شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازدواج با پسری که خیلی به مسائل جنسیش اهمیت میده

1. سلام
    میخواستم بدونم ازدواج با پسری با خصوصیات زیر درسته یانه ؟
    ادعا میکنه ( بارها و بارها سر هر موضوعی بهم گفته ) که فوق العاده به مسائل جنسیش در زندگیه زناشویی اهمیت میده، میگه اطلاعاتش در این زمینه خیلی زیاده و حدود نمیدونم چندصدتا مقاله در این زمینه ها داره و خونده. متولده آبانه و به قول خودش به خاطر همین آبانی بودنش آتیشش تنده، ما با هم الان دوستیم و اون بعد از مدتی به من گفت که برای ازدواج بشناسمش و بیشتر که گذشت پیشنهاد ازدواج داد.
    چیزی که بیشتر از همه آزارم میده اینه که همیشه میگه تو بهترین گزینه من واسه ازدواجی، چون من به آدمای دیگه فقط بر حسب تفریح نگاه میکنم ، یه جورایی حرفش ناراحتم میکنه چون میگه گزینه ، آیا ناراحتینم بی مورده؟
    دیگه .... دیگه ..... آها!! 24 سالشه  خونواده تقریبا تقریبا مذهبی ای هستند.

لطفا فقط از همین دید ( یعنی چیزایی که بالا نوشتم ) بهم پاسخ بدین. منظورم اینه که نگین باید چیزای دیگرم در نظر گرفت مثلا فرهنگو اینا. اینا رو میدونم . فقط میخوام بدونم چون اطلاعاتش فوق العاده بالاس و اهمیت میده مثلا توقعاتشم به طبع بالا نمیره؟
    ممنون
    آها اینو یادم رفت بگم یه بار فیلم خیلی بدی به من داد ( رابطه جنسی ) خیلی ناراحت شدم ازش و گفتم خاستگار دارمو میخوامشو ( علکی ) باهاش قطع رابطه کردم البته برای مدتی بعد که فهمید دروغ گفتم، ناراحت شد ولی خب دوباره روابطمون در حد تلفنی شروع شده و باقی مونده ( به خاطر فیلمی که بهم داد و میدونست من خیلی ناراحت میشم قبل از ازدواج راجب این مسائل حرف بزنیم )
    ببخشید سرتونو درد آوردم
    برام مهمه
    مرسی

2. سلام

اينكه ايشون اطلاعاتش در مورد مسائل جنسي زياده و يا خيلي به اين مسائل اهميت ميده به خودي خود مشكل ساز يا بد نيست. مساله اينه كه شما چقدر در اين زمينه با هم تفاهم داشته باشين.
    اهميت دادنش يعني چي؟يعني مي خواد روابط زيادي داشته باشه.يا مي خواد روابطتون متنوع باشه(منظورم تنوع در رفتارهاي جنسيه)؟
    اهميت دادنش اگه به اين معني باشه كه بخواد هر بار با ديدن يه فيلم  رفتارها و چيزهايي رو كه ديده در رابطه با شما  انجام بده و تجربه كنه،فكر كنم مشكل ساز باشه.به خصوص اينكه نه تنها شما كه تقريبا هيچ زني تمايل نداره همسرش سراغ اينجور فيلمها بره.

اين جمله مردها كه(من فقط به تو اعتماد دارم،يا انتخاب من فقط تويي،و جمله هايي كه با فقط تو شروع ميشن زياد صادقانه نيستن)زياد تند نرفته باشم اغراق اميز و تقريبا ناشي از عدم شناخت كافيه.(شناخت نسبت به خودشون و معيارهاشون و البته شناخت طرف مقابلشون)

نگاه كردن به ديگران بر حسب تفريح ،يعني خود بزرگ بيني ،خود محوري و تحقير و كوچك شمردن ديگران.و معنيش اينه كه شما هم يك روز به اين ديگران مي پيوندين

كسي كه رشد اجتماعي داشته باشه به ديگران به ديد تحقير و تفريح نگاه نميكنه.احترام گذاشتن به ديگران و ارزش قائل شدن براي مردم و پذيرش اطرافيان همونطور كه هستن زمينه ساز و لازمه داشتن روابط اجتماعي سالمه

فكر مي كنيد وقتي ازدواج كنيد مردي با اين نگرش چطور ميتونه روابط سالم اجتماعي و ارتباطهاي پايدار داشته باشه.با خونه واده و اطرافيان شما و خودش
    واگه منظورش از ديگران،دختراي ديگه است،كه حرفش بيشتر يه جور فريبكاريه تا نشان اعتماد و انتخاب عاشقانه.

اگه فقط نگرانيت بابت مسائل جنسيه.باهاش حرف بزن و منظور واقعيشو از اهميت دادن به اين مسائل جويا شو.
    در مورد فيلم هم حتما از همين الان،محكم و استوار موضع خودتو مشخص كن و بگو كه كاملا مخالف تماشاي اين فيلمها هستي و كوتاه هم نمي ياي

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    در ادامه نظرات دوستان باید بگویم:
    نظر خواهی و اهمیت در مورد روابط جنسی دارای اصول و روش خاص خودش است.به عنوان مثال شخصی که قصد دارد طرف مقابلش را از لحاظ جنسی بشناسد در مورد مسائل جنسی در حد علمی بحث میکند و از او نسبت به این مسائل اظهار نظر درخواست میکند اون هم با رعایت ادب گفتاری و رفتاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    به نظر من این دوست شما نظر دیگه ای دارد و نسبت به مساله ازدواج پایبندی خاصی ندارد.
    ارائه فیلم پورنویی توسط این شخص بسیار عمل زشت و رکیکی بوده و نظری چون ترغیب طرف مقابل با پیشنهاد ازدواج به رابطه جنسی ندارد.
    ببخشید من رک نظرم رو ارائه دادم اما قدیمی ترین و موثرترین راه و روش پسرها جهت ترغیب خانومها به روابط جنسی همین قول و قرارهای ازدواج است.
    کمی احتیاط کنید و فاصله بگیرید که خدایی نکرده یک عمر پشیمان نشوید.
    موفق و پیروز

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. میخواد نظر تو رو درباره رابطه جنسی بدونه . اکثر حرف هایی هم که میزنه برای نشون دادن توانایی جنسی و رابطه جنسیی هست و میخواد تو رو در برابر مسائل رابطه جنسیی کوچیک جلوه بده. یه چیزه دیگه اینکه بهت توصیه میکنم با اون هیچ وقت تا موقعی که ازدواج نکردی رابطه جنسی نکن چون به نظرم داره دروغ میگه و تو رو براب مسائل رابطه جنسیی میخواد . با عرض پوزش

5. سلام . به نظر می آید این پسر شما را آنچنان که باید دوست ندارد و شما را فقط برای ارضاء غرایض شخصی می خواهد. شما فرمودید که تقریباً مذهبی است پس چطور به شما فیلم ضد اخلاقی میدهد ؟ مگر این طور نیست که سعادت زن ومرد وابسته به هم می باشد پس چرا به شما چیزی داده است که باعث آلوده شدن شما به گناه می شود ؟به نظر فقط قصد دارد از شما استفاده جنسی کند و بعد از مدتی مثل آن کسان دیگر شما را کنار خواهد گذاشت و به سراغ گزینه بهتر و جدید می رود به این فرد اعتماد نکنید . کسی که شما را دوست دارد هرگز باعث ناراحتی شما نمی شود ما از بین پسرها با شما صحبت می کنیم و به فکر و رفتار آنها بیشتر از شما آشنایی داریم همانطور که شما دخترها نسبت به هم بیشتر از ما پسرها اطلاعات دارید . به هیچ عنوان با این پسر تنها نشوید .  
    تجربه ها چه بسیارند وتجربه پذیرها چه کم . امام علی (ع)

6. سلام....
    آخه این مسئله پرسیدن نداره که.
    طبق گفته هایه خودتون سی دی با موضوع پورنو بهتون داده.حالا کاری نداریم یه بخش نیتش تحریک شما بوده اما مگه نمیگین شما را برای
    ازدواجمیخواد؟؟؟    کدوم مردی حاضر میشه خودش کاری کنه کهزنش بشینه ...مردایه دیگه رو دید بزنه. واقعا معذرت میخوام که اینو
    بیان کردم ولی داستان و ماجرا واسه خودتون درست نکنید .
    موضوعه شما مثل روز روشنه . حالا من شرایط آشنایی شما با اون آقا رو نمیدونم ولی هرچی بوده لحظه ای درنگ نکنید با یه پیامک تمومش
    کنید.
    االبته انتخاب با شماست . ولی اگه حاظرید همین جا یه نظر سنجی میذاریم ببنیم کدوم یک از دخترایه سایت حاضره به این آقا فکر کنه!!!!!
    بازممعذرت میخوام که خط بالا رو مطرح کردم ولی از مسئله شما حسابی دارم حرصمیخورم چرا که بعضی راه ها غلط بودنشون قطعی  و
    100%واضحه. خوشحالم از اینکه ناراحتیتون رو نسبت به ارائه اون سی دی ابراز کردین.
    باور کنید از شما بر نمی آد ماجرا های اونو هضم کنید .
    واسهاینکه خودمو یه جورایی مسئول میدونم احساس میکنم شاید فکر کنید نیت امتحانکردنه شما رو داشته! واسه همین میخوام بدونی این بدترین
    بی شرمانه ترین آزمون(اگه بشه آزمون گفت) بوده که میتونسته...
    درآخر باید بگم ...همه ممکنه اشتباهاتی در مدت آشنایی داشته باشن که طبیعیه...اما...اما...تو این عمل این آقا من همه ابعاد منفی حتی خیانتو
    دیدم.
    اگهواقعا این کارو کرده قسم میخورم به همه مقدساتم فقط عفت و پاکی شما رونشونه رفته. اگه این چیزا واسش عادیه بذار یکی مثله خودش پیدا کنه.

7. میگه تو بهترین گزینه من واسه ازدواجی، چون من به آدمای دیگه فقط بر حسب تفریح نگاه میکنم

این جمله به وضوح میگه که ایشون با دخترای زیاد دیگه ای رابطه داشتن و احتمالا دارن!..آدمای دیگه مسلما آقایون منظورشون نیست چون نمیتونن گزینه ی ازدواج باشن! و حالا اینکه منظورشون از تفریح چیه جای فکر داره!

به نظر میاد ایشون داره از سادگی شما سوء استفاده میکنه .. و نیتش رو با دادن اون فیلم به شما به وضوح نشون داده!

با وعده ی ازدواج گول نخورید...کسی که واقعا قصد ازدواج با شما رو داشته باشه مسئله ی جنسی یکی از کم اهمیت ترین چیزها باید براش باشه .. هر چقدر هم آتیشش گرم باشه نمیاد
    بارها و بارها سر هر موضوعی موضوع رابطه جنسی رو وسط بکشه!.. و از اون ور فیلم پورنو هم به شما بده!..

نذارید با یک وعده ی ازدواج و تحریک شما به این روش ها از شما سوء استفاده بشه .. و بعد شما هم یکی از همون تفریحات به شمار بیاین!

اگر هم باور نمیکنید میتونید یه کم توی رابطه تون وا بدید! .. یه کم علاقه نشون بدید به مسائل جنسی .. ببینید سعی میکنه شما رو به داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج معهود بکشه یا نه ... که من فکر میکنم حتما این کار رو خواهد کرد ... و شما میمونید و اتفاق افتاده و حسرت و پشیمونی از سادگی خودتون ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. دوست خوب همه به نوعی پاسخت رو دادند و همه هم درست گفتند...

یک مطلبی رو هم بدون که بعضی از پسرها برای اینکه تواناییهای جنسی خودشون رو به رخ

دختری بکشن که نشون بدن از عهده ی ارضا یک دختر به خوبی بر میان ، سعی می کنن تا

می تونن با اعتماد به نفس کاذبی که دارن واسه دختر خیال بافی کنن و فکر دختر رو به سمت

این مسائل سوق بدن و اون دختر هم در رویاهاش مردی رو سوار بر اسب سفید ببینه که تنها

اون می تونه از نظر روحی و جنسی قهرمان قصه های رویاییش باشه....

حواست رو خیلی جمع کن پسری که در دوران دوستی قصدش ازدواج با یک دختر هست صحبت راجع به مسائل جنسی رو اینقدر زود شروع نمی کنه . دیدن فیلمهای پرونو ی مفید( نه هر فیلمی) جهت آموزش مشکلی نداره ولی نه اینکه در دوران دوستی بخواد اینا رو بهت بده .

حداقل این مسائل اگه به دوران نامزدی موکول بشه خیلی بهتره.

شاد باشی.

9. منم فکر میکنم این آقا(البته با عرض پوزش) علاوه بر دروغگویی،غرور کاذب هم داره که این میتونه اگر هم رابطه شما به ازدواج منجر بشه در زندگی آیندتون هم دردسر آفرین باشه.پس بهتره که عزیزم واقع بینانه تر عمل کنی

10. با سلام
    دوست عزیز  با اینکه دوستان گرامی همگی  نظریات بسیار پر محتوا وتجربی رو به اطلاع شما رسوندند ولی مواردی چند رو که در نظرم هست در ذیل جهت پخته شدن بیشتر بحث عنوان میکنم :
    1-گفتید ایشون در خانواده مذهبی رشد کرده!. به تجربه ثابت شده فرزندانی که در این محیط بزرگ شده اند ، بدلایل بسته بودن جو آن محیط، قطعاً مترصد کوچکترین فرصت بروز امیال خفته و ارضای اون  در اولین فرصت هستند لذا باید با این افراد خیلی با احتیاط برخورد کرد.
    2-بیشتر آقایون مذهبی(تند) در زندگی زناشوئیشون بسیار شکاک بوده و موجبات زجر طرف مقابلشونو فراهم میکنند مگر طرفشون هم، هم فکرشون باشه تا زجر نکشه.
    3- با عنایت به ضرب المثل طب تند زود عرق میکنه متاسفانه چون این غرائز در آنها به یک باره ظهور میکنه تحقیقاً به یک باره هم افول میکنه!ضمناً هر پسری طبق روال معمول  اولش که به این موضوع میرسه خیلی حریصه ولی بزودی براش عادی میشه .و این نیست که همواره اینطور میمونه!
    4-بنا به بند 2 این آقایون فقط به خودشون اجازه شکاک بودنو میدن و نه به طرفشون و چون (با عرض معذرت) به الاق و پولوقی رسیدن فکر میکنند که دیگه آزادند و اگر خانمشان  از نظر خودشون عیبی داره پس میتونه دیگری رو جایگزین ایشون کنه ! که این موضوع بیشتر در خانواده های خشکه مذهب رواج داره!(البته نه همشون) لذا اگر برای شما  این مطلب مهمه دقیقتر کند و کاو کنید.
    5-همه میدونیم که زندگی که  بدون آگاهی و خرد و صرفاًبا غرائز شروع بشه قطعاً در آینده به مشکل بر خواهد خورد.
    پس:
    حال از این مجمل خود برداشت کرده و  با مشاوره با بزرگان خانواده، درست  تصمیم بگیرید.
    موفق باشید.

11. با سلام . دوست عزیز من هم با نظر بقیه موافقم ، بنظر من این شخص مناسب برای ازدواج نیست چون هیچ مردی حاضر نیست که همسرش از اینجور فیلمها ببینه و از صحبتهای شما مشخص است که این شخص خودشیفته و مغرور است(البته با معذرت) .مراقب خودتون باشین و نهایت دقت رو در رابطه با این فرد داشته باشید

12. سلام

بصورت خصوصی خواسته بودید که نظرم رو بگم والا لزومی نداشت اظهار نظر کنم چون بقیه دوستان بقدر کافی بهتون هشدار داده اند
    خیلی خلاصه بگم

از نظر من ایشون اتفاقا اطلاعاتشون در مورد مسائل جنسی بالا نیست که اگر بود این مدلی با شما رفتار نمی کردند و رسما سردمزاجی و حالت تدافعی رو در شما بوجود نمی آوردند !
    ایشون صرفا به مسائل جنسی علاقمند هستند و آرشیو کاملی از مقاله و فیلم و عکس جور کرده اند و متاسفانه چون مرجع و رفرنس رفتارهای جنسیشون هم همین عکس ها و فیلمهای پورنو و مقالاتی که اغلب توسط افراد تازه بالغ نوشته شده ، است . پس رفتارهایی هم که ازشون سر میزنه خیلی آرتیستی و نامربوط است .

از نظر من شما مراقب خودتون باشید . فعلا مهم اینه که این علاقه ایشون به این مسائل کار دست شما نده . الباقی پیشکش
    زیاد جدی نگیریدشون

13. از همه ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. tanaz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست خوبم

به نظر من هم پسری که قبل از ازدواج از این جور فیلمها به شما داده هیچ قصدی غیر از تحریک شما نداشته وتو خیلی خوب باهاش بر خورد کردی اما یک نکته اینجا هست اینکه افرادی که در خا نواده های مذهبی بزرگ میشن معمولا به خاطر محدودیتها درگیری فکری بیشتری با مسائل جنسی پیدا می کنند اما فکر با واقعیت فرق داره چه بسا این اقا حتی توانایی جنسی در حد نرمال هم نداشته باشه فقط از اینکه خودش را اینطور معرفی کنه لذت میبره در هر حال احتیاط شرط عقله این پسر با این طرز فکر مورد خوب و قابل اعتمادی برای ازدواج نیست

15. خودت فكرشو بكن كسي كه به گفته شما خونواده مذهبي داره مياد فيلم مستهجن بده به كسي كه ميخواد باهاش ازدواج كنه؟؟
    يه كم دور از ذهنه .
    دوستان درست ميگن .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید