شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم حاملگي و ارتباط آن با شرايط محيطي و روحي

1. سلام

من و همسرم نزديک به دو سال است که قصد بچه دار شدن را داريم انجام آزمايشات و عکس برداري ها نشان از اين دارد که من و همسرم هيچ گونه عيبي نداريم ولي با اين حال با خوردن قرص کليموفون و زدن آمپول حاملگي پس از سه دوره صورت نگرفته است

1- ما در طبقه دوم زندگي مي کنيم و فاصله دو طبقه هم 20  پله هست که مجبوريم در طول روز 4 بار در اين مسير رفت امد کنيم
    2- پدر خانمم يک سالي است که دچار بيماري سرطان شده و همسرم از لحاظ روحي اغلب اشفته است و داراي استرس زياد

سوال من اين هست با توجه به اينکه ما هيچ مشکلي نداريم آيا  2 مورد ياد شده مي تواند عامل شکست ما باشد يا خير !؟

2. سلام استرس و ناراحتی در بارداری تاثیر داردو اگر شما در موقع رابطه هر دو ارضا شوید هم مهم است رابطه شما باید یک شب در میان باشد تا اسپرمها قوی تر باشند قرص ویتامینEوC هم مفید است که روزانه مصرف شود از نظر تغذیه هم به خودتان برسید وارامش داشته باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. من از يک پماد که ترکيبي از روغن زرده تخم مرغ ,‌ روغن گوسفند عسل زردچوبه و سياه دانه براي چرب کردن کمر همسرم استفاده ميکنم ( اين پيشنهاد زنان قديمي است )‌ اين کار باعث سفت شدن کمر و موندن جفت ميشه آيا کسي تجربه اي در اين مورد داره ؟

4. سلام
    جسارتا کم نمک درست کنیم؟؟از سبزیجات معطر میشه استفاده کرد؟؟
    بابا تورو خدا بی خیال گوسفند رو میگیرن روغنش رو در میارن؟؟
    خرافاته  خدا به داد همسرتون برسه

5. نقش استرس در عدم بارداری کاملاً مؤثره ، سعی کنید استرس و ناراحتی رو از خودتون دور کنید ، ویتامین E و c و فولیک اسید خیلی مؤثره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. maepc نوشته است: سلام
    جسارتا کم نمک درست کنیم؟؟از سبزیجات معطر میشه استفاده کرد؟؟
    بابا تورو خدا بی خیال گوسفند رو میگیرن روغنش رو در میارن؟؟
    خرافاته  خدا به داد همسرتون برسه

ولي من نگفتم اين يک معجون سحر آميزه يا سحر و جادوه که شما ميگيد خرافات ! بلکه ترکيبي از موادي است که نيروي زيادي داره و باعث تقويت کمر ميشه

7. دوست عزیز سعی کنید ارامش را به همسر خود بازگردانید و به او بگویید روحیه خوب او باعث بهبود پدرش هم می شود همانطوری که تحقیقات نشان داده روحیه شاد سبب بهبود زودتر بیماران سرطانی مشود استرس ونگرانی در بارداری موثر است بنابراین سعی کنید روحیه همسر خود را بهتر کنید با هم به گردش وتفریح بپردازید .سعی کنید رابطه شما یک روز در میان انجام شود وانجام رابطه در نزدیک تخمکگذاری بسیار مهم است قبل از رابطه جنسی وضو بگیرید دو رکعت نماز به نیت فرزنددار شدن بخوانید و دعا کنید وحتما" همسر خود را تحریک کنید تا ایشان هم ارضاء شوند که ارضاء ایشان باعث ترشحات واژن می شود که حرکت اسپرمها را راحتتر می کند بعد از رابطه یک بالش کوچک زیر باسن همسرتان بگذارید و پاهایش را به لبه تخت یا دیوار بگذارد تا حرکت اسپرمها راحتتر شود 20الی 30 دقیقه به این حالت بماند.

8. با سلام
    دوست گرامی خلاصه نکات گفته شده دوستان به شرح ذیل خواهد بود:
    1-برقراری تغذیه مناسب و مقوی (استفاده از خشکبار،میوه جات،عسل،خرما و....)
    2-داشتن آرامش (در هرکاری باید آرامش و آسایش را مقدم بر هر چیز دیگر قرار داد)
    3-نزدیکی متعدد با فواصل زمانی کم.
    با توجه به اظهارات شما فکر نمیکنم طی کردن  40 پله اساساً در این موضوع دخیل باشه ولی چند نکته رو حقیر در نظر دارم که امکان داره کمکی باشه در سطور زیرین مینگارم:
    4- 4 و یا 5 روز مانده به عادت ماهانه همسرتون، نزدیکی رو بیشتر انجام دهید.
    5-از پوزیشنهای خاص(که بنا به قوانین سایت و بدرستی امکان بازگو کردنش نیست) در رابطه هاتون استفاده کنید.(اگر مطالعه و پیگیری کنید روشهای آنرا خواهید یافت)
    6-داشتن اعتماد به نفس و عدم داشتن عجله (چون عوامل بسیاری وجود داره که سببه به تاخیر افتادن باروری میشه که در طول زمان خودبخود قابل حله ،  لذا کمی تامل کردن ضرری نخواهد داشت)
    و...
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید