شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گیاه درمانی عفونت واژن

1. سلام
    آیا درمان گیاهی برای عفونت های عود کننده واژن وجود داره ؟
    من تمام درمان های پزشکی رو امتحان کردم . اما چون هر بار بعد از درمان مشکلم عود می کنه می خوام درمان گیاهی رو امتحان کنم . ( در ضمن من زخم هم داشتم که یک بار فریز کردم )
    مرسی

2. neeiayesh نوشته است: سلام
    آیا درمان گیاهی برای عفونت های عود کننده واژن وجود داره ؟
    من تمام درمان های پزشکی رو امتحان کردم . اما چون هر بار بعد از درمان مشکلم عود می کنه می خوام درمان گیاهی رو امتحان کنم . ( در ضمن من زخم هم داشتم که یک بار فریز کردم )
    مرسی

سلام
    دوست عزیز ابتدا شما باید منشاء این عفونت های عود کننده  و نوع آن را پیدا کنید و بعد درمان را شروع کنید
    آیا همسر شما دچار عفونت نیست و یا تا به حال درمان عفونت را با هم آغاز کرده اید
    آیا بعد از هر بار نزدیکی ادرار میکنید و خود را خوب شستشو میدهید
    آیا بعد از هر بار شستشو  خود را خوب خشک میکنید
    آیا از البسه زیر نخی استفاده میکنید
    آیا میدانید استفاده از بزاق دهان  و کرم ها ی آرایشی و زیبایی به استثناء ژل لوبریکانت ایجاد عفونت میکند
    آیا قبل از نزدیکی محل های مرتبط را شستشو میدهید
    آیا در مان را به طور کامل انجام میدهید
    آیا از تشخیص پزشک خود اطمینان دارید
    آیا میدانید بسیاری از ترشحات واژن طبیعی بوده و تا با بوی بد و رنگ زرد یا مایل به خاکستری و یا قهو ه ای  بروز نکنند طبیعی میباشند
    آیا میدانید یکی از دلایل ایجاد زخم ها نیز عود مکرر عفونت و درمان تاخیری آن هاست
    آیا در صورت استفاده از کاندوم و یا برعکس باز هم عفونت شما تکرار میشود
    به شما پیشنهاد میکنم   به یک پزشک متخصص و مجرب زنان  مراجعه کنید
    در ضمن میتوانید از  پزشک خود درخواست کنید  برای درمان شما  کرم   گیاهی  لکورکس جهت درمان

عفونتهای واژن شامل واژینوز باکتریال، ولو واژینیت کاندیدائی و تریکومونیازیس
    و

کرم واژینال آویشن در درمان عفونت گاردنرلایی واژن  استفاده نماید

به شما پیشنهاد میکنم  درمان را به همراه همسر خود شروع کنید و هر دو از درمان بهره ببرید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    دوست عزیز عود مجدد عفونت واژن یعنی یکی از احتمالات زیر

از بین نرفتن کامل عفونت بر اثر انتخاب درمان نامناسب و یا اجرای نامناسب درمان
    تماس مکرر با منشاء آلوده

و از نظر من اگر داروهای استاندارد ضدعفونت برای شما کاری نکرده ، داروهای گیاهی هم هیچکاری نمی کنه .
    توصیه می کنم ضمن رعایت اصول بهداشتی بخصوص حین مداوا به متخصص دیگری مراجعه کنید .

4. مرسی از جوابتون ولی من تمام این اصولی رو که گفتید رعایت میکنم . درمان همزمان هم انجام دادیم . بیش از 5-6تا دکتر هم عوض کردم ولی مشکلم حل نشد برای همین تصمیم گرفتم به داروی گیاهی رو بیارم.

5. neeiayesh نوشته است: مرسی از جوابتون ولی من تمام این اصولی رو که گفتید رعایت میکنم . درمان همزمان هم انجام دادیم . بیش از 5-6تا دکتر هم عوض کردم ولی مشکلم حل نشد برای همین تصمیم گرفتم به داروی گیاهی رو بیارم.

سلام

ببینید من بازهم حرفم رو تکرار می کنم
    اگر داروهای استاندارد برای شما کاری  نکرده بسیار و بسیار بعیده که داروهای گیاهی کاری انجام بده
    بنظر من اگر بعد از تعویض اینهمه دکتر و احتمال استفاده از روش روش درمان متفاوت شما همچنان درگیر عفونت هستید
    اونوقت احتمال اینکه
    1- فرضا همسرتون مشکلی داشته باشند که در روابط به شما منتقل بشه
    2- طول دوره درمان رو دقیقا بجا نمی آورید و با فروکش کردن علائم عفونت داروها رو قطع می کنید
    بسیار بیشتر از اشتباه در تشخیص و انتخاب نوع درمان هست .

توصیه دوستانه ی من اینه که به پزشک هفتمی مراجعه کنید و شرح حالتون رو دقیق بگید ( روشهای درمانی رو که استفاده کردید و ... ) و نکات بهداشتی رو هم خوب بجا بیارید
    اگر مشکل حل نشد اونوقت خب به سمت داروهای گیاهی برید که من در این زمینه متاسفانه نمی تونم کمکی بهتون بکنم چون نوه ام هم با داروهای گیاهی خوب نمیشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    همسر من هم چند دوره دارو مصرف کردن ، داروهام رو هم از ترس عود مجدد تمام کمال مصرف می کنم .
    حدود دو سه ماه پیش به بهترین دکتری که فکر می کردم مراجعه کردم ( به خاطر متخصص خوب از شهرستان اومدم تهران بیمارستان صارم) از اول ازدواجم هر مشکلی که داشتم + داروهای مصرفی + نظرات دکترهای قبلی رو گفتم . ایشون کلوپوسکپی و فریز کردن . و یه سری دارو دادن .(آنتی بیوتیک های همیشگی) برای بار بعد که رفتم زخمم بهتر شده بود ولی باز هم علائم عونت رو داشتم که ایشون درخواست سونوگرافی واژینال و آزمایشات هورمونی دادن (به علت پرودی نامنظم )که هنوز انجام ندادم . در ضمن آخرین سونو من حدود 3 ماه پیش بود که التهاب لگن نشون می داد که به خاطر اون هم آنتی بیوتیک مصرف کردم.
    این شرح همه پیگیری های من بود . همه ی نگرانی من اینه که چون برای چند سال دیگه قصد بچه دار شدن ندارم این وضعیت برای بارداری آینده من ایجاد مشکل بکنه.
    راستی شما می دونید مهمه که سونو گرافی واژینال توی چه زمانی از سیکل ماهانه انجام بشه ؟ یعنی این زمان توی نتیجه سونو واژینال موثره یانه؟
    مرسی از جوابتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید