شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نکاتی جالب و اموزنده در باره ارضا خانوها و البته اقایون

1. یک مقاله رو از یه خانوم رابطه جنسیولوژیست  امریکائی خوندم که خیلی جالب بود نکاتی از اونو میگم شاید جواب خیلی از دوستان باشه .
    زنانی که با خود ارضائی به اورگاسم میرسن الزاما شاید با همسر نتونن به اورگاسم برسن .
    ترشح مایع لزج از خانوما به معنای اماده شدن زن برای دخول الت نیست , حتی بعضی از زنان با صحبت کردن و در کنار مرد بودن این مایعات رو خارج میکنن !!
    طبیعت چرا زمان اورگاسم زن رو  20  تا  30  دقیقه  و  مرد رو  5  تا  10  دقیقه  قرار  داده ؟؟؟
    این کاملا  طبیعی  و کامل هست , منتها  اکثریت زوجین  این مطلب  رو نمی دونن , که  باید  تحریکات زن خیلی طولانی باشه تا  اونجا  که  خود  زن  بخواهد  که  الت  وارد  واژنش بشه ( معمولا اگه  تحریکات  کامل  صورت گرفته باشه زن با  جیغ و  فریاد  این  کار  مرد  رو  میخواد ) .
    این  زمانی  هست  که  زن  5  تا  10  دقیقه  با  اورگاسم  کامل   فاصله  داره ( دقیقا  یه  همون زمان مورد  نیاز مرد )  . متاسفانه ما مردای ایرانی از همون ابتدا که حتی شاید همسر  وارد  فاز  تحریک هم نشده , الت  رو  وارد  میکنیم  و  مثل  هاون مشغول کوبیدن میشیم , و بعد انزال میکنیم و  اینرو به حساب سرعت انزال یا ناتوانی خود یا همسر میزاریم .  Sad
    نمی توان از روی ترشحات زن موقع  وارد کردن الت  رو  حدس زد , بهترین ملاک گفتن خود زن  و  دیدن  علایمی مثل  باز  شدن  لبهای کوچیک  از  هم , باز شدن  دهانه  واژن میباشد , که این حالت در زمان اخر  دوره لذت ممتد  برای زن پیش میاد که  خود  واژن  از  داخل  کاملا باز شده و اماده برای ورود الت .
    و زن در این موقع تا اورگاسم فاصله ای ندارد
    اورگاسم بدون  چیزی داخل واژن بودن با زمانی که الت یا چیزی داخلش هست فرق داره ( کیفیت اورگاسم )
    این رو خود  زنان  به خوبی احساس  میکنن
    و  نکات  جالب دیگه  که  اگه  وقت  داشتم  بعدا  بهتون میگم.

تشکر شده توسط : 153 کاربر
  2. همسر من وقتي كه التم داخل واژنش هست خيلي ديرتر ارضا ميشه يا اصلا نميشه تا موقعي كه الاتم رو لاي پايش ميگذاره و به اصطلاح به كليتوريس مي ماله و به اندازه 1 سانت داخل ميكنه  نمي دونم من مشكل دخول دارم يا اينكه طبيعي است

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. kambiz نوشته است: همسر من وقتي كه التم داخل واژنش هست خيلي ديرتر ارضا ميشه يا اصلا نميشه تا موقعي كه الاتم رو لاي پايش ميگذاره و به اصطلاح به كليتوريس مي ماله و به اندازه 1 سانت داخل ميكنه  نمي دونم من مشكل دخول دارم يا اينكه طبيعي است

سلام
    رسيدن به اورگاسم در خانم ها متفاوت ميباشند
    مهم اين است كه خانمي  از يك راهي به اورگاسم برسد كه اين موضوع در افراد مختلف فرق دارد برخي از راه تحريك كليتوريس و برخي ديگر از راه دخول و تحريك نقطه جي به اورگاسم ميرسند و اين يك موضوع طبيعي است.

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  4. miladsis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    يك نكته جالب در اين مطلب وجود داره و اون اينه كه هيچ جچيزي در مورد ارضاي مردان گفته نشده و در واقع تتيتري كه براي اين مطلب انتخاب شده است فريبنده است!

تشکر شده توسط : 11 کاربر
  5. با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت اقای دکتر رهام

من5/ 4ساله ازدواج کردم و24ساله هستم.حدود 3سال قرص ضد بارداری استفاده کردم و پس از ترک ان دچار اختلال در پریودی شدم به طوری که گاهی تا چند ماه پریود نمیشدم و طی این مدت مجبور به استفاده از قرص های متعدد شدم و سه ماه اخر با تجویز پزشک قرص متفورمین استفاده کردم(به دلیل تنبلی تخمدان) و اکنون حدود 4ماه است که پریود منظمی دارم و دوره پریودی من 31روزه است.با این شرایط میخواستم بدانم بهترین زمان برای بارداری من چه روزهایی از هر ماهی است؟و اگر فرزند دختر بخواهیم چه ماهی و چه روزی و چند بار رابطه داشته باشیم؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. ramisa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست من اشتياق زيادي به ازدواج نداره مخصوصا جنسي و داره يه جورايي به زور ازدواج ميكنه
    با اينكه پسر رو خيلي دوست داره
    اين رفتارش ممكن به خاطره خود ارضايي در كودكي باشه ؟
    ممكن بعد از ازدواج نظرش عوض بشه؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. ROZA152 نوشته است: با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت اقای دکتر رهام

من5/ 4ساله ازدواج کردم و24ساله هستم.حدود 3سال قرص ضد بارداری استفاده کردم و پس از ترک ان دچار اختلال در پریودی شدم به طوری که گاهی تا چند ماه پریود نمیشدم و طی این مدت مجبور به استفاده از قرص های متعدد شدم و سه ماه اخر با تجویز پزشک قرص متفورمین استفاده کردم(به دلیل تنبلی تخمدان) و اکنون حدود 4ماه است که پریود منظمی دارم و دوره پریودی من 31روزه است.با این شرایط میخواستم بدانم بهترین زمان برای بارداری من چه روزهایی از هر ماهی است؟و اگر فرزند دختر بخواهیم چه ماهی و چه روزی و چند بار رابطه داشته باشیم؟

سلام،
    تاپیک زیر را مطالعه کنید:

بالا بردن احتمال بارداری

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  8. ROZA152 نوشته است: با سلام و خسته نباشید فراوان خدمت اقای دکتر رهام

خوب این که پریود نا منظم شد طبیعیه اینو منم که دانشجو ترم اولم هم می دونم
    بهترین موقع حدود روز 14 که خودتون حسابی رو دورید( منظورم اینه که حس جنسیتون بالاست)
    ولی این که دختر بشه تا اونجا که من می دونم تو روش های معمول حامله شدن هیچ کاری نمی شه کرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. برای دختر شدن بچه باید از مواد حاوی کلسیم و سدیم بیشتر استفاده کنید مثل لبنیات

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. دوستان من يه سوال دارم گفتم اينجا بپرسم
    من تازگيا رفتم خواستگاري و جواب تقريبا مثبت هم گرفتم بعد ميخواستم با عروس خانم صحبت كنيم كه يعني خيلي دوس داشتم ولي موقعيت جور نشد ، الان هم خيلي استرس دارم بعد از اون جريان خواستگاري نميدونم چمه،‌همش تو اين فكرم كه اگه خواستيم صحبت كنيم چطوري شروع كنم خلاصه خيلي استرس دارم اگه ميشه راهنماييم كنين ممون ميشم

11. YUKABED

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام یه مورد مهم برای من پیش اومده !

من حدود 2 ماه پیش  ازدواج کردم و وقتی عروسی کردیم ؛ اصلا بکارتم  خونریزی نکرد و هر وقت هم رابطه داشتیم بک رابطه کامل بازهم خونی نیامد ( فکر کردم که پرده ام ارتجاعی ! )
    از یک طرف هم من در رابطه از طریق دخول ارضا نمیشدم چون کمی درد داشتم .
    خلاصه تا امروز من انگشتمو داخل مهبلم کردم محض کنجکاوی !
    دو انگشتم را تا آخر تا مهبل فرو کردم و کمی اطرافشو لمس میکردم بعد که تموم شد .
    دیدم در لباس زیرم چند قطره خون هست مثل همون خونریزی بکارت !!!
    حالا نمیدونم آیا واقعا بکارتم بوده که خودم با دست پارش کردم !؟ یا نه
    راهنماییم کنید خیلی اضطراب دارم
    ممنون

12. YUKABED نوشته است: سلام یه مورد مهم برای من پیش اومده !

من حدود 2 ماه پیش  ازدواج کردم و وقتی عروسی کردیم ؛ اصلا بکارتم  خونریزی نکرد و هر وقت هم رابطه داشتیم بک رابطه کامل بازهم خونی نیامد ( فکر کردم که پرده ام ارتجاعی ! )
    از یک طرف هم من در رابطه از طریق دخول ارضا نمیشدم چون کمی درد داشتم .
    خلاصه تا امروز من انگشتمو داخل مهبلم کردم محض کنجکاوی !
    دو انگشتم را تا آخر تا مهبل فرو کردم و کمی اطرافشو لمس میکردم بعد که تموم شد .
    دیدم در لباس زیرم چند قطره خون هست مثل همون خونریزی بکارت !!!
    حالا نمیدونم آیا واقعا بکارتم بوده که خودم با دست پارش کردم !؟ یا نه
    راهنماییم کنید خیلی اضطراب دارم
    ممنون

با سلام

شما که ازدواج کردید و همسر دارید و رابطه داشتید دیگه نگرانی برای چی ؟
    من فکر نمی کنم این خونریزی ربطی به بکارت داشته باشه . چون دو تا انگشت قائدتا نمی تونه کاری بکنه که یک آلت مردانه طی چند رابطه نتونسته باشه انجام بده !
    بنظر من با انگشتها و بخصوص ناخن به جداره واژن آسیب زدید که مورد مهمی هم نیست و بزودی خوب میشه
    البته درصدی هم ممکنه بکارت حلقوی تون رو با انگشت و ناخن آسیب زده باشید اما احتمالش زیاد نیست

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  13. در جواب دوستی که برای صحبت کردن با عروس خانم مشکل داره بهترین راه حل اینه که ابتدا حرفهایی که میخوای بزنی رو یادداشت کنی بعدشم با خودت مرور کنی
    و وقتی هم که خواستی سر صحبت و وا کنی سعی کن تو چشمهای طرف مقابلت نگاه نکنی و حرف دلت و بزنی استارت و که زدی بعدش راحت صحبت میکنی باور کن

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  14. سلام اقاى دكتر من در دوران كودكي ختنه شدم ولي حالتم بازم بوست داره بطورى كه در حال خوابيده حالتم, بوست تمام كلاهك رو ميكيره. زير كلاهك از قسمت بالا دونه هاى سفيد وكوجك كوشتي وجود داره ايا به نظر شما دونه ها بخاطر اينه كه بوست اضافي اورده  لطفأ كمكم كنيد منو بد جور افسرده كرده متشكرم؟

15. hanibabo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mr_mamali نوشته است: دوستان من يه سوال دارم گفتم اينجا بپرسم
    من تازگيا رفتم خواستگاري و جواب تقريبا مثبت هم گرفتم بعد ميخواستم با عروس خانم صحبت كنيم كه يعني خيلي دوس داشتم ولي موقعيت جور نشد ، الان هم خيلي استرس دارم بعد از اون جريان خواستگاري نميدونم چمه،‌همش تو اين فكرم كه اگه خواستيم صحبت كنيم چطوري شروع كنم خلاصه خيلي استرس دارم اگه ميشه راهنماييم كنين ممون ميشم

سلام دوست من.....

1.آقا مبارکه.!!!شیرینیشو کی میدی؟؟
    2.برادر آخه این قسمت جای گفتن این حرفاس؟؟؟
    3.اخوی اصلا نه تمرین میخواد نه اینکه کتن حفظ کنی...چون هرکاری کنی سر میز که بشینی  یادت میره همش...
    بشینین همدیگرو ببینین...وقت زیاده برا صحبت!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید