شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هایمن چین خورده

1. با سلام خدمت دکتر و مدیر خوب سایت

سوالی داشتم می شه لطف کنید پاسخ بدهید

دختری 28 ساله هستم مدتی پیش به دکتر زنان مراجعه کردم برای تست سلامت هایمن ایشان گفت ساعت 9 هایمن مشکوک به پارگی است من برای اطمیتنان بیشتر به دکتر دیگری مراجعه کردم که ایشان گفت در ساعت 9 چین خوردگی دارید ولی پرده سالم است و 70% فاصله تاانتها دارد من از این بابت خیلی نگرانم اگر دوباره برای تست مراجعه کنم می ترسم چیز دیگری بشنوم اگر ممکن است برای من در ارتباط با چین خوردگی پرده حلقوی توضیح دهید (در ضمن من نه تا به حال نزدیکی داشته و نه خود ارضایی ).

2. با اجازه آقا ی دکتر
    سلام
    دوست عزیز مسشه بیشتر توضیح بدین ؟شما قبلا رابطه داشتین؟اگر نداشتین که جای هیچ نگرانی نیست.ولی اگر داشتین حق دارید نگران باشید.امکان داره تغییر شکل پرده به خاطر رابطه در صورت داشتن باشه.اگرم نداشتین که نگرانیتون بی مورده.
    و اینرو بدونید نظر پزشکا متفاوته.منم همین مشکل رو داشتم.یه پزشک گفت ساعت 7 پاره شده.یکی گفت طبیعیه و شکل پردته.

در ضمن بهرته حساسیت به خرج ندی و فقط زمانی بری دکتر که بخوای برگه رو برای ازدواجت بگیری.البته این نظر منه .بهتره حساس نباشی

3. سلام

اگر رابطه نداشتید ، پس بکارتتون سالمه و اون چین خوردگی به ماهیت و نوع بکارتتون باز می گرده . قرار نیست همه بکارتها صاف و عین هم باشند .
    علت تشخیص متفاوت پزشک اول هم نداشتن تجربه کافی در این مورد بوده
    البته همه اینا بشرط اینه که شما قبلا رابطه ای نداشته باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید