شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تیرگی پوست نواحی جنسی خانومها

1. سلام
    اغلب این سوال مطرح میشه , که جهت از بین بردن تیرگی پوست اندامهای جنسی( بالاخص لب کوچک )  و اطراف ان و کشاله ران چه باید کرد .
    بعضی ها به انواع و اقسام روشها از جراحی زیبائی گرفته تا لیزر و کرمها و.....  رو میاورند .
    البته عموم این روشها بدون در نظر گرفتن عوارض جانبی ( بعضا شدید ) کارائی چندانی ندارند .
    رنگ پوست انسانها رو  به 6 گروه تقسیم کردن , که سفید پوستان مناطق شمالی اروپا در گروه یک و سیاهپوستان افریقا در گروه 6 قرار دارن .
    نژاد ایرانی دارای گروه  3  و  4  میباشد , پس ما جزو گروه سفید پوست نیستیم ( اکثرا )
    در نتیجه تیرگی این نواحی( که معمولا بعد از بلوغ بیشتر میشود ) کاملا طبیعی میباشد .
    چه زیاد خانومهای سفید پوست که این تیرگی رو در این نواحی دارند .
    به تعداد خانومهای ایرانی تنوع در شکل و ظاهر و رنگ و ..... اندامهای جنسی وجود دارد .
    پس بیجهت سعی در از بین بردن این زیبائی طبیعی نکنید .
    همچنین حالت چروک خوردگی لبهای کوچک کاملا طبیعی و ژنتیکی است

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  2. سلام آقاي دكتر دختري هستم 23 ساله كه پوست ناحيه تناسلي ام سياه شده آيا پمادي براي رفع آن هست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. باسلام

تیرگی آلت زنان . کشاله ران . زیر بغل و ...
    اگر بر اثر التهاب و عفونت قارچی و ... باشد با یکسری درمانهای جلدی از بین می رود و بهتر می شود
    اما اگر جنبه ژنتیک داشته باشد درمان خاصی هم ندارد .. هرچند که گفته می شود با لیرز و کرمهای لایه بردار - با تجویز متخصص - می شود کارهایی کرد .

در هر صورت اگر مشکلی دارید باید به متخصص زنان مراجعه کنید .

4. tabtab

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    میشه بگید ایا تیرگی یکی از لب ها و بزرگبودن همان لب باعث میشه میل جنسی مرد کمتر شود. یا اصلا کار به طلاق کشیده شود.من به علت این مشکل موقعیت های ازدواجم رو یکی بعد از دیگری از دست می دم.تو رو خدا کمکم کنید؟25 سالمه و فقط به خاطر این موضوع ازدواج نمیکنم. تا به حال هیچ رابطه ای نداشته ام. پیش پزشک زن رفته ام ولی آنها گفتن کاملا طبیعیه. آیا اگه با کسی که شرایط خوبی داره ازدواج کنم ولی اون این موضوع رو ندونه در حقش خیانت کردم؟؟؟؟

5. FLANKER

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نه عزیز من این چه حرفیه. .......... اینجور فکر نکن .... مطمئنن اینقدر زیبایی و جذابیت داری که این گم هست....... در ثانی همانطور که صورت آدمها فرق داره آلت تناسلی هم فرق داره و این که فکر کنی این مشکل حادی هست در اشتباهی.... تاثیر علاقه مهمتره وقتی طرف مقابلت بهت علاقه واقعی داره این زیاد تاثیری نداره.......... غیر از اینها این اشکال خاصی نیست... بهر صورت راه زیاده و سخن بسیار

سبز باشی

6. سلام
    چگونه ميتوان تيرگي پوست در قسمتهاي اطراف واژن را برطرف نمود؟ راسته كه ميگن ميشه با دكولوره ميتوان اين تيرگيها را كم كرد؟ در اين صورت چون از مواد شيميايي استفاده ميشه ضرري نداره؟
    باتشكر

7. سلام تا اونجایی که من دیدم دکلره بر روی پوست صورت عوارض بسیاری به جای مگذارد. وای به حال پوست آلت تناسلی که نسبت به پوست صورت ظریف تر و نازک تر است.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. abietegagul نوشته است: سلام
    چگونه ميتوان تيرگي پوست در قسمتهاي اطراف واژن را برطرف نمود؟ راسته كه ميگن ميشه با دكولوره ميتوان اين تيرگيها را كم كرد؟ در اين صورت چون از مواد شيميايي استفاده ميشه ضرري نداره؟
    باتشكر

سلام
    به نظر من دكولوره تاثيري نداره من استفاده كردم اثر عكس داشت

9. tabtab نوشته است: سلام
    میشه بگید ایا تیرگی یکی از لب ها و بزرگبودن همان لب باعث میشه میل جنسی مرد کمتر شود. یا اصلا کار به طلاق کشیده شود.من به علت این مشکل موقعیت های ازدواجم رو یکی بعد از دیگری از دست می دم.تو رو خدا کمکم کنید؟25 سالمه و فقط به خاطر این موضوع ازدواج نمیکنم. تا به حال هیچ رابطه ای نداشته ام. پیش پزشک زن رفته ام ولی آنها گفتن کاملا طبیعیه. آیا اگه با کسی که شرایط خوبی داره ازدواج کنم ولی اون این موضوع رو ندونه در حقش خیانت کردم؟؟؟؟

سلام
    دوست عزيز اين موضوع نبايد اونقدر مهم باشه كه شما رو از يك ازدواج خوب دور كنه،همه چيز بعد از يه مدت عادي ميشه درضمن اگه يك انتخاب خوب داشته باشي مطمئن باش اين مساله شايد در درجه آخر قرار بگيره،در ضمن گفتي كه رفتي پيش پزشك وگفته كه همه چيز طبيعيه پس ديگه نبايد خودتو اونقدر اذيت كني وخواستگارات رو به خاطر هيچ و پوچ از دست بدي!!!
    درضمن تو هيچ خيانتي مرتكب نشدي،يعني ميخواي شب اول خواستگاري داماد رو بكشي كنار بهش بگي من يكي از لبهاي اجزاي تناسليم به نظر خودم بزرگتر از اون يكي و يك كمي هم تيره ست................!!!!
    آخه دختر خوب يه خورده منطقي فكر كن عزيزم.
    در ضمن اونقدر علم پيشرفت كرده كه امروزه تقريبا ميشه گفت هيچ كاري نشدني نيست،بعد از ازدواج به راحتي ميتوني ناراحتيت رو با يك جراحي ساده رفع كني،من چند نفري ديدم كه براحتي جراحي كردند.
    موفق باشي.

10. فکر نکنم مورد خیلی مهمی برا مردا باشه

یعنی ملاک سنجش مرد این نیست و اگه بعد ازدواج متوجه شد  و خواست سر این موضوع جدا شه همون بهتر که جداشه  

میل جنسی حتما که مربوط نمی شه به این چیزا  فاکتورای مهمتری هم وجود داره

فکر نکنم این قضیه به حادی بی میلی جنسی و هزار بیماری دیگه باشه که پره  .

خیالتون راحت .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. h_66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    من پوست بدنم روشن هست اما پوست ناحیه تناسلی من تیره تره. میدونم که این مساله یک بیماری محسوب نمیشه اما من احساس میکنم خیلی بدشانسم و جز معدود دختراییم که این مشکلو دارم. میخواستم ببینم که این مورد تا چه حد"شایع" و طبیعی هست؟

12. کم نیستند افرادی که مشکل شما رو دارن.همون طور که دوستان گفتن می تونه بر اثر عفونت های قارچی باشه یا چیز دیگه یا اصلا مریضی نباشه و جنبه ی ژنتیکی داشته باشه.دوستان در این باره توضیح دادن

13. آیا استفاده از لایه بردارها برای برطرف کردن این مشکل خودش مشکل دیگه ای ایجاد نمیکنه؟
    میشه کلا استفاده کرد یا نه؟

14. اگه مصرف خودسرانه و بیش از حد باشه باعث حساسیت پوست در برابر نور خورشید میشه.در این خصوص باید به یک پزشک متخصص مراجعه کنید و زیر نظر و تجویز پزشک مصرف کنید

15. باسلام
    دوستان عزیز جوان(مخصوصاً بانوان) ، اینو بدونید که قاعدتاً هر چیزی برای هر کس ، به مرور زمان عادی میشه لذا بخاطر این موضوع خودتونو از ازدواج محروم نکنید.زیرا:
    1-این عضو ،هیچگاه در منظر عمومی نیست که موجب ناراحتیتون بشه.
    2-هیچگاه یک مرد در رابطه با این قسمت از بدن زنش با کسی صحبت نمیکنه.
    3-بعد از مدتی دیدنش براش عادی میشه .
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید