شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دون دون بودن پوست پا

1. سلام                                                                                                                                                                                             بدن من منظور باسن تا مچ پاهام خيلي دون دونه,موهاشو با مو کن ازريشه ميکنم.با اينکه زياد مو ندارم خيلي دون دونيه اصلا صاف ورابطه جنسیي نيست.شوهرم هروقت دست ميکشه فکر ميکنه که همشون جاي مو هستش ميگه که مثل مردا مو داري.همشون جاي مو نيست20درصدش جاي موي بقيش نميدونم چيه.راهنماييم کنين چيکار کنم که صاف صاف بشه.هم جاي موها هم اون يکيا که نميدونم چين مثل جاي مو هستن.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. </icon>                    <message>                                        با سلام

یک مشکل شایع پوستی که چندان هم آزار دهنده نیست کند و پوستی شبیه پوست مرغ اما بیشتر در باسن و ران و پشتبازوها دیده می شود. گاهی در صورت است و خیلی موقع ها هم تفکیک آن در صورتبا آکنه آسان نیست.
    یکی از روشهای خوب ترکیبی از آلفا و بتا هیدروکسی اسید است که به نرمیلایه برداری می کند.روش موفق دیگه ایجاد محیط شدیدا مرطوب ( روی پوست) درروز و بخور مرطوب در شب است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. neje نوشته است: سلام                                                                                                                                                                                             بدن من منظور باسن تا مچ پاهام خيلي دون دونه,موهاشو با مو کن ازريشه ميکنم.با اينکه زياد مو ندارم خيلي دون دونيه اصلا صاف ورابطه جنسیي نيست.شوهرم هروقت دست ميکشه فکر ميکنه که همشون جاي مو هستش ميگه که مثل مردا مو داري.همشون جاي مو نيست20درصدش جاي موي بقيش نميدونم چيه.راهنماييم کنين چيکار کنم که صاف صاف بشه.هم جاي موها هم اون يکيا که نميدونم چين مثل جاي مو هستن.

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

نمایی از Keratosis Pilaris

سلام

اگر واقعا دچار Keratosis Pilaris یا همون بیماری " پوست مرغی " شده باشید

این بیماری عمدتا جنبه ژنتیک داره و درمان 100% هم نداره اما با مصرف لایه بردارها یا محلولهایی مثل آمونیوم لاکتات به همراه نرم کننده ها ( همگی زیر نظر متخصص پوست ) مشکل تاحد مطلوبی حل میشه و از طرفی جدیدا صحبت از استفاده از لیزر و میکرو درم هم در رفع این مشکل میشه که بنظر هنوزم ارجحیت با داروهای موضعی هست .

4. عذر میخوام سامی جان،لیزر میتونه کاملا(حداقل موهای زبر پاها رو)از بین ببره؟
    لطفا اگه میشه بگین طی چند جلسه و حدودا هزینه اش چقدر میشه.ممنونم

5. kianam عزیز
    با لیزر میشه برای مدت مدیدی ( بخصوص اگر چند جلسه باشد ) از شر اون موها خلاص شد اما برخلاف ادعا ، روش دائمی نیست .

6. سلام . ميشه يکم بيشتر درمورد بخور و کرمهايي که گفتين توضيح بدين.مثلا چطور مرطوب کنم,يا اينکه بخور چطور ميشه؟بعد اون 2تا کرمو يک به يک ترکيب کنم؟روزي چند بار بزنم؟اون موقع پوست پوست نميشه؟محلول آمونيوم لاکتات ضررنداره؟مال من قرمز نيست همرنگ پوستمه بعضياشم سياهه توشون مو هست.خيلي ممنون از جواباتون

7. neje نوشته است: سلام . ميشه يکم بيشتر درمورد بخور و کرمهايي که گفتين توضيح بدين.مثلا چطور مرطوب کنم,يا اينکه بخور چطور ميشه؟بعد اون 2تا کرمو يک به يک ترکيب کنم؟روزي چند بار بزنم؟اون موقع پوست پوست نميشه؟محلول آمونيوم لاکتات ضررنداره؟مال من قرمز نيست همرنگ پوستمه بعضياشم سياهه توشون مو هست.خيلي ممنون از جواباتون

سلام مجدد

دوست عزیز متن من رو دوباره بخونید و به عبارت " همگی زیر نظر متخصص پوست " که رسیدید ، مکث کنید و دوباره از سر این عبارت با صدای بلند شروع کنید به خواندن ....

ما اینجا هستیم که توصیه های کلی رو خدمتتون ارائه کنیم ، نه اینکه ندیده و نشناخته کسی رو درمان کنیم
    استفاده از این مواد بصورت خودسرانه کار صحیحی نیست
    به متخصص پوست مراجعه کنید .

8. سلام.من الان توشرايطي هستم که نميتونم به پزشک يا متخصص مراجعه کنم.بخاطر همين ميخوام اقدام نکرده مطمئن شم.تو اولين فرصت چشم حتمامراجعه ميکنم ولي يکم زمانبره.

9. اين مشکل اکثر خانوم هاست.
    به هيچ وجه از تيغ استفاده نکن. با موم موها نم تر و کمتر ميشن. و کمتر احتياج به اصلاح پيدا ميکنی. و تا وقتی هم که موها کامل پر نشدن اين کارو نکن.
    2 تا کرم بهت پيشنهاد ميکنم;

• 1. از داروخانه  کرمی براي پوست مرغی بخواه با مارک لد  Led -

• 2. کرم بعد از اصلاح سينره

اين 2 تا کرم مخصوصاً اولی خيلی جواب ميدن

10. سلام.کرم لد روش فرانسوي نوشته,طرز استفادش چطوره؟

11. سلام من موهاي پام رو با اپيليدي مي زنم . كه بعد از اپيلاسيون حسابي قرمز مي شه و مي خاره .موهاي خوابيده ي زير پوست هم با موچين در ميارم كه جاي اونا هم قرمز مي شه .خلاصه اينكه الان پايين پاهام خيلي دون دون شده .بايد چه كار كنم كه جاي اونا از بين بره ؟؟؟؟؟؟؟؟

12. سلام،
    بهتره ديگه از اپيليدي استفاده نكني. اگه فكر مي كني كم كم پوستت بهش عادت مي كنه، بايد بهت بگم كه اصلا اينطور نيست و ممكنه در دراز مدت لكهاي بيشتري روي پوستت ايجاد بشه و تعداد موهات زير پوستيت هم افزايش پيدا كنه. منم همين مشكل رو داشتم و مجبور شدم اپيليدي رو كنار بذارم و به همون كرمهاي موبر قانع باشم. از وقتي كه ديگه از اپيليدي استفاده نمي كنم، رشد موهاي زير پوستيم خيلي كمتر شده. البته خيليها هستن كه از اپيليدي استفاده مي كنن و خيلي هم از اون راضين ولي ظاهرا روي هر پوستي جواب نميده.
    فكر مي كنم تنها راه برطرف كردن لكهاي ايجاد شده، ليزر يا ميكرو درم باشه.
    موفق باشي.

13. سلام درسته حق با شماست .نظر شما راجع به موم چيه ؟ممكنه موم هم همين اثر رو روي پاي من بذاره ؟

14. سلام، راستشو بخواي من فقط يه بار از موم استفاده كردم و زياد در اين مورد تجربه ندارم ولي تا جايي كه يادم مياد (آخه چند سال پيش بود) خيلي درد داشت و پوستم قرمز شد ولي بعد از 3-2 ساعت قرمزيش از بين رفت. در كل من اين روش رو نپسنديدم چون خيلي وقتگير بود. كلا فكر مي كنم اگه پوستتون حساس باشه، موم باعث قرمز شدنش ميشه. در ضمن وقتي استفاده از اپيليدي باعث ميشه كه موهاي زير پوستي در بيارين، احتمال ميدم كه موم هم همين تاثير رو روي پوستتون داشته باشه چون موم هم مثل اپيليدي موها رو از ريشه در مياره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید