شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پاره شدن پرده گوش

1. سلام دوستان
    علائم پاره شدن پرده گوش چيه؟
    من هر وقت بيشتر از 5 ساعت تو اتوبوس يا ماشين ديگه اي ميشينم گوشم خيلي در ميگيره و صدا ميده ، بعضي مواقع هم وقتي نفس ميكشم از راه گوشم هوا رد و بدل ميشه و كامل اينو حس ميكنم.

2. با سلام
    علائم پارگی پرده گوش عبارتند از ، گوش درد ، کاهش سطح شنوایی ، خونریزی از گوش ، سرگیجه و ...

شما احتمالا مشکلی مثل التهاب یا عفونت یا زیادشدن واکس گوش ( بر اثر عفونت و ... ) داشته باشید . به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. از علائمي كه گفتين فقط گوش درد اونم خيلي كم و در بعضي مواقع دارم ولي زياد شدن واكس گوش تقريبا درسته .
    پس پرده گوشم سالمه ديگه؟؟؟؟

4. agh_mohandes نوشته است: از علائمي كه گفتين فقط گوش درد اونم خيلي كم و در بعضي مواقع دارم ولي زياد شدن واكس گوش تقريبا درسته .
    پس پرده گوشم سالمه ديگه؟؟؟؟

خب من نمی تونم از اینجا بگم مشکلی هست یا نه
    درد ناگهانی گوش یکی از علائم پارگی پرده هست همچنان که یکی از علائم عفونت گوش هست

و دوست من ، بهت گفتم زیادی واکس گوش طبیعی نیست و یکی از مشکلاته گوش هست که باید پیگیری بشه . بنظر من ساده از کنار علائمی که داری رد نشو . و به دکتر مراجعه کن

5. سلام دوست عزیز
    به نظر من پرده گوش شما پاره نشده.
    همانطور که دوست ما گفتن ممکنه شما
    التهاب یا عفونت داشته باشید و حتما به
    متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید