شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود بودن و حمام

1. با سلام. من تا چند ماه  پیش عادت داشتم روزای پریودم حمام می رفتم و همیشه می نشستم داخل وان (داخل وان هم پر از شامپو بود ) . نمی دونستم نباید اینکارارو کرد . یکبار به یه متخصص زنان گفتم کلی دعوام کرد . الان خیلی نگرانم ممکنه من در آینده دچاز نازایی بشم ؟؟؟ در ضمن تا حالا دچار هیچ عفونتی یا ترشحات غیر عادی نشدم.
    با تشکر

2. nooshin69 نوشته است: با سلام. من تا چند ماه  پیش عادت داشتم روزای پریودم حمام می رفتم و همیشه می نشستم داخل وان (داخل وان هم پر از شامپو بود ) . نمی دونستم نباید اینکارارو کرد . یکبار به یه متخصص زنان گفتم کلی دعوام کرد . الان خیلی نگرانم ممکنه من در آینده دچاز نازایی بشم ؟؟؟ در ضمن تا حالا دچار هیچ عفونتی یا ترشحات غیر عادی نشدم.
    با تشکر

سلام

درسته کارتون خیلی بجا نبوده اما مشکلی هم بابت نازا شدن ندارید .
    بطور علمی منعی در دوش گرفتن و شستن بدن و حتی واژن در ایام قائدگی ندارید ، حالا می گن چون دهانه رحم اون زمان بازتر از بقیه اوقات هست باید رعایت کرد اما راستش مطمئن نیستم حتی برای نشستن توی وان هم منع سفت و سختی نداشته باشید
    بهرحال بهتره توصیه ها رو عمل کنید و بدونید که مشکلی هم بابت نازایی پیش نیومده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزيز خودت رو نگران نكن چون در دوران قاعدگي همانطور كه دوستمون آقاي samiگفتند منعي براي دوش و استحمام وجود نداره اما ورود و نشستن شما داخل وان كه ممكن است جداره هاي وان به علت محيطش يكسري ميكروبها و قارچها رو داشته باشه و دهانه رحم از مواقع ديگه باز تر و ورود ميكروبها راحتتره بهتره از اين كار پرهيز كنيد .

به اميد موفقيت روز افزون شما

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید