شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریشه در دوران کودکی

1. سلام من دختری 20 ساله هستم که مدتیه چیزی شادم نمیکنه همه چی واسم تکراریه به جای انکه به پسر علاقه مند شم به دخترا علاقه مند میشم ودارای حس هایی نسبت به دخترا هستم نمی دونم مشکلم چیه و چه طوری باید حلش کنم علاقه ای هم به لباسهای دخترانه ندارم و بیشتر لباسام پسرونست و اینایی که گفتم همه از بچگیم هم بود و تا حالا هم هست لطفا اگه میشه جوابمو بدین ممنون

2. lorensa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عزیزم
    به نظر من افکار شما به این مسئله دامن میزنند. متأسفانه اکثر مردم نمی دانند هر چه به سرشان می آید تأثیر این هزار توی خیال است. افکارتان را به سمت دیگری سوق دهید و از دیدن فیلم های لزب بپرهیزید. خوی زنانه را در خود تقویت کنید. از روش های بالا بردن اعتماد به نفس استفاده کنید با یک مشاور مجرب صحبت کرده و مراقب افسردگی باشید. ورزش را فراموش نکنید. سعی کنید بر دانش خود بیافزایید چرا که دانش در هر زمینه ای شما را از افکار منفی دور کرده و با دنیای واقعی روبرو می سازد. از تنهایی دوری کنید و به میان مردم بیایید. اگر درست زندگی کنیم دغدغه هایمان نیز تغییر می کنند.

3. با سلام
    دوست گرامی پیشنهاد میکنم :
    1-بیشتر به ورزش متمایل شوید .(هر روز به مدت حداقل یک و یا دو ساعت در پارک)
    2-بیشتر در جمع دوستان و آشنایان باشید.
    3-در مجالس شادی بیشتر شرکت کنید.
    4-حتی الامکان از حضور در مجالس غم آلود بپرهیزید.
    5-فیلم های کمدی بیشتر ببینید.
    6-از مطالعه کتب رمان،تاریخی غافل نشوید.
    7-لباسهایی با رنگ شاد بپوشید.
    8-سعی کنید همواره با یک لبخند(که خرجی هم نداره) در مواجه با افراد دیگر ،موجبات خوشحالی خود و آنان را فراهم بیاورید.
    9-با یک مشاور امین و حاذق مشورت کنید.
    10-هیچگاه لفظ "" نمیتونم "" رو در این موارد به زبان نیاورید.
    11-همیشه به یاد خدا و نعمات و قدرتی که به شما داده ، باشید.
    و....
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام

حالتی که فرمودید می تونه ناشی از یک بحران روحی ( مثل افسردگی ) باشه
    می تونه منشاء هورمونی داشته باشه
    و همونطور که گفتید ممکنه براثر القائات خانواده در کودکی شکل گرفته باشه . مثل دخترهایی که خانوادشون پسر دوست داشته اند و از بچگی با دخترشون مثل یک پسر رفتار کرده ا ند

بخصوص وقتی مشکلی در بلوغ زنانه و شکل گیری اندامهای زنانه نداشته اید
    دقیقا نمیشه گفت مشکل شما کدومه
    اما توصیه می کنم بخصوص در ایران ، اگر احساس می کنید که روز به روز میل رو رغبت شما به رابطه ( کلی می گم ) با پسرها کم میشه و از طرفی علاقمند به مراوده با همجنسهای خودتون هستید ، اونوقت به متخصص زنان و یا از اون بهتر به روانپزشک مراجعه کنید تا مشکل بررسی بشه و اگر لازم بود مورد درمان قرار بگیره

اون چیزی که فرمودید در دنیای امروزی نه انحراف هست و نه بیماری
    اما اینجا شما رو خیلی به دردسر خواهد انداخت ، پس بهتره پی گیر باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید