شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عوارض دپاکین

1. با سلام . عوارض دپاکین چیست؟ کسی که دپاکین مصرف میکند روزه گرفتن برایش مجاز است؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من اين دارو رو مصرف ميکردم، تا جايی که اطلاع دارم راجع بهش ميگم.
    والپرات سديم(دپاکين-اورلپت) تو دسته ی دارو های ضد تشنجه.(مثل صرع)
    که در موارد ديگه اي هم تجويز ميکنن.
    دپاکين برای پر کاری مغز و تنشن هد ايک، و برخی از سردرد ها و بيقراری ها  هم استفاده ميشه.
    البته برای برخی از اختلالات روانی مثل اختلال 2 قطبی و انواع اختلالات شخصيتی و و ترس های پارانويدی
    .... هم تجويز ميشه.
    من تجربه يه جور بی تفاوتی و حالت سکون  و افزايش وزن شديد رو با اين دارو داشتم.(15 کيلو تو 1 ماه)
    البته با کمک اين دارو کاملاً ترس هايی که نسبت به محيط اطراف داشتم از بين رفتن

3. leili394_1356 نوشته است: با سلام . عوارض دپاکین چیست؟ کسی که دپاکین مصرف میکند روزه گرفتن برایش مجاز است؟

پیش از این در اینباره صحبت کردیم

لطفا قبل از طرح سوال ، یکبار موضوع رو از طریق نوار جستجوی بالای همین صفحه سرچ کنید

دپاکین
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3748.html

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید