شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالاتی در مورد آلت تناسلی زن

1. tabtab

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    1)اگه یه مرد با زنی ازدواج کنه که لب های آلت تناسلی اون متقارن نباشه یکه بزرگتر از دیگری و تیره تر چه عکسل العملی نشون میده؟
    2)آیا بدش میاد؟
    3)تا حالا شده مردی براش پیش بیاد با زنی رابطه جنسی کنه که این مشکل وراثتی رو داشته باشه و از زن راضی باشه ؟
    4)آیا دخترایی که این مشگل وراثتی رودارن قبل از ازدواج به خاطر خجالت کشیدن از شکل آلت خود دنبال رابطه جنسی نمیرن؟

5)یه مرد چه انتظاری از شکل آلت تناسلی زنش داره؟

6)شکل آلت تناسلی زن برای مرد چقدر مهمه؟

7)آیا موقع رابطه جنسی شکل آلت تناسلی برای مرد مهمه یا انجام رابطه جنسی مهمه؟

مرسی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. 1-فکر نکنم چیزه زیاد مهمی باشه اصل اون دوست داشتنه هست و علاقه طرفین
    2-فکر نکنم بدش بیاد
    3-خیلی ها رو دیدم این مشکل رو داشتن زیاد مهم نبود براشون
    4-این حساسیت دختراس و نباید زیاد جدی بگیرن و خجالت هم نداره
    5-رعایت بهداشت در ناحیه تناسلی و همیشه بی مو بودن اون منطقه واسشون بیشتر اهمیت داره
    6-یه فرم معمولی داشته باشه کفایت داره حالا زیاد انچنان زیباهم نبود نبود
    7-از نظر شخصی من بیشتر آقایون به فرم اندام و نداشتن چاقی بدن زن مد نظرشون هست چون دخول مرحله آخره و فقط براشون نوع رابطه و معاشقه مد نظره

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. دوست عزیز من فک میکنم شما وسواس فکری دارید.
    درسته مهمه ولی زیاد فک نکنید بش.
    یه مرد به خاطر چیزای ارزشی یه فرد طرفشو انتخاب میکنه به به خاطر شکل...

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. tabtab نوشته است: 1)اگه یه مرد با زنی ازدواج کنه که لب های آلت تناسلی اون متقارن نباشه یکه بزرگتر از دیگری و تیره تر چه عکسل العملی نشون میده؟
    2)آیا بدش میاد؟
    3)تا حالا شده مردی براش پیش بیاد با زنی رابطه جنسی کنه که این مشکل وراثتی رو داشته باشه و از زن راضی باشه ؟
    4)آیا دخترایی که این مشگل وراثتی رودارن قبل از ازدواج به خاطر خجالت کشیدن از شکل آلت خود دنبال رابطه جنسی نمیرن؟

5)یه مرد چه انتظاری از شکل آلت تناسلی زنش داره؟

6)شکل آلت تناسلی زن برای مرد چقدر مهمه؟

7)آیا موقع رابطه جنسی شکل آلت تناسلی برای مرد مهمه یا انجام رابطه جنسی مهمه؟

مرسی

1- معمولا جیغ می زنیم در می ریم
    2- صد در صد
    3- نه ، آخه معمولا قبل از آشنایی از طرفمون می پرسیم که متقارن هستی یا نه ؟ اگر بود رابطه برقرار می کنیم !
    4- معمولا اینجور دخترا قبل از رسیدن به سن بلوغ خودکشی می کنن
    5- انتظارات زیادی داریم ...
    6- ....
    7- ....
    سلام دوست عزیز

ببین من می دونم در این مورد دچار حساسیت و وسواس شدی اما دوست من ، شما یه نگاهی به صورت افراد هم که بندازی متوجه می شی ، یکی بینیش بزرگه ، یکی بینی پهنی داره ، یکی عمل جای لب دو تا خط داره ، یکی لبهای پهن و کلفتی داره ، یکی رنگ صورتش روشنه ، یکی تیره ؛ یکی .. یکی ...
    خلاصه همه اندامهای ما خاص خودمون هستند و ما نباید بابت مسائلی که ما نقشی در بوجود اومدنش نداشتیم ، خودمونو سرزنش کنیم . بخصوص در موردی مثل مورد شما که اساسا عیب و ایراد محسوب نمیشه . نمی خوام بگم شکل اندام و قیافه و ظاهر اصلا مهم نیست اما این موردی که شما می گی ایراد محسوب نمیشه که بخوایم بگیم چقدر مهمه و چی کار میشه کرد .
    اینا رو نمی گم که فردا بخواید رابطه جنسی پیش از ازدواج برقرار کنید ( توی سوالاتون اومده بود ) این به خودتون بستگی داره و من هیچ نظری در موردش نمی دم اما بطور کلی نامتقارن بودن لب های تناسلی نباید باعث بشه فکر شما مشغول بشه و نوعی رهبانیت رو تجربه کنید .
    شما فکر می کنید اون مردی که باهاش دوست می شید و ازدواج می کنید هیچ ایرادی توی بدنش نیست یا تمام اعضای دوتاییش متقارن هستند !؟

اگر یک پسر دختری رو صرفا برای رابطه جنسی بخواد ، عملا به این مسائل کاری نداره و فقط می خواد کارش رو انجام بده ، حالا شاید در این مورد یکمم جا بذاریم برای اینکه چون طرف همه هدفش رابطه جنسی هست پس در مورد شکل ظاهری اندام تناسلی حساسیت هایی داره اما در مورد ازدواج و رابطه با کسی که شما رو دوست داره ، اونوقت این مساله کمترین اهمیت ممکن رو پیدا می کنه .
    بهتون تضمین می دم هیچ مردی همسرش رو از روی شکل ظاهری اندام تناسلیش انتخاب نمی کنه و اگر هم کرد باید به حال اون زندگی تاسف خورد ! کسی که شما رو دوست داره در وجود شما چیزهای مهمتری دیده که اونها رو هیچوقت با شکل ظاهری یک مساله فیزیکی عوض نمی کنه .

تمام این حرفها رو نزدم که بگم شما ایرادی داری که می تونی با سایر محسناتت بپوشونیش ، بلکه می خوام اینو بهت بگم که درسته گاهی ما ایراداتمون رو با سایر توانایی ها و محاسنمون می پوشانیم اما شما اساسا مشکلی نداری . براحتی زندگی کن و ازدواج هم می کنی و می بینی که این مساله هیچ مورد مهمی نبوده و نیست و اگر 1 درصد برای شما بعنوان یک خانم که دوست داره همیشه در بهترین وضعیت بدنی و زیبایی باشه ، این مورد غیرقابل تحمل بود ، اونوقت می تونید با همسرتون مشورت کنید و به جراح زیبایی ( و یا زنان ) مراجعه کنید و با جراحی نسبتا کوچکی به شکل دلخواهتون برسید
    بنظر من انقدر خودتو عذاب نده
    و خودتون همینطوری که هستی دوست داشته باش

تشکر شده توسط : 32 کاربر
  5. یه حرف کلی یه جا شنیدم

سعی کنید همیشه از بالا یا به قولی از زاویه یه فرد دیگه به خودتون نگاه کنید.
    بعد میبینید همه چی حله و هیچ چیز دقیقا اون چیزی نیست که ما بش فکر میکنیم.

6. سامی همیشه راست میگه، تاب تاب جان!! می تونی به حرفاش اعتماد کنی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. زندگي با كسي كه با ديدن شكل آلت تناسليتان ابروهاشو تو هم بكشه همون بهتر كه ادامه پيدا نكنه.ولي مطمئن باشيد كمتر مردي پيدا مي شه كه به اين موضوع توجه كنه.چون قرار نيست كه جايي حرفي ازش زده بشه يا پزش رو بده.اخلاقيات و شخصيت افراده كه به اون ها ارزش مي ده نه شكل ظاهر...

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. بنظر من هم مسئله مهمی نیست ، خودت رو درگیر این فکرا نکن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. tabtab

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    1)میشه لطفا بگید دقیقا از هر 10 خانوم چند نفر مشکل نامتقارن بودن لب های آلت تناسلی داره؟
    2)ممکن هنگام دخول آلت مرد این نامتقارن بودن و بزرگی یکی از لب ها مشکلی ایجاد کنه؟مثلا ایجاد درد کنه؟
    3)چون این حالت ظاهر زیبایی نداره ممکنه نیاز جنسی مرد کم بشه؟
    4)چون این موضوع وراثتی،اگر کسی این مورد رو داشته باشه خواهر یا مادر او نیز این طوری هستند؟ممکنه بچه اون این مشکلو داشته باشه؟

10. دوست عزیز اصلا مساله مهمی نیست که نگرانش هست!!! شدی مثل این مردایی که از شکل و اندازه ی آلتشون گله میکنن.

1) من اماری در این زمینه ندارم.

2)امکان نداره این مساله براتون مشکل ایجاد کنه چون ربطی به پروسه ی رابطه جنسی نداره . پس دردی هم ایجاد نمی کنه.

3) مرد در هنگام رابطه جنسی به تنها چیزی که توجه نمیکنه شکل آلت تناسلی زن هست. همونطور که واسه یک زن شکل آلت مرد در هنگام رابطه جنسی اهمیتی نداره ( مگر اندازه ی اون بقدری کوچک باشه که نتونه اون رو بدرستی ارضا کنه)
    حتی در هنگام معاشقه و قبل از رابطه جنسی هم بیشتر اندام طرفین در تحریک دوطرف نقش داره.

4) شکل آلت تناسلی هم مثل بقیه ی اعضا بدنتون و مثلا چشم و ابروتون وراثتی هست پس ممکنه مورد مشابه در خانواده ی شما و حتی بعدا بچتون به این شکل باشه.

اصلا مساله ی مهمی نیست!!!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  11. 1- والا طبق آماری که همین دو ساعت پیش اعلام شده میتونم دقیق بگم..... آخه این چه سوالیه !!!!!!
    2- ....
    3- شما که باز حرف خودتو میزنی!! بچه ها که گفتن لذت جنسی چیزی فراتر از اونیه که تو فک میکنی که با شکل آلت (مثلا با لب بزرگو کوچیک ) بخواد کم بشه یا زیاد بشه. پس اعصاب خودتو خورد نکن
    4-... وراثتیه دیگه ، پس ممکنه

12. سلام دوست خوبم

مطمئن باش هیچ اتفاقی نمی افته و بعدها که ازدواج کردی به این سوالات خنده ات می گیره

سلامت و خوشبخت باشید

13. tabtab نوشته است: 1)میشه لطفا بگید دقیقا از هر 10 خانوم چند نفر مشکل نامتقارن بودن لب های آلت تناسلی داره؟
    2)ممکن هنگام دخول آلت مرد این نامتقارن بودن و بزرگی یکی از لب ها مشکلی ایجاد کنه؟مثلا ایجاد درد کنه؟
    3)چون این حالت ظاهر زیبایی نداره ممکنه نیاز جنسی مرد کم بشه؟
    4)چون این موضوع وراثتی،اگر کسی این مورد رو داشته باشه خواهر یا مادر او نیز این طوری هستند؟ممکنه بچه اون این مشکلو داشته باشه؟

1. طبق آمار موسسه ی جهانی 3 درصد خانم ها این مشکل رو دارن که همه هم بعد از ازدواج طلاق داده میشن !!
    این چه سوالیه آخه ؟! .. مثل اینه من برسم بین آقایون از هر ده نفر چند نفر طول آلتش فلان سانتی متره!
    شما تا حالا گوش های خودتون رو اندازه گرفتید؟ دقیقا یه اندازه است؟ نیست! مشکلی هم ایجاد نکرده!
    حالا شما بیاین بپرسین چند نفر گوششون فلان شکله! .. همه اگه قرار بود یه شکل باشیم که یه نفر بودیم!...

2. لب های آلت مربوط به بیرونشه و در دخول دخالت خاصی نمیکنه .. که بخواد مشکل درست کنه

3. نیاز جنسی مرد معنیش "نیاز به آلت تناسلی زن" نیست!.. نیاز جنسی مرد از زمان بلوغ هست! .. ربطی هم به تاهل و همسر و آلتش نداره! .. اگه منظورتون میل جنسیه .. که در هر صورت پاسخ شما خیر ه .. اونقدری که فکر میکنید ظاهر آلت شما در میل جنسی همسرتون تاثیر نخواهد داشت .. میل جنسی مرد فقط مربوط به آلت زن نمیشه .. و همونش هم شکلش و تقارن لب هاش اصلا تاثیر خاصی نداره ...

از نظر خود مردها هم آلتشون اصلا ظاهر زیبایی نداره در کل و خیلی زشته! .. ولی به نظر خانم هاشون این طور نیست! ..

4. اصلا چنین چیزی رو نمیشه اسمش رو مشکل گذاشت ! .. مگر این که خیلی عدم تقارنش زیاد باشه و شکل خیلی بدی پیدا کرده باشه .. که همون هم با یه عمل جراحی درست میشه ..

نگران نباشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. JNASERI

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال

1-به نظر من چیز زیاد مهمی نیست.به نظر من اصلا قابل بحث نیست.

2- چرا باید بدش بیاد؟
    3-اگر این مشکل وراثتی باشه انتقاد از اون زن انتقادی ظالمانه است.
    4- نه ، هیچ ارتباطی نداره.
    5- انتظاری که یک مرد از آلت تناسلی یک زن داره اینه که : همیشه تمیز و فاقد موهای زائد باشد نه چیز دیگر .ببینید شکل آلت تناسلی شما که دست شما نبوده که الان بخواهید تغییرش بدید. تنها کاری که از دست شما برمیاد اینه که همیشه تمیز و مرتب و با نظافت باشید.
    6- شکل آلت تناسلی میتونه تقریبا مهم باشه اما نه خیلی خیلی زیاد ( شکل آلت تناسلی مرد برای یک زن چقدر مهمه ؟)
    7- از نظر روحی و روانی انجام رابطه جنسی برای مرد بسیار مهمتره از شکل آلت تناسلی اش ( این نظر شخصی منه و فکر کنم نظر خیلی های دیگه هم باشه ) میدونید چرا ؟ چون وقتی یک رابطه جنسی شروع میشه ( پس از عمل دخول ) مرد فقط صورت زیبا و آرایش شده زن یا شریک جنسی اش رو می بینه و آلت تناسلی او  تنها جایی است که تقریبا دیگه نمی بینش.<o></o>
    نتیجه : شما بیش از حد وسواس فکری دارید. پس از ازدواج به حرفهای خودتان خواهید خندید.مطمئن باشید.

15. سلام عزیزم
    من هم در تأیید صحبت های دوستان، به شما اطمینان می دهم که کوچکترین تأثیری در رابطه زناشویی شما در آینده نخواهد داشت.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید