شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برگه سلامت برای هایمن ازله شده

1. با سلام .خدمت دکتر رهام.
    وقتی یک دختر به دکتر مراجعه کنه برای گفتن برگه سلامت اگه هایمن ازله شده باشه به طور کل گواهی رو صادر نمیکنه؟
    یا داخل گواهی می نویسه که ازله شده و خصوصیات پرده رو باذکر خونریزی و درد  در صورت داشتن می نویسه؟مثلا  د رمورد خودم که البته هنوز کسی تشخیص نداده که ساعت 7 پارگیه یا شکل پردس اگه بخوام برگه سلامت  بگیرم ، برگه میدن و داخلش قید میشه که از چه نوعی هست و خونریزی داره یانه ؟یا به طور کل گواهی صادر نمیشه ؟اینکه میگم هنوز تشخیص داده نشده پارگی هست یا نه به این علته که دقیقا فردای اونروز که اتفاق افتاد به پزشک زنان مراجعه کردم که خونمردگی تازه بود و قابل تشخیص، ایشون گفتن پرده کاملا سالمه و فقط جلوی پرده خراشیده و زخم شده.(فکرکنم پوست بین لبهای کوچک منظورشون بوده).و گفتن داخل پرده هیچ خون مردگی وجود نداره.در ضمن همون لحظه که اتفاق افتاد خون نیمد حدوداً 2 ساعتی گذشت بعد خون شفاف و تمیزی اومد.ولی بعد از یک سال که به پزشک دیگه ای مراجعه کردم ایشون گفتن نمیشه تشخیص دادکه که این پارگیه یا شکل پردته.

ممنون از راهنمایی تون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

شما با هرمدل بکارتی به پزشک مراجعه کنید اگر درخواستی مبنی برصدور شرح حال داشته باشید ، پزشک همان چیزی رو که تشخیص داده مرقوم می کنه و این شرح حال در عرف جامعه ما در صورت سلامتی بکارت به گواهی سلامت بکارت مشهور شده .
    حالا بسته به اوضاع دکتر فرضا می نویسه

بقایای بکارت مشاهده شد .

بکارت حلقوی مشاهده شد . در ساعت فرضا 7 آثار جراحت ( لهیدگی ، ساییدگی ، پارگی ) دیده می شود .

و یا فرضا سلامت بکارت رو تایید می کنه .

یعنی شما اگر برای گواهی بکارت رجوع کنید پزشک چیزی رو که ببینه می نویسه . اینکه بنویسن این نوع بکارت موقع رابطه با خونریزی همراه هست یا خیر ؟ بعید می دونم جزو الزامی این گواهی باشد و معمولا بدرخواست طرف مربوط ذکر میشه ، مگر در مواردی که پزشک مطمئن باشه بکارت سالمه اما در اولین نزدیکی دچار خونریزی نخواهد شد ، اونوقت شاید تصمیم بگیره جهت جلوگیری از سوتفاهم این مساله رو در گواهی سلامت قید کنه

و د رمورد تشخیص های متفاوتی که در مورد شما داده شده باید بگم
    از اونجایی که تجربه بیش از سواد آکادمیک در تشخیص سلامت و اوضاع بکارت موثر هست . احتمال اینکه متخصص زنان دچار تردید و اشتباه بشود کم نیست . به همین دلیله که تنها مرجع قانونی گواهی سلامت بکارت ، پزشکی قانونی هست .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  3. حالا چرا دوست من این مساله یعنی گرفتن برگه سلامت بکارت برای شما انقدر اهمیت داره!!

فردا هم که خواستی باکسی ازدواج کنی صداقت بهترین راهه. دلیل نداره که این برگه رو داشته باشی!!
    کسی که دنبال این برگه باشه یک جورایی به خودش داره توهین میکنه.باید واقعیت رو پذیرفت و با دید باز به مسائل نگاه کرد. عزیز من ارزش یک زن به داشتن این برگه نیست !!
    من تعجب میکنم که در این دوره زمونه باز هم این مساله انقدر برای شماها مساله سازه. فردا هم که خواستی ازدواج کنی با کسی ازدواج کن که هم فکر شما باشه نه اینکه دنبال مخفی کردن یکسری مسائل باهاش باشی.
    شاد باشی.

تشکر شده توسط : 12 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید