شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مهم ! غریزه !

1. سلام دوستان
    من سوالی داشتم که حقیقتا نمیدونم چجوری سوال کنیم
    بدون مقدمه میگم غریزه آدما (دختر) چقدر ؟
    بهتره اینجوری سوال کنم که امکانش هست یا میشه که یه دختر 19 20 ساله هیچی از رابطه جنسی ندونه یا هرچی که بدونه اندک باشه !؟
    مثلا میشه یه دختر ندونه هنگام  رابطه جنسی مرد  جلو عقب میشه یا چیزایی تو این مایه؟!
    من با دختری نامزد هستم که هیچ رابطه ای (جنسی) با هم نداریم الان 3 سال میگذره از این رابطه اما ایشون میگن نه تنها رابطه ای نداشتن بلکه چیزی هم نمیدونن حتی مگن فیلم سـ کـ سی هم ندیدن یه جورایی خودش اعتراف میکنه فرصتش نشده البته خودشیون میگن خیـــلی کم در حد چند ثانیه دیدن که خوشون نیومده بعد دیکه ندیدن

من دوست دارم دوستانی که اینجا نظر میدن واقعیتا بگن نه واسه دلخوشی من نظر بدن
    مرسی از همه

2. بقول دوستمون  20377718 اینکه دختری در اون سن و حتی در سن بیشتر چیزی در مورد جزئیات و حتی کلیات روابط ندونه ، غیرممکن نیست اما
    تجربه من می گم در اغلب موارد ( نه همیشه ) واقعا ناآگاهی یا سردمزاجی در بین نیست بلکه دخترها از اینگونه اظهار نظر کردن در واقع بصورت غیرارادی ( یا ارادی ) از خودشون محافظت میکنن
    درمقابل چی ؟

1- درمقابل طرز فکر این جامعه که اگر دختری بگه من میل جنسی بالایی دارم یا به رابطه جنسی علاقمندم یا یکبار از روی کنجکاوی فیلم ... دیدم ، متهم میشه به روسپیگری !!! و اگر عکسش رو بگه ، یعنی اینکه
    من فرق زن و مرد رو نمی دونم !
    یکبار فیلم دیدم ، بعدش فهمیدم من ناقص الخلقه هستم چون مثل مردا نیستم !
    از رابطه جنسی متنفرم و ...
    تلویحا با گفتن اینحرفها دید جامعه رو به خودش مثبت می کنه و عفیفه و معتقده ! بنظر می رسه

2- بهرحال وقتی طرف می گه من از رابطه جنسی متنفرم خود بخود ، طرف مقابلش هم کمی دست به عصا تر حرکت می کنه و از این جهت ممکنه دختر آسیب کمتری ببینه

خلاصه بنظر من درصد بالایی از این انکارها در حقیقت یک مدل تدافعی هست که جامعه به خانمها القاء می کنه و گناهی هم ندارند . منم بودم از همین قائده پیروی می کردم .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام به همگي.
    آقاي nemidoonam خب بعضي وقتا واقعا آدم چيزي نميدونه. ندونستن نه ژست دختر خوب بودنه، نه کلاسه، نه هيچي ديگه... تازه عيب هم هست... من وقتي تو 18 سالگي رفتم دانشگاه، انقد تو اين مسائل از بيخ عرب بودم که الآن خودم هم باورم نميشه. چه برسه به کس ديگه! خب منم اگه يه دوستي داشتم اون موقع مثه شما برخورد ميکرد ديگه. براش علامت سوال مي شد. من از بي اطلاعي خودم در اين زمينه يه چيزي ميگم شما يه چيزي ميشنوين... فقط چيزايي از پريود و... ميدونستم.
    تقصير من نبود، اينطوري بار اومده بودم. شايد نامزد شما هم همينطوري بار اومدن، خب الکي نميتونه بگه ميدونم. اما همون موقع هم خيلي از دخترا تو خوابگاه اطلاعات کاملي داشتن، عده اي هم مثه من بودن... دخترا که قصد تجاوز به همديگه ندارن که مجبور بشن اداي دختراي آفتاب مهتاب نديده رو دربيارن...
    من که نميخواستم به خودم دروغ بگم، يا خودمو به خنگي بزنم... نظر آقاي  samiهم درسته، شما فرض کنين دروغ نميگه، مگر اينکه عکسش ثابت بشه... بگين من اصلا ازت رابطه جنسی نميخوام هيچ وقت. اگه دروغ گفته باشه، از لاک دفاعيش مياد بيرون و شما متوجه حقيقت ميشين... اگه هم دروغ نميگه، خب شما کمکش کنين ياد بگيره...
    موفق باشين

4. دوست عزيز  به نظر من اين اصلا غريزه اي نيست. من خودم هم همينگونه بودم.هيچ چيزي در اين رابطه نميدونستم. البته اگه به نسل هاي قبل نگاه كنيدافرادي كه در اين رابطه چيزي نمي دونستن بيشتر بوده. من با يه خانمي صحبت مي كردم كه الان حدود 50 سال دارن. ميگفتن كه من در 23 سالگي ازدواج كردم.اون موقع فكر مي كردم كه اگر دختر و پسري در يك اتاق با هم تنها باشن يعنيازدواج كردن. پس جاي تعجب نيست اگه ايشون اطلاع زيادي در اين رابطه نداشته باشن.البته اين بدين معني نيست كه ميل جنسي در ايشون كم باشه حتي بعضي از اين افراد ممكنه ميل بالاي جنسي داشته باشن.

5. بله عزیز خیلی از دخترها هستن که چیزی از رواط زناشویی نمیدونن خیلیا هستن که حتی یکبار هم فیلمی ندیدن  پس غیر قابل تصور نباید باشه که دوست شما گفته که اطلاعی ندارم اگه هم دارم در حد کم زیاد بهش سخت نگیر حرفشو باور کن

6. سلام.اینکه غریزه ی آدما چقدر می تونه باشه رو نمیشه تخمین زد.چون حد مشخصی نیست.همه این میل جنسیو دارن.در یکی ممکنه کم باشه و توی یکی زیاد.پس نمیشه واسش مقدار تعیین کرد.آقایون شاید زودتر تحریک بشن و این میلو راحت تر بتونن ابراز کنن.ولی خانمها شاید از روی خجالت این میلو پنهون کنن ولی این به این معنا نیست که تو وجودشون نباشه.
    و اینکه میشه دختری چیزی از رابطه جنسی ندونه؟این غیر ممکن نیست.خیلیا هستن به خاطر شرایطی که توش بزرگ شدن،ممکنه چیزی از این قضیه ندونن.تو جامعه ما اینجور آدما کم نیستن.توی آشناهامون کسایی هستن که حتی اصطلاحاتی که به طور عام الان توی جامعه وجود داره،نمیدونن.چون زیاد اهل این نیستن که توی اجتماع باشن یا اینکه فقط سرشون تو کار خودشونه و با هیچ چیزی کار ندارن.که این زیاد خوب نیست و در آینده ممکنه مشکل ایجاد کنه.ولی هیچ کدوم از اینا به معنای این نیست که نامزد شما هیچ میل جنسی نداشته باشه.شما می تونید بیشتر توی این مسائل باهاش حرف بزنید وبیشتر بهش نزدیک بشید تا راحتتر بتونه خودشو بروز بده

7. سلام رفیق
    در ایران به علت عدم اموزش خیلی از دختران تا بعد از سنین 18 هیچی درباره رابطه جنسی نمیدونن.....و این اصلا ربطی به غریزه نداره .......
    ولی وقتی زن یا مرد نسبت به رابطه جنسی اشنا شدن.........دیگه مابقیش و نوع عملکردشون با غریزه همراه........اینکه سرد مزاج باشن یا گرم.......اینم به شریک جنسی و نوع عملکرد اون بستگی پیدا میکنه
    سعی کنید با همسرتون سایتهای اموزشی رو بخونید.......پیش مشاور برید.....و یاد بدید به ایشون و یاد بگیرید......
    خوش بگذره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. من حتي پسري رو ميشناسم كه هنوز تا سن بيست و چند سالگي اين فيلما نديده بود
    به نظر من خوبه كه نامزد ادم اينجوري باشه كه اونوقت هرجور خواستي ميتوني بار بياريش و مطابق ميل خودت باهات رفتار كنه .
    نظر شما چيه؟

9. مرسي دوستان از همتون ممنونم

راجب سرد مزاجي يا گرم مزاجي خودش هميشه ميگه من تا الان تجربه اي نداشتم پس بايد تو موقعيتش قرار بگيرم
    يادمه حتي اسم کاري هم که مي کرد نميدونست خود ارضايي که وقتي فهميد بازم بدش اومد از خودش (البته با آّب)

در ضمن ما در شهر کوچيکي زندگي ميکنيم تو اين 3 سال هيچ وقت من ازش انتظار رابطه اي نداشتم
    و با هم قرار گذاشتيم تا بعده ازدواج رابطه اي نداشته باشيم
    آقایی مهندس من 100% با نظر شما مخالفم بلا نسبت مگه آدم قراره حیون بخره که اونجور که دوست داره تربیتش کنه !؟
    زندگی اینه !؟
    آقاي سامي اگه ميشه لطف کنيد بگيد چطوري ميتونم باهاتون ارتباط داشته باشم
    من روزي يه پيام بيشتر نميتونم بدم واسه همين !!!

10. اینکه اطلاعاتی نداره از یه نظر خوبه از یه نظر بد...

خوبه: از این لحاظ که میتونی روی این ذهن پاک ؛ نقش صحیح و علمی بندازی و اطلاعات غلط که عموما بین جوانان مرسومه رو ازش دور کنی ! پس میتونه حالا که تا این سن وارد این موضوع نشده ؛ با آگاهی و چشم باز و از روی منظق و علم و مطالعه وارد بشه !

بده : از این نظر که من یکی که حوصله آموزش این چیزا رو به یک نفر که هیچی نمیدونه ندارم ؛ چه بسا بعد از آموزش هم خوشش نیومد . چون معمولا برای دختر ها در مرحله اول آموزش و مواجهه با رابطه جنسی یه برخورد تدافعی نسبت به رابطه جنسی وجود داره و این هم بر میگرده از پیشینه ذهنی که در خوانواده و فرهنگ و عرف ایرونی وجود داره !

11. Nemidoonan نوشته است: آقاي سامي اگه ميشه لطف کنيد بگيد چطوري ميتونم باهاتون ارتباط داشته باشم
    من روزي يه پيام بيشتر نميتونم بدم واسه همين !!!

سلام

دوست عزیز سوالاتتون رو بصورت عمومی در تاپیک مرتبط مطرح کنید
    اگر بتونم حتما کمکتون می کنم
    حسن اینکار اینه که اولا خلاف قوانین سایت نیست ، ثانیا مشکل شما از نظر افراد مختلف با دیدگاهها و فرهنگهای متفاوت مورد بررسی قرار می گیره و در نهایت شما می تونی بهترین راه حل رو از بین اونها انتخاب کنی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید