شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن هیچ انزالی در نزدیکی ها

1. smwin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    اولا از سایت خوبتون تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشید

سوال من این هست که من حدوده 1سال و 3 ماه است که قرص های سیلاتوسپرام40 , ماپروتیلین 75 , بوپروپیون 75استفاده میکنم که البته به مرور دوز اونها از 25 شروع شد تا الان
    من امسال ازدواج کردم اما بعد از هر تماس جنسی هیچگونه انزالی ندارم ( هر کاری میکنیم اما انزال نیست!)

ولی میل جنسی دارم اما انزال اصلا نیست
    میخواستم ببینم آیا مربوط به قرص ها میباشد یا چیز دیگری؟

2. با سلام

اگر رابطه برقرار می کنید و ارضا نمی شید و یا باصطلاح  دیرارضایی دارید ، این یک داستان مجزاست اما اگر در هیچ رابطه ای ( حتی خودارضایی ) وقتی به انتها می رسید هیچ مایعی از شما خارج نمی شود انوقت مشکل شما با مشاوره اینترنتی حل نمی شود و حتی اگر به داروها مرتبط باشد که در این حالت بنظر من مربوط هم نیست ، شما باید و باید به متخصص اورولوژیست رجوع کنید .

پیش از این هیچوقت منی از شما خارج شده ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. smwin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من قبل از مصرف داروهام با خود ارضایی خیلی زود ارضا میشدم

بعد از مصرف اونها خیلی زمانش بیشتر شد اما باز ارضا میشوم

اما در رابطه ی جنسی اصلا ارضاشدن و خارج شدن منی ندارم
    با اینکه خیلی کارها و حرکات رابطه جنسی ی انجام دادم با همسرم

4. سلام
    من هم مثل شما هستم ولی اصلا قرص مصرف نمیکنم باز هم ارضا نمیشم چه در رابطه/چه در خود ارضایی.کمک

5. smwin نوشته است: با سلام
    من قبل از مصرف داروهام با خود ارضایی خیلی زود ارضا میشدم

بعد از مصرف اونها خیلی زمانش بیشتر شد اما باز ارضا میشوم

اما در رابطه ی جنسی اصلا ارضاشدن و خارج شدن منی ندارم
    با اینکه خیلی کارها و حرکات رابطه جنسی ی انجام دادم با همسرم

سلام

پس شما در خودارضایی انزال رخ می ده .

ببین دوست عزیز مشکل شما بیشتر جنبه روحی باید داشته باشه . خودارضایی چیزی جز همون رابطه جنسی نیست جز اینکه در خودارضایی میهمان و میزبان خودتون هستید و طبیعتا در این مدل مهمونی ، استرس و اضطراب عملا معنی نداره اما وقتی میزبان کس دیگری باشد اونوقت اضطراب و استرس که باید ریشه هایش هم مشخص شود می تونه عامل این باشه که علیرغم فعالیت های متفاوت به مرز انزال هم نزدیک نمی شوید .

اینکه این اضطراب ناشی از عدم رضایت از شریک جنسی هست یا عدم رضایت از خودتون ( بدنتون ، سایزتون و ... ) و یا دلایل دیگر باید بررسی بشه
    از اونجایی که این حالت می تونه شما رو از رابطه جنسی دلسرد بکنه و زندگی زناشوییتون رو مختل ، پس بهتره به اورولوژیست مراجعه کنید .

6. mak12 نوشته است: سلام
    من هم مثل شما هستم ولی اصلا قرص مصرف نمیکنم باز هم ارضا نمیشم چه در رابطه/چه در خود ارضایی.کمک

با سلام

اگر شما حین خودارضایی هم انزال ندارید باید و باید و یکبار دیگه باید به متخصص اورولوژیست مراجعه کنید چون ابدا طبیعی نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. smwin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام

من قبلا شریک جنسی دیگری هم داشتم و بی  اون خیلی راحت بودم

از لحاظ بدنی مشکلی نیست

اما همیشه باید به اون فکر کنم تا ارضا شم

حتی با همسرم

چه کنم؟

داروهام موثر نیست؟؟؟؟

8. smwin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آخه رو توضیخ داروهام نوشته باعث کاهش قدرت و میل جنسی میشه

اما در خود ارظایی مشکل خاصی ندارم

9. عزیزم کاهش میل جنسی یعنی شما تمایلت به رابطه جنسی باید کم شده باشه ولی شما تابحال در این مورد یک کلمه هم ننوشتی و من استنباط کردم که میل جنسی در شما هست فقط با همسرتون ارضا نمی شید . میشه به اختلال میل جنسی براثر دارو تاحدی فکر کرد اما دو تا مطلب هست که به من میگه مشکل شما روحیه

1- ندیدم بگید میل جنسیتون کم شده باشه !
    2- اگر به شخص دیگری فکر کنید ارضا می شید که بنظر من این یعنی نارضایتی آگاهانه یا ناآگاهانه از شریک جنسی فعلیتون

به نوشته های قبلیم چیزی ندارم اضافه کنم دوست من

10. smwin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    الان یه کم روی ذهنیتم و استرس و عوامل روحیم کار کردم  بهتر شدم اما
    مهمترین مسئلم اینه که حتما باید به شریک جنسی قبلیم ( که البته هیچ گونه تفاوتی در سبک و حرکات جنسی با شریک جنسی کنونیم نداره ) فکر کنم تا ارضا بشم

بهم راه حل بدین لطفا

11. smwin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون میشم جواب بدین

12. شاید املاء دارو هار رو اشتباه نوشتی ولی اگر منظورت سیتالوپرام بود
    این دارو ضد افسردگی ه و بطور کلی اکثر راروهای ضد افسردگی میل جنسی رو کاهش میدهند و مشکلاتی رو در انزال و حتی نعوذ پدید می آورند.
    اولین قدم برای رفع این مشکل این است که اگر برایتان مقدور است البته با مشاور پزشک دارو های ضد افسردگی را کم و یا قطع کنید ! و یک مدت صبر کنید تا اثر دارو ها از بین برود اگر باز هم مشکل نعوذ و انزال داشتید به پزشک مراجعه کنید.
    البته همانطور که گفتند خروج یا عدم خروج منی ربطی به این دارو ها ندارد !
    فقط بدیهی است که اگر نمیتوانید خود را به انزال برسانید خروج منی هم نخواهید داشت !!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید