شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودسازي

1. سلام دوستان
    من دوست دارم خودم رو تو شرايطي قرار بدم ( شرايط جنسي) بعد جلو خودم رو بگيرم و به قول خودم خودسازي كنم و خودم رو محك بزنم ببينم چقد توانايي دارم .
    چندين بار هم موفق شدم.
    ايا اصلا كار من درسته يا نه؟

2. به نظر شخص من اصلا لزومی به اینکار نیست
    اگر در شرایط جنسی قرار گرفتید ؛ بعد از تامل و بررسی وضعیت ؛ شرایط را بی خطر و مناسب  دیدید ؛ دلیلی ندارد که خود را از بهره مندی از این لذت محروم سازید !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    به نظر من این رفتار شما اگر تا قبل از ازدواج باشه نوعی غلبه بر نفس است که از لحاظ شرع بسیار پسندیده میباشد به شرطی که شخص دومی در این جریان نباشد اینطور که شما مطرح کردید این کار را با وجود شخص دیگری یا راحت تر بگم جنس مخالفی انجام میدهید.بعید میدونم صحیح باشه..........................!!!!!!!!!!
    در غلبه بر نفس و خودسازی نباید طرف مقابلتان را راضی به این کار کنید بعد کنار بکشید؟؟
    اما در کل جهت تقویت قدرت اراده جنسی بد نیست و به نظر من راه های بهتر برای خودسازی وجود دارد.

انسانها باید این قدرت و اراده را داشته باشند تا بتوانند بر امیال خود مدیرت داشته باشند.اما یک نکته در سوال شما برای من تعجب آور که شما در شرایط نزدیکی قرار میگیرید اما به این عمل دست نمیزند؟؟میتونم بپرسم چرا؟؟
    دلیلش توضیح بدهید؟؟
    اما سعی کنید به عادت تبدیل نشود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. از نظر من اینکار ، نه خودسازیه نه تهذیب نفس و بنوعی خودآزاری محسوب میشه .
    شما ممکنه در طول روز ، بارها به طرق مختلف در معرض تحریک قرار بگیرید و در موارد غیرشرعی و غیرعرفی جامعه ، اگر از خود خویشتنداری نشون بدید قطعا وظیفه انسانی خودتون رو بجا اوردید .
    اما اینکه عامدانه خودتون رو در معرض تحریک قرار بدید که بعدا بقول خودتون خودسازی کنید و ... بنظرم رفتار منطقی نیست و کمترین آسیبی که از این جریان می بینید ، سرخوردگی جنسی و احتمالا سردمزاجی آتی هست .

کسی که روزه می گیره داره به وظیفه شرعیش عمل می کنه
    حالا اگر در طول روز ، عمدا بره وسط آشپزخانه هتل بشینه تا در معرض بوی خورشت و پلو قرار بگیره ، رسما داره خودش رو آزار میده و هیچ اجر و پاداشی در اینکار نیست .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. agh_mohandes نوشته است: سلام دوستان
    من دوست دارم خودم رو تو شرايطي قرار بدم ( شرايط جنسي) بعد جلو خودم رو بگيرم و به قول خودم خودسازي كنم و خودم رو محك بزنم ببينم چقد توانايي دارم .
    چندين بار هم موفق شدم.
    ايا اصلا كار من درسته يا نه؟

به نظر من تو اون شرایط عقل از کار میافته وقتی عقل از کار افتاد با چی می خوای جلوی خودت رو بگیری؟

به قول شاعر

به هوش بودم از اول که دل به کس نپارم .... شمایل تو بدیدم نه عقل ماند و نه هوشم !!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید