شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سیاه شدن خود به خود موهای سفید

1. سلام

حدود 6 سال پیش یکی از دوستان من در حدود 100یا 200 تا از موهاش سفید شده بود اما وقتی که چند وقت قبل دیدمش متوجه شدم که حداکثر 10 تا از موهاش سفیده و خیلی از موهای سفیدش خود به خود به رنگ قبلی برگشته و سیاه شده. وقتی که علت این موضوع رو ازش پرسیدم به من گفت که بعد از ازدواج خیلی از موهای سفیدش سیاه شده و به رنگ معمولی برگشته. سوال من اینه که آیا ممکنه که بعد از بهبود شرایط روحی و یا ازدواج کردن و ... موهای سفید خود به خود رنگ خودشون رو بدست بیارن و سیاه بشن؟؟آیا شما کسی رو دیده اید که خیلی از موهای سفیدش سیاه شده باشه؟ آیا از نظر علم پزشکی این امکان وجود داره؟

2. سلام

ببینید شرایط روحی در سپیدی زودرس موهای سر بی تاثیر نیست
    و نه فقط سپیدی مو بلکه اغلب مشکلاتی که براثر استرس ( نه زمینه ژنتیک و ارثی ) پیش می آید بعد از برطرف شدن زمینه استرس و مشکلات روحی ، احتمال اینکه به گذشته برگردد و مشکل حل شود زیاده
    اما سپیدی مو اگر یکباره نباشد و علل روحی نداشته باشد ، بسیار بعید است خود بخود ترمیم شود گرچه گفتهای تایید نشده ای بیان می کند که مصرف مکمل های حاوی روی و منگنز در مشکی شدن مو ی سر موثر است

اما در مورد دوستتون ضمن تکرار همه حرفهای بالا ، بنظر بعد از ازدواج از رنگ موی مرغوب استفاده کرده اند :دی
    جدی می گم . چون ازدواج البته می تونه گاهی زمینه فشار روحی رو از بین ببره اما در اغلب موارد فشارها و استرسهای مخصوص خودش رو داره .

3. فکر نمیکنم از رنگ مو استفاده کرده باشه!  یعنی این شخصی که من میگم دوستم نیست بلکه شوهر خواهرمه! دامادمونه! آخه موهاش اونقدر سفید نبود که از رنگ مو استفاده کنه چیزی حدود 100 یا 200 تا بود. یعنی ممکنه که موی سر خود به خود در عرض 2 یا 3 سال مشکی بشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید