شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سئوال در مورد گروه خونی

1. با سلام

گروه خونی نامزدم o+ هستش ولی من گروه خونی خودمو نمیدونم خواستم بدانم اگه من هر گروه خونی داشته باشم مشگلی پیش میاد برا ازدواجمون یا نه؟؟ کلا به غیر از این گروه خونی چه پارامترهای دیگری باید در نظر گرفت که هیچ مشگلی برامون پیش نیاد چون واقعا این مسائل خواب و خوراک از من گرفته خیلی نگرانم لطفا راهنمائی کنید

هزاران بار ممنون

2. mehdit نوشته است: با سلام

گروه خونی نامزدم o+ هستش ولی من گروه خونی خودمو نمیدونم خواستم بدانم اگه من هر گروه خونی داشته باشم مشگلی پیش میاد برا ازدواجمون یا نه؟؟ کلا به غیر از این گروه خونی چه پارامترهای دیگری باید در نظر گرفت که هیچ مشگلی برامون پیش نیاد چون واقعا این مسائل خواب و خوراک از من گرفته خیلی نگرانم لطفا راهنمائی کنید

هزاران بار ممنون

دوست عزیز خیلی نگران نباش آگاه باش اما نه اینکه افراطی خودتو بترسونی..
    گروه خونی شما هر نوعی که باشد با توجه به گروه خونی نامزدتون مشکلی ندارد اما اگر فامیل هستید یاسابقه بیماری های ژنتیکی در فامیل شما یا ایشون هست خیلی راحت به یک مرکز مشاوره ازدواج مراجعه کنید.
    تا آنجا که من می دانم این حرف در عوام هست که گروه خونی باید بخورد منظور علمی اش همان بیماری های ژنتیکی است که یا موروثی است یا به علت ازدواج فاویلی می باشد.
    نوع گروه خونی و منفی  و مثبت بودنش مهم نیست مگر یکجا اگر گروه خونی مادر منفی باشد و پدر مثبت  در موقع بارداری اگر گروه خونی جنین مثل پدر مثبت شود با مادر ناسازگاری پیدا میکند که علاجش تزریق یک آمپول هست.
    نگران نباشید توکلتون بخدا باشه.
    احتیاط کنید اما وسواسی هرگز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون از توضیحاتتون خوشبختانه ازدواج ما فامیلی نیست

4. mehdit نوشته است: ممنون از توضیحاتتون خوشبختانه ازدواج ما فامیلی نیست

انشالله که خوشبخت باشید
    پس نگران نباشید و فقط هر سوالی دارید بدون هیچ خجالت و ابایی در هنگام مراجعه به مراکز مشاوره وآزمایش قبل از ازدواج، بپرسید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. گروه خوني خانمي با B مثبت با  مردي با AB مثبت براي ازدواج مشكلي داره يا نه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید