شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تنگی واژن

1. باسلام
    همسر من هنوز بعد از 1.5 زندگی موقع نردیکی درد داره برای همین خیلی اجازه دخول به من نمیده به دکتر مراجعه کردیم گفت عفونت خیلی کمی داری که البته دلیل دردت نیست بلکه واژنت خیلی تنگه! آیا دلیل وافعی همینه اگه جواب مثبته آیا راهی برای درمانش وجود داره؟

2. odyce نوشته است: باسلام
    همسر من هنوز بعد از 1.5 زندگی موقع نردیکی درد داره برای همین خیلی اجازه دخول به من نمیده به دکتر مراجعه کردیم گفت عفونت خیلی کمی داری که البته دلیل دردت نیست بلکه واژنت خیلی تنگه! آیا دلیل وافعی همینه اگه جواب مثبته آیا راهی برای درمانش وجود داره؟

سلام

دوست عزیز دکتر که باکسی شوخی نداره . اگر تشخیصشون تنگی واژنه خب تبعا مشکل همینه و میشه با تمهیداتی مشکل رو تاحدی حل کرد . استفاده از روان کننده ها و همچنین انتخاب پوزیشن های مناسب و ... در نهایت گاهی جراحی می تونه مشکل رو حل کنه
    البته اغلب در نوعروس ها استرس و به تبعش انقباض ناخودآگاه عضلات به درد کشیدن هنگام نزدیکی کمک می کنه

و همچنین گاهی عفونت واژن هم باعث درد هنگام نزدیکی میشه .

3. odyce نوشته است: باسلام

سلام
    دوست عزیز عفونت ها علت اصلی نزدیکی با درد هستند
    اگر مطمئن هستید زخم یا عفونت ی هنوز باقی نمانده روی تحریکات جنسی و افزایش ترشحات واژن کار کنید
    زیرا در صورتی که زن توسط شریکی جنسی به اندازه کافی و خوب تحریک نشده باشد و ترشحات لازمه در واژن ریزش نکرده باشد موجب درد خواهد شد
    برای کمک به کاهش در از ژل لوبریکانت استفاده کنید ( در تمامی داروخانه ها موجود است )

تنگی واژن نمیتواند آنقدر موجب درد در هنگام نزدیکی شود چون واژن تحریک پذیر است و با افزایش تحریک پذیری باز میشود
    به یک متخصص زنان مجرب مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. یه سوال برام پیش اومده ؟؟؟؟؟؟؟

یه نفر یه مشکلی داره اونم اینه که بعد از یه سال ازدواج هنوز دخولی انجام نگرفته اونم به خاطر درد بسیار شدید خانم از ناحیه واژن میباشد که حتی ژل لیبروکانت نیز نتوانست این مشکلو حل کنه

آیا باید جراحی بشه یا راه حل دیگه ای نیز وجود داره ؟

5. سلام

معمولا عمل واسه تنگ کردن واژن صورت میگیره نه گشاد کردنش!
    اگه هایمن برداشته نشده ممکنه خود هایمن نوعی باشه که برای برداشتنش نیاز به یک عمل ساده داره . در غیر اینصورت با وجود نبودن هایمن به احتمال زیاد این خانوم موقع نزدیکی خوب تحریک نمیشه و یا از ترس ماهیچه های لگنش رو منقبض میکنه که اجازه ی دخول نمیده...

البته عده ای هستند که کلا به صورت ژنتیکی واژن تنگ دارند ( که این خودش حسن هست ) و اگر به اندازه ای تحریک بشه که خودش به حدی برسه که تقاضای دخول کنه دیگه مشکلی نیست ... ولی مهمه که به آرامی باید این کار صورت بگیره نه خشن! به مرور هم واژن خودش رو با اندازه الت سازگار میکنه.
    اگر از نظر روانی به اندازه کافی آمادگی داشته باشه نباید دردی رو احساس کنه.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام

با توجه به تشخيص پزشك اينگونه عمل ها صورت ميگيرد
    لازم به ذكر است در خامها با واژن تنگ زايمان نيز سختتر ميشود.پس بهتر است اين مشكل را حل كرد

توضيحات سايه عزيز كاملا درست است اما در مورد اين خانم مشكل آمادگي قبل از دخول نيست چون حتي بدون آمادگي دخول بلاخره صورت ميگيرد ولي گفته شده كه شدت درد به حدي است كه دخولي صورت نگرفته

موفق باشيد

7. سلام

دوست من خانوم lili_b ، پروسه ی زایمان یک چیز دیگه است، در زمان زایمان برای آسیب ندیدن بچه اگر لازم باشه  به صلاحدید پزشک مربوطه اینکار انجام میشه.

ولی در حالت طبیعی هستند زنهایی که حتی بعد از 10 سال زندگی مشترک همچنان واژن تنگ دارند... اصلا هم غیر عادی نیست ،

و در مورد این افراد بدون آمادگی قبلی اصلا امکان دخول نیست.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام
    من فكر نمي كنم تنگي واژن باعث بروز مشكل بشه.  البته مگر در موارد بسيار بسيار خاص كه بايد به پزشك مراجعه كرد.
    اگه از اون سواخ (البته تو يه شرايط خاص) نوزادي به دنيا مياد پس آلت مرد هرچقدر هم بزرگ باشه ... مي شه رابطه بر قرار بشه  منتها مسأله يه خورده خاص ميشه به يه كمي حوصله +صبر و البته معاشقه نياز هست.
    بافت ناحيه واژن از ماهيچه هستش و بهترين راه براي آماده شدن دو طرف براي برقراري رابطه جنسي معاشقه مي تونه باشه. بر اثر هم آغوشي و ملاعبه با همسر هورمونهايي در بدن ترشح مي شه كه باعث شل شدن ماهيچه هاي دستگاه تناسلي ميشن...
    در ضمن بر اثر چندين بار برقراري رابطه ، رابطه هاي بعدي راحت تر و بدون درد انجام ميشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. ا سلام
    مي خواستم بپرسم به طور نرمال تنگي دهانه رحم چقدر بايد ياشد؟

10. ailin_cool نوشته است: ا سلام
    مي خواستم بپرسم به طور نرمال تنگي دهانه رحم چقدر بايد ياشد؟

هیچ استانداردی در مورد این موضوع نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید