شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چکار کنم بهترین باشم؟؟

1. سلام به همگی‌ من یه مشکله بزرگ دارم که با نامزدم دچار مشکل شدم نمیدونم چکار کنم که خنمن تر برخورد کنم چون من از بچگی‌ اخلاقم پسرونه بود و عادت کردم که تو همه چیز قد و لجباز و مغرور باشم واسه همین دارم کسی‌ که دوستش دارم از دست میدم من اینکه خیلی‌ حسودی می‌کنم از اینکه نامزدم با یه دختر دیگه حرف بزنه هر چی‌ هم می‌خوام عصبانیت و حساسیتم رو بروز ندارم ولی‌ باز نمی‌شه و دوای بزرگ راه می‌افته که بار اول یا دوم نامزدم میاد جلو ولی‌ بارهای بد بد جور ضایع میشم و با خاری تمام میرم برای آشتی‌ من نمی‌خوام اینجوری صحه می‌خوام هم بهترین باشم هم کوچیک نشم چکار کنم که یه خانوم به تمام معنا شم؟؟؟؟

2. سلام
    عزیزم چند بار این سئوال رو میپرسی... ؟؟؟؟؟؟؟؟
    راجع به غد بودنت توی پست "مردان چه جور خانومهایی رو دوست دارند" همونجا که سئوال پرسیدی بهت پاسخ دادم .... برو اونجا رو بخون...

در مورد حساسیتت و اینکه میگی حس حسادت داری به نظرم به سن وسالت برمیگرده ... اکثر دخترها در سن تو سختشونه این طور مسائل رو بپذیرن و اینکه بخوان طرفشون رو با شخص دیگه ای حتی در حد صحبت معمولی ببینن هضمش سنگینه.
    تا اونجایی که یادمه دوستت حدود 8 سال ازت بزرگتر بود... خوب اون در سنی هست که این مسائل براش حل شده (مگر اینکه بدبین باشه)، ولی تو الان دقیقا در یک سن بحرانی هستی.

به مرور که بزرگتر میشی و بیشتر وارد جامعه میشی ... متوجه میشی که اینطور نگرانی ها فقط خودت رو آزار میده !
    مطالعه ی کتابهای مفید هم خیلی بهت کمک میکنه تا دیدت نسبت به مسائل بازتر بشه.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    اینگونه رفتار هایی که شما نسبت به نامزدتان دارید از روی عشق و علاقه ای است که نسبت به ایشان دارید که خوش جای امیدواری دارد که رفتار شما از روز عمد یا از روی سرشت اخلاقی شما نیست.
    اول اینکه چرا آقایون رو افرادی لجباز،مغرور میشناسید؟؟این خصوصیات مختص به آقایون نیست در خانوم ها هم وجود دارد.
    ببین دویت عزیز در مرحله اول باید به نامزدت اطمینان کنی و اونو قبول داشته باشی تا بتونی ببینی با جنس مخالف در حال صحبته..............................
    شک و تردید رو از دلت بیرون بریز حالا چطوری؟؟؟
    با تجزیه و تحلیل بر روی رفتار نامزدت.
    رفتر همسرت رو مو شکافی کن ببین آیا کسی هست که با صحبت کردن با یک خانوم سریع مجذوب اون خانوم بشه و پاشو از پاش پیش بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    واسه بسیاری از ما آدما خوش برخوردی طرف مقابلمون رو پای روابط اجتماعی اون فرد نمیذاریم پای جسارتا به بند و باری فرد یا به عبارتی سستی فرد میذارم.
    به عنوان مثال نامزدت یک خانوم با یک خانوم در حال احوال پرسی گرمی هستش!!!!!!!!!!
    این ملاک نیست که اون خانوم بگه همسر من دنبال سوژه میگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا اون خانوم همسرش رو فردی اجتماعی ندونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینجا ذهنیت منفی حاکم میشود بر ذهنیت مثبت انسانهای شکاک یا به عبارتی غیر منطقی.
    شما باید ذهنت رو مثبت کنی در کل دنبال فاز مثبت باش.
    فاز منفی زندگی ات رو خراب میکنه.شادابی دوران نامزدی ات رو هم از خودت هم از نامزدت میگیره.
    یواش یواش آب از سر نامزدت میگذره.عاجز میشه.خسته میشه.
    بهترین روش همون تجزیه و تحلیل روی رفتار نامزدتون هست.
    البه من فقط شما رو مقصر نمیدونم نامزد شما هم باید جوری رفتار کنه که خدایی نکرده جرقه حس حسادت زنانه شما رو نزنه.یک مدار محتاطانه رفتار کنه.
    همیشه دوست من ذهن مثبت ات بر ذهن منفی ات حاکم کن با مثبت اندیشی.
    کار سختی به نظر میاد اما خدا شاهده لذت مثبت اندیشی  یه چیز دیگه است به زندگی ات روح میده پایه و اساس زندگی ات رو محکم میکنه.
    همینجا تصمیم محکم بگیر که نگاهت رو به زندگی عوض کنی و دست از مشاجره های بچه گانه که همش دودش داخل چشم خودت است برداری.
    امیدوارم توانسته باشم رهنمایی ات کنم اما این مشکل شما به تنهایی با راهنمایی من و غیره حل نمیشه فقط با کمک خود شماست.
    با نامزدت صحبت کن و ازش خواهش کن که کمکت کنه تا بتونی این احساس مخرب رو از ذهنت دور بریزی.
    امیدوارم که هر دوی شما شاد و پیروز،خوشبخت و سربلند باشید.

4. شما به خودتون لطف می کنید اگر دو تا مصداق برای جر و بحث ها و دعواهاتون با دوستتون بیارید . مثلا چی میشه که دعوا می کنید ...
    واقعا همه اش سر صبحت کردن یا یک خانم دیگه هست ؟

5. سلام آهو جان.غرور داشتن تا حدودی خوبه ولی نه اینکه واسه کسی هم که دوسش داری ،نخوای دست از این غرورت برداری،عاقبتش میشه دعوا و قهر و ...مگه ازش چیزی دیدی که بهش شک می کنی و سر اینکه با خانمی حرف بزنه،ناراحت میشی؟نمیدونم دیگه دعواهاتون سر چی می تونه باشه،ولی فکر کنم همه اش برمی گرده به این غرور.این غرورو بشکن،البته نه برای همه چیز و همه کس و همه کار.اگه واقعا دوسش داری و می خوای یک عمر زیر یک سقف باهاش زندگی کنی،باهاش مهربون باش.گاهی وقتا خودت توی محبت کردن پیش قدم باش،چه عیبی داره،هیچ چیزی هم ازت کم نمیشه.ولی اگه فقط واسه دوستی می خوای باهاش باشی و برای ازدواج قبولش نداری،بحثش چیز دیگه است.لطف می کنید اگه بگید چند وقته که با هم دوست هستید.

6. آهوي عزيز
    چون نميشناسمت تنها يه پيشنهاد برات دارم بروپيش يك روانشناس
    با نامزدت صحبت كن و ازش بخواه كه باهات بياد پيش روانشناس.

به اميد شادي تمام هم ميهنانم

7. maepc نوشته است: سلام دوست عزیز
    اینگونه رفتار هایی که شما نسبت به نامزدتان دارید از روی عشق و علاقه ای است که نسبت به ایشان دارید که خوش جای امیدواری دارد که رفتار شما از روز عمد یا از روی سرشت اخلاقی شما نیست.
    اول اینکه چرا آقایون رو افرادی لجباز،مغرور میشناسید؟؟این خصوصیات مختص به آقایون نیست در خانوم ها هم وجود دارد.
    ببین دویت عزیز در مرحله اول باید به نامزدت اطمینان کنی و اونو قبول داشته باشی تا بتونی ببینی با جنس مخالف در حال صحبته..............................
    شک و تردید رو از دلت بیرون بریز حالا چطوری؟؟؟
    با تجزیه و تحلیل بر روی رفتار نامزدت.
    رفتر همسرت رو مو شکافی کن ببین آیا کسی هست که با صحبت کردن با یک خانوم سریع مجذوب اون خانوم بشه و پاشو از پاش پیش بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    واسه بسیاری از ما آدما خوش برخوردی طرف مقابلمون رو پای روابط اجتماعی اون فرد نمیذاریم پای جسارتا به بند و باری فرد یا به عبارتی سستی فرد میذارم.
    به عنوان مثال نامزدت یک خانوم با یک خانوم در حال احوال پرسی گرمی هستش!!!!!!!!!!
    این ملاک نیست که اون خانوم بگه همسر من دنبال سوژه میگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا اون خانوم همسرش رو فردی اجتماعی ندونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینجا ذهنیت منفی حاکم میشود بر ذهنیت مثبت انسانهای شکاک یا به عبارتی غیر منطقی.
    شما باید ذهنت رو مثبت کنی در کل دنبال فاز مثبت باش.
    فاز منفی زندگی ات رو خراب میکنه.شادابی دوران نامزدی ات رو هم از خودت هم از نامزدت میگیره.
    یواش یواش آب از سر نامزدت میگذره.عاجز میشه.خسته میشه.
    بهترین روش همون تجزیه و تحلیل روی رفتار نامزدتون هست.
    البه من فقط شما رو مقصر نمیدونم نامزد شما هم باید جوری رفتار کنه که خدایی نکرده جرقه حس حسادت زنانه شما رو نزنه.یک مدار محتاطانه رفتار کنه.
    همیشه دوست من ذهن مثبت ات بر ذهن منفی ات حاکم کن با مثبت اندیشی.
    کار سختی به نظر میاد اما خدا شاهده لذت مثبت اندیشی  یه چیز دیگه است به زندگی ات روح میده پایه و اساس زندگی ات رو محکم میکنه.
    همینجا تصمیم محکم بگیر که نگاهت رو به زندگی عوض کنی و دست از مشاجره های بچه گانه که همش دودش داخل چشم خودت است برداری.
    امیدوارم توانسته باشم رهنمایی ات کنم اما این مشکل شما به تنهایی با راهنمایی من و غیره حل نمیشه فقط با کمک خود شماست.
    با نامزدت صحبت کن و ازش خواهش کن که کمکت کنه تا بتونی این احساس مخرب رو از ذهنت دور بریزی.
    امیدوارم که هر دوی شما شاد و پیروز،خوشبخت و سربلند باشید.

آخه مشکله من فقط صحبت کردن اون با یه خانم دیگه نیست میدونید خانواده اون خیلی‌ به من حسودی می‌کنن دلشون نمیخواد پسرشون انگار دختریو دوست داشته باشه به غیر از خودشون به خصوص مدرسه واسه همین سعی‌ می‌کنه جلوئ خانوادش با من گرم نباشه و سرو سنگین برخورد می‌کنه چون همیشه وقتی‌ تحویل گرفته با کوچیکترین دوأی که با خانوادش میکنه اونا میندازن تقصیر من منم خوشم نمیاد و دلم می‌خواد اینجوری نباشه ولی‌ وقتی‌ تنها هستیم خیلی‌ بهم محبت می‌کنه البته اگر واسعش قیافه نگیرم چون باهم لج می‌کنه بد جور واسه همین از من بدتر می‌شه آخه بعضیها بهم میگن مهم اینه جلوی مدرسه اینا بهت توجه کنه که همه بدونن واسه همین گیج شدم مراتب باهاش بحث دارم الانم یه دوای شدید کردیم که اون نمیخواست حتا صدامو بشنوه هفتی پیش با اصرار اونقدر که دلش واسعم تنگ شده بود رفتم پیشش تا دیروز که ۲ ۳ روز اول کلی باهم خوب بودیم ولی‌ ۲ ۳ روز آخر همش دعوا داشتیم که ۲ ۳ بارشو با اینکه من تا حدودی مقصر بودم اون اومد جلو و بارهای آخر که خیلی‌ دوای شدیدی بود من رفتم جلو که اونم نه می‌خواست ببین منو نه حرفمو بشنوه واسه همین صبح واسعش نامه نوشتم که بخونه بدن که داشتم مرتب می‌کردم اومد منو بغل کرد بوسم کرد گفت چرا داری اینجوری میکنی‌ من دوستت دارم ولی‌ من یجوری شدم دلم نگران نمیدونم چکار کنم که از دلش در بیاد آخه بهم گفت می‌خوام یه مدتی نبینمت چون میترسم دعوا کنیم باز خواهش می‌کنم بگید چکار کنم؟؟؟؟؟؟

8. آهو جان........سلام.........
    میتونم ازت بپرسم پست عشق یا هوس؟ تردید رو شما نوشتید یا نه......
    اونجا مشکلت این بود که شک داشتی به عشقش......و گفتی یه پسر نه نامزدت......
    ولی اینجا میگی نامزد......
    در هر صورت من برداشتم اینکه شما با هم دوست شدین......و اون یکسال طوری باهات صیمی شده که خودتو در اختیارش گذاشتی.......
    با خانوادش آشنا شدی.....
    احتمالا از طبقه ای هستند که داشتن روابط بین پسر و دختر رو محدود نمیکنند.....
    ==================
    اگر من دچار اشتباه شدم برام بگو.......
    چون ممکنه من یکی رو باهات اشتباه گرفته باشم......
    ولی من با دقت امتیازها و مشخصات شخصی رو باهم چک کردم......
    و حس میکنم..............خودت هم کمی گیجی
    اصلا نمیدون یمخوای چکار کنی
    از یک طرف خودتو نامزد اون میدونی
    از یک طرف پسر بهت تعهدی نداده که مطمئن شی
    آیا این باعث عصبانیتت نیست؟؟؟؟؟؟
    آهو......
    تو فقط 19 سالته.......
    یه سن حساس.......
    پر از لحظات عجیب و غریب بدون هیچ ثباتی.......
    ولی اون یه پسر پختس.........با کلی تجربه.......با کلی هدف و تصمیمات جدی.......
    ===================
    اهو............خونسرد باش........
    بشین برای خودت دو تا لیست تهیه کن........
    مزایا و مضرات این رابطه رو بنویس.........
    ببین اون مرد چه خصوصیات مثبتی داره
    سنش؟
    تحصیلاتش؟
    کارش؟
    اخلاقش؟
    دینش؟
    اهدافش برای زندگی؟
    و اموالش؟ درامدش .......
    استقلالش
    و خانوادش...........
    ببین چی داره........کیه؟؟؟؟؟ چقدر میشناسیش........از دوستاش و گذشتش چقدر میدونی؟
    بعد مال خودتو بنویس........
    مقایسه کن ......
    ببین ایا فرهنگ شما دو تا بهم میخوره.......
    در اون پست گفتی که خیلی باهم راه اومدین و باهم تفاهم دارید...........ولی دچار تردید شدی.......
    یادت باشه............پسرها خیلی راحت میتونن دل دخترها رو بدست بیارن.......
    و خیلی راحت میتونن از دختری دل بکنن........
    مگر اینکه عاشقش باشن
    من نمیخوام بدبینت کنم........
    ولی ..........اینکه بخوای الان بفهمی عاشقته یا نه کمی سخته........
    چون یکسال باهاشی و باهم رابطه  دارید.....
    ================
    وقتی دیدی این رابطه مزیت هاش بر مضراتش میچربه.......
    اون وقت از حربه زنانگی کمک بگیر و اون مرد رو امتحان کن......
    کاری کن که خیلی سریع نسبت بهت تعهد بده.......
    رسمیش کن.......
    و بفهم تا چه اندازه دوستت داره؟؟؟؟؟؟
    این کار سختیه...........ولی
    اهوی عزیزم.......
    اونقدر جوونی و خام........که نمیتونی تصور کنی.......مردها چقدر میتونن سنگدل باشن.....
    پس اجازه نده بهت ضربه بزنه
    با خودت روراست باش.........
    شرایط خودتو بسنج.......
    ایا مستقلی
    شاغلی
    تحصیلاتت
    خانوادت چقدر حمایتت میکنن
    =======================
    تو 19 ساله ای.......
    بهترین و زیبا ترین سنین برای یک دختر بین 16 تا 20
    و مردها اینو به خوبی میدونن...........
    پس با خودت رو راست باش
    اجازه نده  ازت سواستفاده کنه که باعث آزار و اذیتت بشه
    من حس میکنم بیشتر این عصبانیت و دعواها به خاطر عدم اعتماد ی که بهش داری......
    سعی کن بشناسیش..........و امتحانش کنی.........

9. مردها واقعا به دنبال چه چيز هستند؟
    * اول از همه مردها به دنبال كسي هستند كه تشنه عشق و محبت باشد. شايد اين حرف بسياري از خانم ها را غافلگير كند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگيرند و خودشان نيز كسي را دوست بدارند. مشكل اينجاست كه خانم ها برخورد بي احساس و سردي با آنها دارند. پيدا كردن خانمي كه قابل دوست داشتن باشد كمي مشكل است و مردها از اينكه بفهمند دختر روياهايشان را پيدا كرده اند خوشحال مي شوند.

* مردها دنبال خانمي مي گردند كه در نظرشان جذاب باشد. خانم ها اغلب تصور ميكنند كه مردها خيلي سطحي نگر بوده و تنها چيزي كه برايشان اهميت دارد وضعيت ظاهري خانم مي باشد. مردها لزوما به دنبال خانم هاي كمر باريك نمي گردند و اكثر آنها از خانم هاي چهل كيلويي خوششان نمي آيد، بلكه آنها مي خواهند كسي را داشته باشد كه به وضعيت ظاهري خود افتخار كند (البته اين كار را نبايد بيش از اندازه انجام دهد). مردها از داشتن نامزدي كه قيافه خوبي داشته باشد لذت مي برند و من فكر نمي كنم كه مردي چيزي جز اين به شما بگويد.

* مردها به دنبال خانم هايي هستند كه بتوانند به آنها اعتماد كنند. كسي كه آنها را به خاطر خودشان بخواهد، كسي كه بتوانند به او ايمان داشته باشند. شايد برايتان عجيب باشد اما برخي از خانم ها قابل اعتماد نبوده و بسيار بي وفا هستند. همين امر باعث مي شود كه مردها محتاط تر عمل كنند. بوسه روز عيد و يا عشق بازي ها اصلا به حساب نمي آيند و اين جزئي از خصوصيات خانم هاست. آقايون به شدت از بي وفايي و بد قولي بيزار هستند و به دنبال كسي مي گردند كه بتوانند از صميم قلب به او اعتماد كنند.

* مردها مي خواهند براي خود تشكيل زندگي خانوادگي دهند و به دنبال شريكي هستند كه بتواند با او در خانه زندگي كند. خانم هايي كه در محيط هاي اجتماعي فعاليت مي كنند براي مردها قابل قبول تر هستند چرا كه آقايون تصور مي كنند خيلي بهتر مي توانند با اين گونه افراد ارتباط برقرار كنند و ارتباطشان پايدار تر خواهد بود.

* مردها به دنبال خانم هايي با روحيه زنانه و مهربان مي گردند زيرا چنين خصوصياتي باعث مي شود كه يك زن بتواند مادر بهتري براي بچه هايش باشد. البته اين امر بدان خاطر نيست كه مردها انتظار دارند خانم ها آنها را نيز تر و خشك كنند بلكه بدان خاطر است كه دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزي پرورش پيدا كنند.

* مردها به دنبال خانم هاي خوش مشرب هستند. بعضي از خانم ها خيلي سخت گير بوده و براي جزئيات اهميت بيش از اندازه اي قائل مي شوند. آيا تا به حال دختر هايي را ديده ايد كه داراي خلق و خوي پسرانه هستند؟ مردها مي خواهند از در كنار هم بودن با همسر خود لذت ببرند و احتياج به محبت دارند به همين دليل هميشه به دنبال فرد خوش طبعي هستند كه بتوانند در كنار او به آرامشي كه آرزوي آن را دارند دست پيدا كنند.

* مردها به دنبال زن هايي هستند كه حس و ظرافت زنانه خود را حفظ كرده باشند. البته منظور ما آن دسته از خانم هايي نيست كه دائما به دنبال مد مي روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشكال مختلف در مي آورند. خانمي كه بادگلو مي زند و از خود گاز معده خارج مي كند هيچ گاه براي يك مرد قابل قبول نخواهد بود. اين روزها خانم ها ممكن است از مشروبات الكلي استفاده كنند كه اين كار نيز به نوبه خود باعث ميشود كه نظر جنس مخالف به آنها جلب نشود. بعضي از خانم ها هستند كه در زمان عصبانيت هر چه كه دلشان مي خواهد بار طرف مقابل مي كنند كه اين كار به هيچ وجه به مزاج آقايون سازگار نيست. مردها نمي خواهند رفتار همسرشان به اندازه خودشان بي شرمانه و توهين آميز باشد.

* مردها كسي را مي خواهند كه حامي و پشتيبانشان باشد. خيلي از خانم ها منتظر هستند كه اشتباه كوچكي از آقا سر بزند كه آنها را به باد انتقاد بگيرند و در مسائل خصوصي و حتي شغلي شان دخالت كنند. آقايون به ارتباط خود به عنوان يك سيستم محافظ نگاه مي كنند زمانيكه خانم نتواند يك چنين حسي را در آنها به وجود آورد و از اين گذشته تا آنجا كه مي تواند از آنها انتقاد هم بكند، چيزي نمي گذرد كه آقا از او جدا مي شود.

* مردها از خانم هاي عصبي كه تمام مدت داد و فرياد مي كنند خوششان نمي آيد. آنها خانم هايي را مي پسندند كه اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند كه مشكلاتشان را از راه هاي منطقي حل كنند. شايد خلق و خوي آتشين شما را در همان روزهاي اوليه اندكي جذاب باشد اما در روز 500 به هيچ وجه به شما افتخار و قدرت نخواهد بخشيد.

* مردها از خانم هايي كه آنها را به چالش وا مي دارند خوششان مي آيد. دوست ميدارند كه خانم ها، آنها در انتظار بگذارند. مردها معمولا زماني كه احساس امنيت كنند اندكي در رابطه تنبل مي شوند اما زمانيكه آنها را به چالش وا مي داريد، حداقل كاري براي انجام دادن دارند. اگر مي خواهيد مرد خود را همواره به خود علاقمند نگه داريد بايد او را هميشه به چالش وادار كنيد.

* معمولا آقايون در مورد مسائل جنسي اندكي خود دار تر از خانم ها هستند. باور كنيد كه حقيقت دارد. مردها مي دانند كه در رخت خواب چه مي خواهند و به همين دليل توجه خود را بر روي آن معطوف مي كنند. شما به هيچ وجه آن همه شور و اشتياقي كه به مردها نسبت مي دهند را نمي توانيد در دنياي واقعي در وجودشان پيدا كنيد. مردها در جهان واقعي بسيار محافظه كار هستند. آنها با هر كسي مي توانند اوج لذت و خوشي خود را تجربه كنند و نيازي به داشتن همسران متفاوت ندارند. در بسياري از آزمايشاتي كه انجام شده نتيجه بر اين اصل استوار بوده كه مردها دوست دارند در تخت خود به راحتي بخوابند و اين خانم ها هستند كه بهانه گرفته و اظهار مي دارند كه از اين نوع رابطه خسته مي شوند.

* مردها به دنبال همسري مي گردند كه به آنها متعهد باشد. هر چند پيدا كردن چنين شخصي مشكل است اما مي توانيد حداقل آرزوي داشتن يك چنين همسري را داشته باشيد. مردها نامزدي را دوست دارند كه بتوانند به او اعتماد كنند و مشكلات و ناراحتي هايشان را با او در ميان بگذارند. تعهد مثل يك خيابان يكطرفه نيست و بايد از جانب هر دو طرف رعايت شود. چنين نيازي براي هميشه در وجود تمام مردها باقي خواهد ماند.

* مردها دوست ندارند كه تنها زندگي كنند.
    حقيقت اين است كه مردهاي امروزي به دنبال يك خانم مجرد قابل اطمينان و جذاب هستند كه بتوانند رابطه بلند مدتي را با او آغاز كنند. آنها مي خواهند با او از زندگي خود لذت ببرند و دقايق خود را با او تقسيم كنند تا آرام و قرار بگيرند. افراد مجرد كمي وجود دارند كه خواهان ارتباط بلند مدت هستند. مشكلي كه مردها با آن مواجه هستند اين است كه دنيا به طور كلي عوض شده. زماني كه انتظار هيچ چيزي را ندارند به سرعت برايشان زن مي گيرند و طوري كه متوجه نشوند بچه دار مي شوند. آنها فقط و فقط به دنبال ارزش و احترام از طرف شريك زندگي خود هستند و بس.

در حاليكه خانم ها در نقشهاي اجتماعي خود بسيار موفق هستند خوب است كه هيچ گاه از ياد نبريم كه جايگاه اصلي آنها به خانه و خانواده شان تعلق دارد

10. سلام به همگی‌ متاسفانه من بهش اس‌ام‌اس دادم گفتم که دیگه مزاحمت نمیشام هر موقع خواستی‌ بیا جلو چون من کلی داغون شدم با این دوای آخری اون خیلی‌ دور شده دیگه راه جبرنشو نمیدونم این آخرین کاری بود که تونستم از نظر روحی هم خیلی‌ داغونم .................

11. علاقه ندارم وارد این بحث بشم فقط 4 تا نکته می گم که توی امتحان هم میاد !

1- چکار کنم بهترین باشم ؟!  بنظر من این سوال بوی وسواس میده . برای زندگی کردن و موفق بودن لازم نیست ما بهترین باشیم . همینکه خوب باشیم کافیست

2- اغلب دخترایی که بقول شما حالت پسرونه دارند و بنظر من شیطون بنظر می رسند ، خودشون از این وضع گله ای ندارند چون اتفاقا حالت جذابیست . ولی در شما اولا من اثری از دختر جسور و پر انرژی نمی بینم . شما یک دختر معمولی هستید که دلبسته و به هردلیلی اون پسر داره میره و شما هم مثل هر دختر نرمال دیگری در 19 سالگی دچار بحران شدی .

3- شما باید بدونی توی زندگی هر دختری ( هر پسری ) از این موارد بوده . آدمها - خوب و بد - اومدن و رفتن تا اینکه یکی موندگار شده . پس فکر نکن دنیا متوقف شده و یا دنیا فقط داره داستان تو رو روایت می کنه  . همین الان ، درست همین لحظه ، آهوهای مختلفی سراسر دنیا نگران از دست دادن رابطه شون هستند

4- تجربه بهت یاد میده چطور از خودت مراقبت کنی و چطور یک رابطه رو پیش ببری . زیاد عجله نکن و اصرار نداشته باش که اولی ، آخری هم بشه . اتفاقا تجربه نشون داده کسایی که با اولین مورد زندگیشون ازدواج می کنن خیلی هم موفق نیستند .

5- بنظر من اینکه " خیلی پسرونه هستم " یا " خیلی سرتقم " یا سوءتفاهمه یا القایست که اون پسر به شما کرده تا توجیهی باشه برای قطع کردن رابطه اش . من هنوز علامتی مبنی بر سرزندگی و نشاط در شما نمی بینم اما اگر شما سرد بودن ، رو پسر بودن ترجمه کردید اونوقت بهتون می گم که سردبودن نه توی این رابطه که همیشه و همه جا برای شما دردسر درست خواهد کرد . غرور زنانه داشتن خیلی عالیه  اما غرور بیجا داشتن جز اینکه فاصله ایجاد کنه کار خاصی برای شما نمی کنه ( فکر کنم یکی از دوستان هم یکجایی همینوبهتون گفته )

عجله نکن
    زندگی خودش بهترین معلم ما انسانهاست
    بشرطی که ، چشم و گوشمون رو باز کنیم و قصد یادگیری داشته باشیم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. sami28 نوشته است: علاقه ندارم وارد این بحث بشم فقط 4 تا نکته می گم که توی امتحان هم میاد !

1- چکار کنم بهترین باشم ؟!  بنظر من این سوال بوی وسواس میده . برای زندگی کردن و موفق بودن لازم نیست ما بهترین باشیم . همینکه خوب باشیم کافیست

2- اغلب دخترایی که بقول شما حالت پسرونه دارند و بنظر من شیطون بنظر می رسند ، خودشون از این وضع گله ای ندارند چون اتفاقا حالت جذابیست . ولی در شما اولا من اثری از دختر جسور و پر انرژی نمی بینم . شما یک دختر معمولی هستید که دلبسته و به هردلیلی اون پسر داره میره و شما هم مثل هر دختر نرمال دیگری در 19 سالگی دچار بحران شدی .

3- شما باید بدونی توی زندگی هر دختری ( هر پسری ) از این موارد بوده . آدمها - خوب و بد - اومدن و رفتن تا اینکه یکی موندگار شده . پس فکر نکن دنیا متوقف شده و یا دنیا فقط داره داستان تو رو روایت می کنه  . همین الان ، درست همین لحظه ، آهوهای مختلفی سراسر دنیا نگران از دست دادن رابطه شون هستند

4- تجربه بهت یاد میده چطور از خودت مراقبت کنی و چطور یک رابطه رو پیش ببری . زیاد عجله نکن و اصرار نداشته باش که اولی ، آخری هم بشه . اتفاقا تجربه نشون داده کسایی که با اولین مورد زندگیشون ازدواج می کنن خیلی هم موفق نیستند .

5- بنظر من اینکه " خیلی پسرونه هستم " یا " خیلی سرتقم " یا سوءتفاهمه یا القایست که اون پسر به شما کرده تا توجیهی باشه برای قطع کردن رابطه اش . من هنوز علامتی مبنی بر سرزندگی و نشاط در شما نمی بینم اما اگر شما سرد بودن ، رو پسر بودن ترجمه کردید اونوقت بهتون می گم که سردبودن نه توی این رابطه که همیشه و همه جا برای شما دردسر درست خواهد کرد . غرور زنانه داشتن خیلی عالیه  اما غرور بیجا داشتن جز اینکه فاصله ایجاد کنه کار خاصی برای شما نمی کنه ( فکر کنم یکی از دوستان هم یکجایی همینوبهتون گفته )

عجله نکن

آقای سامی اون زمانی‌ با من خوبه که من آروم، باشم خانم، باشم به حرفش گوش کنم، داد نزنم، گیر ندم، بهونه نگیرم، و بدترین چیزی که واقعاً کفرشو در میاره اینه که قیافه واسعش نگیرم چون من وقتی‌ از چیزی ناراحتم قیافم میره تو هم و تحویل نمیگیرم اون سر این حساسه.الان اون نمیخواد بره ولی‌ میترسم که سراغ دختری بهتر از من بره چون میگه من دختر با شعور می‌خوام کسیو می‌خوام که عدم باشه بهم مگه هر موقع عدم شودی من به حرفت گوش می‌کنم یه عادتی داره که من می‌خوام خسته شدم دلم شکسته دخترو اذیت می‌کنه به قول خودش عادت شده واسعش البته میگه کسی‌ جای تورو واسعم نمیگیره اونا واسعم بعضی‌ هستن من نمتینم تحمل ندارم من اینو میفهمم که دوستم داره ولی‌ نمیتونم می‌خوام قیدشو بزنم دارم پیر میشم ولی‌ دیوانه ور دوستش دارم......

13. ahoo_2009 نوشته است:
    sami28 نوشته است: علاقه ندارم وارد این بحث بشم فقط 4 تا نکته می گم که توی امتحان هم میاد !

عجله نکن

آقای سامی اون زمانی‌ با من خوبه که من آروم، باشم خانم، باشم به حرفش گوش کنم، داد نزنم، گیر ندم، بهونه نگیرم، و بدترین چیزی که واقعاً کفرشو در میاره اینه که قیافه واسعش نگیرم چون من وقتی‌ از چیزی ناراحتم قیافم میره تو هم و تحویل نمیگیرم اون سر این حساسه.الان اون نمیخواد بره ولی‌ میترسم که سراغ دختری بهتر از من بره چون میگه من دختر با شعور می‌خوام کسیو می‌خوام که عدم باشه بهم مگه هر موقع عدم شودی من به حرفت گوش می‌کنم یه عادتی داره که من می‌خوام خسته شدم دلم شکسته دخترو اذیت می‌کنه به قول خودش عادت شده واسعش البته میگه کسی‌ جای تورو واسعم نمیگیره اونا واسعم بعضی‌ هستن من نمتینم تحمل ندارم من اینو میفهمم که دوستم داره ولی‌ نمیتونم می‌خوام قیدشو بزنم دارم پیر میشم ولی‌ دیوانه ور دوستش دارم......

خب آهو  خانم ، اگر من بعنوان یک برادر بزرگتر بهت بگم آخر این قصه ی شما جدایی هست و بهتره همین الان خودت تمومش کنی ؟ گوش می دی ؟ معلومه که نمی دی

ولی من دلایلم رو بهت می گم

1- این پسر تنوع طلب و دروغگو هست . یعنی به هر دختری برسه یه دستی به سرو گوشش می کشه بعدشم می گه که شوخی بود و اینا رفتنی هستن و تو فقط می مونه و ... درحالیکه آدمیزاد اگر معنی تعهد رو فهمیده باشه ، تا وقتی با شما هست به کس دیگری فکر نمی کنه یا اگر به شما علاقه نداره خب ترکتون می کنه و بعدش دیگه به خودش مربوطه چکار می خواد بکنه

2- ایشون اصلا شما رو قبول ندارند . یادمه قبلا گفتی که بهت گفته بچه ای ! امروز نکته بدتری رو گفتی ، اینکه بهت گفته : هروقت آدم شدی بهت فکر می کنم !!! این یعنی نه تنها قبولت نداره و بهت فکر نمی کنه بلکه هیچ ارزشی و اعتباری هم برات قائل نیست . من هم خیلی ها رو قبول ندارم اما برخی اوقات جایگاهشون رو قبول دارم و بهش احترام میذارم و هیچوقت از عبارتی مثل " آدم نیست " استفاده نمی کنم

اینم که هیچکس جای تو رو براش نمی گیره ، از اون حرفاس که با هیچکدوم از رفتارش جور درنمیاد ! بنظرم تنها حلقه اتصال شما و ایشون رابطه جنسی هست که اگر واقعا کات بشه ایشون خیلی زود خودواقعیشون رو نشونت میدن و با چهارتا بدوبیراه کار رو تموم می کنن .

مشکل اصلی تو دختر خوب
    اینه که همه مشکلات رو از جانب خودت می بینی . من نمی خوام بگم منزهی چون چیزی ازت نمی دونم اما اینکه شما با پسری طرف هستی که ببخشید آدم نمی دوندت و با دخترهای دیگه سر و سری داره ، طبیعیه که نگرانت کنه و اخمات بره تو هم و دلخور باشی . حالا اگر طرف در کمال پررویی میاد می گه " بچه نشو ، اینا همه دو روزه هستن و تو موندگاری ! " شما نباید گول بخوری و فکر کنی واقعا بچه هستی ! دلیل ایشون عذر بدتر از گناهه
    آدم وقتی می دونه طرفش موندگاره ، هیچوقت چنین مسخره بازی هایی از خودش در نمیاره !
    پس همه عیب و ایراد ها رو به خود نسبت نده
    و قبل از اینکه فکر تغییر باشی ، از این رابطه بیا بیرون
    رابطه ای که تحقیرت کرده ،
    رابطه ای که از یک دختر 19 ساله بانشاط یک دختر افسرده عصبی مزاج و پرخاشگر ساخته
    رابطه ای که باعث شده ایمان و اعتقادت رو به خودت از دست بدی
    رابطه ای که باعث شده چنان عزت نفست از بین بره که از خودت بدت بیاد و فکر کنی خیلی کم و کاست داری

از این رابطه بیا بیرون
    آرامش رو بدست بیار
    بعد می بینی که خیلی از مشکلاتت اساسا بدلیل حضورت در این رابطه بوده
    و اگر مورد منفی بازهم بود ، خب رفعش می کنی
    تو تازه اول راهی
    اما اولین کارت قطع این رابطه باید باشه
    چطوری ؟ بسختی اما تو اگر بخوای ، می تونی ....

14. sami28 نوشته است:
    ahoo_2009 نوشته است:
    sami28 نوشته است: علاقه ندارم وارد این بحث بشم فقط 4 تا نکته می گم که توی امتحان هم میاد !

عجله نکن

خب آهو  خانم ، اگر من بعنوان یک برادر بزرگتر بهت بگم آخر این قصه ی شما جدایی هست و بهتره همین الان خودت تمومش کنی ؟ گوش می دی ؟ معلومه که نمی دی

1- این پسر تنوع طلب و دروغگو هست . یعنی به هر دختری برسه یه دستی به سرو گوشش می کشه بعدشم می گه که شوخی بود و اینا رفتنی هستن و تو فقط می مونه و ... درحالیکه آدمیزاد اگر معنی تعهد رو فهمیده باشه ، تا وقتی با شما هست به کس دیگری فکر نمی کنه یا اگر به شما علاقه نداره خب ترکتون می کنه و بعدش دیگه به خودش مربوطه چکار می خواد بکنه

2- ایشون اصلا شما رو قبول ندارند . یادمه قبلا گفتی که بهت گفته بچه ای ! امروز نکته بدتری رو گفتی ، اینکه بهت گفته : هروقت آدم شدی بهت فکر می کنم !!! این یعنی نه تنها قبولت نداره و بهت فکر نمی کنه بلکه هیچ ارزشی و اعتباری هم برات قائل نیست . من هم خیلی ها رو قبول ندارم اما برخی اوقات جایگاهشون رو قبول دارم و بهش احترام میذارم و هیچوقت از عبارتی مثل " آدم نیست " استفاده نمی کنم

اینم که هیچکس جای تو رو براش نمی گیره ، از اون حرفاس که با هیچکدوم از رفتارش جور درنمیاد ! بنظرم تنها حلقه اتصال شما و ایشون رابطه جنسی هست که اگر واقعا کات بشه ایشون خیلی زود خودواقعیشون رو نشونت میدن و با چهارتا بدوبیراه کار رو تموم می کنن .

مشکل اصلی تو دختر خوب
    اینه که همه مشکلات رو از جانب خودت می بینی . من نمی خوام بگم منزهی چون چیزی ازت نمی دونم اما اینکه شما با پسری طرف هستی که ببخشید آدم نمی دوندت و با دخترهای دیگه سر و سری داره ، طبیعیه که نگرانت کنه و اخمات بره تو هم و دلخور باشی . حالا اگر طرف در کمال پررویی میاد می گه " بچه نشو ، اینا همه دو روزه هستن و تو موندگاری ! " شما نباید گول بخوری و فکر کنی واقعا بچه هستی ! دلیل ایشون عذر بدتر از گناهه
    آدم وقتی می دونه طرفش موندگاره ، هیچوقت چنین مسخره بازی هایی از خودش در نمیاره !
    رابطه ای که باعث شده چنان عزت نفست از بین بره که از خودت بدت بیاد و فکر کنی خیلی کم و کاست داری

از این رابطه بیا بیرون
    آرامش رو بدست بیار
    تو تازه اول راهی

آخه آقای سامی من وقتیم خوب بودم اونو امتحان کردم اون عاشق من می‌شه اصلا یه آدم دیگه می‌شه دست از لجبازی بر میداره آخه واقعاً نیستید که ببینید اصلا شبیه هوس نیست آخه اگر فقط رابطه جنسی بود معلوم میشد  همیشه هم یه مثل می‌زنه( این همه بعدی کردی دیدی ثمرش را خوبی‌ چه بعدی داشت که یک بار نکردی)حالا من اینو می‌خوام  که چنتا راه کار بگید که من امتحان کنم اگر جواب نداد و بازم به کارش ادامه داد من واقعاً دیگه جدا میشم فقط شما مردید میدونید یه مرد چیه یه زانو دوست داره که من انجام بدم همین!!!!!!!

15. ahoo_2009 نوشته است:
    sami28 نوشته است:
    ahoo_2009 نوشته است:

عجله نکن

مشکل اصلی تو دختر خوب

از این رابطه بیا بیرون
    آرامش رو بدست بیار
    تو تازه اول راهی

آخه آقای سامی من وقتیم خوب بودم اونو امتحان کردم اون عاشق من می‌شه اصلا یه آدم دیگه می‌شه دست از لجبازی بر میداره آخه واقعاً نیستید که ببینید اصلا شبیه هوس نیست آخه اگر فقط رابطه جنسی بود معلوم میشد  همیشه هم یه مثل می‌زنه( این همه بعدی کردی دیدی ثمرش را خوبی‌ چه بعدی داشت که یک بار نکردی)حالا من اینو می‌خوام  که چنتا راه کار بگید که من امتحان کنم اگر جواب نداد و بازم به کارش ادامه داد من واقعاً دیگه جدا میشم فقط شما مردید میدونید یه مرد چیه یه زانو دوست داره که من انجام بدم همین!!!!!!!

خب هروقت گفت : خوبی چه بدی داشت و از اینحرفا
    تو هم براش بخون : فریب و نیرنگ بسه دست تو روو شد واسه من / چوپون دروغگو بودی حرف از عاشقی نزن ( قال محسن یگانه )

دوست خوبم واقعا نمی تونم کمکت بکنم
    بنظرم شما چیزی کم نداری که بخوای جبرانش کنی ، یک دختر معمولی یک قلب پاک که خیلی هم احساساتیه و نمی خواد عشقش رو از دست بده و حاضره همه کار بکنه تا عشقش رو نگه داره
    تا اینجا فقط گفتی که بابت رابطه اش با بقیه دخترا ناراحت می شی و قیافه می گیری و پرخاش می کنی و ... خب سوال من اینه که کدوم دختری وقتی ببینه عشقش داره با یک دختر دیگه بگو بخند راه میندازه و ... ، با این قضیه کنار میاد ؟ تازه پیرو عذرهای بدتر از گناهی که دوستت میاره ، انقدرم باهوش نیست که بیاد بگه " این همکلاسمه ، ما ملاقات و گفت و شنود درسی داریم " یا " این همکارمه ، من بابت خندیدن با یک همکار نباید مواخذه بشم " بلکه صاف میاد میگه " اینا شوخیه و اینا رو واسه خالی نبودن عریضه می خوام و اینا رفتنی هستن و تو موندی هستی !! "
    خب آهو جان من بعنوان یک پسر نزدیک 30 سالگی که نمی تونم بهت راهی نشون بدم که بیشتر بیوفتی ته چاه !

می خوای حفظش کنی ؟ اوکی هرچی خواست بگو باشه . اگرم دیدی با دختر دیگه داره دل میده قلوه می گیره ، فکر بد نکن و  بگو انشاالله خواهرشه ! هر چی خواست بگو چشم . هرچی گفت بگو حق باتوئه .
    بدون شوخی ، اینا باعث میشه بهت بگه آفرین بزرگ شدی ، آدم شدی و ... اما اگر فکر می کنی آخرش ترکت نمی کنه سخت در اشتباهی .
    فکر می کنی اشتباه می کنم ؟

اوکی یکبار اینکار رو بکن برای 4 ماه
    رابطه جنسی همه جوره کات . دقیقا کات . حتی کمترین تماسهای بدنی با منظور کات
    ولی درعوض هرچی گفت بگو باشه تو راست می گی حق باتوئه
    ببین دو ماه  تحملت می کنه ؟!
    من که فکر می کنم خیلی زود یکی از همون مواردی که الان می گه رفتنی هستند میان جای تو رو می گیرن
    راستم می گه
    توی زندگی این آدم همه رفتنی هستند جز دختر احساساتی مثل تو که می مونه و آب میشه

ببخشید نمی تونم کمک بیشتری بکنم
    چون راه حلهای من به دردت نمی خوره
    من دختری رو دوست دارم که معتمد به نفس باشه ، که برای خودش حرمت قائل باشه ، که سر اختلاف نظرهامون نه حرف حرف اون باشه و نه مثل تو فکر کنه حق نداره روی مواضعش بایسته . بلکه انقدر براش مهم باشم که باهام حرف بزنه تا دوتایی به نتیجه برسیم و ...
    خب من بگم اینا رو دوست دارم و شما رعایت کنی که این آقا همین فردا ترکت می کنه !
    واقعا نمی تونم بهت راه حلی جز آنچه بولد نوشتم و های لایت کردم بدم
    مراقب خودت باش . داری از بین میری ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید