شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

احتمال حاملگی

1. ali_642 نوشته است: سلام
          من با دوست دخترم در روز پنجم بعد از پایان پریودش نزدیکی داشتم.و از روش منقطع استفاده کردم.در حین نزدیکی هم چند بار التمو بیرون آوردم و فشارش دادم تا پیشاب(ماعی که موقع تحریک شدن خارج میشه) کامل خارج بشه و با دستم سر آلتمو تمیز کردم. و اصلا دستمو به التش نزدم. می خواستم بدونم باز هم احتمال حاملگی وجود داره یا خیر؟

چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. دوست عزیز اگر منظورتون از روز پنجم یعنی پنج روز بعد از شروع پریودی هست که زودتر پریودیش تموم شده بوده،که احتمال تقریبا صفر هست
    ولی منظورتون اگه پنج روز بعد از پایان پریودی هست(بعد از 12 روز از آغاز پریودی) احتمال بارداری در این دوران هست چون این دوران نزدیک به دوران تخمک گذاری میشه .

به این روشی هم که گفتید نزدیکی داشتید بازهم ریسک بالاست . هرگز دوباره این ریسک رو نکنید....تهیه ی کاندوم زیاد سخت نیست!

نزدیکی نگفتید چه زمانی بوده و چند روز قبل بوده.الان هم اگر روش اورژانسی رو انجام ندادید و از زمانش هم گذشته بهتره از بیبی چک استفاده کنید تا مطمئن بشید.

3. سلام همینطور که دوستمون خانم saye_a گفتن اگه روز 5 پریودی باشه امکان  خیلی کمی  برای بارداری وجود داره ولی اگه روز 10 باشه یعنی 5 روزبعد از  پریودی باشد امکان بارداری وجود دارد تا 72 ساعت بعد از رابطه مشکوک می توان از روش اورژانسی استفاده کرد بی بی چک هم فقط نزدیک زمان پریود جواب صحیح میدهد اگر بدن قوی باشه تخمکگذاری انجام بشه حتی یک قطره  اسپرم هم باعث بارداری می شود پس بهترین روش استفاده از کاندوم است دوست شما باید بعد از رابطه واژن را به خوبی شستشو می داد .

4. با سلام
    من تاریخ 20 مرداد ماه باید پریود میشدم و امروز 5 روزی هست که تاخیر داشتم. از 5 روز پیش تا الان درد های خفیف و گذرا در ناحیه زیر دل و کمر دارم، تقریبا شبیه به دردهای دوره قاعدگی و سینه هام بسیار دردناک شده و  تا حدی هم متورم. این رو هم اضافه کنم که این ماه من به مدت 2 هفته از قرص مدروکسی پروژسترون استفاده کردم.آیا ممکنه مصرف این داروها تعادل هورمونی و بهم زده و باعث تاخیر در پریود شود؟ یا اینکه ممکنه علائمی از بارداری باشه؟
    ممنون

5. chaste نوشته است: با سلام
    من تاریخ 20 مرداد ماه باید پریود میشدم و امروز 5 روزی هست که تاخیر داشتم. از 5 روز پیش تا الان درد های خفیف و گذرا در ناحیه زیر دل و کمر دارم، تقریبا شبیه به دردهای دوره قاعدگی و سینه هام بسیار دردناک شده و  تا حدی هم متورم. این رو هم اضافه کنم که این ماه من به مدت 2 هفته از قرص مدروکسی پروژسترون استفاده کردم.آیا ممکنه مصرف این داروها تعادل هورمونی و بهم زده و باعث تاخیر در پریود شود؟ یا اینکه ممکنه علائمی از بارداری باشه؟
    ممنون

chaste گرامی
    چقدر به خودت لطف می کنی اگر بگی من فقط وقتی بیش از 10 روز در قائدگیم تاخیر داشتم به بارداری مشکوک می شوم !
    اینجوری اعصاب خودتم راحت تره
    باور کن این نشانه هایی که گفتی هم می تونه به بارداری ربط داشته باشه . هم به استرس . هم به استفاده از ماده هورمونی مثل مدروکسی پروژسترون ...
    پس تا تاخیر بیش از 10 روز نشه و تا برگه آزمایش مثبت رو بسلامتی دستت نگیری ، نمیشه اظهار نظر خاصی کرد
    اینجوری روز به روز داری خودت رو عذاب می دی

در آخر اینم بگم که همینه پست شما رو در تاپیک احتمال حاملگی دیدم حس کردم آمدید که خبر خوبی به ما بدید
    دلم بهم می گه ، اینبار خواسته ی شما برآورده شده ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. chaste نوشته است: با سلام
    ممنون

chaste گرامی
    چقدر به خودت لطف می کنی اگر بگی من فقط وقتی بیش از 10 روز در قائدگیم تاخیر داشتم به بارداری مشکوک می شوم !
    باور کن این نشانه هایی که گفتی هم می تونه به بارداری ربط داشته باشه . هم به استرس . هم به استفاده از ماده هورمونی مثل مدروکسی پروژسترون ...
    پس تا تاخیر بیش از 10 روز نشه و تا برگه آزمایش مثبت رو بسلامتی دستت نگیری ، نمیشه اظهار نظر خاصی کرد

در آخر اینم بگم که همینه پست شما رو در تاپیک احتمال حاملگی دیدم حس کردم آمدید که خبر خوبی به ما بدید

7. سلام
    من در روز 21 پریود رابطه نزدیکی داشتم که دخول صورت نگرفت. پریودمن معمولاً بین 25 تا 28 روز متغیر است. برای اطمینان از روش اورژانسیاستفاده کردم. در همان روز و یکی دو روز بعد نشانه های آغاز پریود مانندبزرگ شدن و دردناک شدن سینه ها در من وجود داشت ولی پس از دو، سه روز ازبین رفت و امروز روز 28ام است و هنوز پریود نشده ام. با توجه به از بینرفتن نشانه های آغاز پریود که پس از دو سه روز از بین رفته آیا احتمالبارداری وجود دارد؟

8. sara84 نوشته است: سلام
    من در روز 21 پریود رابطه نزدیکی داشتم که دخول صورت نگرفت. پریودمن معمولاً بین 25 تا 28 روز متغیر است. برای اطمینان از روش اورژانسیاستفاده کردم. در همان روز و یکی دو روز بعد نشانه های آغاز پریود مانندبزرگ شدن و دردناک شدن سینه ها در من وجود داشت ولی پس از دو، سه روز ازبین رفت و امروز روز 28ام است و هنوز پریود نشده ام. با توجه به از بینرفتن نشانه های آغاز پریود که پس از دو سه روز از بین رفته آیا احتمالبارداری وجود دارد؟

سلام

اگر روش اورژانسی رو درست اجرا کردید مشکلی هم نیست و نگران نباشید
    فقط بدلیل دریافت دز هورمون بالا ، قائدگی بعدیتون دچار اختلال شده . احتمالش هست که بزودی پریود بشید .

9. sami28 نوشته است:
    chaste نوشته است: با سلام
    ممنون

chaste گرامی

سامی عزیز ممنون از این همه دل گرمی
    ممنون از پاسخ بجات، ولی باور کن دست خودم نیست تا کوچکترین نشانه ای میبینم حدسم میره سمت بارداری،
    امیدوارم که حست درست باشه من باردار شده باشم(البته اگه صلاح خدا در کار باشه)

10. سلام
    یک بار به سوال من جواب داده شد اما الان یه  سوال دارم که از بقیه شنیدم نگرانم می کنه اگه بازم لطف کنین جواب بدین ممنونتون میشم
    ایا این واقعیت داره که بعضی ها با وجود حاملگی یه پریود خیلی خفیف می شن؟من از قرص hd به روش اورزانسی استفاده کردم.پریودم با نظم قبلی بوده اما خونریزی کمتر از قبل می خواستم بدونم امکان داره منم مثل اون دسته افرادی باشم که با وجود حاملگی پریود می شن؟

11. سلام خانم chaste امیدوارم که باردار شده باشی خوب چرا از بی بی چک استفاده نمیکنی چون 5 روز از زمان پریودیت گذشته جواب می ده خبرشو به ما هم بده خوش خبر باشی.

12. دوست عزیز اون خونریزی که با بارداری رخ می ده خون لانه گزینی است که چند قطره خون به رنگ صورتی یا خون قرمز روشنه و مثل خون پریودی تیره نیست وادامه دار هم نیست زمانی که خودت را با دستمال پاک می کنی متوجه ان می شوی و مانند پریودی چند روز طول نمی کشه با توضیحاتی که شما دادید شما پریود هستید وحامله نیستید اگر خیلی شک دارید از بی بی چک  استفاده کنید  علت تغییر پریود شما در این ماه مصرف قرصhd بوده و نگران نباشید.

13. sarasaly نوشته است: سلام خانم chaste امیدوارم که باردار شده باشی خوب چرا از بی بی چک استفاده نمیکنی چون 5 روز از زمان پریودیت گذشته جواب می ده خبرشو به ما هم بده خوش خبر باشی.

سلام عزیزم
    راستش از تاخیر حتی یک روزه پریودم اینقدر شوکه شدم که همون روز اول از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود. البته این رو هم نمیدونم که الان آزمایش خون درست جواب میده یا نه ولی رفتم تست خون هم دادم که جوابش هنوز آماده نیست. به قول آقای سامی با این کارام دارم خیلی خودم رو عذاب میدم.اگر خبری شد حتما"شما رو در جریان میزارم. برام دعا کنید.
    ممنون

14. با سلام خدمت آقای دکتر
    نامزد من صبح روز 3 شنبه دوران خونریزی ماهانه اش به پایان رسید و ما عصر فردایش یعنی روز 4 شنبه رابطه جنسی داشتیم و من حدس میزنم که منی اطراف مهبل ریخته شده و سپس آلت با منی خشک شده مقدار کمی وارد واژن شده است، با توجه به باکره بودن نامزدم می خواهم بدانم آیا خطر حاملگی وجود دارد یا خیر؟
    با تشکر فراوان

15. metal666 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر
    نامزد من صبح روز 3 شنبه دوران خونریزی ماهانه اش به پایان رسید و ما عصر فردایش یعنی روز 4 شنبه رابطه جنسی داشتیم و من حدس میزنم که منی اطراف مهبل ریخته شده و سپس آلت با منی خشک شده مقدار کمی وارد واژن شده است، با توجه به باکره بودن نامزدم می خواهم بدانم آیا خطر حاملگی وجود دارد یا خیر؟
    با تشکر فراوان

سلام

ميخواستم "نقل قول " رو كليك كنم دستم رفت رو "سپاس" .وقتي قرار باشه از 6 صبح بياي سركار نتيجه اش ميشه اين

خوب ميخواستيم چي بگيم؟؟!!آهان خطر حاملگي

ببين دوست عزيز در اين گونه رابطه هاي محافظت نشده خطر هميشه هست.اما اگر خانم شما داراي پريودهاي تقريبا منظمي باشه 1 روز بعد از قاعدگي تخمكي وجود نداره و احتمال بارداري صفر است.چون بين 12+2 و 12-2 روز بعد از قاعدگي آخر تخمك گذاري ميشود.در مورد شما احتمالش بسيييييييييييييارررررررررر پايينه!در حد صفر

و نكته آخر بارداري ربطي به باكره بودن ندارد

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 24
رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید