شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش شديد در قسمت داخلي واژن

1. سلام

چندين بار به عفونت مبتلا شدم و دارو گرفتم.

بار آخر هم من دارو استفاده كردم و هم همسرم. ولي باز هم دچار خارش شديد هستم فقط در قسمتهاي داخلي واژن تا حدي كه واقعا بي تاب ميشم.

ديگه از بس دكتر رفتم و پماد واژينال استفاده كردم حالم بد ميشه.

ممكنه اين خارشها جنبه حساسيت و عصبي داشته باشه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    اتفاقا سوال من م همین مورد هست و میخوام بدونم اگر کسی حساسیت واژنیش زیاد باشه
    و با فاصله کم و بطور مکرر به عفونت دچار بشه در حالیکه تمام اصول بهداشتی رو هم رعایت میکنه چه دلیلی میتونه داشته باشه و برای حل مشکل عفونت چیکارباید کرد آیا باید دائم از این کرم ها و قرصهایی مانند تریپل سولفا استفاده کرد ؟
    چون اگر دائم به عفونت دچار بشیم که احتمال بارداری هم کم میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام

در حالت نرمال رعایت بهداشت و استفاده از ژلهای مخصوص آنتی باکتریال توصیه می شود .
    دم دست ترین مشکلی که عود مکرر عفونت ایجاد می کند ، زخم های تناسلی و دهانه رحم است
    وقتی عود مکرر عفونت رخ میدهد شما باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا چک کنند که آیا عفونت واقعا درمان می شود و یا با روش درمان انتخاب شده ، فقط علائم آن تخفیف می یابد
    همچنین اغلب پزشک ترجیح می دهد بیمار را بلحاظ دیابت هم چک کند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید