شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوست پوست شدن بیضه

1. سلام
    از فک کنم از دیروز صبح شروع شده  , بیضه ام (فقط کیسه بیضه و الت سالمه سالمه) پوست پوست شده به صورت خیلی وسیع و یهویی و پوست پوست شده ها سفیدن و وقتی با اب شستم سوز زیادی گرفت مثل اینکه زحم ریز داشته باشه و تمام پوست پوست شده ها ناپدید شدن(یعنی هیچ جای بیضه هم دیگه سفید نبود) اما بعد از خشک شدن و گذر حدود یه ساعت که دوباره نگاه کردم دوباره ظاهر شده بودن امروز هم مقداری از پوست پوست شده ها ریخت و زیرشون بافت تازه بود اما هیچ خونی تاحالا ندیدم
    من الان چندین روزه کولر اتاقم خرابه و اتاقم مثل جهنم گرم منم برای نمی دونم چند روز شاید 3-4 روز لپ تابم را گذاشته بودم وسط پام و داشته کار می کردم روزی شاید برای 5-6 ساعت و یه بار که به شکمم دست زدم دیدم خیلی خیلی داغ شده چه برسد به انجا و وفقط زیر شلواری پام بود (و لپ تابم هم خیلی داغ میکنه) ممکنه از گرمای خیلی زیادی باشه که لپ تابم به بیضه ها وارد کرده؟
    .و چیزی که منو می تر سونه اینه که من یه بار 10 روز پیش و یه بار 40 روز پیش رابطه داشتم البته با کاندم  (یه چیزی که منو ترسوند این بود که کندوم انتهای التم را نپوشونده بود اما انتها التم هم برای چند ثانیه وارد مبهل شد (این می تونه باعث انتقال بیماری به من شده باشه؟ اینکه ادم دستشو به ملهل خانم بزنه بعد از مثلا 4 دقیقه که داره الت خودشو با دست میشوره این می تونه باعث انتقال بیماری شه؟)
    من هیچ نشانه دیگه ای ندارم و التم و اطزافش هم سالمه سالمه و 4 ماه پیش هم یک چک اپ کامل از جمله ازمایش خون , ایدز,هپاتیت,سفلیس ,فشار خون و ... خلاصه همه چی دادم و سالم بودم تا حالا هم مریضی خاصی نداشتم
    می خواستم بدونم می تونه چیز عادی ای باشه و خودش خوب بشه و خطرناک نباشه چون از دیروز تاحالا تقریبا صد بار از ترس مردم و زنده شدم و  اصلش می خواستم بدونم می تونم صبر کنم ببینم خودش خوب میشه یا نه؟ خطرناک نیست؟ چون اصلا روم میشه برم دکتر

2. سلام

کسی نمی تونه از اینجا به شما بگه مشکل دقیقا چی هست ؟ حساسیت و التهاب پوستی ؟ خشکی پوست ؟ قارچ ؟ یا ...
    فقط می تونم بگم به احتمال زیاد ارتباطی با ایدز نداره ولی توصیه من به شما اینه که به خودت لطف کنی و به اورولوژیست و یا متخصص پوست مراجعه کنی چون اگر قارچ باشه اذیتت می کنه بیش از تصورت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    اون چیزها نمی دونم پوست پوسته یا چیز دیگه اما سفیده و دایره ها ریز ریز خیلی زیاد و هیچی زیرش نیست
    یعد از چند روز خیلی ها شون خشک شدن و افتادن مثل پوست مرده و زیرشون پوست تازه بود اما امروز متوجه شدم روی پوست تازه دوباره اونجوری شده
    و وحشتناک ترین چیز این بود که امروز دیدم روی سر التم هم یک دایره سفید پیدا شده
    چی می تونه باشه

4. بهترین کار مراجعه به پزشک هست....با یه تست ساده و نمونه برداری مشخص می شه که بیماری شما چی هست....توجه داشته باشید که از راه دور نمی شه بیماری رو تشخیص داد....پس خجالت رو کنار بذارید و به پزشک مراجعه کنید....حتما نتیجه بهتری عایدتون می شه و به این هم فکر کنید که پزشک محرم بیماری شماست و دیدن شما و بیماریتون براش اصلا غیر عادی نیست که خجالت بکشید...و شما تنها کسی نیستید که برای اونجور بیماریی به پزشک متخصص مراجعه می کنید.....

5. من امروز بالاخره رفتم پیش دکتر پوست ایشون هم یه نگاه انداخت و درمان اگزما را برام تجویز کرد
    من اول بیضه ام بود بعد دیدم روی بدنه التمه و بعد هم روی رونم اما روی رونم انگار چرکیه
    این نمی اونه مریضی خطرناک دیگه ای باشه؟ من می ترسم اگزما نباشه منم خواجه شم

6. مگه خواجه شدن به همین سادگی و با این چیزاس؟؟؟فکرت رو مشغول نکن....هر چی بشه خواجه نمی شی....مطمئن باش

7. اگر به متخصص پوست مراجعه کرده اید ، اونوقت دلیل نداره به تشخیص پزشک متخصص شک کنید .
    اگزما یکی از مواردیست که ناحیه تناسلی رو درگیر خودش می کنه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید