شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

تامپون و مشکلات احتمالی آن

  1. من مدت 2ساله که از تامپون استفاده می کنم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد ولیالان 5ماهه که تا 3روز بعد از پریودی اون راه ورود تامپون دردناک می شه وزیر شکمم هم تیر میکشه و ترشحات زیاد سفید همراه با درد دارم ولی همش3روزه بعد خوب میشه همه می گن از تامپونه البته من اعتقاد ندارم  میخوامبدونم نظر شما که متخصص هستید چیه ؟ با تشکر.
     
  2. سلام

    یعنی ترشح زیاد و درد و سوزش رو در روزهای دیگه ندارید و فقط منحصر به همین 3 روز هست ؟
    خب اگر اینطوریه میشه گفت عفونتی هم در کار نیست و واقعا مشکل از تامپونه .
    خانم عزیز چرا در یک دوره تامپون رو کنار نمی گذارید و از پدهای معمولی استفاده نمی کنید تا متوجه بشید که از تامپون هست یا خیر ؟
    یا لااقل از تامپون با مارک دیگری استفاده کنید .

    می دونم گوش نمی دید ولی برای دل خودم می گم
    بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید و از وجود کیست یا زخم در دهانه واژن مطمئن بشید . ممکنه تماس تامپون با این ضایعات باعث تحریکشان بشود و تا چند روز بعد از خارج کردن تامپون درد رو داشته باشید و دوباره اوضاع عادی بشه تا قائدگی بعدی و تامپونهای بعدی ...
     
    تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©



Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.15 ثانیه (44)