شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگی

1. BARAN

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا ارتباط جنسی از طریق مقعد موجب حاملگی میشود؟
    ریختن چند قطره «2 تا 3» اسپرم در واژن در روز چهارم قاعدگی«که تا روز هفتم ادامه دارد،»
    در حالی که پرده بکارت هم پاره نشده « یعنی قبلا عمل جنسی به صورت کامل انجام نشده»
    میتواند موجب حاملگی شود؟

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    خير - بيشترين امكان بارداري در صورت ارتباط جنسي بصورت طبيعي در چند روز اوسط سيكل اگر سيكل28 روز وپريود منظم باشد - بعنوان مثال(روزهاي 12 الي 16)وجود دارد. بنابراين جواب شما خير است (درموارد پرسيده شده).
    اطلاعات:
    امكان بارداري با وجود پرده بكارت غيرممكن نيست.
    استفاده از روش طبیعی یا منقطع   تماس جنسی با استفاده از اطلاعات فوق ميتواند راه جلوگيري از بارداري  باشد(البته نه  صد درصد).

3. BARAN نوشته است: آیا ارتباط جنسی از طریق مقعد موجب حاملگی میشود؟
    ریختن چند قطره «2 تا 3» اسپرم در واژن در روز چهارم قاعدگی«که تا روز هفتم ادامه دارد،»
    در حالی که پرده بکارت هم پاره نشده « یعنی قبلا عمل جنسی به صورت کامل انجام نشده»
    میتواند موجب حاملگی شود؟

سلام ،
    برای ایجاد بارداری می بایست اسپرم به تخمک برسد. اسپرم از آلت تناسلی مرد و تخمک از تخمدان زن رها می شود. تخمک پس از رها شدن وارد رحم می شود و برای ایجاد بارداری می بایست اسپرم با آن برخورد داشته باشد و در غیر این صورت دفع خواهد شد. پس اگر رابطه جنسی مقعدی باشد و انزال هم در داخل رکتوم صورت گیرد، احتمال بارداری نخواهد بود چون در این شرایط اسپرم به تخمک که در رحم است نخواهد رسید.
    همانطور که در بالا هم ذکر شده احتمال بارداری در این شرایط وجود دارد، و توجه داشته باشید که 2 تا 3 «قطره» مایع منی حاوی هزاران اسپرم است و برای باروری تخمک یک عدد اسپرم کافی می باشد.
    بهتر است برای جلوگیری از بارداری از روشهای مطمئن تر (کاندوم ، قرص) استفاده نمایید.

4. سلام با عرض سلام
    من در 31/4 با نامزدم نزدیکی داشتم و از ترشح منی در داخل جلوگیری کردم.با این حال تاریخ پریود  نامنظم شده و  گمان بر حاملگی است.می خاستم بدانم بهترین و موثرترین روش برای جلوگیری از بارداری که نزدیک به 20 روز از نزدیکی می گذرد چیست؟خواهشا زود جوابمو بدین چون زندگیم مختل شده است.ممنونم

5. shahab_memar نوشته است: سلام با عرض سلام
    من در 31/4 با نامزدم نزدیکی داشتم و از ترشح منی در داخل جلوگیری کردم.با این حال تاریخ پریود  نامنظم شده و  گمان بر حاملگی است.می خاستم بدانم بهترین و موثرترین روش برای جلوگیری از بارداری که نزدیک به 20 روز از نزدیکی می گذرد چیست؟خواهشا زود جوابمو بدین چون زندگیم مختل شده است.ممنونم

سلام

در مورد سقط چیزی ندارم بگم ( بعد از 20 روز دیگه اسمش سقط کردنه نه جلوگیری از بارداری )
    ولی توصیه می کنم ابتدا تست خون بتا رو انجام بدید و اگر باردار بودند به اقدامات بعدی فکر کنید
    برای آرامش خیال خودتون هم شده تست بارداری بدید

6. سلام شما در تاریخ نزدیک پریود خود می توانید از بی بی چک استفاده کنید یا ازمایش خون بدهید اگر نطفه تشکیل شده باشد نمی توان کاری کرد وفقط می توان سقط کرد که کار خطرناکی است و به رحم اسیب می رساند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید