شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل جنسی (کوتاهی آلت)

1. koochik نوشته است: با عرض سلام وتشکر از جوابتون
    از جناب آقای "دکتر" می خوام اگر ممکنه یه توضیح کلی در باره عمل جراحی بزرگ کردن آلت و هزینه اون اگر ممکنه بدید یا اینکه یه سایت خاصی اگر میشناسید معرفی کنیدو یه اطلاعات کلی به ما درباره این عمل بدید و یه سوال: آیا من با این عمل می تونم اندازه آلتم رو در حال نعوظ از 7 سانت به 12 سانت افزایش بدم یا خیر؟لطططططططططططططططفاً توضیح بدید

با تشکر فراوان

سلام،
    همانطور که در پست قبلی هم اشاره شده ابتدا باید وجود اختلال در آلت شما اثبات شود، در مورد تکنیکهای عمل و هزینه من اطلاع دقیقی ندارم ولی چیزی که مشخص است اینکه این عمل انجام شدنی است و در صورت وجود اختلال در نزدیکی و بارداری این مشکل اصلاح می شود.

2. koochik

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر
    یه سوال داشتم :آیا  برای یک آلت 7 سانتی و قطر 1.5 سانتی کاندوم وجود دارد یا خیر؟آیا کاندوم معمولی هست یا یک نمونه کاندوم خاص وجود دارد
    با تشکر

3. سلام
    کاندوم دارای اندازه های مختلفی هست و فکر نمیکنم مشکلی تو این زمینه واسه شما وجود داشته باشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. koochik

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    jiji نوشته است: سلام
    کاندوم دارای اندازه های مختلفی هست و فکر نمیکنم مشکلی تو این زمینه واسه شما وجود داشته باشه
    موفق باشید

با تشکر از جوابتون،ولی تا اونجایی که من یه مدت فروشنده وسایل بهداشتی بودم کاندومی به این اندازه ندیدم.اگر لطف کنید بیشتر در باره اندازه کاندوم توضیح بدید تشکر می کنم ویا اینکه نمونه یا سایز خاصی رو معرفی کنید که مشکل من رو حل کنه؟

با تشکر

5. koochik نوشته است:
    jiji نوشته است: سلام
    موفق باشید

با تشکر از جوابتون،ولی تا اونجایی که من یه مدت فروشنده وسایل بهداشتی بودم کاندومی به این اندازه ندیدم.اگر لطف کنید بیشتر در باره اندازه کاندوم توضیح بدید تشکر می کنم ویا اینکه نمونه یا سایز خاصی رو معرفی کنید که مشکل من رو حل کنه؟

با تشکر

سلام
    تو این زمینه من بی تجربه ام و هر چی میدونم از همین سایت هستش.شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر برید
    همه چیز درباره کاندوم
    http://www.roham.ws/web/ftopict-302.html

موفق باشید

6. دوست عزیز هیچوقت عمل جرایی نکنی که از مردی می افتی با این حالت کوتاه بساز که برای دخول کردن بهتر است دیگرذ اینکه شانس بچه دار شدن شما به 20 درصد می رسد واز استمنا هم دست بردار که برای چشم شما ضرر دارد دراینده هم سستی وه بی حالی به شما دست میدهد خداحافظ دوست عزیز

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید