شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برگه سلامت بکارت

1. سلام  / از سایت خوب و مفیدتان تشکر می کنم / من و همسرم در زمان عقد هستیم و راستش چیزی درباره برگه سلامت بکارت نمی دانستم وگرنه قبل از عقد می گرفتم . موقع اولین تماس سطحی فهمیدم یا عمق پرده بکارتشان زیاد است یا از نوع حلقوی است که من احساس نکردم و یا خدای ناکرده ............ .بخاطر همین به یکی از متخصصین زنان (که از دوستان خانم بنده است) مراجعه کردیم و او بطور مبهم در برگه ای پرده را سالم و  نوع پرده را حلقوی و ضخیم  همراه با خونریزی شدید اعلام کرد . ولی همانطور که گفتم در تماسهایمان متوجه پرده ای نمی شوم . نمی دانم  باید چکار کنم .آیا  برگه سلامت بکارت توسط پزشکی قانونی تایید می شود. و من و همسرم می توانیم به تنهایی با در دست داشتن مدارک به پزشکی قانونی مراجعه کنیم.؟ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

2. با سلام
    همانطور که در سایت بارها عنوان شده پزشکی قانونی میتواند بکارت را به طور کامل و دقیق شناسایی کند و یا حتی دلیل از بین رفتن را بفهمد بهترین راه حل برای گرفتن تاییدیه به نظر من پزشکی قانونی هستش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دوست عزیز بکارت حلقوی ارتجاعی به گونه ایست که شما اگر 10 بار هم دخول انجام بدید ، نه خونریزی رخ میده نه حتی ممکنه صورت عروس خانم از درد کبود بشه تا شما رضایت بدید !
    کاش پیش از ازدواج کمی اطلاعاتتون رو در مورد بکارت بالا می بردید بجای اینکه به همسرتون شک کنید و زندگیتون رو خراب . این نوع بکارت رو شما حس نمی کنی و تا اولین زایمان طبیعی پایدار باقی می ماند

پزشک زنان هم اگرچه مرجع خوبی در رسیدگی به بکارت هست اما مرجع قانونی نیست و از طرفی اگر تجربه کافی نداشته باشد نمی تواند درست تشخیص بدهد

پزشکی قانونی هم بعد از ازدواج نمی تونه به شما بگه بکارت هست یا نه ؟ شما اگر حساسیتی در این رابطه داشتید باید پیش از ازدواج گواهی سلامت رو تهیه می کردید و بعد از ازدواج اگر خدایی نکرده داماد ادعایی داشته باشه ، اونه که باید ثابت کنه که عروس پیش از ازدواج بکارت نداشته نه اینکه عروس ثابت کند داشته !

پسر خوب ، زندگیت رو خراب نکن . شک به همسرت مساله ای نیست که فردا از ذهنش پاک بشه و بسیاری از مشکلات زندگی از همین شک کردن امروزت آغاز میشه . اونی که می خوای ببری پزشکی قانونی و سلامت روحی و اخلاقیش رو توسط یک نفر دیگه ثابت کنی ، عروسک نیست ، همسرته . مادر بچه های آینده ته . روح و روان و شخصیت و غرور داره

از من گفتن

دعای هفته :
    یا رب مددی !

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  4. دوست عزیز ما عقد کردیم نه عروسی و دخول کامل هم نداشتیم و سطحی بوده /بعدشم این که نوع پرده حلقویه گفته یک ماما بوده معلوم نیست درست باشه/ خیلی ها قبل از شب زفاف برگه سلامت رو می گیرند / من هنوز جوابمو نگرفتم من و همسرم با در دست داشتن مدارک میتونیم به پزشکی قانونی مراجعه کنیم یا نه؟ یا مراحل دیگه ای باید طی بشه؟

5. aris نوشته است: سلام
    من 1دختر 19 ساله هستم.حدود4 يا 5 ماه پيش دوست پسرم من رو وادار به رابطه جنسی كرد.و تقريباً رابطه جنسی كامل ولي با وجود اين كه كامل دخول كرد هيچ خونريزي نداشتم.حالا با 1كي دوست شدم كه قصد ازدواج داره و ازم برگه سلامت خواسته ولي من مي ترسم به دكتر مراچعه كنم به نظرتون چي كار كنم (من قبلااً ميگفتم رابطه جنسی اجباري معني نداره ولي اشتباه مي كردم )

دوست عزیز سلام؛
    ضمن تأیید گفته های دوستان ، یک نکته رو میخواستم بگم .... اگر خوشت اومد که اومد ، اگر هم خوشت نیومد نشنیده بگیرش....

به عقیده ی من اصلی ترین و مهمترین چیز توی رابطه ی ازدواج صداقته .... اگه از اولش بخوایم پنهان کاری کنیم ، مطمئنا همیشه استرس و اضطراب همراهمون خواهد بود و به اون آرامشی که توقع داریم ازدواج بهمون بده نمیرسیم ....

دوست من ، اگه  مطمئنی که ایشون دوستت داره و واقعا میخواد که با شما ازدواج کنه ، و اگه مطمئنی هیچ وقت کاری نمیکنه که به ضررت باشه ... پس باهاش صادق و روراست باش............. چون زندگی بدون صداقت واقعا زهرماره [یعنی تلخه] ....

در هر صورت برایت آروزی خوشبختی میکنم ... موفق باشی .

6. aris

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 1دختر 19 ساله هستم.حدود4 يا 5 ماه پيش دوست پسرم من رو وادار به رابطه جنسی كرد.و تقريباً رابطه جنسی كامل ولي با وجود اين كه كامل دخول كرد هيچ خونريزي نداشتم.حالا با 1كي دوست شدم كه قصد ازدواج داره و ازم برگه سلامت خواسته ولي من مي ترسم به دكتر مراچعه كنم به نظرتون چي كار كنم (من قبلااً ميگفتم رابطه جنسی اجباري معني نداره ولي اشتباه مي كردم )

7. aris نوشته است: سلام

سلام
    دوست عزیز اگه رابطه کامل بوده یعنی الت وارد شده باشه و خونریزی نکرده باشید(پرده شما یا حلقوی است )در اینصورت هم توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است یعنی میتونه تشخیص بده که قبلا رابطه داشتید
    موفق باشید

8. اگر خونی مشاهده نشده در صورت دخول کامل احتمال بکارت شما حلقوی بوده
    ولی به هر حال اگر دنبال برگه سلامت هستید 100% پزشک میتونه تشخیص بده که قبلا دخول داشتید
    پس سعی کنید تا جایی که ممکنه از این کار صرف نظر کنید اگر براتون مهمه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با نظر سامی (سام)  موافقم -

ببینید اقا این خانوم قرار همسر شما باشه ودر نهایت مادر بچه هاتون -

بهتره از نظر روحی اذیتشون نکنی - (واقعا ادم میمونه چی بگه!)

شما دیگه عقد کردی و رسما ایشون همسر شمان بهتره دید بهتری داشته باشی -

فکر کنم پرده ی ذهنی یه دختر خیلی با اهمیت تر از جسمیش هست !

10. aris

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسي دوستان واقعاً صداقت بهترين چيز حتي اگه نتيجه ي خوبي نداشته باشه ولي حداقل خودت مي دوني كه چيزي پنهون نكردي كسي هم كه اين همه همچين چيزي واسش مهمه حتي اگه برگه سلامتم ميبردم باز شك مي كرد حالا يا به دكتر يا اگه حلقوي باشم به اينكه شايد رابطه داشته باشم يا.... در كل من كه گفتم و ولم كرد و رفت ولي ديگه عذاب وجدان ندارم مرسي از همه(از همه آقايون مي خوام اين همه به اين موضوع ها حساس نباشن و پاكي هيچ دختري رو با اين موضوع نسنجن چون دنياي ديگه اي هم هست كه بايد به خاطر دل شكستناشون جواب پس بدن)

11. aris نوشته است: مرسي دوستان واقعاً صداقت بهترين چيز حتي اگه نتيجه ي خوبي نداشته باشه ولي حداقل خودت مي دوني كه چيزي پنهون نكردي كسي هم كه اين همه همچين چيزي واسش مهمه حتي اگه برگه سلامتم ميبردم باز شك مي كرد حالا يا به دكتر يا اگه حلقوي باشم به اينكه شايد رابطه داشته باشم يا.... در كل من كه گفتم و ولم كرد و رفت ولي ديگه عذاب وجدان ندارم مرسي از همه(از همه آقايون مي خوام اين همه به اين موضوع ها حساس نباشن و پاكي هيچ دختري رو با اين موضوع نسنجن چون دنياي ديگه اي هم هست كه بايد به خاطر دل شكستناشون جواب پس بدن)

سلام
    من تو این سایت به چیزای جالبی برخوردم.دختر خانمهایی که رابطه داشتن و بعد به مشکل خوردن میانو میگن پاکی یه دختر رو با بکارت نمیشه سنجید پس با چی میشه سنجید؟؟؟با داشتن یا نداشتن بکارت که نمیشه با داشتن دوست که نمیشه،پس با چی میشه؟؟؟؟؟؟؟ادم پاک چه خصوصیاتی داره ؟؟؟چیکار میکنه که بهش میگن پاک؟؟؟؟؟؟یکی به من بگه واقعا پاکی ادم رو از چی میشه فهمید؟؟؟؟؟(سامی جون اگه میشه شما جوابمو بده).......اره یکی هست که ناخواسته(مورد تجاوز قرار میگیره) بکارتش رو از دست میده ولی یکی هست که با پسری دوست بوده باهاش رابطه جنسی داشته و هزاران کار دیگه بعد که پسره میذاره میره وقتی بحث ازدواجشون میشه و کسی یا گواهی بکارت میخواد (شایدم نمیخواد) مجبور به گفتن میشه یا طرف بخاطر عذاب وجدان مجبور میشه بگه.....بعد طرف میذاره و میره اونوقت هزارتا بهونه میارن که بکارت مهم نیست و مردا اینطور و اونطور نباید کنن و...یکی هست که رابطه داره و بعد میگه به داشتن رابطه اعتقاد دارم و برام مهم نیست طرف بخاطر نداشتن بکارت ولم کنه!!!ولی فکر نمیکنم هیچ خانمی باشه که راضی با ازدواج با فردی بشه که قبل از ازدواج رابطه داشته!!!!درست میگم یا تو گمراهیم؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم دوستان دیگه هم کمک کنن
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام دوست خوبم آقاي jiji

من خودم يك دخترم وقتي تو جمع دخترها وارد ميشيم و يك نفر ميگه فلاني بكارتشو از دست داده اجازه نميدهيم حرفشو تموم كنه و هزار جور فكر نامربوط در مورد دختره ميكنيم
    حق با شماست واقعا نميشه روي اين مسئله چشم پوشيد. من با اين خانمه كه ميگه به زور رابطه جنسي داشتم نه صدر درصد بلكه هزار درصد مخالفم.رابطه جنسي به اجبار يعني تجاوز اونهم از طرف يك فرد كاملا بيگانه(بيكانه از نظر احساس)
    اما اگر برچسب دوستي رو به اون آقا زديد ديگه تجاوز نيست با پاي خودت رفتي خونش!!!

پس آقايون حق دارند روي اين قضيه حساس بشن و اون آقاي خواستگار هم حق داشته كه اين دختر خانم 19 ساله بي تجربه رو رها كنه

ولي اين جا يك مسئله اي هستش كه از بعد انساني بايد بهش نگاه كرد:

ما آدمها هر كدوم گذشته اي خوب يا بد داريم.من نوعي ممكنه با هزاران پسر رابطه داشتم نه در در حد بكارت ولي هم آغوشي داشته باشم يا رابطه از پشت .بعد بيام واسه شماي نوعي به عنوان خواستگار جانماز آب بكشم.جوري رفتار كنم كه باورت بشه مريم مقدس ورژن 2 هستم. كي ميخواهد بهت بگه من قبلا چجور آدمي بودم؟؟؟!!! شما با من ازدواج ميكني و همه جا منو به عنوان الهه پاك دامني معرفي ميكني....

پس ما آرمها از نظر اخلاقي نبايد با گذشته هم كاري داشته باشيم(البته از نظر من)
    بايد نقطه شروع را از زمان آشنايي گذاشت.همونطور كه خانمها در دوران مجردي ممكنه خطاي كنند آقايون هم همينطورين.باز خانمها چيزي به اسم بكارت دارند كه شما آقايون اينطوري روش مانور بدهيد اما ملاك پاكي آقايون چي باشه؟؟؟!!!
    ميبينيد؟!اگه بخواهيم خط كش بگذاريم و پاك و ناپاك رو جدا كنيم كه سنگ رو سنگ بند نميشه

واسه همينه كه سامي يا بقيه دوستان ميگن ملاك پاكي بكارت نيست
    اصلان سايد اين بكارت به هزار و يك دليل جز دخول از بين رفته باشه كي ميخواهد اينو ثابت كنه؟؟
    ملاك آدمها رو پاكي تينت و باطن بگذاريم اينطوري هممون ارامش داريم

13. دوستان تا حدی درست میگن
    اما اینم در نظر داشته باشیم کسانی هستند که هر 6 ماه یه دوست عوض میکنن و با همه شون رابطه دارند پس سختگیری در مقابل این جور افراد باید انجام شه چون پای بندی اخلاقی ندارند
    اما کسی هست فقط با یه نفر رابطه داشته و اون هم بحث جداس!!! و میشه بخشید ولی کسی که با هزار نفر بوده و رابطه داشته اصلا قابل بخشش نیست
    در ضمن اینجا اروپا نیست که ما چنین فکر میکنیم اگر محیط مثل غرب بود بله درست بود چون پسر و دختر آزادانه امکان هر کاری رو دارند
    بله گذشته هر فرد مال خودشه درست اما ما نباید در گذشته مرتکب خطایی شویم که با فکر کردن بهش عرق شرم رو پیشونیمون بشینه
    صرف کاهش یک میل و هوس زود گذر خودمون رو به دردسر بندازیم ارزش داره؟؟؟!!!!
    الان خیلیها به این مثله اهمیت میدن تا جایی درسته تا جایی هم غلط
    فقط 1 درصد فرض کنید ازدواج میکنید و کسی رو که قبل ازدواج باهاش رابطه داشتید میبینید اونوقت چه حالی بهتون دست میده؟؟!! عرق شرم چیزی هست که روی پیشونی شما میشینه
    انسان جایز الخطاست و اگر فرد خطایی مرتکب بشه دیگه اونو تکرار نمیکنه
    کسانی باید بیان و نظر بدن از آقایون که خودشون قبل ازدواج تجربه رابطه جنسی نداشتند و حال با کسی ازدواج کردند که این مورد رو در گذشته داشته!!!! نه اینکه هیچ کدوم از ما این تجربه رو باهاش برخورد نکردیم بیان و بگیم فلان و بیسار
    حرف زدن آسونه اما پای عمل که برسه سخته
    درسته میگن اصل بعد ازدواج مهمه باید طرفین به هم متعهد باشن ولی به نظر من بعد ازدواج مجبوری!!!! پس نه تو رو خدا بیایید با داشتن همسر با کسی دیگه باشید
    هم قبل هم بعد ازدواج مهمه که آدم پاک باشه
    مگر اینکه حادثه ناخواسته مثل دوستمون aris پیش بیاد
    نمیخوام جا نماز آب بکشم ولی خود خدا گفته اگر چیزی که من میگم عمل کنی بهترین رو برات در نظر میگیرم

14. lili_b نوشته است: سلام دوست خوبم آقاي jiji

من خودم يك دخترم وقتي تو جمع دخترها وارد ميشيم و يك نفر ميگه فلاني بكارتشو از دست داده اجازه نميدهيم حرفشو تموم كنه و هزار جور فكر نامربوط در مورد دختره ميكنيم
    حق با شماست واقعا نميشه روي اين مسئله چشم پوشيد. من با اين خانمه كه ميگه به زور رابطه جنسي داشتم نه صدر درصد بلكه هزار درصد مخالفم.رابطه جنسي به اجبار يعني تجاوز اونهم از طرف يك فرد كاملا بيگانه(بيكانه از نظر احساس)

پس آقايون حق دارند روي اين قضيه حساس بشن و اون آقاي خواستگار هم حق داشته كه اين دختر خانم 19 ساله بي تجربه رو رها كنه

ما آدمها هر كدوم گذشته اي خوب يا بد داريم.من نوعي ممكنه با هزاران پسر رابطه داشتم نه در در حد بكارت ولي هم آغوشي داشته باشم يا رابطه از پشت .بعد بيام واسه شماي نوعي به عنوان خواستگار جانماز آب بكشم.جوري رفتار كنم كه باورت بشه مريم مقدس ورژن 2 هستم. كي ميخواهد بهت بگه من قبلا چجور آدمي بودم؟؟؟!!! شما با من ازدواج ميكني و همه جا منو به عنوان الهه پاك دامني معرفي ميكني....

بايد نقطه شروع را از زمان آشنايي گذاشت.همونطور كه خانمها در دوران مجردي ممكنه خطاي كنند آقايون هم همينطورين.باز خانمها چيزي به اسم بكارت دارند كه شما آقايون اينطوري روش مانور بدهيد اما ملاك پاكي آقايون چي باشه؟؟؟!!!
    ميبينيد؟!اگه بخواهيم خط كش بگذاريم و پاك و ناپاك رو جدا كنيم كه سنگ رو سنگ بند نميشه

اصلان سايد اين بكارت به هزار و يك دليل جز دخول از بين رفته باشه كي ميخواهد اينو ثابت كنه؟؟

سلام مرسی از جوابتون
    شما یه جا گفتید اصلا شايد اين بكارت به هزار و يك دليل جز دخول از بين رفته باشه كي ميخواهد اينو ثابت كنه؟؟؟مطمئنا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده....بعد شما حتما این ضرب المثل رو شنیدید : ان را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است.   اگه کسی بکارتش رو براثر عاملی غیر از رابطه جنسی از دست داده باشه هیچموقع دچار عذاب وجدان نیست و از هیچ چیز نمیترسه که خدای ناکرده ضایع بشه پیش کسی........منم بالا گفتم ممکنه فرد بر اثر تجاوز بکارتش رو از دست داده باشه که در اونصورت هم هیچموقع عذاب وجدان ندارهمن نمیگم با گناه بیگانم منم گناههایی کردم که حد و اندازه نداره که اگه خدا بخواد حجابی که جلوی بنده هاش گذاشته رو برداره رسوای عالم میشم!!!!!ولی رابطه جنسی(زنا)چیز کمی نیست و نمیشه به راحتی ازش گذشت! از نظر من نوعی خیانت حساب میشه.ولی من جواب این سوالمو میخوام بدونم خانمی پیدا میشه که راضی با ازدواج با فردی بشه که قبل از ازدواج رابطه داشته؟؟؟   اگه کسی خودش رابطه جنسی داشته مطمئنا این مسائل براش مهم نیست ولی کسی که خودشو نگه داشته همونطور که خودش دست نخورده مونده دوست داره طرفشم دست نخورده مونده باشه.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. jiji نوشته است:
    lili_b نوشته است: سلام دوست خوبم آقاي jiji

سلام مرسی از جوابتون
    شما یه جا گفتید اصلا شايد اين بكارت به هزار و يك دليل جز دخول از بين رفته باشه كي ميخواهد اينو ثابت كنه؟؟؟مطمئنا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده....بعد شما حتما این ضرب المثل رو شنیدید : ان را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است. اگه کسی بکارتش رو براثر عاملی غیر از رابطه جنسی از دست داده باشه هیچموقع دچار عذاب وجدان نیست و از هیچ چیز نمیترسه که خدای ناکرده ضایع بشه پیش کسی........منم بالا گفتم ممکنه فرد بر اثر تجاوز بکارتش رو از دست داده باشه که در اونصورت هم هیچموقع عذاب وجدان ندارهمن نمیگم با گناه بیگانم منم گناههایی کردم که حد و اندازه نداره که اگه خدا بخواد حجابی که جلوی بنده هاش گذاشته رو برداره رسوای عالم میشم!!!!!ولی رابطه جنسی(زنا)چیز کمی نیست و نمیشه به راحتی ازش گذشت! از نظر من نوعی خیانت حساب میشه.ولی من جواب این سوالمو میخوام بدونم خانمی پیدا میشه که راضی با ازدواج با فردی بشه که قبل از ازدواج رابطه داشته؟؟؟ اگه کسی خودش رابطه جنسی داشته مطمئنا این مسائل براش مهم نیست ولی کسی که خودشو نگه داشته همونطور که خودش دست نخورده مونده دوست داره طرفشم دست نخورده مونده باشه.
    موفق باشید

ببین jiji جان
    تو حق داری این جور فکر کنی و حقه مسلم توست اما
    اما افرادی هستند سر سهل انگاری تن به این رابطه دادن و کاملا پشیمان هستند
    پشیمونیشون صرف این نیست که دیگه کسی سراغشون نمیادا نه!!!! پشیمونن از این بابت چرا قدر خودشونو ندونستم
    چرا تن به این رابطه دادن
    بعدها میشینن و میترسن از این که با توجه به خیلی حسنا همه به چشم بد خدایی نکرده میبیننشون از زندگی سیر میشن و ممکنه بلا سر خودشون بیارن
    این جور افراد رو که واقعا از کرده خود پشیمان با دادن یه فرصت کوچیک میشه در مورد بخششون تصمیم گرفت نه اینکه قصاص قبل جنایت کنیم
    بله هستند کسانی که با 100 نفر همبستر شدن باید واسه اونا سخت گرفت چرا که مشکل اخلاقی دارن
    اما کسی که یه اشتباه کرده فقط یه بار اشتباه کرده نه 2 بار باید یه فرصت داد بهش
    بابا این همه تو دین خودمون اسلام از دادن فرصت و بخشش صحبت شده چرا ماها انجام ندیم
    اما در مقابل کسانی که با 100 نفر همبستر شدن واسشون فرقی نداره یا از رابطه گذشته گریزونن و دروغ میگن باید سخت گرفت
    به نظر من دروغ گناهش کمتر از این عمل نیست
    ولی کسی که صادقانه میاد و اعتراف میکنه باید بهش فرصت داد اگه شایستگیشو نشون نداد اونوقت ببریمش بالای چوبه دار
    منکر اینم نیستم که بفهمبم شریک زندگیمون قبلا رابطه داشته کنار اومدن باهاش آسون نه خیلی هم سخته
    ولی میگم دادن یه فرصت ازمون چیزی کم نمیکنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید