شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کرم لایه بردار

1. با سلام . من چند ماه پیش کمرم چند تا جوش زد الان جای جوشها مونده . می شه یه کرم لایه بردار خوب برا از بین بردن جای جوشها معرفی کنین . تو یه سایتی خوندم آقای دکتر گفته بود از شامپو بدن سفیدآب می شه استفاده کرد.
    برا از بین بردن جای جوش شامپو بدن سفید آب بهتره یا کرم های لایه بردار؟
    مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

بنظر من هر دو این تجویزات مکمل یکدیگر هستند و اگر دنبال بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن هستید بهتره از جفتش استفاده کنید
    کرم لایه بردار بصورت شیمیایی لایه برداری می کند
    و شامپو بدن سفیدآب که چیزی جز اسکراب نیست بصورت فیزیکی سلولهای مرده سطح پوست را جمع آوری می کند .

در مورد کرم نمی تونم کمکتون بکنم
    باید ببینید که پوستتون چربه یا خشک و بازهم متاسفانه تا کرم رو روی پوست تست نکنید نمی تونید با قاطعیت بگید که فلان کرم به پوست شما می سازد یا خیر ؟ چه بسا کرمهای مارکدار برای شما کاری انجام ندهد و یک کرم معمولی وطنی ، بسیار مفیدتر باشد . ضمن اینکه کرمهای لایه بردار عمدتا بین 10 تا 15% هستند که باید  دید شما باید از کدوم درصد استفاده کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

ميشه در مورد پوستهاي خشك هم يه توضيحي بديد كه دقيقا چه شامپو بدني براي اين نوع پوستها مناسبتر است؟
    پوست من خشكه و از هر صابون يا شامپو بدني استفاده ميكنم اين خشكي رو از بين نميبره و خشكي پوست من تو فصل پاييز وزمستون خيلي بدتر ميشه طوري كه پوستم در ناحيه كمر و ساق پا به شدت خشك ميشوند وخارش شديدي دارم وتا زماني كه از شيربدن استفاده نكنم اين مشكل همچنان باقي مي مونه.

به اميد شادي تمام هم ميهنانم

4. roya26 نوشته است: سلام

ميشه در مورد پوستهاي خشك هم يه توضيحي بديد كه دقيقا چه شامپو بدني براي اين نوع پوستها مناسبتر است؟
    پوست من خشكه و از هر صابون يا شامپو بدني استفاده ميكنم اين خشكي رو از بين نميبره و خشكي پوست من تو فصل پاييز وزمستون خيلي بدتر ميشه طوري كه پوستم در ناحيه كمر و ساق پا به شدت خشك ميشوند وخارش شديدي دارم وتا زماني كه از شيربدن استفاده نكنم اين مشكل همچنان باقي مي مونه.

به اميد شادي تمام هم ميهنانم

باید از شامپو بدن مخصوص پوست های خشک استفاده کنید ( توضیح واضحات ) ولی واقعا همینه خب
    یا از صابون مخصوص پوست خشک برای شستن بدن استفاده کنید
    نکته اصلی استفاده از همین شیرها لوسیونهای بعد از استحمام هست که در این یک مورد با اینکه نوه ام هم با محصولات نیوآ خوب نمیشه اما به شیربدن نیوآ رای مثبت می دم .

ضمنا طبیعیه که پوست خشک در هوای سرد از خودش واکنش نشون بده و به خارش بیوفته . راه حل هم مرطوب نگه داشتن پوست هست که خودتون بهش واقفید

5. من از صابونهاي متفاوتي چه براي صورت وچه براي بدنم استفاده كردم اما فايده نداشته وتنها كرم نيوا سافت و شيربدن نيوا ميتونه منو از شر خارش خلاص كنه من حتي تو روز مقادير زيادي آب ميخورم كه از لحاظ كمبود آب دچار خشكي نشم . يعني هيچ صابوني براي پوستهاي خشك وجود نداره يا چيزي مثل يك محلول؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید