شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا حرفهای عاشقانه عادی میشوند ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

1. سللم به نظر منم اینکه مردی بخواد همسرشو اینجور خطاب کنه خیلی قشنگه و حتی باعث میشه روابطشون صمیمی تر و بهتر باشه و هیچ وقت این الفاظ تکراری نمیشن مگر اینکه لحن گفتن عوض شه و اینکه یهو گفتنشون ترک شه چون اینجوری همسرتون دلشکسته میشه.شاید به نظرتون بیاد که گفتن این حرفا عادت شده ولی ترک همین عادت ممکن دردسر ساز شه.پس یا از اول نگین یا اگرم میگین همیشه بگین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز

به نظر من در همه کارها رعایت تعادل خوبه بر خلاف نظر دوستان که گفتند محبت و عشق ورزیدن تکراری نمی شه و زیادیش خوبه من می گم تعادل چون جذابیت خودشو ازدست می ده باید به موقع و به اندازه محبت کرد.

سلامت و خوشبخت باشید

3. ولی خانم Tdaee عشق و محبت چیزی نیست که بخواد با گفتن چند حرف تکراری شه.اگه کسی واقعا طرفشو دوست داشته باشه و عاشقش باشه، هر بار که این کلماتو بر زبون میاره واسش تازگی داره حتی اگه تکراری هم باشه چون با همه وجودش گفته.من خودم زیاد خوشم نمیاد کسی منو اینجور خطاب کنه.این بستگی به طرف آدم هم داره که از این جور صدا کردن خوشش بیاد یا نه و اینکه جلوی دیگران هم اینجور صداش کنه یا نه.ولی در کل عشق و محبت تکراری نمیشه.منم موافقم که تعادل خوبه در هر کاری

4. با سلام
    من با اکثریت دوستان موافقم .ولی این نکته رو بگم که در یک صورت این حرفها واسه یه زن عادی میشه: اونم زمانیه که مرد این الفاظ رو بدون احساس و از روی عادت بیان کنه.اون موقعه  زمانیه که این لغات همه قشنگی و قدرت تاثیرشون رو از دست میدند.
    ولی تا زمانی که مرد به حرفی که داره میزنه اعتقاد داشته باشه( عزیزم  گلم   نازم ....)و با تمام احساس درونیش بیان کنه همین الفاظ ساده نه تنها عادی نمی شند بلکه معجزه میکنند.
    نکته: eye contact  در این مواقع تاثیر صحبتهاتون رو دوبرابر میکنه!!!!!
    موفق و شاد باشید.

5. با سلام
    نظر من اینه که :بله.امکان داره عادی بشه.اصلا هر چیزی تو زندگی می تونه عادی بشه .به طوریکه دیگه هیچ لذتی نشه ازش ببری.بکار بردن این کلمات و الفاظ هم به طور دائم و همیشگی میتونه عادی بشه.و مطمئن باشید که عادی میشه.ولی این خود ما هستیم که با استفاده از هوش و زکاوت و استفاده به جا از این الفاظ و کلمات  نذاریم برای طرف مقابل تکراری بشیم و همیشه یه چیز جدید برای زندگی داشته باشیم.

6. lorensa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    چرا محبت باید عادی شود؟ ولی  به شرطی که به جا استفاده شود. زمانی برخی از همسران دچار اشتباهاتی در زندگی می شوند که دقیقا آن اشتباه یکی از نا بخشودنی ترین اشتباهات در نزد طرف مقابل است. استفاده از این عبارات در آن زمان اکثر خانم ها را بدتر عصبی می کند. چرا که با این پیش فرض مواجه می شوند که با بکار گیری این عبارات از جانب شما به قصد رفع و رجوع است و نه محبت خالص و واقعی. در ثانی اگر بکار گیری این الفاظ خالص و برآمده از وجودتان نباشد و خانم هم کمی باهوش باشند کار شما سخت تر است.
    یادمان باشد هر چه که از دل برآید    لاجرم بر دل نشیند.    
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. ميتونيم فرض كنيم در روح زن يه باطري  قابل شارژ تعبيه شده كه با الفاظ محبت آميز و عاشقانه و ابراز محبتهاي كلامي شارژ ميشه . اين باطري منبع محرك و شادي بخش و آرامش آفرين براي زن هست و لازمه كه هميشه و هر روز (‌و بنا به شرايط خاص در بعضي موقعيتها بيشتر ) شارژ بشه تا از كار نيفته.
      بله تكرار ممكنه موجب عادي شدن بشه اما موجب بي اثر شدن نخواهد شد كما اينكه  تكرار در خيلي مواقع لازم و حياتيه مثل تكرار نفس كشيدن . اين يك نياز هميشگيه كه زن (انسان)‌ دوست داره مورد توجه و احترام و عشق و محبت قرار بگيره و بكار بردن اين گونه الفاظ يك روش مهم ابراز توجه و علاقه است.
        اما اون چيزي كه موجب بي اثر شدن اين عبارتهاست نه تكرار ، بلكه بي پايه و دروغين بودن اونهاست . مثل اينكه شارژر اون باطري رو به پريزي وصل كني كه برق نداشته باشه.

8. به نظر من ( البته این امر بین خانوما متغیره ) برخی کلمات خاطره انگیزه !
    استفاده مکرر و از روی عادت ( با توجه به اینکه خانومها روحیه حساس و مغز هوشمندی دارند ) نه تنها سبب احساس رضایت نمی شود بلکه باعث کدورت نیز می شود ...
    اینکه شریک عشقی من بدون تمرکز و فکر منو گلم یا خانومی صدا بزنه واسم چندش آوره ... بخصوص در جمع که سوِِژه دیگران هم بشه . خب خانوما حساسند و گاهی تکرار اینگونه کلمات از روی عادت و گیجی حالت تمسخر را در ذهنشان تداعی می کنه ...

البته تکرار می کنم این نظر شخصیه منه و ممکنه دوستان در این مورد خلاف نظر من را داشته باشند ...
    در ابتدای رابطه اصطلاحات خاص و ویژه ای بین طرفین باب می شود که با گذر زمان واژه های جدید جایگزین می شوند و وقتی شریک احساسی ام مثلا بعد از گذشت چند ماه ( یا سال ) دوباره آن را بکار می برد ، احساس می کنم خاطرات روزهای اولیه را هنوز در خاطر دارد و بمن اهمیت میدهد ...

من دوست دارم در خلوت کلمات شیطنت آمیزی بشنوم حتی اگر تکراری باشد اما در جمع اکیدا مخالفم ... بهرحال عزیزم اینها مربوط به نوع رابطه شما ، زمان و طول مدت آشنایی ، احساس امنیتی که بهم می دهید ، و ژرفای رابطه بستگی دارد .

اینجور مسائل نسبی است و نمی شود براحتی در مورد آن اظهار نظر کرد ...

زلال باشی و عاشق !

9. خوب...من نظمرمو بر اساس تجربه ای که دارم میگم.

اگر آدم واقعا" کسی رو از ته قلب دوست داشته باشه و عشق واقعی باشه گفتن کلمات عاشقانه نه تنها براش عادی نمیشه بلکه باعث اشتیاق و علاقه ی بیشتر هم میشه.ولی به نظر من بهتره تو هرچی تعادل رعایت بشه،اگر در گفتن این کلمات هم زیادی افراط بشه اونقت اگر 1روز نگه عشق من،نگه گلم...اعصابت خورد میشه و با خودت فکر و خیال میکنی که نکنه این دیگه دوسم نداره!نکنه ازم خسته شده و 1000جور فکر و خیال دیگه که البته بازم بستگی به خود داره.ممکنه کسی دراین شرایط هم فکر منفی نکنه ولی اکثر خانوما فکر منفی زیاد میکنن!
    ولی اگر کسی رو از ته دل دوست نداشته باشی و خود طرف هم این رو حس کنه ولی بخواد با این حرفای عشقولانه مثلا" دلتو بدست بیاره دراین حالت نه تنها آدم جذب نمیشه بلکه حالت تنفرش هم بیشتر میشه که اینرو خودم تجربه کردم.ولی در مورد همسرم که عاشقانه میپرستمش هیچ وقت حرفای عشقولانش برام عادی نشده.و حتی منم با الفاظ مختلفی که میفهمم لذت میبره صداش میکنم.
    و در کل همه چیز بستگی به آدمش و شخصیت دورنیش داره.بعضیا حتی با وجود عشق فراوون این حرفها براشون عادی میشه بعضیا هرگز...

10. سلام .
    هر چیزی زیادیشم خوب نیست البته به نظر من . خوبه که انسان همسرش رو خوب  و درست صدا کنه اما باید تو کارش تنوع داشته باشه چون من که خودم یک زن هستم بیشتر خواهان تنوع هستم حتی شده بعضی اوقات دوست دارم همسرم من رو به اسم خودم صدا کنه چون برام یه تنوع ایجاد شده در ضمن اگه یه چیزی زیاد تکرار شه اثر اولیش رو نداره ، درسته همون اثر رو نداره اما باعث میشه که طرف مقابل بدونه که یکی هست که همیشه اونو دوست داره و از سر دوست داشتن که اون رو اینجور خطاب می کنه و همینه که باعث میشه اون هم با همسرش یا هر کس دیگه که این برخورد رو باهاش داره همون جور رفتار کنه یا شایدم خیلی بهتر .

11. به نظر من اگه برای چاپلوسی نباشه و از ته قلب باشه نه تنها تکراری نمیشه بلکه باعث تداوم رابطه هم میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید