شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی با پتو یا حوله

1. 1818 نوشته است: با سلام
    من هنوز ازدواج نکردم ولی گاهی اوقات میل به خود ارضایی پیدا میکنم ولی احساس میکنم که ارضا نمیشم خیلی هم به خودم فشار میارم ولی به جای این که ارضا بشم بجاش خون میاد بیرون اکثر اوقات اینجوریه . ازتون میخوام کمکم کنید که چطور بتونم خودم و ارضا کنم. ممنونم

سلام

شما خانم هستید یا آقا ؟

در هرحال فرقی نمی کنه ، خروج خون و خونابه از آلت مرد و یا زن به هیچ وجه طبیعی نیست و دلایل متفاوتی داره که ساده ترینش آسیب دیدن بافت آلت هست و در کنارش عفونتها و بیماریهای خوش خیم و بدخیم دیگر هم مطرح می شود
    توصیه اصلی اینست که خودارضایی رو متوقف کنید
    و به متخصص اورولوژیست ( برای آقایان ) و یا زنان ( برای خانمها ) مراجعه کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. سلام دوستم به من گفته بود دختر خالش خود ارضايي داره به روش لمسي كه ازتون سوال كردم.ولي سوال ديگهاي هم دارم اينكه گفته از طريق جاي ادرار ارضا ميشه يعني اصلا به واژن كاري نداره.اين ممكنه كه كسي از اين طريق ارضا بشه؟اگه هست چه اثراتي داره؟اگه ميشه توضيح بديد.

3. احتمالا منظورشون کلیتوریس بوده.اصولا ارضا شدن در همه به یک گونه نیست،برخی فقط با دخول کامل وبرخی هم با تحریک کلیتوریس و نقطه جی و برخی هم به طریقه دیگه ارضا میشن.اگه دختر هستن تا زمانی که شئی خارجی وارد واژنشون نشه مشکلی پیش نمیاد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام
    من یک پسر 27 ساله و مجرد هستم. متأسفانه به مدت حدود 6-7 سال خود ارضایی می کردم و از عواقب آن اطلاعی نداشتم . الان مدتی هست که بعضی از مواقع در بیضه ام درد شدیدی حس می کنم که تا ناحیه سمت راست مثانه این درد ادامه دارد ( این درد بیشتر وقتی که مدت طولانی سرپا هستم یا پشت فرمونم اتفاق می افته ) . بعضی از مواقع هم احساس می کنم که انگار یک جسم اضافی اطراف بیضه ام هست و حس می کنم که بیضه ام یک مقدار افتادگی دارد . حالا سئوال من اینه که آیا به دلیل این مدت طولانی تحریکات جنسی , ممکنه دچار بیماری خاصی شده باشم ؟ یا اینکه با گذشت زمان مشکلم حل می شود ؟

اگر ممکنه عوارض ناشی از خود ارضایی رو هم ذکر کنید , شاید به درد افراد دیگری هم بخرد .

با تشکر فراوان

5. سلام

قبل از هر کاری به پزشک اورولوزیست مراجعه کن تا مشکلتو بدونی چیه و بعد از اون سعی کن که به ترک این عادت بپردازی!

عوارض ناشی از این کار قبلا گفته شده که میتونید با مراجعه به اونها به جوابتون برسید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    من این سوالو از یه سایت پرسیدم وجوابشو رو اینطور داد:

چه تفاوتي ميان خودارضايي و رابطه جنسي از نظر عوارض وجود دارد؟

انزال مني كه پس از ازدواج و از طريق ارتباط با همسر صورت مي گيرد، داراي تفاوت هايي است كه به صورت خلاصه به آن اشاره مي شود:
    1. چون ارضا از طريق طبيعي صورت مي گيرد به تدريج و پس از گذشت مدتي از ازدواج فاصله بين دفعات ارتباط بيشتر مي شود و حالت حرص و اعتيادي كه در استمنا وجود دارد اينجا ديده نمي شود. بنابراين با كاهش دفعات انزال در ازدواج عوارض جسمي در مقايسه با استمنا بسيار كمتر است.
    2. در ارتباط با همسر چون ارتباط عاطفي ايجاد مي شود (از طريق ملاعبه و ...) سيستم اعصاب سمپاتيك و پاراسمپاتيك به صورت متعادل تحريك گشته و اندام هايي كه تحت تاثير اين سيستم ها هستند به صورت طبيعي فعاليتشان افزايش يا كاهش مي يابند. (تندي ضربان قلب، تندي تنفس و ...) اما در استمنا چون فرد از طريق خيالات و بدون وجود ارتباط عاطفي مستقيم خود را تحريك مي كند. تحريك اعصاب فوق به صورت متعادل صورت نمي گيرد. و بنابراين فعاليت اعضاي تحت تاثير اين اعصاب به صورت غيرطبيعي كاهش يا افزايش مي يابد و خود باعث عوارض جسمي مي گردد كه فقط در استمنا ديده مي شود. مانند لرزش اندام ها، عدم تمركز حواس، كم شدن قدرت حافظه و ...
    3. در ارتباط طبيعي و به خصوص اگر انزال مني از طريق مقاربت صورت گيرد كيسه هاي منوي به طور كامل تخليه شده و ارضاء كامل صورت مي گيرد. ولي در استمنا بستگي به شدت خيالات فرد تخليه كيسه ها متفاوت است و در بعضي مواقع بزرگي بيش از حد پروستات، عدم تخليه كامل كيسه هاي مني، سوزش ادرار و ... بروز مي دهد.

حالا دوستانی که فرقی میون استمنا و رابطه جنسی نمیدونن دلیلشونو بگن

7. lorensa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. منم یک سوال داشتم. با اینکه ازدواج کردم و زایمان هم داشتم و از نظر رابطه جنسی هم کامل می باشم ولی بصورت افراطی روز به روز به اشتیاق به رابطه جنسی در من بیشتر شده تا جاییکه فکر خود ارضایی به سراغم می آید ولی با اطلاع از عواقبش پشیمون می شوم. این موضوع بسیار عصبی و کلافه ام کرده. کمکم کنید.

8. شما که ازدواج کردید .. اگه میل جنسیتون افزایش پیدا کرده .. رابطه تون هم با همسرتون افزایش بدید .. وقتی میل جنسیتون زیاد میشه به طوری که به فکر خودارضایی میفتید از همسرتون بخواید باهاتون رابطه داشته باشه (نیاز به گفتن نیست .. با عمل میتونید بهش بفهمونید) ..

به نظر من خیلی روراست با همسرتون صحبت کنید و بگید که میل جنسیتون خیلی زیاد شده و ازش بخواید کمکتون کنه ...

9. lorensa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اتفاقا با همسرم اصلا در این زمینه رودربایستی ندارم. و جالب اینجاست که بعضی شبها کار ما به 4 بار در یک روز هم می رسد و همسرم هم تا حدودی مثل منه. ولی میترسم بیمار جنسی باشم. نشانه های یک بیمار جنسی چیست؟

10. lorensa نوشته است: اتفاقا با همسرم اصلا در این زمینه رودربایستی ندارم. و جالب اینجاست که بعضی شبها کار ما به 4 بار در یک روز هم می رسد و همسرم هم تا حدودی مثل منه. ولی میترسم بیمار جنسی باشم. نشانه های یک بیمار جنسی چیست؟

به هیچ عنوان اینها که فرمودید نشانه بیماری جنسی نیست
    به نظر من رفتار جنسی هستش و تا زمانی که موجب خستگی و ضعف طرفین نشه مشکلی نیست
    شما و همسرتون جز افراد گرم مزاج هستید تازه رابطه جنسی موجب پایداری بیش از بیش علاقه میشه
    به نظرم نگرانیتون بی مورده
    فقط به جنبه قضیه تغذیه خوب دقت کنید که باعث کمبود ویتامین نشه
    و در آخر هم سعی کنید نباز جنسیتون رو از طریق همسرتون تامین کنید نه خود ارضایی چون خود ارضایی کمی عوارضی داره و شاید باعث سردیتون در رابطه بشه
    شاد باشید

11. علاوه بر تایید حرف های Clooney فکر میکنم که ایجاد تنوع توی رابطه تون هم میتونه کمک کنه .. حالت های مختلف .. شرایط مختلف .. جاهای مختلف ..

شاید اگه چند بار همسرتون بدون دخول .. و در واقع مثل خودارضایی شما رو ارضا کنن کمک کنه ..

در کل جای نگرانی نداره ... از رابطه با همسرتون لذت ببرید .. سعی کنید فکر خودارضایی رو از خودتون دور کنید .. هر موقع تحریک میشید فقط به رابطه با همسرتون فکر کنید ...

12. يه سوال
    آيا كسي مي تونه پارگي پرده بكارت يا سالم بودن اون رو خودش تشخيص بده؟

13. salumeh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام: من خود ارضایی میکردم ولی الان 2ساله که دیگه اینکارو انجام نمیدم...اما گاهی (مخصوصا بعد از پریودم) تو خواب میبینم که دارم خودارضایی میکنم و به لذت هم میرسم...وقتی از خواب بیدار میشم یادم میاد که ارضا شدم ولی نمیدونم که ایا تو خواب کاری کردم که ارضا بشم یا فقط تصورات هست...بدنم هم شل نمیشه یا اگر هم بشه چون خوابم احتمالا متوجه نمیشم...میخوام بدونم این هم نوعی خودارضاییه یا نه و اگر هست چجوری باید کنترلش کنم؟ چون تو خوابه و اصلا دست خودم نیست....؟

14. 1011

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آیا خود ارضایی در خانمها باعث چروک شدن و حالت شل شدن و افتادگی لبه کوچک واژن میشود؟

این چروکیدگی و افتادگی(شل شدن پوستهای)لب کوچک واژن رو چجوری میشه کم کرد یا اگه امکانش هست بشه این چروکیدگی رو از بین برد؟

آیا با خود ارضایی زیاد در خانمها این چروکیدگی و افتاده بودن لبه های کوچک واژن بیشتر میشه؟

15. salumeh نوشته است: سلام: من خود ارضایی میکردم ولی الان 2ساله که دیگه اینکارو انجام نمیدم...اما گاهی (مخصوصا بعد از پریودم) تو خواب میبینم که دارم خودارضایی میکنم و به لذت هم میرسم...وقتی از خواب بیدار میشم یادم میاد که ارضا شدم ولی نمیدونم که ایا تو خواب کاری کردم که ارضا بشم یا فقط تصورات هست...بدنم هم شل نمیشه یا اگر هم بشه چون خوابم احتمالا متوجه نمیشم...میخوام بدونم این هم نوعی خودارضاییه یا نه و اگر هست چجوری باید کنترلش کنم؟ چون تو خوابه و اصلا دست خودم نیست....؟

ببینید این چیزی که میگید در آقایون هم اتفاق میوفته و ضررش از خودارضایی به وسیله طرف خیلی کمتره
    سعی کنید به تفکرات و خیالات جنسیتون رو کاهش بدید و زیاد به رابطه جنسی فکر نکنید
    چون اغلب تحریک میشید و میخوابید چنین حالتی واستون پیش میاد
    تمایلات خودتون رو کمتر کنید به خودسازی بپردازید و کمی خویشتن داری کنید
    و سعی کنید این تفکر رو که زیبایی بدنم مال همسر آینده ام هستو تو خودتون تقویت کنید
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید