شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر رتین - آ و لایه برداری بر پوست صورت

1. shabtab

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دکتر! اگر ممکنه راجع به کبودی دور چشم  توضیح بدهید. راهی برای از بین بردن یا کاهشش وجود داره؟ کرم هایی که در بازار هستن میتونند م,ثر باشند؟                                      من 24 ساله هستم  پوست بسیار حساسی دارم که به مواد غذاییی چرب و مواد شیمیایی حساس هست و با مصرف این مواد جوش میزنه به توصیه پزشک 8 ماه دکوتان مصرف کردم. البته بعد از این دوره بهتر شدم ولی هنوز به مقدار  خیلی کمتر  صورتم جوش میزنه والان لک جوش زیادی توی صورتم مونده. میتونم برای از بین بردن لک ها از کرم AHA استفاه کنم؟            با تشکر!

2. سلام
    اقای دکتر مدت یک سال و نیم من صورتم رو به خاطر مو های زایید ان لیزر کردم اما متاسفانه با حدود 20 جلسه و بیشتر کاما کان موهای صورتم باقی مونده و الان 9ماه است که لیزر نکردم ولی پوست صورتم خیلی ضعیف و حساس شده  و ختی خشک شدئ بصورت و حشتناک هر جقدر بخور میدم و ماسک میوه استفاده میکنم خوب نمیشه میخوام دوباره لیزر کنم مشکل بزرگی درام بالای لبم جای سبیل با نداشتن مو مثل مردا سیاه و باعث ناراختیم میشه همین میخوام دوبارئ لیزر کنم
    اقای دکتر راه درست جیست؟

3. medya1981 نوشته است: سلام
    اقای دکتر مدت یک سال و نیم من صورتم رو به خاطر مو های زایید ان لیزر کردم اما متاسفانه با حدود 20 جلسه و بیشتر کاما کان موهای صورتم باقی مونده و الان 9ماه است که لیزر نکردم ولی پوست صورتم خیلی ضعیف و حساس شده  و ختی خشک شدئ بصورت و حشتناک هر جقدر بخور میدم و ماسک میوه استفاده میکنم خوب نمیشه میخوام دوباره لیزر کنم مشکل بزرگی درام بالای لبم جای سبیل با نداشتن مو مثل مردا سیاه و باعث ناراختیم میشه همین میخوام دوبارئ لیزر کنم
    اقای دکتر راه درست جیست؟

سلام
    به نظر من شما حتما به پزشک زنان مراجعه کنید برای ارزیابی آزمایشهای هورمونی
    احتمالا شماناراحتی هورمونی دارید  و یا کیست
    حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. shabtab نوشته است: سلام دکتر! اگر ممکنه راجع به کبودی دور چشم  توضیح بدهید. راهی برای از بین بردن یا کاهشش وجود داره؟ کرم هایی که در بازار هستن میتونند م,ثر باشند؟                                      من 24 ساله هستم  پوست بسیار حساسی دارم که به مواد غذاییی چرب و مواد شیمیایی حساس هست و با مصرف این مواد جوش میزنه به توصیه پزشک 8 ماه دکوتان مصرف کردم. البته بعد از این دوره بهتر شدم ولی هنوز به مقدار  خیلی کمتر  صورتم جوش میزنه والان لک جوش زیادی توی صورتم مونده. میتونم برای از بین بردن لک ها از کرم AHA استفاه کنم؟            با تشکر!

سلام،
    کبودی دور چشم بیشتر زمینه ژنتیکی دارد و محصولات موجود در بازار هم به طور کامل قادر به رفع آن نیستند.
    می توانید از AHA استفاده کنید ولی با توجه به حساسیت پوستتان به نظر من بهتر است قبل از استفاده با یک متخصص پوست مشورت نمایید تا در صورت لزوم کرم مناسب برایتان تجویز شود.

5. medya1981 نوشته است: سلام
    اقای دکتر راه درست جیست؟

سلام،
    بدون معاینه واقعا اظهار نظر سخت است، به نظر من بهتر است با یک متخصص پوست مشورت نمایید.

6. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر
    من امروز عضو سایت شما شدم وزیاد اطلاعاتی در مورد سایت شما ندارم
    اما یک سوال داشتم
    می خواستم یک کرم سفید کننده خوب بهم معرفی کنید یکی از آشنایان کرمی بنام svr50% رو بهم معرفی کرده که می گفت قیمتش بالاست آیا شما اطلاعاتی در مورد این کرم دارید من این کرم رو خیلی جستجو کردم ولی پیدا نکردم می خواستم بدونم اسم این کرم همین svr50%  است یا خیر/ ممنون می شم به سوالات من پاسخ بدید.
    با تشکر

7. darivash نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر
    من امروز عضو سایت شما شدم وزیاد اطلاعاتی در مورد سایت شما ندارم
    اما یک سوال داشتم
    می خواستم یک کرم سفید کننده خوب بهم معرفی کنید یکی از آشنایان کرمی بنام svr50% رو بهم معرفی کرده که می گفت قیمتش بالاست آیا شما اطلاعاتی در مورد این کرم دارید من این کرم رو خیلی جستجو کردم ولی پیدا نکردم می خواستم بدونم اسم این کرم همین svr50%  است یا خیر/ ممنون می شم به سوالات من پاسخ بدید.
    با تشکر

سلام،
    متاسفانه اطلاعی در مورد این محصول ندارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. من از سال پنجم ابتدایی که بودم صورتم شروع به جوش زدن کرده و تا الان هم دارم. علاوه بر صورتم در ناحیه ی گردنم تا بالای سینم و کاملاٌ پشتم که دیگه جایی نمونده که بزنه. همین طور روی بازوهام روی رانهیم و باسنم تا حدودی کمتر از قسمتهای دیگه بدنم هست, وقتی هم که موهای این نواحی رو می زنم بدتر می شه؟/؟
                        دیگه از این جوشا خسته شدم خیلی داره رویه اعصابم تاثیر میزاره..لطفاٌ یه راهه حلی بهم بگید؟ میترسم در آینده که بخوام ازدواج کنم شوهرم ازم به خاطره جوشام فرار کنه  

زیادهم دکتر  رفتم ولی تا وقتی که دارو خوردم صورتم خوب بوده با قطع دارو دوباره به حالت اولش برگشته.

الانم حدوده 5 یا 6 ماه میشه که ازتتراسایکلین250 دارم مصرف میکنم اول روزی 3 تا وحالا روزی دوتاست. با مصرف این دارو فقط صورتم خوب شده بقیه نقاط به همون صورت هستن.

در ضمن پرمو هم هستم.

آیا مصرف زیاد این دارو مضر هم هست؟
    راهه حلی بهم نشون بدید؟
    یا باید به یه دکتره بغیره پوست مراجعه کنم؟

ممنون

9. forogh نوشته است: من از سال پنجم ابتدایی که بودم صورتم شروع به جوش زدن کرده و تا الان هم دارم. علاوه بر صورتم در ناحیه ی گردنم تا بالای سینم و کاملاٌ پشتم که دیگه جایی نمونده که بزنه. همین طور روی بازوهام روی رانهیم و باسنم تا حدودی کمتر از قسمتهای دیگه بدنم هست, وقتی هم که موهای این نواحی رو می زنم بدتر می شه؟/؟
                        دیگه از این جوشا خسته شدم خیلی داره رویه اعصابم تاثیر میزاره..لطفاٌ یه راهه حلی بهم بگید؟ میترسم در آینده که بخوام ازدواج کنم شوهرم ازم به خاطره جوشام فرار کنه  

زیادهم دکتر  رفتم ولی تا وقتی که دارو خوردم صورتم خوب بوده با قطع دارو دوباره به حالت اولش برگشته.

الانم حدوده 5 یا 6 ماه میشه که ازتتراسایکلین250 دارم مصرف میکنم اول روزی 3 تا وحالا روزی دوتاست. با مصرف این دارو فقط صورتم خوب شده بقیه نقاط به همون صورت هستن.

در ضمن پرمو هم هستم.

آیا مصرف زیاد این دارو مضر هم هست؟
    راهه حلی بهم نشون بدید؟
    یا باید به یه دکتره بغیره پوست مراجعه کنم؟

ممنون

سلام

در مان جوش معمولا طولانی مدت هست
    پزشک خوب اونیه که ابتدا زمینه های بروز مشکل رو بررسی کنه ( هورمونی - زنانه ) و بعد به درمان بپردازه ولی متاسفانه اغلب پزشکا یک نسخه کلی دارند در مورد همه مراجعین تجویز می کنند . پس بهتره به متخصص باحوصله مراجعه کنی
    مشکل بعدی اینه که بعد از رفع علایم باید درمان رو تا چند ماه ادامه بدید اما اغلب بیماران با رفع جوشها درمان رو قطع می کنند . پس بهتره بیمار باحوصله ای باشید !

شما پرمویی هم دارید و این به من می گه احتمال داشتن مشکلی مثل پرولاکتین بالا و کیست خیلی هم بعید نیست و بهتره بررسی بشید . بخصوص اگر قائدگی نامنظمی هم دارید بهتره به توصیه بعدی من عمل کنید

توصیه من اینه که مشکل رو از طریق متخصص زنان پیگیری کنی و اگر مشکلی بابت کیست و هورمون نداشتید اونوقت به درمانهای مرسوم جوش بپردازید
    جوشها که کنترل و درمان بشوند ، جای جوش رو با چند جلسه لایه برداری در مطب و کلینیک و یا چند ماه لایه برداری خانگی برطرف می کنید
    نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  10. ببخشید منظورم از پر مویی موهای کلفت نیست موهای نازک وکرک هستن که تمام بدنم رو گرفته حتی روی سینه گردن و باسنم امه همشون نازکن نه حلا نازکم مثل موهای صورت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید