شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازدواج بدون نزدیکی

1. سلام خانوم گل متاسفم از اينكه زندگي اينجوري پيش ميره ولي اگه طورديگه بهش نگاه كني مطمئن ميشي كه همه چيز روبه راهه و خودت رو درياب و به نظر من زندگي ديگه اي رو شروع كن .موفق باشي

2. نمیدونم همسرتون چقدر نسبت به ناموسش تعصب داره اگه میتونی تحریکش کن که اگه نیازه منو براورده نکنی شاید منو از دست بدی براش مثالهلی دروغ بیار شاید به خودش بیاد البته اگه درست بشه هم با اون 6سانت میخاین چکار کنید بهتره راهتونو تا پیرتر نشدید مشخص کنید

3. googool

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام .دوست عزيز به نظر ميرسه روحيت از پارسال خيلي بهتر شده.خدا رو شكر.با عرض معذرت ميخواستم بدونم همون دفعات محدودي كه با هم رابطه جنسی داشتين چطور با آلت 6 سانتي موفق به انجام اينكار شدين.آخه .......
    اگر هنوز بچه نداري (كه با اين توضيحاتي كه دادي به نظر ميرسه نداري)به نظرم در اسرع وقت طلاق بگير و ازدواج مجدد كن و جوونيت رو پاي يه چنين آدمي كه مشكل داره و از اون مهمتر در صدد رفع مشكلش برنمياد حروم نكن.اگر هم دنبال دليل محكمه پسند ميگردي بدون كه در شرع اسلام اگر زن بعد از ازدواج بفهمه كه شوهرش مشكلي داره كه نميتونه نزديكي كنه حتي ميتونه بدون طلاق ازش جدا بشه.حالا ديگه تصميم با خودته

4. سلام رفیق
    خیلی خوشحالم که به این نتیجه خودت رسیدی و به خودت کمک کردی
    ==============
    دوستی دارم.......که همین ماجرا ور طی کرد........به اجبار بله رو گفت
    به اجبار رفت خونه شوهر
    و بعد خواشت بچسبه به زندگی......ولی دید اقا شکل داره
    کلی زحمت........انواع ارایش و لباس و تلاشو کدبانو گری......
    اخرش فهمید همسرش همجنس باز....و یه رفیق مرد هم داره و عاشق اونه...و ازدواجش فقط و فقط واسه سرپوش گذاشتن بوده
    نتیجه طلاق
    اونم با چه وضعیت اسفباری
    بهتره از همسرت جدا بشی اگر دوستش نداری
    چون پیرت میکنه

5. سلام دوست عزیز

واقعا ناراحت شدم با خوندن مطلبت (هر دو مطلب) و کاملا درکت می کنم ولی اگه دوستش داری طلاق آخرین راه
    وقتی از دکتر و خودش و ... نتیجه نگرفتی جریان رو با خانواده همسرت چرا در میون نمی ذاری
    با کسی که ازش حرف شنوی داره  مثل یه خواهر بزرگتر ویا هر کسی رو که خودت صلاح می دونی شاید اون جوری مجبور بشه عمل کنه درمان کنه و ...

ان شاا...

سلامت و خوشبخت باشی

6. با سلام
    ای کاش در هر کاری صداقت حرف اول رو میزد تا انسان به این نقطه نمیرسید.
    دوست عزیز قطعاً هر فردی که این پست رو میخونه متاثر میشه ولی:
    1-از اینکه تمام کوشش خودت رو مصروف کردی ولی متاسفانه نتیجه نگفتی ، فکر میکنم وجدانت راحته.
    2-واز اینکه نتیجه کارت رو هم به اطلاع دوستان رسوندی شخصاً متشکرم چون موجب افزایش تجربه و رفع احتمالی معضل بعضی از افراد شده ، تا این راه طول ودراز رو کوتاه کنند.

و النهایه پیشنهاد میکنم حالا که کمی به آرامش رسیدی با مشاوره با بزرگتر ها ، در کوتاهترین زمان ، تصمیم آخرت رو بگیر ،گوشزد میکنم زمان در حال گذره و تا چشم بهم بزنی موی سپید رو در آینه  خواهید دید.اون وقته که پشیمانی دیگه سودی نداره!
    برای شما آرزوی سعادت و شروع یک زندگی توام با سلامتی را دارم
    موفق باشید.

7. سلام.
    از مشكلي كه واست پيش اومده متاثر شدم.تو حق داري كه زندگي كني، حق داري كه خوشبخت باشي،‌حق داري كه بچه دار بشي،پس تا جوونيت از دست نرفته با خوشي زندگي كن.من هم با نظر دوستان موافقم البته بهتره قبل از جدا شدن با خانواده و بزرگترا مشورت كني.انشالا موفق و پيروز باشي.

8. maryam68 نوشته است: واقا متاسفم ولی تو هنوز خیلی جوونی و میتونی موقعیت های خوبی داشته باشی.
    به نظر من هرچی زودتر جدا بشی بهتره عزیزم.

به نظر من که طبق این گفته بالا از مریم عزیز  زیاد احساسی تصمیم نگیرید.

یکم اروم و خونسرد باشید و  البته مقاوم
    دنیا همیشه جوری که ما می خوایم شاید پیش نره ولی این شمایید که می تونید بهترین تصمیم رو بگیرید

ببینید واقعا مشکل اون چی هست احتمالا خود اون هم از این وضعیت رنج می بره می دونم که شما تلاش می کنید .

ادما باید ادم روزای سخت باشه نه روزای خوشی همدیگه  (این حرف من اصلا به معنی تایید شوهرتون نیست  . )

اما عاقلانه تصمیم بگیرد  .

و شوهرتون رو راضی کنید که بره پیش دکتر اما نه با غر زدن و تحقیر ش  .

به امید روزای خوب  واقعی !

9. سلام دوست عزيز
    منم متاثر شدم بهتره قبل از هر جيز با خانواده خودتون وشوهرتون در جريان بكذاريد
    البته با شوهرتون شايد اون به شما خيانت ميكنه به هر حال متاسفم كه بيشتر از اين نميتونم كمكتون كنم
    موفق باشيد

10. سلام دوست عزیز.
    اینطور که به نظر میاد شما مشکلی ندارید چون سعی در بهتر کردن روابط داشتین.واین شوهر محترم شما هستن که مشکل دارن و ظاهراً هم نمیخوان مشکلشون حل بشه.البته به این زودی نمی خواد اقدام به طلاق کنی .چون آثار زیان بار تری داره.بهرته کمی صبر کنی.برای خراب کردن هیچ وقت دیر نیست.
    در مورد اینکه گفتین از هیکل شما ایراد میگیره و مرتب هنرپیشه های فیلم رو به رخ شما میکشه،بهتره برای یک بار هم که شده به ایشون بگین: به جای اینکه از من ایراد بگیری و به هیکل زنها توجه کنی بهتره به طرز روابط و رفتارهای جنسی آقایون توجه کنی که تو روابط جنسیت دچار مشکل نباشی.

11. __reza__ نوشته است:
    maryam68 نوشته است: واقا متاسفم ولی تو هنوز خیلی جوونی و میتونی موقعیت های خوبی داشته باشی.

دنیا همیشه جوری که ما می خوایم شاید پیش نره ولی این شمایید که می تونید بهترین تصمیم رو بگیرید

ببینید واقعا مشکل اون چی هست احتمالا خود اون هم از این وضعیت رنج می بره می دونم که شما تلاش می کنید .

ادما باید ادم روزای سخت باشه نه روزای خوشی همدیگه  (این حرف من اصلا به معنی تایید شوهرتون نیست  . )

ولی فکر کنم اون پست و خوندید که گفتن یک ساله دارن به هر دری میزنن ولی فایده ای نداشته.
    کسی که خودش واسه سلامتیش تلاش نکنه مگه کس دیگه چقدر میتونه کمکش کنه و از خودش مایه بزاره.این کار فقط وقتت تلف کردن و بی فایدست.

12. سلام دوستان عزیز
    واقعا برای همچین اقایونی که کمی اراده در وجودشان نیست متاسفم.همسر این اقا واقعا صبور بوده و باعث افتخار شوهرش باید باشه که بهترین سالهای عمرش و اوایل ازدواجش را پای درمان مردی گذاشته که از غرور و خودخواهی چیزی واسه همسرش کم نذاشته و نمیخواد قبول کنه که این مشکلش اگه حل نشه خیلی چیز ا رو از دست میده.
    اما بازم یک راه وجود داره و اون تهدید در حد جدایی و طلاق شاید این آقا تکانی به خودش بده و این غرور بی جا شو کنار بذاره و خودشو در مان کنه.
    برای این خانوم آرزوی موفقیت و پیروزی دارم و امیدوارم که تمام این سختی هایی که در این مدت یک ساله کشیده اید جبران شود.

13. maryam68 نوشته است:
    __reza__ نوشته است:
    maryam68 نوشته است: واقا متاسفم ولی تو هنوز خیلی جوونی و میتونی موقعیت های خوبی داشته باشی.

ولی فکر کنم اون پست و خوندید که گفتن یک ساله دارن به هر دری میزنن ولی فایده ای نداشته.
    کسی که خودش واسه سلامتیش تلاش نکنه مگه کس دیگه چقدر میتونه کمکش کنه و از خودش مایه بزاره.این کار فقط وقتت تلف کردن و بی فایدست.

من فقط نظر شخصیم رو گفتم .
    چون می دونم زنای ایرانی زیادی احساسی هستن (لطفا جبهه نگیرد از این حرف من)

و مقاوم نیستن  ویک مشکلو خیلی  بزرگ می کنن و اونو باعث ناراحتی خودشون ودیگران می کنن (این حرفم کلی هست نه مربوط به این بحث)

متاسفانه تو کشور ما خانوما اینجور مقایسه می کنن و معمولا  از این جملات استفاده می کنن
    هرکی جای من بود تا الان....
    همه حرفمو تایید می کنن...
    هرکسی همین نظرو داره و...
    همه همینجورین و...
    ولی ادم باید با شرایط خودش بهترین تصمیمو بگیره

البته و صد البته که این خانوم  دارن  زحمت میکشن  وگرنه خیلی راحت می تونستن جداشن  وباید یه مرد با نهایت غرور هم به چنین زن مقاومی  افتخار کنه و...

وگرنه  نظر منم اینه که  ادم باید چیزایی که باعث ناراحتیش می شه رو از  خودش دور کنه  (طلاق)

من با تناقض حرف می زنم چون نمی شه یه نظر قطعی داد

ودلیل این که  از پست شما انتقاد کردم هم همین بود که شما خیلی راحت اومدین  وگفتین   بهتره هرچه زودتر جدا شید (یعنی یه نتیجه گیری و پایان  کلی از  حرفایی که بخشی از زندگی این خانوم هست نه همش ) ولی درکل اگه پستتم باعث ناراحتیت شده شرمنده

بازم میگم حرف من به هیچ وجه به این معنی نیست که حق با  شوهر این خانوم هست
    صد البته که معلومه حق با ایشونه  .

و فکر کنم نظر همه دوستانم اینه که به بهترین شکل و با کمترین هزینه (عاطفی )  این مشکل حل شه
    حالا یا درمان یا جدایی و یاهر جور دیگه و...

تصمیم قطعی با این خانومه  که می خوان چیکار کنن  

14. سلام من هم براتون متاسفم ولي با سرزنش كردنش به جايي نمرسي بايد با كمك ريش سفيدها ايشونو ترغيب به درمان كنيد

15. سلام
    واقعا از این بابت متاسفم شدم
    من تو نوشته های شما به چند تا مطلب برخوردم که میگم :
    1-شما گفتید "قبل از ازدواج ایشون خیلی از میل جنسی بالاش صحبت میکرد و میگفت حتی تا روزی 10 بار هم جا داره" اینجا همسر شما اشتباه بسیار بزرگی کردن که دروغ گفتن
    2-شما گفتید"هر وقت میخواید همسرتونو ببوسید ...."و همینطور که گفتید" پیش چندین دکتر رفتیدو..."فکر نمیکنم این دیگه ربطی به کوتاهی الت شوهرتون داشته باشه
    3-برای خیلی از مردا رفتن پیش روانشناسو روانپزشک سخته و مخصوصا تو این موضوع
    4-شما گفتید وقتی رفتید پیش دکتر دکتر خندیده و ... (البته با عرض معذرت)خب شما یه لحظه به این فکر کنید که همسرتون قبل از ازدواج ازتون گواهی بکارت میخواست .شما بعد از مدتها کلنجار رفتن با خودتون بالاخره راضی میشید برید دکتر و دکتر هم بعد از معاینه یه تیکه هم بهتون میندازه بابت ... خب شما ناراحت میشید و ... بهش حق بدید بعد از اون حرف دکتر دیگه هیچچی براش مهم نباشه(البته با عرض معذرت)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید