیان نکشید ما خودمان بهترین و برترین فرهنگ را داشته ایم !
    در ایران با اینکه مشکلاتی هست ولی هنوز فرهنگ های عاشقانه ایرانی با غرب قابل مقایسه نیست ! و زندگی های ایرانی خیلی پایدار تر از زنگی های غربی هستند !

و این را هم یادمان باشد که هیچگاه ملاک برتری خودمان را از دیگران شکل ظاهرمان قرار ندهیم . چشمان زیبا یا خوش اندام بودن صفات خدادادی و ارثی هستند و نباید در مورد این ها افتخار کنیم بهتر است در مورد چیز هایی که خودمان تلاش کرده و بدست آورده ایم افتخار کنیم ...

10. سلام دوستان من هم با صحبتهاي درج شده در تايپيك زهرا- امو موافق هستم هرچند منظورشونو از به چالش كشيدن اقايون متوجه نشدم كه اگر توضيح بدن ممنون ميشم

11. با سلام من می‌خواستم سوال کنم من اخلاقم پسرونه هست قد هستم احساس می‌کنم اگر محبت کنم به نامزدم کوچیک میشم یا اون از من دور میشه واسه همین همیشه که نه ولی‌ اکثر اوقات قیافه میگیرم در مورد کوچکترین چیز عصبانی میشم و باهم دعوا می‌کنیم به نظر شما راه چاره چیست چکار کنم؟؟؟من عشق نامزدم هستم ولی‌ اون از دست این چیزی من خسته شده در حالی‌ که من بر عکس این چیزا آرزوی یه رابطهٔ خوب رو دارم که همیشه باهم لذت ببریم و چجوری نمیدونم؟؟؟

12. سلام آهو جان

فکر کنم توی یک پست دیگه به طور کامل روی مساله ی تو بچه ها بحث کردن... ولی خوب اینجا سئوالت یک جور دیگه است...

منم یک زمانی مثل تو بودم البته تا ترم های اول دانشگاه هم این اخلاقا رو داشتم ، کلا نسبت به پسرا غد بودم...
    حتی در دوران دبیرستان نمیتونستم یک پسر رو برای دوستی بپذیرم نهایتا اگر میتونستم 3 ماه باهاش کنار بیام... اینها به خاطر این بود که در مقابل پسرها نمیتونستم دخترونه رفتار کنم... در مقابلشون چبهه میگرفتم و مغرور بودم... بعد یک مدتی ازشون خسته میشدم ... چون اونها انتظار داشتن کمی براشون نرمش داشته باشم ولی ذاتا این قضیه رو نمیتونستم بپذیرم ، که البته این مساله از بچگی در من بود نه اینکه یکهو بخوام این شخصیتی بشم....

خلاصه به مرور که با جمع دوستان دخترم بیشتر وقتم رو گذروندم... خیلی چیزها در من عوض شد ... کم کم  ازشون تاثیر پذیرفتم ... و فهمیدم اینکه اگر به پسری که دوستش دارم محبت کنم دلیل بر شکستن غرورم نیست!
    همیشه فکر میکردم همینطوری میمونم... ولی عوض شدم عزیزم همون سالها عوض شدم ... در ارتباط با پسری که دوستش داشتم فهمیدم که من در مقابل جماعت مردها شاید اینطور بودم ولی در مقابل شخصی که دوستش داشتم یک طور دیگه ام.

الان در مقابل مردها غد نیستم ولی غرور زنونه ی خودم رو دارم و به خاطر محکم بودنم و در عین حال کاملا اجتماعی بودن ، این طرز فکرم باعث شده که دیگه حتی در محیط کار هم به کسی این اجازه رو ندم به حریم من پا بذاره مگر کسی که دوستش داشته باشم (حالا ممکنه هممون یک اشتباهاتی هم در زندگیمون کرده باشیم که اونا رو فاکتور میگیرم)...
    با همه میگم میخندم بدون اینکه غد باشم فقط حدود رو نگه میدارم. همه هم خیلی دوستم دارند... و همیشه نبودنم رو احساس میکنن...

تو هم عزیزم باید فرق بذاری بین مردهایی که روابط اجتماعی باهاشون داری (که البته غد بودن در برابر هیچکس خوب نیست. محکم بودن خوبه) و مردی که دوستش داری...

وقتی احساس کردی عصبانی هستی سکوت کن قیافه هم نگیر... وقتی آرومتر شدی باهاش حرف بزن تا راحت بشی... وقتی دلت میگیره بپر تو بغلش... هم تو اینطوری به اون چیزی که میخوای میرسی و هم اون احساس خوب و مفید بودن میکنه...
    بهش محبت کن ببین چند برابر محبت میبینی .... خودتو واسش لوس کن میمیره برات.... حدس میزنم تو هم در بچگی هم بازی هات پسر بودن... خلاصه فقط اینو بگم همه چی دست خودته.

غرور زنونه به جاش خوبه ولی در مقابل مردی که دوستش داری کاملا بی معنیه... حتی اون موقع هم باز این سیاست هست که حرف اول رو میزنه نه غدبازی و قیافه گرفتن.

امیدوارم همه چیز خوب پیش بره.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. سلام دوستان......
    ==============
    اهوی عزیز....
    بهترین روش برای اینکه روش و رفتارت رو عوض کنی اینه.......
    هر وقت عصبانی شدی و خواستی سرش داد بزنی و غد بازی دربیاری........تا 10 بشمار.....
    و بعد به خودت تلقین کن که یک خانوم تمام عیاری......و یک خانوم هیچ وقت صداشو بالا نمی بره.....
    ببین........من خودم ازون تیپ زنهایی هستم که یک اپسیلون حرف زور رو تحمل نمیکنم.......و همین برای من شده بود مشکل.......چون کافی بود یه پسر به دلخواهم حرف نزنه.......دیوونه میشدم........ولی کم کم به خودم قبولوندم روشم اشتباه.......
    مردها........از اینکه لگد مال بشن و غرورشون خورد بشه متنفرن.........
    قبل از اینکه برای همیشه شریک زندگیتو از دست بدی..........روشتو عوض کن.......
    برو پیش یه مشاور دلسوز......
    روشهای بسیار موثری وجود داره برای کنترل عصبانیت.......که روانشناسها به خوبی بلدن و بهت یاد میدن
    موفق باشی رفیق

14. سلام
    من تو نوشته های شما به یه کلمه"نامزد"برخوردم.بله شاید الان که با هم نامزد هستید خیلی ناراحت نشه و اگه هم ناراحت بشه به روتون نیاره ولی انشالله فردا که با هم زیر یه سقف رفتید دیگه از این خبرا نیست.مسئولیتها زیاد میشه و... حتما هم شنیدید که میگن بهترین دوران دوران نامزدیه .پس سعی کنید تو خودتون تغییری بدید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. jiji نوشته است: سلام
    من تو نوشته های شما به یه کلمه"نامزد"برخوردم.بله شاید الان که با هم نامزد هستید خیلی ناراحت نشه و اگه هم ناراحت بشه به روتون نیاره ولی انشالله فردا که با هم زیر یه سقف رفتید دیگه از این خبرا نیست.مسئولیتها زیاد میشه و... حتما هم شنیدید که میگن بهترین دوران دوران نامزدیه .پس سعی کنید تو خودتون تغییری بدید
    موفق باشید

منظورم دوست پسر بود همچینم فرق نداران باهم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید