شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

منافذ پوست

1. سلام خسته نباشید ؟من پوست صورتم تقریبا چرب هست می خواستم بدونم برای از بین بردن جوش های چربی زیر پوستی از چه کار کنم ؟ برای بستن منافذ پوست از چه چیزی استفاده کنم ؟

2. سلام

باید صورتتون رو مرتب بشوئید و از لایه بردارها فیزیکی و شیمیایی زیر نظر متخصص پوست استفاده کنید .

بی ضرر ترین اینه که من می گم اما اگر مشکلت جدی هست باید روشهای جدیتری رو زیر نظر متخصص انجام بدی

ا- صورتت رو می شویی ( روزی لااقل 2 بار )
    2- در طول روز از ضد آفتاب یا مرطوب کننده ( اگر زیر نور نیستی ) فاقد چربی استفاده می کنی
    3- در انتهای دوش گرفتن ( دو بار در هفته ) از کرم اسکراب استفاده می کنی . کرم رو روی پوست مرطوب می مالی و کمی ( 1-2 دقیقه ) به آرامی ماساژ میدی

بعد از مدتی از شر منافذ قابل رویت پوست و جوشهای زیر پوستی که همرنگ پوست هستند و جوشهای سرسیاه راحت می شی

3. سلام
    سامي اين كرم اسكراب شماره نداره . يعني من هم مي تونم استفاده كنم؟؟؟

4. سلام

نه شماره نداره . منظورت درصد و level و این چیزاس دیگه ؟ نه نداره
    همه می تونن استفاده کنن
    و اتفاقا بنظر من برای کسانی که پوست چرب دارند و علی الخصوص برو بچ تهران ، از اهم واجبات هست . یکجورایی ثواب داره !

ضد آفتاب فاقد چربی ، فراموش نشه

5. چرا براي بچه هاي تهران ثواب داره؟؟؟؟
    مثلاً ما كه تو نارمكيم ثوابش چقدره؟؟؟؟؟؟؟
    از شوخي كه بگذريم دوست دارم دليل علي الخصوصش رو بدونم . به خاطر آلودگي هواست؟؟

6. با سلام.دوست عزیز این راهکارهایی که آقای سامی گفتند رو من از قبل انجام میدادم و خیلی موثر بود مخصوصاً استفاده از اسکراب

7. zahra1322 نوشته است: چرا براي بچه هاي تهران ثواب داره؟؟؟؟
    مثلاً ما كه تو نارمكيم ثوابش چقدره؟؟؟؟؟؟؟
    از شوخي كه بگذريم دوست دارم دليل علي الخصوصش رو بدونم . به خاطر آلودگي هواست؟؟

دقیقا بدلیل آلودگی هوا
    البته آلودگی فقط دود و سرب و روغن نیست ، مثلا الان که گرد و غبار ، غرب کشور رو در می نورده ، اونا هم اسکراب واجب می شن ولی خب گرد و غبار کجا و دود اتوبوس شرکت واحد کجا !
    باور کنید اسکراب ( نسل سوم کیسه حمام ! ) چه بصورت کرم که مخصوص صورت هست و چه بصورت شامپو بدن ، خدمات شایانی می تونه به عالم بشریت بکنه ، و بنظرم کمی مهجور واقع شده .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید