شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اقايون چطوري علاقشونو نشون ميدن؟

1. سلام

ممنون ميشم اين سوال منو جواب بدين

آقايون وقتي به كسي علاقه داشته باشن چطوري ابراز ميكنن؟

چطوري نشون ميدن؟

چطوري ثابت ميكنن؟

از كجا ميشه به صداقتشون پي برد؟

2. سلام

دوست من

به نظر من مردها هم مثل زنها دنیاشون پیچیده است. در افراد مختلف متفاوته... البته به خصوصیات اون فرد کاملا مربوطه.

مثلا مردی که اعتماد به نفسش کمه ممکنه هیچوقت به دلیل کم رویی نتونه این دوست داشتنش رو نشون بده .
    مردهایی که در رابطه با جنس مخالف مغرورن هم معمولا خیلی در این مسائل احتیاط میکنن ، بعضی هاشون هم به خاطر غرور زیادشون با اینکه طرف رو دوست دارن ولی بخاطر ترس از شنیدن "نه" این قضیه رو بیان نمیکنن و حتی ممکنه طرف رو از دست بدن.
    مردهایی که اعتماد به نفسشون بالاست از اونجایی که حتی از شنیدن "نه" هم از طرف ترسی ندارن ، دل رو به دریا میزنن و خیلی راحت قضیه رو با طرف در میون میذارن...
    البته خیلی هاشون هم عجولانه اینکارو میکنن و این باعث میشه گاهی اوقات حتی طرف رو از دست بدن.
    مردهایی که درون گرا هستند بیشتر سعی میکنن با نگاههاشون در عین سکوت و طرز رفتارشون این رو به طرف ثابت کنن.

وقتی مردی بهت علاقه پیدا میکنه ، خودت این حس رو پیدا میکنی که یک جورایی مدام تحت کنترلشی و همیشه در تیررس نگاهشی ... ( که این مساله واسه ما زنها گاهی اوقات عذاب آور هم میشه)
    یک جورایی همیشه حواسش بهت هست... تمام اعمال و رفتارت تحت کنترلشه... به بهانه های مختلف هرجا که باشی سبز میشه!

واینکه چطوری میشه به صداقتشون  پی برد رو باید بسپری به دست زمان... نمیشه راجع به صداقت آدمها زود قضاوت کرد... به مرور خودت متوجه میشی.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. یه چیزی می گم ، امیدوارم دعوا نشه
    از همین الان کل حرفهای پایین رو تکذیب می کنم که فردا مشکلی پیش نیاد .

تجربه به من می گه
    خانمها خیلی زود عاشق می شن ، بد هم عاشق می شن ، خیلی زود هم متنفر می شن ، بد هم متنفر می شن
    ترجمه : خانمها زود دل می بندند و شدیدا عاشق می شن و جدایی براشون خیلی سخته اما معمولا خیلی زودتر از مرد واقعا عاشقی که در عشق شکست خورده ، دوباره به فرد دیگری علاقمند می شن ، اندفعه بازهم شدید عاشق می شن ، باز هم جدایی براشون سخته و خلاصه این سلسله ادامه دارد تا روزی که ازدواج کنند و خدایی نکرده گاهی اوقات حتی پس از ازدواج هم نهضت ادامه خواهد داشت

اما مردها ( این موجودات نازنین )
    خیلی راحت می تونن ادای عاشق شدن رو دربیارن ، خیلی راحت می تونن طرف رو دور بزنن و دوباره خیلی راحت می تونن ادای عاشق شدن رو دربیارن آمااااا وای به روزی که واقعا عاشق بشن
    ترجمه : ببین بنظر من مردا توی زندگیشون حداکثر یکبار عاشق واقعی می شن و نه بیشتر . البته طبق آمار قبل از این یکبار ، n+1 بار ادای عاشق شدن رو در میارن . یک مرد می تونه شدیدا قربون یه دختر بره در حالیکه خودش فقط می دونه که توی دلش چه خبره ! ولی دخترا "لااقل" ادعا می کنند که جمله " دوستت دارم " رو به هرکسی و با هر درجه ای از علاقه نمی گن !
    اما وای به روزی که یک مرد واقعا عاشق شده باشه . اونوقت اونوع و اقسام دیوانه بازی ها رو برای رسیدن به عشقش انجام خواهد داد . آبرو و نمی دونم حیا و این چیزا هم براش مهم نیست .

خب این مقدمه بود برای اینکه ایشالا بعدا بیام بگم که چطور میشه رفتار یک مرد رو رمزگشایی کرد تا فهمید ، واقعا عاشق شده ؟ یا همینجوری یک چیزی داره می گه ؟
    شایدم هیچوقت اینو بهتون نگم . شاید بهتر باشه جعبه سیاه مردها هیچوقت رمزگشایی نشه .

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. این یه ایمیل هست که برای من اومده بود....شاید بدرد بخوره!!!!
    علائم علاقه مندی مردان:::
    مردان زمانيکه نسبت بچيزي يا کسي علاقه داشته باشند بصورت غير ارادي و ناخداگاه حرکات جسماني بخصوصي از خود نشان ميدهند که نشانگر وجـود اشتياق نسبت به آن چيز يا فرد است. در اين قسمت برخي از اين علائم را يادآور ميشويم.
    نزديک آمدن :::اگر مردي علاقمند باشد، به شـما نزديـک مي شود، شکمکش را تو و سينه اش را جلو ميدهد، صاف مي ايستد و سپس ژست گرفتن شروع ميشود ژست دستش را به طرف گلويش برده و کراوات خود را صاف ميکند يقه اش را ميزان ميکند گرد و غبار فرضي روش شانه هايش را ميتکاند آستين، پيراهن و لباسهاي ديگر خود را مرتب و صاف ميکند موهايش را مرتب ميکند.
    قلاب کردن شست در کمربند :::اين عمل به معناي ابراز و بيان قدرت و صلابت مردانگي بوده و فرد سعي در نشان دادن قدرت و توانگري خود ميکند. حالت بدن وضعيت بدن يک نشانه است، اگر او علاقمند باشد، به شما قرار خواهد گرفت. اگر در حال نشستن پايش به سـمت شما اشاره نمايد، اين يک علامت خوب خواهد بود.
    خيره شدن :::خيره شدن به شما حتي چند ثانيه بيشتر از حد لزوم، همراه گشاد کردن چشم ها به معناي نشان دادن چراغ سبز است
    نگاه معني دار::: به حالت نظاره سه ضلعي او توجه کنيد: - چشم در چشم - سپس بسوي دهان و چانه - بسمت قسمت هاي ديگر بدن - برگشت دوباره بسمت چشم ها بفرمي سه ضلعي
    دست به کمر ايستادن::: اين حالت ايستادن براي بزرگتر جلوه نمودن و ابراز آمادگي براي گرفتاري و درگيري است!
    نشانه هاي ديگر :::بالا بردن ابروها -جدا شدن لب ها از يکديگر -تکان خوردن لبه هاي بيني -بازي کردن با جوراب و بالا کشيدن آن -برانداز کردن طرف مقابل- باز و بستن دکمه ژاکت -لمس نمودن صورت خود هنگام صحبت -فشردن دسته عينک

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    دوست گرامی  همه میدونیم انسان موجوده پیچیده ای است مخصوصاً قسمت عاطفی و معنویش،  لذا به تجربه ثابت شده نمیشه نسخه جامع و کامل و بی عیب و نقصی رو برای تمامی آقایون و به طبع برای خانمها پیچید چون این خصوصیات همواره دستخوش بسیاری از عوامل، شامل زبان، زمان ،مکان، تربیت، طرز فکر ،چگونگی رشد، محیط ، نژادوووو.... بوده و در نتیجه قابل پیش بینی نیست!  بنظرم هر کسی که میخواد طرفشو بشناسه قطعاً باید به مرور زمان و مناسبتهای مختلف طریقه عمل و عکس العمل اونو بسنجه !  ولی بطور بسیار کلی و نه جامع میتونیم به گفته های دوستان  محترمی که اظهار نظر کردند اشاره کنیم. اما یک نکته رو بنده  که تجربه کردم بد ندیدم بگم و اون اینکه:
    در ایران بیشتر و شاید اغلب آقایون  ،یا یاد نگرفتن و یا به دلیل  مرد سالار بودنشون  از ابراز علاقه واقعیشون خودداری میکنند.  (البته بسته به نژاد افراد ،این موضوع هم دچار نوسان است)ولی تقریباً اکثریت قریب به اتفاقشون به زندگی و زنشون پایبند اند و به خانوادشون عشق میورزند.
    موفق باشید.

6. اقا سامی خوشم میاد الکی از هم جنسات دفاع نمیکنی.

فقط اگر یه روزی دوست دخترات بفهمند کی این مطالب و نوشته یه روز به عمرشون مونده باشه خفت میکنن.

بعد واقعا این و قبول دارم وقتی دخترا متنفر بشن بد متنفر میشن.

7. maryam68 نوشته است: اقا سامی خوشم میاد الکی از هم جنسات دفاع نمیکنی.

فقط اگر یه روزی دوست دخترات بفهمند کی این مطالب و نوشته یه روز به عمرشون مونده باشه خفت میکنن.

بعد واقعا این و قبول دارم وقتی دخترا متنفر بشن بد متنفر میشن.

واقعیت تلخه ولی باید قبول کرد
    آقای سامی تمام چیزی که عنوان کردن واقعیت و علمی علمی و منطقی منطقی بود هیچ شکی نیس
    خیلی مونده ماها جوانان خام مخصوصا دخترا دست از خامی و احساسات برداریم
    با توجه به صحبتهای آقای سامی حال در هر ضمینه دقت کنید همیشه منطقی بوده نه از سر احساس و هیچ وقت از سر احساس مطلبی کور کورانه نگفته همیشه با منطق و احساس حرف زده
    ما نمیگیم در علاقه احساس هیچ کاره اس ما میگیم در علاقه و عشق که احساس حکم فرماس خوبه عقل هم دخالت بدیم ( مخصوصا خانما ) این جور نشه که ما طرف رو بپرستیم در حالی که کور باشیم و از احساس اون بی خبر

8. سلام رفیقان.......
    ووووووو............خیلی حال کردم از جواب سامی.....
    ولی راستشو بخوای....یکم در مورد خانما زیاده روی کردی..........
    ما هم فقط و فقط عاشق یکی میشیم......البته یکم با شما متفاوت این عشق........
    اینو قبول دارم که دخترها احساست قویشون کار میده دستشون.........شاید هر روز جذب یک نفر جدید بشن.......ولی یادت باشه........جذب میشن........عاشقش نمیشن........
    فرق ما خانما با شما اقایون در اینه.......
    قلب ما دو تا در داره......ورودی و خروجی.....کلی ادم توش رفت و امد میکنن.....ازین در میان ازون در میرن بیرون......
    ولی وقتی مهمون اصلی اومد..........ما اونو میبریم تو یک اتاق شیک و فوق العاده........مثل یک هتل عالی 5 ستاره ازش پذیرایی میکنیم....و نمیزاریم ازون اتاق بیاد بیرون.....
    ولی شما مردها ..........قلبتون در نداره.......کسی رو توش راه نمیدین........
    خیلی راحت از کنار ادمها عبور میکنید.........کسیرو به ذهن نمی سپارین......مگر براتون سودی داشته باشه..........
    فقط وقتی اونی که بهش میگید معشوق سر و کلش پیدا میشه.......کلنگ بر میدارین قلبتونو تیکه تیکه میکنید تا در براش بسازید.......تازه وقتی وارد قلبتون شد.....هیچ اتاقی براش اماده ندارید جز یه قلب تیکه تیکه و خونی......که نیاز به تیمار داره...و انتظار دارید معشوق بیچاره زخم قلبتونو مرحم باشه......حالا معشوق میشه ملکه قلب شما......
    ============

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. سلام رفیقان.......
    ووووووو............خیلی حال کردم از جواب سامی.....
    ولی راستشو بخوای....یکم در مورد خانما زیاده روی کردی..........
    ما هم فقط و فقط عاشق یکی میشیم......البته یکم با شما متفاوت این عشق........
    اینو قبول دارم که دخترها احساست قویشون کار میده دستشون.........شاید هر روز جذب یک نفر جدید بشن.......ولی یادت باشه........جذب میشن........عاشقش نمیشن........
    فرق ما خانما با شما اقایون در اینه.......
    قلب ما دو تا در داره......ورودی و خروجی.....کلی ادم توش رفت و امد میکنن.....ازین در میان ازون در میرن بیرون......
    ولی وقتی مهمون اصلی اومد..........ما اونو میبریم تو یک اتاق شیک و فوق العاده........مثل یک هتل عالی 5 ستاره ازش پذیرایی میکنیم....و نمیزاریم ازون اتاق بیاد بیرون.....
    ولی شما مردها ..........قلبتون در نداره.......کسی رو توش راه نمیدین........
    خیلی راحت از کنار ادمها عبور میکنید.........کسیرو به ذهن نمی سپارین......مگر براتون سودی داشته باشه..........
    فقط وقتی اونی که بهش میگید معشوق سر و کلش پیدا میشه.......کلنگ بر میدارین قلبتونو تیکه تیکه میکنید تا در براش بسازید.......تازه وقتی وارد قلبتون شد.....هیچ اتاقی براش اماده ندارید جز یه قلب تیکه تیکه و خونی......که نیاز به تیمار داره...و انتظار دارید معشوق بیچاره زخم قلبتونو مرحم باشه......حالا معشوق میشه ملکه قلب شما......
    ============

10. سلام دوستان عزيز

از پاسخهاتون ممنون

ولي يه چيزي!

مشكل من تشخيص واقعي يا غير واقعي بودن احساس و علاقه ايه كه يك مرد نشون ميده

باور كردن رفتارها يا حرفهايي كه عاشقانه است.از كجا ميشه فهميد داره ادا در مياره يا واقعا علاقمنده

يه چيزي رو هم به شما اقايون بگم :

اينكه  ما عاشق عاشق ميشيم يا وقتي متنفر ميشيم واقعا متنفريم يه علت داره.

زنها هيچ وقت احساس دروغيني ندارن

شما خامي تعريف ميكنيد ولي ما صداقت داريم.و علت اينكه بارها گول مي خوريم اينه كه هيچ وقت ياد نمي گيريم به كسي دروغكي بگيم" دوست دارم"

چون ادا در نمي ياريم فكر نمي كنيم طرفمون هم اينكاره باشه.

و علت شك و ترديدهاي من و سوالي كه از شما پرسيدم شكست خوردنها و لطمه ديدن خانمهاست . زنهايي كه علي رغم ضربه هاي شديد و متحمل شدن لطمه هاي روحي از جانب شما مردهاي نازنين،براي بار دوم و سوم و ...دوباره و سه باره عاشق ميشن

درك كنيد كه دوست داشتن و عشق ورزيدن نياز زنهاست. خيلي بيشتر از اونكه نياز داشته باشن دوستشون داشته باشين

حتما ديدين خانمها حتي وقتي پير و سالخورده و تنها ميشن بيشتر از اقايون به نگهداري از يه حيوون خونگي يا پرورش گل و گياه رو ميارن. يا عضو انجمنها ي خيريه ميشن و تمايل پيدا ميكنن از ديگران حمايت عاطفي كنن.

نياز هيچ وقت حذف نميشه حتي اگه بارها و بارها شكست بخوري

ممنون ميشم اگه به جاي گفتن از مردهاي ديگه از خودتون بگين

اگه شما ها كسي رو دوست داشته باشين چطور بروز ميدين و براي جلب اعتماد طرف مقابلتون چه كارهايي انجام ميدين

اگه بتونم وجه اشتراك پيدا كنم احتمالا مي تونم نتيجه گيري درستي داشته باشم

11. سلام

mosafer_bahar دوست من اینجا هرکس نظرشخصیش رو داد... حرفهای همشون هم درسته . چون هرکس از دیدگاه خودش و تجربه هایی که داشته حرف میزنه......

پاسخ قبلی که من بهت دادم عکس العمل مردای مختلف واسه ابراز علاقه بود.......ولی ولی منظورم این نبود که این ابراز علاقه ها صرفا دوست داشتنه ، بیشترش هوسه و واسه مخ زدنه! ..... واسه همین تو جمله آخرم گفتم صداقت رو باید به مرور خودت بهش برسی!

پرسیده بودی که مردا چطوری علاقشونو نشون میدن.ابراز علاقه از سمت مرد دلیل بر صداقت نیست همونطور که بعضی از زنها هم همینطورن ،که البته تعداشون نسبت به مردا کمتره.
    نه اینکه فکر کنی این چیزایی که گفتم صرفا علاقه ی صادقانه رو میرسونه.... نه عزیزم این ابراز احساسات مردها به هر نوعی که باشه ، اکثرش سر هوسه .... 99% ابراز علاقه ها از طرف مردا از ظاهر بینیشون هست. آنچه دیده بیند دل پسندد... خوب دیگه شایدم طبیعیه!

پس جوابای sami هم درسته ... اینکه مردها در ترفند و کلک و مخ زنی لنگه ندارن که دیگه امروز بر دختری پوشیده نیست!
    دیگه دستشون عزیز م رو شده ....گذشت اون قدیما..... که دخترا زود زود عاشق میشدن!
    البته هنوز متاسفانه هستن که گول میخورن ، علتشم اینه که هر روز پسرا روشهای جدیدتری واسه مخ زدن پیدا میکنن.

ولی در نهایت در جواب سئوالت باز هم باید بگم و تاکید دارم که صداقت آدمها رو باید بسپاری به دست زمان! نمیشه همون اول که یکی میاد سمتت تشخیص بدی که واسه چی تو رو میخواد؟ چرب زبونی و ظاهرسازی که دیگه یه زمانی سخت بود.... الان همه این کاره ان. پس فقط باید به مرور صداقت آدمها بهت ثابت بشه.

شاد باشید.

12. سلام
    با بعضی از نوشته هاتون مخالفم
    بعضا توی نوشته هاتون سعی کردین خانوم هارو موجودات ساده لوح و نازک نارنجی نشون بدید که تا یک مردی میگه دوستت دارم سریعا عاشق میشن ........و بعضا چنان زن هارو موجودات ضعیفی تلقی کردید که بدون آقایون قدرت ادامه زندگی رو ندارند
    در حالیکه ابدا اینطور نیست بلکه این آقایون هستند که بدون خانومها نمیتونن زندگی کنن و به محض شکست عشقی کلید nextرو فشار میدن و میرن سراغ یه دختر لاغرتر.حتی بعد از ازدواج ..آقایون بیشتر از خانوم ها بعد از فوت همسرشون ازدواج دوم میکنند.
    آقایون بیشتر از خانوم ها نیاز به توجه و محبت دارند.
    اما خانومها حس ششم قوی تری دارند پس راحت میتونن متوجه بشن که آیا
    طرفشون واقعا دوسشون داره؟
    آیا داره خیانت میکنه؟
    آیا باهاشون رو راسته؟
    و فرق ادای دوست داشتن و دوست داشتن واقعی نباید کار دشواری باشه .

واماباور من اینه زن ومرد هر دو انسانند ...و دارای اخلاقیات متفاوتی صرف نظر از جنسیتشون هستند.آقایون بهلطبع دروغ گو نیستند و رل بازی نمیکنند و خانوم ها هم بالطبع ساده لوح نیستند.
    چه بسا خانوم هایی هم هستند که به دروغ ادعای دوست داشتن کردن و همینطور آقایون
    و چه بسا آقایونی که سالی یه بار به گفته خودشون عاشق میشن و همینطور خانوم ها.
    چون انسانها صرف نظر از جنسیتشون باورهای متفاوتی از رویدادهای مختلف مثل دوس داشتن و عاشفی دارند...
    یکی اصلا به وجود عشق اعتقاد نداره....دیگری معتقده عشق یک باربه وجود میاد و دیگری هم گفته گور بابای عاشقی.پس برخوردهای این سه نفر سه چیز متفاوته صرف نظر از مرد یا زن بودنشون
    بهشت نصیبتون..............

13. سلام
    سامی جون دمت گرم بابا خوب پته مردا رو ریختی رو اب!!! اگه بچه 10-12 ساله ای بیاد این مطالبو بخونه فکر میکنه باباش خدای ناکرده دیو هفت سره!!!از تمامی خانمها هم بخاطر لطفی که نسبت به اقایون داشتن تشکر میکنم فقط مونده یه چند تا ... این مطالب معنیی غیر این نداره :
    خانمها فرشته اند(فیلمشم که احتمالا دیدید)
    اقایون ....

14. سلام
    سامي28 عزيز ميشه يكم منظورت رو بهتر بنويسي چه طوري ميشيه فهميد شما آقايون واقعا عاشق شديد يا به قول خودتون اداي عاشق شدن رو در مياريد؟

به اميد شادي تمام هم ميهنانم

15. jiji عزيز
    خداييش فيلم با حالي نبود؟

به اميد شادي تمام هم ميهنانم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید