شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عمل جراحی بکارت

1. آیا پرده بکارت از نوع حلقوی گوشتی کنگره دار را میتوان با عمل جراحی برداشت؟ آیا عوارضی ندارد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

اين حلقوي گوشتي كنگره دار راه راه پشمي نوع جديده؟

عزيزم حلقوي يك نوع پرده است
    كنگره دار نوع ديگر

در مورد جراحي بايد بگم كه تمامي بكارتها با يك جراحي ساده سرپايي برداشته ميشوند يا به گونه اي مي شوند كه دخول راحتتر انجام بگيرد و هيچگونه عوارضي ندارد

موفق باشيد

3. البته دوستان باید در نظر داشت که تمامی پرده های حلقوی صاف و قیچی خورده نیستند که دور تا دور یکنواخت باشه.امکانداره که کنگره هم داشته باشه

4. درسته شهره جان اما نه اونقدر كه اسمش رو كنگره دار گذاشت
    پرده حلقوي خصوصياتي داره كه كتملا اونو از پرده هاي ديگه متمايز ميكنه
    پس اگر گفتيم حلقوي يعني پرده با ويژگي هاي خاص خودش
    اگر گفتيم كنگره اي يعني ديگه حلقوي نيست و الي آخر

5. بله .دقیقاً.همینطوره که شما میگین.نه تا اون حد .

6. من نمیدونم آیا دوستانی که در این مورد اظهار نظر کرده اند دارای تخصص هستند یا نه!!
    موردی که من از نوع پرده مطرح کردم توسط دو پزشک متخصص تشخیص داده شده.
    حالا اگر کسی هست که میتونه جواب علمی و تخصصی بده - نه از روی نابلدی و تمسخر(البته فقط بعضی ها!!) بفرمایید .

7. خانم محترم ما اينجا كسي رو مسخره نميكنيم
    مطمئن باشيد اگر پاسخي كه بقيه كاربران ميدهند اشتباه باشه پزشكان و كاربران حرفه اي اصلاح ميكنند
    شما كه به دوتا پزشك مراجعه كرديد پس سواتون رو هم از اونها ميپرسيديد

طنز گفتاري و شوخي دوستانه براي سرگرميه متاسفم كه هنوز اينو نمي دونيد

8. کلا برداشتن پرده که اگر پزشک تشخیص داده باشه که لازمه هیچ عوار ضی نداره.حالا دردو سوزش به کنار.
    البته شاید شما سوالتون رو کامل مطرح نکردین.پرده حلقوی رو چرا باید برداشت؟وقتی برای دخول منفذ وجود داره؟
    آیا متخصص گفتن باید برداشته بشه؟

9. nazmehr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ...چه خوب شد اين موضوع مطرح شد منم مشكلم همين است چند تا پزشك پس از معاينه تشخيص دادن پرده ي بكارت من از نوع حلقوي كنگره دار هست البته گوشتي رو نگفتن...يكي ديگه از دكترها گفت حلقوي شرابه اي است ...همه گفتند مي تونين باردارشي و بعد از زايمان بهتر ميشه و همچنين ميشه اون رو قبل از بارداري با عمل جراحي برداشت چون من خيلي براي نزديكي درد دارم و اصلا به راحتي دخول صورت نميگيره و خيلي كم ...البته با تمريناتي كه پزشكم بهم داد انگشتم را تا آخر فرو مي كنم و كمي بهتر شدم پزشكم هم خودش من را معاينه ي داخلي كرد تا از وجود ضايعه در داخل واژنم مطلع بشه كه خدا رو شكر مشكلي وجود نداشت حتي دهانه ي رحمم رو هم با انگشتانش لمس كرد به نظر شما پرده ي من از بين رفته؟ پس چرا نميتونم دخول رو انجام بدم

10. مورد شما فرق ميكنه
    شما  از يك نوع پرده حلقوي صحبت مييكنيد كه در هنگام نزديكي درد داره.پس ميدونيم كه حلقويه اما با حالتي خاص.يعني منفذ دخول رو داره اما دردناكه چون اين منفذ كاملا آزاد نيست
    من موردي رو ديدم كه اينجور بود البته يك كم با شما فرق داشت و واژن مشكل داشت(ضايعه در واژن)و كلا نه خودش رغبتي به نزديكي داشت و نه شوهرش ميتونست دخول رو انجام بده
    اون با يك جراحي سرپايي مشكلش حل شد
    پرده هاي حلقوي از نوع ارتجاعي كه با زايمان از بين ميرند در مورد شما من فكر ميكنم شايد كوچكي واژن و يا تنگي دهانه واژن مشكل ساز شده.
    پزشكتون جراحي رو پيشنهاد نكردند؟

در مورد مسئله شما فكر كنم آقاي دكتر يا متخصصان سايت جواب بدهند بهتر باشه
    من فقط نمونه اي مشابه رو ديدم

موفق باشيد

11. سلام من میخواستم بدونم که این عمل جراحی به چه صورتی هست آخه پیش یه پزشک رفتم و گفتند که با بی حسی موضعی این کار صوروت میگیره و یه پزشک دیگه گفتند که با بی هوشی کامل میخواستم که بدونم کدوم درسته ؟

12. sahel110 نوشته است: آیا پرده بکارت از نوع حلقوی گوشتی کنگره دار را میتوان با عمل جراحی برداشت؟ آیا عوارضی ندارد؟

سلام

دوست عزیز بکارت شما بدلیل ضخامتش احتمالا به راحتی پاره نمی شود و در این مورد پزشک با رضایت شما و همسرتون تصمیم می گیره که شخصا با جراحی بکارت رو از بین ببره . برای اینکار یک جراحی نسبتا ساده انجام میشه که اغلب با بی حسی موضعی یا نخاعی ( پایین تنه ) و گاهی با بی هوشی کامل انجام می شه .
    عوارض خاصی هم نداره .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید