شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرده بکارت ..

1. با عرض سلام

من پردمو یکی دو سال پیش در اثر .... از دست دادم بعد اون قضیه چند بار رابطه داشتم هر سری که رابطه داشتم با درد شدید و خوتریزی بود انگار همین الان این اتفاق افتاده - از ترس دکتر نرفتم دیروز بالاخره  بر ترسم غلبه کردم و رفتم  پیش 2 تا دکتر هر دوتاشون بهم گفتن که پردت داره ترمیم می شه فقط ی انگار ضربه وارد شده مثل زخمی که داره خوب می شه من گفتم من رابطه داشتم می دونم پاره شده ولی هر دوتاشون اینطوری گفتن که داره ترمیم می شه
    یکیشون گفت امکان داره موقع ازدواج ببرنت برای برگه سلامت پس بهتره عمل کنی تا یه خورده از این فرم در بیاد و گفت چون جزعمل زیبائی محسوب می شه هزینش حد اقل 500 تا 600 تومن می شه  در ضمن پردم ارتجاعی هستش
    می خواستم بپرسم پردم داره ترمیم می شه یعنی چی ؟ انقدر ترس داشتم درست از دکتر نپرسیدم

2. نگار جون سلام
    دكتر بهت گفت پرده ات ارتجاعيه؟
    اگه پرده رو ارتجاعي تشخيص داده پس قضيه ترميم و عمل شدن چيه؟

بكارت ارتجاعي تا زمان زايمان طبيعي پاره نميشه كه احتياجي به عمل داشته باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

پرده هاي ارتجاعي اصولا با چندين بار نزديكي ممكنه قرمز بشند و يا كمي بازتر بشن
    اسمشون روشه "ارتجاعي يا قابل اتساع يعني به حالت اول بر ميگردند اما نه به صورت يك پرده كاملا بكر.
    عمل براي اينه كه اون التهاب نزديكي و گشاد شدن رو از بين ببره

4. سلام
    ما چیزی به اسم بکارت ارتجاعی ندارم
    بلکه مثلا بکارت حلقویه ارتجاعی داریم
    راستش تا جایی که ما اطلاع داریم ، خود به خود ترمیم شدنه پرده بکارت غیر ممکنه حالا چه بر اثر ضربه باشه و چه بر اثر سه تا نقطه ای که خودتون گفتین
    ولی حالا دکترتون این نظرو دادن بماند بالاخره دکتر بودن ولی به نظر من یک بار دیگه به دکتر مراجعه کنید و اونم از نوع باتجربش، چون این جور که شما میگید قصد فریب شما رو داشتن که عمل زیبایی انجام بدین
    پس پیشنهاد میکنم بار دیگه به یک دکتر باتجربه تر مراجعه کنید

خلاصه نه درد داشتن و نداشتن و نه خونریزی و عدم خونریزی دلیل بر بکاره بودن و نبودن نیست
    موفق باشی.

5. perin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    چند تا سوال داشتم: من وقتی لب های کوچکم رو باز میکنم و با آیینه به اون نگاه می کنم سوراخی میبینم و تقریبا بازه آیا من پرده ام رو از دست دادم
    من چند سال پیش با پسری دوست بودم و اون نوک آلتش رو به بین لبها(پاهام )می کشید آیا بکارتم آسیب دیده؟

6. perin نوشته است: چند تا سوال داشتم: من وقتی لب های کوچکم رو باز میکنم و با آیینه به اون نگاه می کنم سوراخی میبینم و تقریبا بازه آیا من پرده ام رو از دست دادم
    من چند سال پیش با پسری دوست بودم و اون نوک آلتش رو به بین لبها(پاهام )می کشید آیا بکارتم آسیب دیده؟

خیر با توضیحاتی که گفتید و آلت وارد واژن نشده بکارت شما آسیبی ندیده نگران نباشید
    در ضمن از تویه آینه نمیشه فهمید و به درستی بکارت را مشاهده کرد
    جهت معاینه بکارت بهتره به پزشک مراجعه کنید تا اینکه در آینه خود سرانه کاری انجام بدید
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. سلام
    ميشه بدونم كه آيا خود فرد ميتونه پرده بكارت خودش رو ببينه؟

8. خانم roya26 شما واقعا پستها رو نميخونيد؟؟؟!!!!!!!!
    به اين سوال بارها جواب داده شده حتي اگه به يه پست بالاتر توجه كنيد جواب سوالتونو ميگيرين.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. سلام .من دوستي دارم كه پرده بكارت ندارد .مي خواهد به صورت غير قانوني پرده بزاره اما كسي كه قراره اينكارو بكنه گفته ممكنه بعد از چند وقت پرده جذب شده و از بين برود ميخاستم ببينم اين حرف درسته يا نه؟؟عوارض اگه داره لطفا بهم بگين؟؟

10. vahabm2006 نوشته است: سلام .من دوستي دارم كه پرده بكارت ندارد .مي خواهد به صورت غير قانوني پرده بزاره اما كسي كه قراره اينكارو بكنه گفته ممكنه بعد از چند وقت پرده جذب شده و از بين برود ميخاستم ببينم اين حرف درسته يا نه؟؟عوارض اگه داره لطفا بهم بگين؟؟

سلام
    خیر ، این عمل دائمی هست و تا نزدیکی بعدی از بین نخواهد رفت
    اگر ایشون چنین اظهار نظری کرده اند احتمالا به کارشون تسلط نداشته اند . بهتره به شخص دیگری مراجعه کنید

11. sara2131

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من هفت سال با نامزدم رابطه جنسی داشتم ولی در هیچ یک از دفعات نه خونی مشاهده کرده و نه دردی داشتم پزشک متخصص پرده را از نوع ارتجاعی تشخیص داد ایا پرده ارتجاعی به طور کامل پاره میشود؟از یک پزشک(متخصص) شنیدم که بعد از سه ماه از اخرین نزدیکی پزشک قانونی زمان دقیق نزدیکی و پارگی و علت پارگی را نمیتواند تشخیص دهد ایا صحت دارد؟

12. سلام دوست عزیز
    خیر پرده ارتجاعی به صورت کامل پاره نمیشود و معمولا آثار له شدگی و آسیب دیدگی در اثر نزدیکی بر روی آن باقی میماند.
    بر اساس نظریه های پزشکان با تجربه امکان تشخیص وجود اسیب پرده بکارت ارتجاعی مانند پرده های دیگر وجود دارد و مدت زمان ملاک عدم توانایی تشخیص در این نوع پرده وجود ندارد و در هر زمان اثاری از نزدیکی وجود دارد که به شکل کمرنگ تر از روزهای اول میباشد اما قابل تشخیص است.
    عدهای دیگر هم نظریه ارائه شده شما در سوالتان را دارند.
    این رو به یاد داشته باشید علم تشخیص در پزشکی قانونی به دلیل نیاز به تشخیص دقیق پیشرفت بسزایی را داشته است.
    موفق وپیروز

13. سلام؛ جریان برگهی سلامت چیه؟ چه چیز ترسناکیه؟ هر کس بخواد ازدواج کنه باید همچین کاری بکنه؟ چند درصد این کار را میکنن؟ خیلی تحقیر امیزه!!

14. naghmeh23 نوشته است: سلام؛ جریان برگهی سلامت چیه؟ چه چیز ترسناکیه؟ هر کس بخواد ازدواج کنه باید همچین کاری بکنه؟ چند درصد این کار را میکنن؟ خیلی تحقیر امیزه!!

سلام

دوست من این مال زمان ازدواجه. برگه ی سلامت رو معمولا دو دسته از مردها واسه ازدواج دنبالشن!

1- مردهای مذهبی که واقعا خودشون اعتقاد به ارتباطی تا قبل از ازدواج نداشتن و حق مسلمشون هم هست که با یکی مثل خودشون ازدواج کنند..... که البته در اینجا هم درخواست این برگه بی اعتمادی این مرد رو از همسر آیندش نشون میده!

2- مردهایی که تا قبل از ازدواج هررابطه ای رو برای خودشون پسندیده و البته برای دختری که درآینده قراره همسرشون بشه عملی بشدت ناپسند ! و بی حیایی میدونن! مردهایی که عقلشون به چشمشونه (!!!) و البته اکثرا بددل  و همچنین مردهایی که دوست دارند به خودشون هم دروغ بگن و واقعیتها رو نپذیرن!( که اگر میپذیرفتن انقدر ترمیم هایمن در دخترها در کشور نداشتیم!) ......

بستگی داره تو بخوای با چه شخصی ازدواج کنی؟! و اینکه دید تو و همسرت به این مسائل چطوری باشه.
    درصد این مردهایی که در بالا خصوصیاتشون رو برات اسم بردم نمیدونم در کشور چقدره!؟

شاد باشی.

15. سلام وخسته نباشید .من یه سوال مهمی دارم وخواهش میکنم به من جواب بدید .برای برداشتن پرده بکارت باید بیهوشی کامل بایدباشه ویا در مطب میشه با آمپول بی حسی انجام داد ؟ چون من به دو پزشک مراجعه کردم یکی گفت باید در بیمارستان وبا بیهوشی کامل ویکی دیگه گفت در مطب با آمپول بیحسی به نظر شما کدوم بهتره ؟وسوال دومم اینه که بعد از معاینه دکتر گفت که سوراخ آلت من خیلی ریزه آیا با عمل بزرگتر میشه ویا راهی هست واسه این کار ؟در ضمن دکتری که گفت توی مطب این کار رو انجام بدم گفته با یه تیغ مخصوص بر میداره و بعد از یک هفته میشه نزدیکی انجام داد میشه راهنمائیم کنید چون من فردا نوبت عمل دارم بدونم برم انجام بدم یا نه ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 36
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید