شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 49 ...   

احتمال بارداری ..

1. rozi8184

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشین
    من در روز 2 تیر رابطه بدون دخول کامل داشتم که طی اون نامزدم ارضا نشد ولی چون از بابت مایع پیشاب مطمئن نبودم به روش اورژانسی قرصهای اچ دی مصرف کردم. بعد در روز 9 تیر پریود شدم. اما این ماه هنوز با اینکه از زمان عادتم گذشته پریود نشدم( و در طی این مدت هیچ نوع رابطه ای نداشتم) میخواستم بدونم ممکنه دفعه قبل  خونریزی قاعدگی نبوده؟ آیا احتمال حاملگی هست؟
    و یه مشکل دیگه یه مدته که همش احساس میکنم نفخ دارم ممکنه یه روز خوب بشه ولی تقریبا تمام طول ماه رو احساس نفخ دارم. علتش چیه؟

2. rozi8184 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشین
    من در روز 2 تیر رابطه بدون دخول کامل داشتم که طی اون نامزدم ارضا نشد ولی چون از بابت مایع پیشاب مطمئن نبودم به روش اورژانسی قرصهای اچ دی مصرف کردم. بعد در روز 9 تیر پریود شدم. اما این ماه هنوز با اینکه از زمان عادتم گذشته پریود نشدم( و در طی این مدت هیچ نوع رابطه ای نداشتم) میخواستم بدونم ممکنه دفعه قبل خونریزی قاعدگی نبوده؟ آیا احتمال حاملگی هست؟
    و یه مشکل دیگه یه مدته که همش احساس میکنم نفخ دارم ممکنه یه روز خوب بشه ولی تقریبا تمام طول ماه رو احساس نفخ دارم. علتش چیه؟

برهم خوردن عادت ماهیانتون از مصرف قرصها و استرس و تغییرات هورمونی ناشی شده است
    با وجود مصرف قرص ضد بارداری به هیچ عنوان امکان بارداری نیست نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام.

من در روز نهم سیکل آمیزش کامل داشتم ولی پریود ماه بعدم درست به موقع انجام شد وخونریزی شدید داشتم.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

4. shabnamjan نوشته است: با سلام.

من در روز نهم سیکل آمیزش کامل داشتم ولی پریود ماه بعدم درست به موقع انجام شد وخونریزی شدید داشتم.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

پریود شدن به موقع شما بارداری رو منتفی میکند
    در ضمن هر آمیزشی حتی کامل هم دلیل بر بارداری نیست اگر منی وارد واژن شد یا اطراف آن ریخت باید احتمال بارداری داد
    موفق باشید

5. دوست عزیز rozi8184 با استفاده از روش اورژانسی وپریود شدن شما حاملگی شما منتفی است و دی شدن پرپود شما در این ممکن است از استرس یا استفاده از روش اور ژانسی است  وجای نگرانی نیست برای اطمینان می توانید از بی بی چک استفاده کنیدو اما در مورد نفخ شکم در هنگام غذا خوردن اهسته غذا بخورو بعد از غذا عرق نعنا به اندازه یک ته استکان بخور وحبوبات را قبل از پخت حتما" بخیسان وبعد بپز و پیاده روی را هم در برنامه های خود داشته باش و می توانی از قرص دامیتیکون هم بعد از غذا استفاده کنی.

6. دوست عزیزshabnamjan   پریود شدن شما نشانه عدم بارداری شما است نگران نباشیدو استرس  نداشته باشید

7. سلام
    من با همسرم روز اول پریودش رابطه داشتم و متاسفانه مایع منی رو داخل واژن ریختم، آیا احتمال بارداری هست؟ اگر هست باید از چه کار کرد!؟ با توجه پریود بودنش باید قرص LD  مصرف کنه؟

با تشکر

8. human_n نوشته است: سلام
    من با همسرم روز اول پریودش رابطه داشتم و متاسفانه مایع منی رو داخل واژن ریختم، آیا احتمال بارداری هست؟ اگر هست باید از چه کار کرد!؟ با توجه پریود بودنش باید قرص LD مصرف کنه؟

با تشکر

بله احتمال بارداری هست
    باید تا قبل از 72 ساعت از رابطه که گذشته قرص به روش اورژانسی مصرف کنند که شامل ال دی یا اچ دی هستش

9. با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    اگه ان مایه شفاف که قبل از منی از مرد خارج می شود به الت تناسلی خانمها مالیده شود (در صورتی که باکره باشد و دخول انجام نشه)و بعدا تمیز شود احتمال بارداری داره یا نه؟

10. با سلام و خسته نباشید من این سوال رو 1 بار دیگه مطرح کردم ولی چون خیلی نگرانم دوباره میپرسم لطفا جوابمو بدین . نامزد من صبح روز 3 شنبه دوران خونریزیش به پایان رسید و ما عصر روز 4 شنبه رابطه جنسی داشتیم که البته آلت وارد واژن نشد(شاید فقط در حد 1 سانتیمتر وارد شد) مایع منی روی شکمش ریخت و من شک دارم که منی خشک شده روی آلتم در سری دوم که آلتم را روی آلت نامزدم مالیده بودم وارد واژن شده باشه .حالا میخوام بدونم با وجود باکره بودن نامزدم و رابطه جنسی در روز 8 پریود آیا امکان بارداری هست یا نه؟و احتیاجی هست که بیبی چک انجام بدیم ؟ با تشکر فراوان

11. سلام
    در زماني كه شما فرموديد احتمال بارداري نزديك به صفر هستش

بارداري ربطي به باكره بودن ندارد

12. سلام
    من در روز 4پریود نزدیکی کامل داشتم.خونریزی کمی هم داشتم.منی داخل واژن ریخته نشد.ولی چون از پیشاب میترسیدم 6ساعت بعد نزیدکی 4تا ال دی و 12 ساعت بعد 4تا ال دی دیگه خوردم.آیا بازهم امکان بارداری وجود داره؟

13. m_s_m نوشته است: سلام
    من در روز 4پریود نزدیکی کامل داشتم.خونریزی کمی هم داشتم.منی داخل واژن ریخته نشد.ولی چون از پیشاب میترسیدم 6ساعت بعد نزیدکی 4تا ال دی و 12 ساعت بعد 4تا ال دی دیگه خوردم.آیا بازهم امکان بارداری وجود داره؟

با توجه به مصرف قرص خیر احتمال بارداری وجود نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. dxb050 نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    اگه ان مایه شفاف که قبل از منی از مرد خارج می شود به الت تناسلی خانمها مالیده شود (در صورتی که باکره باشد و دخول انجام نشه)و بعدا تمیز شود احتمال بارداری داره یا نه؟

سلام

بالغ بر 12548796325800000 بار در تاپيك هاي مختلف گفته شده اين مايع اسمش پيشاب هستش و حاوي اسپرم است

يعني چي؟؟؟!!! يعني ميتونه باعث بشه شما بابا بشيد.هرچند احتمالش كم هشت اما صفر نيست

در مورد شما كه دخول صورت نگرفته  اما اينكه با آلت خانم تماس داشته بستگي داره كه چه جور تماسي بوده؟؟؟ پيشاب وارد واژن شده يا نه؟ اگر آنقدري نبوده كه وارد شود مشكلي نيست

و يك نكته ديگه : حدودا  12548796325800000 بار هم گفته شد بارداري ربطي به باكرگي ندارد

15. سلام
    ایا ممکنه که خانمی در دوره ی تخمک گذاری باشه و نزدیکی صورت بگیره اما بارداری اتفاق نیفته؟من در ماه گذشته در روز 20 سیکل باتوجه به داشتن دردهای خفیف در زیر شکم و احتمال تخمک گذاری با همسرم نزدیکی داشتم ولی بعد از گذشت 14 روز پریود شدم ، ایا تشخیص روز تخمکگذاری اشتباه بوده؟اگر اشتباه نکردم با توجه به نامنظم بودن پریودم در حد 2-5 روز باز هم در روز 20 سیکل شانس بارداری دارم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 49 از 57
رفتن به صفحه :    ... 49 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید