شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بالا بودن دمای بدن

1. سلام
    نامزدمن از سالی که با ایشان اشنا شدم یعنی حدود یک سال و نیم پیش معمولا دچار تب میشود حدودا هر یک ماه یا دو ماه یکبار
    و چند روز ادامه دارد
    دکتر علت تب را ضعیف بودن بدن و بالا بودن میزان گلوبول های سفید دانسته که دراثر ضعف بدن و ابتلای مکرر به بیمازی هایی نظیر سرماخوردگی و ... ایجاد شده .و تنها دارو های تقویتی برای ایشان تجویز کرده اما تاثیر چندانی ندارند و ظاهرا کسی نتوانسته بیماری ایشان را تشخیص دهد
    لطفا من را راهنمایی کنید در این مورد
    با تشکر فراوان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. imantg نوشته است: سلام
    نامزدمن از سالی که با ایشان اشنا شدم یعنی حدود یک سال و نیم پیش معمولا دچار تب میشود حدودا هر یک ماه یا دو ماه یکبار
    و چند روز ادامه دارد
    دکتر علت تب را ضعیف بودن بدن و بالا بودن میزان گلوبول های سفید دانسته که دراثر ضعف بدن و ابتلای مکرر به بیمازی هایی نظیر سرماخوردگی و ... ایجاد شده .و تنها دارو های تقویتی برای ایشان تجویز کرده اما تاثیر چندانی ندارند و ظاهرا کسی نتوانسته بیماری ایشان را تشخیص دهد
    لطفا من را راهنمایی کنید در این مورد
    با تشکر فراوان

سلام

تب مداوم علل متعددی داره و تنها میشه گفت اصلا نرمال نیست و باید پیگیری بشه تا علتش مشخص بشه .

این تب ها احیانا همراه یکی از موارد زیر نیست ؟

درد در بدن
    کم اشتهایی
    کاهش وزن
    سرفه های خشک
    راشهای پوستی
    اسهال
    عرق کردن
    عرق سرد
    لرز

؟؟
    بهرحال وجود تب در بدن یعنی وجود نوعی التهاب که باید از طریق متخصص داخلی و یا بهتر از اون متخصص بیماریهای عفونی  پیگیری بشود .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با سلام و تشکر
    هیچ کدام از مشکلاتی که شما گفتید همراه با تب در ایشان وجود ندارد
    فقط ضعف و بیحالی دارن
    ایا ممکن است واقعا تنها علت ان ضعیف بودن ایشان باشد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    دوست عزیز غالباً وجود تب دال بر وجود عفونت است ولی از ضعف هم امکان شبه تب وجود داردولی مراجعه ایشان به یک دکتر متخصص داخلی از اهم امور است.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید