شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

lمشكل خود ارضائي همسرم!

1. اینکه از مردان متاهل خواسته بودید نظر بدن من متاهلم از  فیلمهای پورونو بدم نمیاد ولی علاقه زیادی هم ندارم اگه نگاه کنم بیشتر بخاطر شدت تحریکمه که بعدش لذت بیشتری میبرم معمولا بیشتر از چند دقیقه نگاه نمیکنم زمانی هم که به همسرم نزدیک میشم کلا خاموش میکنم خود ارضائی هم نمیکنم اصلا  برام معنی نداره سوال دیگه ای دارید در خدمتیم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    منم نظرم اینه که شما قبل از هر کاری خودتون به تنهایی با یه مشاور مشورت کنید . یه مشاور بهتر از هر کس دیگه ای می تونه کمکتون کنه . می تونه به تلاش های شما برای حل این مشکل جهت بده تا زودتر به نتیجه برسی. ولی به نظر من دلیل رفتار همسرتون وسایل تحریک آمیز کنارشون نیست چون این ابزارها کنار هر کسی می تونه باشه. ببین بیشتر در چه زمانها و تحت چه شرایطی این کار رو انجام میدن ، اینجوری می تونی ریشه این رفتار شون رو پیدا کنی
    موفق باشی

3. من هم با نظر بعضی از  دوستان موافقم که شما هم باید موقتا تو این کار کمکش کنی  یعنی خودت این کارو همراه با تحریکات جنسی دیگه ای به سلیقه خودت مثلا رابطه جنسی زبانی انجام بدی  مطمئنا به مرور زمان این کار شما باعث میشه که اگه خواست به تنهایی خودشو ارضاء کنه دیگه اون لذت کافی رو از خود ارضایی نبره و اونوقته که خودش احساس میکنه بیشتر بهتون نیاز داره و شما به مرور زمان میتونید به اون صورتی که دوست دارید این عادشو به یه رابطه رابطه جنسی سالم  تغییر بدین.
    شما  تو این مدت میتونید به صورت غیر مستقیم کاری کنید که اطلاعاتش در مورد ضرر های خود ارضایی بیشتر بشه مثلا میتونید سایتهایی در همین زمینه مطالعه کنید و عمدا سایت رو باز بذارید تا ایشون هم بخونند(البته اینکارتون باید به گونه ای باشه که فکر نکنه شما میخواید کمکش کنید ،میتونید وانمود کنید که مثلا شما خودتون این مشکل رو دارید  و دنبال درمانش هستید)
    این نکته خیلی خیلی مهمه که نباید از نیت شما مبنی بر درمانش چیزی بفهمه چون خیلی میتونه رو روابطتون تاثیر منفی داشته باشه.
    در ضمن شما هم باید بدونید که درمان این موارد که معمولا عادتی هستش که از زمان بچگی طرف گرفتارشه کار مشکلیه و شما اگه میخواین به طور کامل درمان بشه باید خیلی صبور باشین.

4. سلام

من بعنوان کسی که یکی از دوستان نزدیک بنده با همسرش همین مشکل را داشت میتونم بعضی از صحبت های دوستان را تائید و برخی را رد کنم اما چرا؟

1- اینکه برخی از دوستان گفتن برخورد کن راه حل منطقی نیست چرا که منجر به سردی بیشتر خواهد شد و
    اما از نظر من باید درک کرد که بعضی از مردان بدلیل نوع برخورد بعضی از خانمها در رابطه جنسی به این راه کشیده میشوند

5. برام جالبه این نیکی 54 رفته
    به دوستش ساراخانوم گفته همسر من خودارضائی میکنه.
    بعد ساراخانوم به دوستش مژده گفته . مژده به همسرش فرید گفته . فرید به دوستاش تو مهمونی گفته ........

بعد .....خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل

که این زن خیانت کاره

من جای شوهرش باشم طلاقش میدم

6. دوستان همراه واقعا ممنون .چون اين مسئله رو نميتونم جاي ديگه اي جز اينجا مطرح كنم...

مدتيه اينكارش كمتر شده البته خودش هم ميگه دوره ايه و گاهي هوس ديدن فيلم يا سايت پورن ميكنه و البته منهم به شكلي غير مستقيم يكي دوبار كه زود انزال شد بهش گفتم كه ازاين رابطه جنسی ناراضي بودم و شايد عواقب خود ارضائيش باشه هر چند قبول نداره كه تعداد كم خود ارضائيهاش تاثير بدي داشته باشه اما چون رضايت من تو رابطه جنسی براش خيلي مهمه احساس ميكنم اين شيوه بي تاثير نبوده.....ممنون از راهنمائيتون
    دوست همراه آقاي پرهام من و همسرم با هم راحت صحبت ميكنيم و هميشه كاملا راضي بوده ولي بيان ميكنه كه تحريك با فيلم و داستان و خودارضائي يوه كاملا متفاوت با رابطه جنسی واقعيه و بدش نمياد گاهي تجربه كنه و ربطي به رضايت از من نداره و تو اين مسئله فقط با من لذت ميبره چون عواطف هم براش خيلي مهمه ولي تو خودارضائي چون خيانتي در كار نيست نبايد من ناراحت بشم....هرچند حرفاش تا حدي برام قابل دركه اما نميدونم چرا اينقدر بهم ميريزم؟؟؟؟؟؟
    آقاي شهاب منظورتون از اين پستي كه گذاشتيد چيه؟ به اين راحتي براي كسي حكم طلاق صادر ميكنيد و اونو به خيانت متهم ميكنيد ؟ به كدوم دليل و مدرك؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید