شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازدواج بدون نزدیکی

1. ایشالا خدا بهتون کمک کنه تا هرچه زودتر مشکلتون حل شه! تحملش خیلی سخته!

2. سلام دوسته 24 ساله من!
    این اشتباهیه که خودت در دوران عقد مرتکب شدی ولی قرار نیست که تا آخر عمر تاوان این اشتباه رو بدی
    قبل از هر تصمیمی، بهت پیشنهاد میکنم بیشتر فکر کن. منظورم اینه که مطمئن شو که تمام راهها رو رفتی برای معالجه ی همسرت. چون به نظر من همسر شما یه بیماره. با هر کسی که میدونی ( مشاور، متخصص و ... نمیدونم هر کسی ) بیشتر و بیشتر مشورت کن.
    خلاصه میخوام بگم آخرینه آخرین راهو طلاق قرار بده.

یکی از دوستان دوران هنرستان من هم مشکل شمارو داشت با این تفاوت که اون بود که جای همسر شما بود و میلی به رابطه با همسرش نداشت، شوهرش تمام راهها رو امتحان کرده بود ( البته این طور که به من میگفت راههای فوق العاده اشتباه، مثلا شوهرش وقتی با امتناع همسرش مواجه میشد سرشو ( سر خودشو ) میزد تو دیوار یا لباس زنشو پاره میکرد و خیلی از اشتباهات دیگه ) در صورتی که من با دادنه چند تا کتاب در مورد روابط سالم زناشویی به دوستم، تا حدود خیلی زیادی بهش کمک کردم ولی خب دیر شده بود و اونا به خاطر اشتباهاتشون، تنفر زیادی نسبت به هم پیدا کرده بودند. و خلاصه مدتی پیش از هم جدا شدند و الان هم خودش که فهمیده اشتباه کرده در عذابه و هم شوهرش که با عشق بااون ازدواج کرده و نتونسته یه رابطه خوب با همسرش ایجاد کنه .
    شمام اگه هنوز دوسش داری بیشتر سعی کن که اونو معالجه کنی.
    ببخشید اگه سرتو درد آوردم ولی حالات دوستم و شوهرش رو دیدم که اینقد میگم.
    بازم میگم طلاقو آخرین راه حلت قرار بده

موفق باشی

3. m1976

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    متاسفم براتون اميدوارم كه زودتر مشكلتون حل بشه
    به نظر من يه كمي قضيه رو جديترش كن اول از راه مشاوره وبدوما از راه داروهاي افزايش قواي جنسي  و اگه نشد  از نظر قانوني درخواست طلاق كن تا شايد به خودش بياد .
    البته اين جور مشكل ها يه روز و يه سال بوجود نمياد مطمئنا ريشه اون به قبل بر ميگرده و اين كه معيارهايي كه براي ازدواج با فرد ايده الش داشته اين نبوده و نميدونم شايد هم يه شوك بهش وارد شده كه اين اوني نيست كه من مي خواستم .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید