شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مردبی احساس

1. باسلام
    من شوهرم خیلی بی احساسه.الان نزدیک شش ماه است که ماعقدکردیم دراین مدت طولانی اون نه محبت می کنه ونه دوست داره که من بهش محبت کنم.درحالی که ازدواج ما به خواست خودش بوده ونه خانواده اش.وقتی دلیلش رو می پرسم میگه الان فقط کارمهمه با این حرفا که زندگی درست نمی شه.این درحالی است که وضع مالی خانواده هامون خیلی خوبه و ازنظرمالی مشکلی نداریم .نظرشماچیه واقعا پول اینقدرمهمه توزندگی؟

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. سلام
    ببخشیدا این حرف یه کم می شه گفت بهانه تراشیه.تازه با وجود شما و صحبت کردن و نزدیک تر شدن به شما انگیزه بیشتری برای بهتر شدن وضع اقتصادیش میتونه داشته باشه.
    جدیدا اخلاقشون تغییر کرده؟اینو خودتون بهتر از هر کسی می تونید متوجه بشین.تو رفتارو اخلاقاش با خودت بیشتر دقت کن.اگر متوجه تغییر شدی بگو.مثلا اینکه قبلا بیشتر مایل بود با هم باشین ،صحبت کینن،و الان کم شده.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. zahra68

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببین اگه تغییر رفتاری ندیدی ممکنه شوهرت جزء آدمای سرد باشه   بعضیا  ذاتا" سردن

4. اما من فکر نمیکنم حتی آدمای ذاتا سردی که شما می فرمایید در چنین مواقعی  نتونند هیچ احساسی از خودشون بروز بدن؟!.. و این یک خورده ای شک برانگیزه و واقعا جای تحقیق بیشتری داره که آیا واقعا ایشون قلبا از اول وارد عمل شدند یا خیر؟اگر اینجوری بوده  چه چیزی باعث دلسرد شدنشون شده؟ بعد از پیدا کردن این پاسخ ها باید در پی رفع مشکل شد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام
    ایا این اخلاق همسرتون بعد از ازدواج بوجود اومده ؟تو خانواده شون همچین موردی هست ؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. قبل از شما کسی تو زندگیش بوده که نتونه فراموشش کنه؟در این مورد تحقیق کن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام رفیق
    این قضیه رو جدی بگیر قبل از اینکه دیر بشه...و نتونی کاری بکنی...
    این سوالاتو  جواب بده و ریشه یابی کن مسایل رو
    1- چطوری با همسرت اشنا شدی
    2- چه مدت صرف شناخت هم کردید تا زمانی که سر سفره عقد نشستی و بله رو گفتی
    3- آیا از روز اول همینطور بوده یا این چند وقت اخیر اینطوریه
    4- ایا خانواده خسیسی داره؟
    5- نکنه دچار مشکل مادی شده و تو ندونی؟؟؟؟؟
    6- دوستاشو میشناسی؟؟؟؟؟؟؟
    7- چقدر از رفت و امدش و نشستو و برخاستش مطلعی؟
    8- ایا علایقشو میدونی......چی دوست داره بخوره بنوشه بپوشه
    9- چقدر با مادرش صمیمیه؟
    10- ایا تحت تسلط خانوادشه؟
    11- ایا اسون شما رو به دست اورده؟
    اینا رو جواب بده و بشین سبک سنگین کن ببین مشکلت از کجا اب میخوره
    =================
    اینا رو که جواب دادی من چند تا پیشنهاد خوب برات دارم.....

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. سلام دوست عزیز
    منشا اینگونه رفتارها در آقایان نارضایتی از زندگی یا ازدواجشان است که معمولا خودشان را با کار و محیط بیرون سرگرم میکنند.
    سعی کنید علت را جستجو کنید.

این مشکلات را ساده نگیرید آقایان وقتی ازدواج میکنند اوایل دوران ازدواجشان را حتی به کسب در آمد هنگفت ترجیح نمیدهند و دوست دارند بیشتر پیش همسرشان باشند و نیاز های روحی و جنسی خودشان و همسرشان را محک بزنند.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. سلام من همون galaxy24هستم.
    ماازبچگی همومی شناسیم.برای بدست آوردن من خیلی تلاش کرد.ازروزاول همین طوربودوهیچ تغییری نکرده.خانواده مرفه ای دارد.نه تنها بامن تفریحی ندارد بلکه اصلا دوستی هم ندارد که با اون خوش گذرانی کنه.به جزدوستای محل کارش که با اون ها هم فقط درحیطه کاراست.با مادرش هم رابطه اش مثل من است.درحالی که مادرش خیلی بهش توجه می کنه اما اون بی تفاوته.ما ازنظرمسائل جنسی باهم مشکلی نداریم ورابطه عاشقانه مافقط مربوط به همان زمان است.
    آقایونی که خودخواه هستند جواب بدن آیا خودخواهی می تونه دلیلش باشه وباابرازعلاقه غرورشون کم بشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. darling نوشته است: سلام من همون galaxy24هستم.
    ماازبچگی همومی شناسیم.برای بدست آوردن من خیلی تلاش کرد.ازروزاول همین طوربودوهیچ تغییری نکرده.خانواده مرفه ای دارد.نه تنها بامن تفریحی ندارد بلکه اصلا دوستی هم ندارد که با اون خوش گذرانی کنه.به جزدوستای محل کارش که با اون ها هم فقط درحیطه کاراست.با مادرش هم رابطه اش مثل من است.درحالی که مادرش خیلی بهش توجه می کنه اما اون بی تفاوته.ما ازنظرمسائل جنسی باهم مشکلی نداریم ورابطه عاشقانه مافقط مربوط به همان زمان است.
    آقایونی که خودخواه هستند جواب بدن آیا خودخواهی می تونه دلیلش باشه وباابرازعلاقه غرورشون کم بشه

سلام

گاهی ما مردا هیچ علاقه ای به موضوع خاصی نداریم که بخوایم ابرازش هم بکنیم !
    گاهی ما مردا به موضوعی علاقمندیم اما بلد نیستیم درست ابراز علاقه کنیم !
    گاهی ما مردا به موضوعی علاقمندیم اما فرهنگمون به ما می گه اگر ابراز علاقه کنی کوچک می شی و ... !

موضوع از این سه حالت خارج نیست و این شمایی که باید با نگاه کردن به جمع شرایط ( کارها  و رفتار و احترامش نسبت به شما و خواسته هاتون ) به نتیجه برسید کدومشه و من اصلا دوست ندارم حدسی بزنم چون بدون شناخت از همسرتون هر حدس و گمانی بی پایه هست و از طرفی نسبت به اینکه مردی حتی موقع تفریحات هم دوست نداشته باشه همسرش کنارش باشه حس خوبی ندارم و بنظرم توی این رفتار کلی زنگ خطر نهفته هست . البته هرکسی حتی در زندگی زناشویی یکسری تفریحات و زمانهای شخصی داره اما نه اینکه انقدر اختصاصی رفتار کنه که هیچ وقتی سهم همسرش نباشه !
    بهرحال هرکدوم از سه گزینه بالا باشه قطعا توی زندگی شما تاثیر منفی خواهد گذاشت و این آقا اگر به خودش و زندگیش علاقمنده باید تغییر روش بده

فقط یک نکته رو به بقیه آقایون می گم :
    خانمها در کنار تمام محبتهایی که شما عملا در حقشون می کنید . توقع دارند ، ابراز محبت زبانی رو هم از شما دریافت کنند و اگر در این مورد به هردلیلی ( طرز فکر غلط و بچگانه یا بلد نبودن و ... ) کوتاهی رخ بده اونوقت تمام تلاشهای عملیتون هم برای ابراز محبت و جلب نظر خانم زیر سوال می ره و دیر یا زود یکنفر از راه میرسه با یک زبان گرم که می تونه دوستی و یا زندگیتون رو بهم بریزه .
    اتفاقا برحسب تجربه به شما می گم که اغلب خانمها ( نه همشون ) اونقدر که تحت تاثیر محبت کلامی قرار می گیرن تحت تاثیر ابراز محبت و علاقه رفتاری قرار نمی گیرن . مصداقشم همین دختر و پسرهایی هستند که پسره صبح تا شب صرفا براساس یک زبان چرب و نرم و گرم ! داره از دختره به 1001 روش سواستفاده می کنه و خانمه با اینکه می بینه تمام رفتار پسره در راستای سواستفاده هست اما بخاطر همون زبون گرم ، نمی تونه کات کنه

تشکر شده توسط : 11 کاربر
  11. darling نوشته است: سلام من همون galaxy24هستم.

سلام
    ببینید شما شرایطی داشتید که کمتر کسی میتونه داشته باشه و اونم اینه که از بچگی همسرتونو میشناختید.پس اگه اینطور بود و شما فردی هستید که دوست دارید مورد محبت همسرتون قرار بگیرید باید از همون اول به این موارد فکر میکردید ولی حالا باز هم اشکال نداره همون طور که گفتید همسرتون لا اقل در زمان رابطه جنسی بهتون محبت بشتری  میکنه.پس سعی کنید در یک فرصت مناسب به ایشون بگید که من از اینکه بهم محبت نمیشه ناراحتم و دوست دارم بهم محبت کنی.بهش بگین همانطور که تو رابطه جنسی با هم روابط عاشقانه دارید در روابط غیر جنسی هم این روابط عاشقانه رو ادامه بده.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. نظر تمام دوستان خوبه

و اما به نظر من:

این مشکل باید در همین ابتدای زندگیتون حل بشه وگرنه تا آخر  زندگیتون این مساله برات به صورت یک بحران باقی می مونه.و به مرور این مشکل باعث بهانه های مختلف در زندگی و کم کم سرد شدن زندگی میشه.

علت اینکه همسرتون اینطوریه ممکنه از خود خواهی نباشه ...ممکنه از غروری باشه که به خاطرش حاضر نیست به یک زن ابراز علاقه کنه و شایدم از این کار خجالت میکشه. همونطورکه گفتی با مامانش هم رفتارش سرده.....

معمولا این مشکلات در بچگی ریشه داره.

معمولا پسر بچه هایی که در کودکی از مادر محبت کافی نمی بینن چون محبت کردن رو یاد نگرفتن پس در بزرگسالی هم نمی تونن به درستی به همسرشون محبت کنن. نه اینکه نخوان!! بلکه بلد نیستن.

بچه هایی هم که در خانواده ابراز محبت پدر به مادرشون رو کم دیدن مسلما این محبت کردن رو به درستی آموزش ندیدن.

پس دوست من بهترین کار اینه که از همین ابتدا با محبت کافی به همسرت بهش نشون بدی که ابراز علاقه نقش خیلی مهمی در ثبات یک زندگی خوب رو داره.
    بدون هیچ خجالت و رودربایستی باید بهش بگی که دقیقا چه انتظاری ازش داری...مخصوصا این حرفها رو زمان معاشقه ی قبل رابطه جنسی براش بگو . اون موقع تاثیر زیادی داره و حتما به مرور درکت میکنه.

اگر نتونستی با زبون مهربونت و رفتارت با محبتت این قضیه رو براش روشن کنی و بهش یاد بدی و باز هم اون درکت نکرد اونوقت شاید حرفت درست باشه و این قضیه ریشه در خودخواهیش داشته باشه که در اون صورت بهتره بیشتر فکر کنی.

شاد باشی.

13. نه بچه ها هیچ کدوم ازاینایی که گفتین نیست.رابطه ی پدرومادرهمسرم باهم خیلی خوبه .
    خودشم تحصیل کرده است وبه همه ی این مسائل آگاهی داره ومن هم چندباربهش گفتم.
    شاید چون همیشه موردتوجه زیاد خانوادش بوده خودخواه شده.وانتظارداره که من هم مثل خانوادش باشم .ولی تورابطه ی زناشویی که محبت یک طرفه معنی نداره وبالاخره طرف مقابل به تنگ میاد. میشه بگین با یه مردخودخواه چه بایدکرد؟
    سارا خانوم من سوالات روجواب دادم پیشنهاد ندادی؟

14. به نظر من دغدغه هاي ذهنيش باعث شده كه افكار و حواسش پي اون مسائل باشه اگه براي زندگي همديگرو ميخوايد فكر نكنم مشكلي پيش بياد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید