شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرت شدن از پله

1. سلام
    دختری هستم 22 ساله حدود دو سال پیش از پله های خانه به داخل پارکینگ افتادم البته یک طبقه و داخل پارکینگ هم که افتادم روی ماشین افتادم. پله های خونه ی ما نرده نداره و موقع افتادن تیزیه پله ها ( البته فکر میکنم و تاحدی هم مطمئنم ) که وارد آلت من شد. چون خونریزی داشتم با مادرم هم صحبت کردم ولی زیاد جدی گرفته نشد. من تا صبح گریه میکردم و نصفه شب متوجه شدم که لخته ی خونی هم از من خارج شد و ضربه بدی هم خورد چون تا چند روزی آثار کبودی در اطراف وازن رو میدیدم. میخواستم بدونم به پرده بکارت من آسیبی وارد شده ( با توجه به لخته خونی که از من خارج شد ) البته بدون مراجعه به پزشک میشه اینو فهمید؟
    و اینکه اگه به پزشک مراجعه کنم و تایید کنه که پرده آسیب دیده میتونه بفهمه بر اثر ضربه بوده؟
    ممنون

2. احتمال اينكه پردتون اسيب ديده باشه زياده، خودتون نميتونيد ببينيد پرده آسيب ديده يا نه.
    ولي دكتر متخصص و پزشكي قانوني ميتونن تشخيص بدن كه به خاطر ضربه بوده و گواهي سلامت بهتون ميدن نگران نباشيد.

3. سلام دوست عزیز.

همونطور که دوستمون هم گفتن جای نگرانی نیست با مراجعه به متخصص، اگر مشکلی پیش اومده باشه، حتما ایشون متوجه خواهند شد که در اثر ضربه بوده و نه مسئله دیگری.

نگران نباشین و حتما به متخصص مراجعه کنید.

موفق باشید و شاد.

4. سلام دوست عزیز
    امکان آسیب دیدگی وجود دارد اما پارگی خیر.
    نباید از کنار همچین موضوع مهمی به این سادگی میگذشتید.الان هم با مراجعه به پزشک خیال خودتان را راحت کنید.
    در ضمن تشخیص نوع آسیب دیدگی توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص میباشد.
    باید عرض کنم خدمتتون آسیب دیدگی توسط آلت تناسلی تفاوت بسیاری با آسیب دیدگی توسط زمین خوردن یا حرکات ورزشی دارد.
    نگران نباشید به خدا توکل کنید شما که بی گناهید خدا پشت و پناهتون است.
    موفق باشید.

5. سلام دوست عزیز
    میتونم درک کنم که چقدر نگرانی چون منم مشکل شما رو داشتم با این شرایط که ادم فوق العاده حساس وخجالتی تو مسایل جنسی بودم...کارم شده بود خودخوری .به کسی هم نمیگفتم دکتر هم نمی رفتم.روز به روز افسرده ترمیشدم ...روزهای بدی بود...تا اینکه با این سایت اشنا شدم ،فهمیدم با یه معاینه ساده میشه گواهی گرفت و مشخص شه علت از بین رفتن بکارت چی بوده...با هزار مکافات  خودم راضی کردم برم معاینه.برای یه نصفه روز خجالت گذاشتم کنار ورفتم.خدا رو شکر با وجود جراحت شدید من فقط یه خراش کوچک به یادگار دارم.بعد از اون کلی اروم شدم. خجالت و نگرانی رو بذار کنار وحتما برو یه معاینه.امید وارم اسیبی ندیده باشی .ارزششو داره دوست من که  اروم بشی .

6. با سلام
    ازشما خواهش خیلی زود به این سوال جواب بدید چون خیلی آزارم میده.
    راستش من زیاد اهل خودارضایی نیستم ولی کاری کردم که فکرمیکنم باعث آسیب رسیدن به پرده بکارت شده.یه کاری مثل خودارضایی.تحت هیچ شرایطی نمیتونم به دکتر مراجعه کنم چون حتی نمیتونم این مسئله رو با مادرم مطرح کنم.میخواستم بپرسم وسیله ی پهنی به طول 2سانت (مثل خط کش) میتونه ازیک سرخود وارد واژن بشه وپرده رو پاره کنه(البته ازروی یک پارچه)؟مطمئن نیستم دردم اومده یانه ولی هیچ خونی نیومد.راستش من چند بار این کارارو کردم هیچ وقت هم خون نیومده ویادردی احساس نکردم ولی بعد از اون درد داشتم.من حتی اگه مجبور بشم روزی صدبار به این موضوع فکرکنم حاضرنیستم به دکتربرم.
    من خودم یک بار برای اینکه بفهمم به پرده آسیب رسیده یا نه نگاهی به واژن انداختم و اگر درست متوجه شده باشم پرده دوقسمتی بود و از وسط نصف شده بود.ایا معاینه من میتواند درست بوده باشد؟به نظر من اگه واقعا پرده آسیب دیده باشه کاری نمیشه کرد و نهایتا دکتررفتن هیچ مشکلی رو حل نمیکنه و باید با همین پرده ی ازبین رفته زندگی کرد اگرهم سالم باشد که خب دیگر جای نگرانی نیست.دکتر هم یکی از این دو مورد را می گوید غیرازاین است؟پس دکتر رفتن هیچ سودی ندارد اگر مجبورباشیم قبل از عروسی یک بار برای همین موضوع به دکتر مراجعه کنیم.لطفا پاسخ خودرا به سوالات من سریع بگویید.با تشکر.

7. شما میگید دکتر رفتن سودی نداره! چرا نداره؟ وقتی این موضوع انقدر شما رو نگران کرده، مراجعه به دکتر یعنی گرفتن جواب .. یعنی دیگه وسط زمین و آسمون نیستین ..
    بعد دکتر رفتن چه ضرری داره؟ یا به عبارتی نرفتن چه سودی داره؟
    لازم نیست مادرتون بدونن .. خودتون برید پیش پزشک .. اتفاق خاص و بدی هم نمیفته .. دکتر بر اساس وظیفه اش شما رو معاینه میکنه و جواب قطعی بهتون میده .. ما از اینجا میتونیم نظرمون رو بدیم .. ولی هیچ کدوم به اون قطعیت نمیتونه باشه .. برید پیش یه متخصص توضیح این که چی شده هم اجباری نیست! .. برید بگید پرده ام رو معاینه کنید! .. در حالی که توضیح هم بدید اتفاقی نمیفته .. دکتر در طول هر روز به اندازه ی مافی مراجعه کننده داره که یادش نمونه مشکل کی چی بوده! ... و اینم بدونید که پزشک ها یه سری پایبندی ها دارن ...
    اصلا و اصلا نباید از دکتر رفتن بترسید ...

اما در مورد مشکلتون ..
    شما یعنی خط کش رو وارد واژنتون کردید؟ داخل شده یعنی؟ .. اگه وارد شده باشه به احتمال زیاد پرده تون پاره هم نشده باشه آسیب دیده ..
    ضمنا .. شما چطور خودتون رو معاینه کردید؟! .. فکر نمیکنم چیزی که دیدید پرده بوده باشه!..شاید لب های داخلی آلتتون رو دیدید که این طور فکر میکنید!..

به هر حال .. پیشنهاد من به شما اینه که برید پیش یه متخصص ...

8. سلام . آخه دختر خوب اصلا من به باکره بودن و نبودن کاری ندارم ولی خودت فکر نمیکنی که این روش خود ارضایی کار درستی نیست!!!!
    نه واسه ی حفظ پرده ( چون شخصا اعتقادی به بود و نبودش ندارم) بلکه بخاطر خودت که یک وسیله ی خشن نوک تیزررو داخل واژنت میکنی و ممکنه به دیواره ی واژنت آسیب بزنی!! و چه بسا باعث انتقال میکروب و عفونت دستگاه تناسلیت هم بشی!

جهت اطلاعت هم بگم معمولا اکثر پرده ها طوری هستند که سواخی وسطشون هست (با قطر حدود 1.5 سانت) پس اشیا و یا انگشتت هم چون قطرش کمه وارد میشه بدون اینکه پرده از بین بره. ولی قطر آلت چون حداقل 3 سانت هست باعث از بین رفتن این پرده میشه.
    ولی اگر شیی با پهنای 2 سانت وارد کنی احتمال آسیب دیدنش امکان داره.

درضمن پزشک رفتن یا نرفتن دردی رو دوا نمیکنه . یا اتفاقی افتاده یا نیفتاده و اصلا هم فکرت رو به این مسائل جزئی( که متاسفانه هنوز توی جامعه ی ما بعضیها خودشون رو گرفتار این سنتها کردن) مشغول نکن.

ارزش ...خودتی و وجودت نه اون قسمت از بدنت که باقیمانده ی دوره ی جنینی تو هست.
    پس اصلا فکر راجع بهش نکن.
    فقط این روش خودارضایی رو بخاطر خودت ترک کن.
    شاد باشی.

9. azinjoon دكتر رفتن كه اينقدر ترس نداره عزيزم.چرا خودتو عذاب ميدي.داشتن پرده بر خلاف خيلي از افراد باكلاس و با فرهنگ كه ميگن بودن و نبودنش مهم نيست خيلي هم چيز با ارزشيه.با اين كاري كه كردي ممكنه پرده ات فقط آسيب ديده باشه.پس بهتره ديگه اين عمل رو تكرار نكني تا قضيه بدتر نشده.با نرفتن به دكتر فقط خودت دچار استرس ميشي.

10. سلام دوست عزیز
    من هم بانظر بقیه موافقم
    لازم نیست حتما برای دکتر توضیح داده بشه که چه اتفاقی افتاده، شما دکتر برو و بگو میخوام در مورد سالم بودنم معاینم کنید اگرم پرسید ؛ لازم نیست توضیح بدید و بگید که میخوام در مورد نوع پرده و اینکه از چه حالتی هست ( ارتجاعی ، حلقوی و .... ) مطلع بشم
    همین
    ترسو تو خودت بشکن و نگو حاضرم بهش فکر کنم ولی دکتر نرم این اشتباهه!
    در ضمن اگرم آسیب دیده بود میتونه بفهمه که بر اثر ضربه بوده چون پاره شدنه پرده به وسیله خود ارضایی با پاره شدنش به وسیله آلت فرق داره.
    پس حداقل خودت به فکر خودت باش و نترس
    به دکتر مراجعه کن و مشکلت رو بگو کمکت میکنه
    موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید